PDA

Επιστροφή στο Forum : Υπαρχει κανενας που να ειναι ευχαριστημενος με το 2 play



ssmr
23-06-07, 16:58
Καλησπερα σε ολους , σκεφτομαι να κανω αιτηση για 2 play :hmm:, αλλα κοιταζοντας εδω απογοητευτηκα. υπαρχει κανενας ευχαριστημενος μετα την εναργοποιηση τους ?

Jazzer
23-06-07, 17:02
Ρίξε καλύτερα μια ματιά στις εντυπώσεις ενεργοποιημένων, θα πάρεις κάποιες απαντήσεις.:)

Fat Freddy
23-06-07, 17:06
Καλησπερα σε ολους , σκεφτομαι να κανω αιτηση για 2 play :hmm:, αλλα κοιταζοντας εδω απογοητευτηκα. υπαρχει κανενας ευχαριστημενος μετα την εναργοποιηση τους ?

Απ' όλα έχει ο μπαξές :lol:

Ευχαριστημένοι και δυσαρεστημένοι υπάρχουν παντού εξαιρουμένης της net1 που φαίνεται πως έχει μόνο ευχαριστημένους. :twisted:

nrg_polini
23-06-07, 17:22
http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=106577 μικρο το δειγμα βεβαια.

TheThing
23-06-07, 17:41
ssmr υπάρχει ήδη παρόμοιο θέμα, ρίξε μια ματιά για να πάρεις μια γεύση

Fat Freddy
23-06-07, 18:26
http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=106577 μικρο το δειγμα βεβαια.

...και άγνωστο ποιοι ψήφισαν :whistle:

ermis
23-06-07, 18:34
Παντού υπάρχουν δυσαρεστημένοι και το σημαντικότερο είναι οτι οι ευχαριστημένοι μπορεί και να μην ασχοληθούν στο να το γράψουν... Συνήθως τα προβλήματα προβάλονται. Δεν εχω 2play μόνο internet αλλά απο αυτά που διαβάζω πρέπει να είσαι τυχερός ή να κάνεις υπομονή και να μην έχεις τρελές απαιτήσεις απο την ip γραμμή. Επίσης ΑΝ πάθει βλάβη οι χρόνοι αποκατάστασης δεν είναι και οι καλύτεροι. Ο ΟΤΕ δίνει 48 ώρες και αποτι βλέπω τις τηρεί. Απο internet προς το παρόν πάντως είμαι ευχαριστημένος. Επίσης δε θα πήγαινα σε μικρές εταιρίες (on, ακόμα και net1, ούτε και tellas μέχρι να στρώσουν!)

stefkon
23-06-07, 20:07
Απ' όλα έχει ο μπαξές :lol:

Ευχαριστημένοι και δυσαρεστημένοι υπάρχουν παντού εξαιρουμένης της net1 που φαίνεται πως έχει μόνο ευχαριστημένους. :twisted:


Είσαι σίγουρος για αυτό. :whistle:

Fat Freddy
23-06-07, 20:12
Είσαι σίγουρος για αυτό. :whistle:

Τι θα πει αυτό? Τι ακριβώς ειρωνεύεσαι?

Αυτά που διαβάζω εγώ από ενεργοποιημένους της νετ1 συν κάμποσες ονομαστικές ψηφοφορίες στο διπλανό φόρουμ εσύ δεν τα είδες?

nnn
24-06-07, 23:46
Συνεχίζουμε στο σχετικό θέμα.

:lock:

@ ADSLgr.com All rights reserved.