PDA

Επιστροφή στο Forum : HIKVISION μου καίει τις οθόνες



mrlfn
17-05-19, 17:45
Καλησπέρα σε όλους από πέρυσι έχω αλλάξει καταγραφικό κι έχω ένα της Hikvision. Όλα πολύ καλά και η ανάλυση πολύ καλή αλλά για κάποιο λόγο μου καίει την οθόνη. έχω αλλάξει ήδη 2 και τώρα λέω να πάρω και τρίτη. Το θέμα είναι πριν συνδέσω την καινούργια να έχω βρει τι την καίει. Έχετε καμία ιδέα; Να επισημάνω ότι μέσω ίντερνετ συνδέομαι και τις βλέπω κανονικά. Το μόνο πρόβλημα είναι η οθόνη που καίγεται.
Ευχαριστώ πολύ

griniaris
17-05-19, 18:48
Καλησπέρα σε όλους από πέρυσι έχω αλλάξει καταγραφικό κι έχω ένα της Hikvision. Όλα πολύ καλά και η ανάλυση πολύ καλή αλλά για κάποιο λόγο μου καίει την οθόνη. έχω αλλάξει ήδη 2 και τώρα λέω να πάρω και τρίτη. Το θέμα είναι πριν συνδέσω την καινούργια να έχω βρει τι την καίει. Έχετε καμία ιδέα; Να επισημάνω ότι μέσω ίντερνετ συνδέομαι και τις βλέπω κανονικά. Το μόνο πρόβλημα είναι η οθόνη που καίγεται.
Ευχαριστώ πολύ

Διευκρινησε τι εννοεις στο καιει. Πρωτη φορα το ακουω αυτο... και ποσο μαλλον με hikvision.

Τι ακριβως καιγεται στο μονιτορ?

Nikiforos
19-05-19, 23:27
Καλησπέρα σε όλους από πέρυσι έχω αλλάξει καταγραφικό κι έχω ένα της Hikvision. Όλα πολύ καλά και η ανάλυση πολύ καλή αλλά για κάποιο λόγο μου καίει την οθόνη. έχω αλλάξει ήδη 2 και τώρα λέω να πάρω και τρίτη. Το θέμα είναι πριν συνδέσω την καινούργια να έχω βρει τι την καίει. Έχετε καμία ιδέα; Να επισημάνω ότι μέσω ίντερνετ συνδέομαι και τις βλέπω κανονικά. Το μόνο πρόβλημα είναι η οθόνη που καίγεται.
Ευχαριστώ πολύ

καλησπέρα, εχω δουλεψει διαφορα καταγραφικα και εχω και ενα τωρα αλλα οχι σε αυτην την μαρκα, οχι απλα δεν μου εχει τυχει αλλα δεν το εχω ακουσει και ποτε!
καταρχην η οθονη δειξε μας ποιες ηταν και τον τροπο συνδεσης τους με το καταγραφικο.
Πως την συνδεεις με το καταγραφικο?
Επισης δειξε και το μοντελο του καταγραφικου.

@ ADSLgr.com All rights reserved.