PDA

Επιστροφή στο Forum : ΠΕΡΥΣΙΝΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ 1ης ΙΟΥΝΙΟΥ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ



jenny
27-06-07, 16:12
Έχω μια απορία : εσάς της περυσινής προσφοράς σας έχουν απενεργοποιήσει; Εμένα κανονικά έπρεπε να με έχουν απενεργοποιήσει από τις 25 Ιουνίου κι ακόμα μπαίνω. Έχω στείλει φαξ ένα μήνα πριν καθώς και e-mail με αίτημα διακοπής. Στο τηλέφωνο περιμένω με τις ώρες οπότε μάλλον πιο γρήγορο είναι να μάθω από εδώ. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.:)

Johnygoldfinger
16-07-07, 12:22
Φιλε κι εγω αυτο εχω και ενω εχω κανει αιτηση στη 4νετ για 24Μbit ακομα εχω 768. Μη φοβασαι. Συνεχισε γερα το downloading..!!!

Papados
16-07-07, 12:26
Φιλε κι εγω αυτο εχω και ενω εχω κανει αιτηση στη 4νετ για 24Μbit ακομα εχω 768. Μη φοβασαι. Συνεχισε γερα το downloading..!!!

Υπάρχουν και γυναίκες στο φόρουμ:):)

ifesys
16-07-07, 14:10
Εγώ έχω πάρει και τη νέα προσφορά .. Η παλιά λήγει αύριο αλλά μετά από τηλεφωνική επικοινωνία μαζί τους μου έχουν δώσει παράταση μέχρι 6/8 ώστε να μην μείνω χωρίς internet μέχρι να ενεργοποιηθεί η νέα.

turbobss
16-07-07, 16:40
Έχω μια απορία : εσάς της περυσινής προσφοράς σας έχουν απενεργοποιήσει; Εμένα κανονικά έπρεπε να με έχουν απενεργοποιήσει από τις 25 Ιουνίου κι ακόμα μπαίνω. Έχω στείλει φαξ ένα μήνα πριν καθώς και e-mail με αίτημα διακοπής. Στο τηλέφωνο περιμένω με τις ώρες οπότε μάλλον πιο γρήγορο είναι να μάθω από εδώ. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.:)

jenny και εμενα εχει ληξει απο τις 20/6 εχοντας κανει αιτηση για 24mbit(ΝΕΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ 1/6)

εχω μιλησει με 4νετ στις 18/6 2 μερες πριν ληξει η συνδεση μου και μου ειπαν οτι θα συνεχισουν να παρεχουν δωρεαν internet σε οσους ανηκουν σε αυτη την κατηγορια μεχρι να ενεργοποιηθει η νεα

για να μην κραζουμε μονο ενα μεγαλο :respekt: στην 4νετ

το θεμα ειναι οτι σε 4 μερες κλεινω 1 μηνα δωρεαν ιντερνετ, απο την νεα συνδεση δεν εχω κανενα νεο και δεν ξερω για ποσο ακομα θα μου δινουν δωρεαν

ΜΟΝΟ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΦΟΥΣΤΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΑΣ ΧΡΕΩΣΟΥΝ Η ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑΝ ΣΥΜΨΗΦΙΣΜΟ ΜΕ ΤΗΝ ΝΕΑ ΣΥΝΔΕΣΗ

Υ.Γ.ΑΣ ΠΑΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΗΛΕΦΟΝΩ ΚΑΙ ΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ...ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΗΝ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΞΕΧΑΣΕΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΤΖΑΜΠΑ ΙΝΤΕΝΕΤ ΕΔΩ ΚΑΙ 1 ΜΗΝΑ:twisted:

Papados
16-07-07, 16:46
Ημουν κι εγώ με ένα μήνα τσάμπα ιντερνετ. Μερικές μέρες πριν λήξει η προσφορά έκανα αίτηση για 2play και δεν με κόψανε καθόλου εκτός από το διάστημα που έγινε η αναβάθμιση. δηλαδή κανένα δίωρο.

Panos.2006
16-07-07, 19:33
Δεν το έχουν ξεχάσει. Εγώ έκλεινα τον ένα μήνα δωρεάν internet και τους πήρα τηλέφωνο για να δω τι γίνεται με την αίτηση μου

Όπως έγραψα σε άλλο post, έφαγα άκυρο λόγω λάθους της forthnet στην αίτηση που έστειλαν στον ΟΤΕ.

Αφού βρήκαμε τα σωστά στοιχεία είπα στη τηλεφωνήτρια για την σύνδεση που λήγει την άλλη εβδομάδα και που είπε ότι άσχετα με το πότε λήγει δεν πρόκειται να αφήσουν τους συνδρομητές που έχουν κάνει την αίτηση και έχει καθυστερήσει, χωρίς internet.

Και είναι αυτονόητο πιστεύω, γιατί η ευθύνη είναι δική τους.

Οπότε το δωρεάν internet (για τους ήδη συνδρομητές, γιατί οι χρήστες άλλων εταιριών πληρώνουν την εταιρία τους κανονικά) πιστεύω ότι μειώνει λίγο την αγανάκτηση από τις καθυστερήσεις στην μετάβαση στο ιδιόκτητο.

@ ADSLgr.com All rights reserved.