PDA

Επιστροφή στο Forum : Αναβάθμιση γραμμής vdsl Vodafone



duckdodger
21-05-19, 16:15
Καλησπέρα σας να προσθέσω και εγώ με την σειρά μου ενα ερώτημα.αυτη την στιγμή ο πάροχος μου είναι η Vodafone έχω κάνει το κλασσικό πρόγραμμα 24 adsl . επειδή όμως εδώ πέρα το ίντερνετ έχει μεγάλο θέμα και σέρνετε (κάτω Πατήσια)καθώς έχω μια 65άρα 4k τηλεόραση στο σαλόνι και παρακολουθώ Netflix με εικόνα που είναι χειρότερη από δεκαετίας είπα και εγώ να αναβάθμισω σε vdsl 50 Άρι ,όλα καλά όλα ωραία έκανα την αίτηση 30/4 και 3/5 είχα το νέο ρούτερ από την βονταφον (Vodafone-H-300s) μια χαρά λέω προχωράει γρήγορα θα έχω μπαμ μπαμ την αναβάθμιση Έλα που όμως ακόμα και σήμερα που έχουν περάσει 16 μέρες εργάσιμες δεν έχω κανένα νέο και τους κυνηγάω στην βονταφον και όλο δεν ξέρουν και κάνεις δεν ξέρει πότε θα γίνει.και γενικά επειδή εδώ το ίντερνετ είναι υπερβολικά χαλιά μου την έχει δώσει και θα ήθελα να μάθω αν και σε εσάς άργησαν τόσο και αν μπορώ να πω η να κάνω κάτι μπας και ξυπνήσουν και ενεργοποιηθεί η γραμμή μου πριν κλείσουμε κάνα μήνα

Vermetalz
21-05-19, 23:50
Για να μην σε κουράσω θα σου τα πω συνοπτικά. Έκανα αίτηση 26/3 για αναβάθμιση. Ήρθε ο router 6/5. Σήμερα έγινε η αναβάθμιση σε vdsl.

user2163
24-05-19, 10:58
Καλησπέρα σας να προσθέσω και εγώ με την σειρά μου ενα ερώτημα.αυτη την στιγμή ο πάροχος μου είναι η Vodafone έχω κάνει το κλασσικό πρόγραμμα 24 adsl . επειδή όμως εδώ πέρα το ίντερνετ έχει μεγάλο θέμα και σέρνετε (κάτω Πατήσια)καθώς έχω μια 65άρα 4k τηλεόραση στο σαλόνι και παρακολουθώ Netflix με εικόνα που είναι χειρότερη από δεκαετίας είπα και εγώ να αναβάθμισω σε vdsl 50 Άρι ,όλα καλά όλα ωραία έκανα την αίτηση 30/4 και 3/5 είχα το νέο ρούτερ από την βονταφον (Vodafone-H-300s) μια χαρά λέω προχωράει γρήγορα θα έχω μπαμ μπαμ την αναβάθμιση Έλα που όμως ακόμα και σήμερα που έχουν περάσει 16 μέρες εργάσιμες δεν έχω κανένα νέο και τους κυνηγάω στην βονταφον και όλο δεν ξέρουν και κάνεις δεν ξέρει πότε θα γίνει.και γενικά επειδή εδώ το ίντερνετ είναι υπερβολικά χαλιά μου την έχει δώσει και θα ήθελα να μάθω αν και σε εσάς άργησαν τόσο και αν μπορώ να πω η να κάνω κάτι μπας και ξυπνήσουν και ενεργοποιηθεί η γραμμή μου πριν κλείσουμε κάνα μήνα

λίγο υπομονή ακόμη.

Teob1
27-05-19, 02:44
Εγώ περιμένω 20 μέρες... Μου έστειλαν μήνυμα ότι θα γινόταν η ενεργοποιεί την Παρασκευή που μας πέρασε.... Την Παρασκευή έστειλαν μήνυμα ότι την Τρίτη θα έρθει τεχνικός.... Τα νεύρα μου

famous
13-07-19, 19:54
Αχ γιατί ασχολούμαστε με αυτήν την εταιρία!!! Γιατί;;;

vagelis2010
29-07-19, 21:00
Θεσσαλονίκη. Αίτηση για αναβάθμιση σε 50/5 στις 18 Ιουλίου. Σήμερα 28 μου ήρθε το ρούτερ και τώρα το απόγευμα διακοπεί η παλιά σύνδεση και ήρθε sms ότι αύριο θα ενεργοποιηθεί. Λέτε?

paanos
30-07-19, 18:07
Ίσως. Έβαλες τον καινούριο εξοπλισμό;

sweet dreams
01-08-19, 10:18
Αχ γιατί ασχολούμαστε με αυτήν την εταιρία!!! Γιατί;;;

Mε ποια προτείνεις να ασχοληθούμε;;;

vasilis2002
07-08-19, 13:38
Πρεβεζα αιτηση για vdsl 50/5 στις 12/06 μου ηρθε το ρουτερ 15/06 και σημερα ειναι 7/8 δεν εχει σταλθει ουτε ενα μυνημα για την πορεια της και οταν τους περνω τηλεφωνο μου λενε οτι δεν υπαρχει διαθεσιμοτητα απο τον οτε δηλαλη οτι η καμπινα ειμαι φουλ...... η γνωμη σας ποια ειναι; ειναι δικαιολογια η αληθεια μου λενε; :evil::evil::evil::evil::evil:

@ ADSLgr.com All rights reserved.