PDA

Επιστροφή στο Forum : Eνεργοποίηση προσφοράς 1ης ΙΟΥΝΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟ



mike288
23-06-07, 16:15
Αφού είχα στείλει την αίτηση με 10-06 μέχρι σήμερα δεν είχα ειδοποιηθεί
απο την 4νετ για την πορεία της αίτησης και φυσικά στο site δεν φαινόμουν πουθενά για την πορεία της αίτησης...
Σήμερα επιτέλους επιασα γραμμή στο κέντρο τους:evil:
και με ενημέρωσαν ότι εχουν λάβει την αίτηση και οτι περιμένουν την κάλυψη του δυκτίου τους που όπως λένε θα είναι έτοιμο στης 15-7 οπότε δεν με ρίξουν στο Α.Ρ.Υ.Σ μέσω ΟΤΕ αλλά θα ενεργοποιηθεί κατευθείαν στο δικό τους δύκτιο...
Στο μεταξύ είμαι στην VIVODI μέσω Α.Ρ.Υ.Σ και είμαι πολύ ικανοποιημένος στην ταχύτητα που έχω για 1ΜΒ αφού είμαι στα 1042 Kbps download ταχύτητα και όλα αυτά με ένα modemaki USB
της MICROCOM AD2622...
To θέμα είναι αν ξέρει κάποιος πρέπει να διακόψω απτην VIVODI ή θα γίνει αυτόματα η διακοπή...???

utumno
23-06-07, 16:24
Αφού είχα στείλει την αίτηση με 10-06 μέχρι σήμερα δεν είχα ειδοποιηθεί
απο την 4νετ για την πορεία της αίτησης και φυσικά στο site δεν φαινόμουν πουθενά για την πορεία της αίτησης...
Σήμερα επιτέλους επιασα γραμμή στο κέντρο τους:evil:
και με ενημέρωσαν ότι εχουν λάβει την αίτηση και οτι περιμένουν την κάλυψη του δυκτίου τους που όπως λένε θα είναι έτοιμο στης 15-7 οπότε δεν με ρίξουν στο Α.Ρ.Υ.Σ μέσω ΟΤΕ αλλά θα ενεργοποιηθεί κατευθείαν στο δικό τους δύκτιο...
Στο μεταξύ είμαι στην VIVODI μέσω Α.Ρ.Υ.Σ και είμαι πολύ ικανοποιημένος στην ταχύτητα που έχω για 1ΜΒ αφού είμαι στα 1042 Kbps download ταχύτητα και όλα αυτά με ένα modemaki USB
της MICROCOM AD2622...
To θέμα είναι αν ξέρει κάποιος πρέπει να διακόψω απτην VIVODI ή θα γίνει αυτόματα η διακοπή...???

Σύμφωνα με την αίτηση για 2πλαυ που υπεγραψες, αναλαμβάνουν αυτοί να διακόψουν την εκάστοτε ΑΡΥΣ σύνδεση που έχεις. ΑΡΥΣ ε. ουτε full ουτε shared σε άλλη εταιρια.

@ ADSLgr.com All rights reserved.