PDA

Επιστροφή στο Forum : ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, να κάτι ΠΑΡΑ πολύ ΚΑΛΟ σχετικά με την TELLAS !!!



giavel
28-06-07, 09:40
.... ΧΑ :p:p:p:p ΣΑΣ ΤΗΝ ΕΣΚΑΣΑ !!!

ναι καλά....
θα θέλατε....
άμα μου βρείτε εσείς τίποτα πείτε το....


Απλά έγραψα αυτό το post γιατί μόλις συνειδητοποίησα οτι στο forum της TELLAS σχεδόν ΟΛΑ τα μηνύματα είναι αρνητικά. ΕΛΕΟΣ ρε παιδιά απορώ με μας που δεν τους δίνουμε ΟΣΑ ΟΣΑ να φύγουμε να ησυχάσουμε. Ο μόνος λόγος που θα καθήσω να περιμένω άλλους 4 μήνες για να λήξει το 12μηνο είναι για να κρατήσω τον ασύρματο router και γιατι η forthnet δεν δίνει ακόμα τη δυνατότητα να περάσεις σε αυτήν απευθείας από άλλον πάροχο εκτός του ΟΤΕ.

Υ.Γ. Εγώ πάλι χτες το βράδυ έιχα νεκρό τηλέφωνο, κι οταν τελικά κατάφερα να πάρω μετά απο λίγα λεπτά νέκρωσε εν μέσω της κλήσης. Απλά πλέον δεν εσχολούμαι μιας και είναι τόσο συχνό που το θεωρώ κάτι το αναμενόμενο και φυσιολογικό.

prodromosfan
28-06-07, 10:17
χαχα ψαρωτικό :p
ωραιο ποστ

cakavera
28-06-07, 10:35
Μας επιασες ΚΩΤΣΟ.:lol:
Λεω μπας και......αλλα...

Varsos
28-06-07, 11:26
:oneup::cry:

A_gamer
28-06-07, 11:31
Δεεεν είναι Πρωταπριλιά! Αλλά καλό. :rofl::rofl:

skatop
28-06-07, 11:34
Γιατί ρε φίλε παίζεις με τον πόνο μας μέσα στην ζέστη ;. :closed::closed:

costaorf
28-06-07, 11:50
Έξυπνο! Μπράβο!

lx911
28-06-07, 11:54
Γιατι ρε παιδια ποιος εχει προβλημα με την Tellas... εγω ειμαι πολυ ευριστημενος!!!
Γρηγορο internet εχουμε.
Τζαμπα τηλεφωνο εχουμε.
Χαμηλες τιμες εχουμε.
Προβλημα δεν εχουμε.
Απιστευτη τηλεφωνικη υποστιριξη εχουμε.
Τι αλλο θελετε επιτελους???
Μηπως τελικα ειμαστε αχαριστοι???

nik16v
28-06-07, 12:28
Είπα και γω σώθηκα :p

namygd
28-06-07, 12:39
Υ.Γ. Εγώ πάλι χτες το βράδυ έιχα νεκρό τηλέφωνο, κι οταν τελικά κατάφερα να πάρω μετά απο λίγα λεπτά νέκρωσε εν μέσω της κλήσης. Απλά πλέον δεν εσχολούμαι μιας και είναι τόσο συχνό που το θεωρώ κάτι το αναμενόμενο και φυσιολογικό.

Εγω εχω παθει τικ σκεφτομαι να παω στον Ψυχίατρο! σηκώνω το τηλ κάθε 5 λεπτά να δω αν δουλεύει!!!Και δε φτάνει αυτό σηκώνω και τα τηλέφωνα σε σπίτια φίλων...και τους λεω χμμμ...δουλευει!!!Δύσκολη η κατάσταση μου!!!

Γιατι φωνάζουμε για την τελλάς την καλύτερη εταιρία!!!Οριστε κανουμε και την πλάκα μας !!!κανονικά επρεπε να μας χρεώνει και γι αυτο!!!:rofl:

harry79
28-06-07, 14:15
σηκώνω το τηλ κάθε 5 λεπτά να δω αν δουλεύει!!

Αυτό δεν είναι τίποτε. Να σηκώνεσαι κάθε λίγο κάνοντας ακροβατικά για να δεις ότι τα λαμπάκια του router είναι οκ;


Γιατι ρε παιδια ποιος εχει προβλημα με την Tellas... εγω ειμαι πολυ ευριστημενος!!!

Πράγματι, τώρα που έριξαν την τιμή στα 30,00 ευρώ και έδωσαν 12 down και 1 up, χώρια ότι άλλαξαν το customer service βάζοντας δικά τους άτομα που ξέρουν τα πράγματα, όλα πάνε ρολόι. :rofl: Αυτό θα πει virtual reality.

lx911
28-06-07, 16:45
Βιρτσουαλ ριαλιτι ε? Καλα θα περασουμε καλα....

kloklo
29-06-07, 07:47
Παιζεις με τον πόνο μας....?? :p

@lx911: μα καλά αυτο που γραφεις στην υπογραφη σου, δεν το ξανακοιτάς? Λες "Νομιζατε οτι το Ιντερετ στην Ελλάδα ειναι τόσο γρήγορο?" και και το download που δειχνεις από Ελλάδα, δεν ειναι??;)

PUNTOCC
02-07-07, 18:07
και εγω λεω μολις εφυγα εστρωσε!!!

Leftos
03-07-07, 02:34
@kloklo:

Όχι, δεν είναι από Ελλάδα. Το έχει πολύ καιρό στην υπογραφή του, πριν καν μπορώ να φανταστώ υπάρξει οποιοδήποτε πιλοτικό πρόγραμμα για 24Mbps που θα προσέφερε τέτοιες ταχύτητες.

dimitris233
04-07-07, 16:13
λοιπόν...για να μην ανοίξω καινούριο τοπικ για κάτι καλό της τελλας θα γράψω εδώ.θα σας πω την ιστορία μου!
τους τελευταίους 2 τουλάχιστον μήνες διαβάζω ιστορίες μίσους πελατών της τελλάς.για να προλάβω αντιδράσεις του στυλ "παπαγαλάκι" της τελλάς,να πω ότι εννοείται ότι την βρίζω κι εγώ για την σημερινή της κατάντια και για τις ταλαιπωρίες που προσφέρει στους πελάτες,και μάλιστα ετοιμάζομαι να την κάνω για αλλού.Συμφωνώ οτι είναι χρόνια,πλέον,πίσω από τον ανταγωνισμό.Όσον αφορά όμως την παρεχόμενη προς εμένα υπηρεσία της ακούστε τι παίζει!! :

από την ημέρα που υποβάθμισε όλους τους shared σε 2048/256 από 2048/512, εμένα όχι απλώς δεν με υποβάθμισε,αλλά αναβάθμισε την γραμμή μου (όχι και το providing) σε 4096/512,με αποτέλεσμα από τότε να κατεβάζω με ~250 από ~210 που κατέβαζα και ταυτόχρονα το απλοαντ μου κυμαίνεται στο ~55...το καλύτερο είναι ότι όχι μόνο αναβάθμισε την ταχύτητα μου αλλά στον επόμενο λογαριασμό μου είχε κάνει και μείωση της τιμής όπως και έκανε και σε όλους τους shared λόγω της υποβάθμισης,με αποτέλεσμα,εγώ,να έχω και καλύτερη γραμμή και μειωμένο κατα περίπου 5 Ε αν θυμάμαι καλά πάγιο!
Αποτέλεσμα ? εμφανώς βελτιωμένες ταχύτητες (για τον ανταγωνισμό βέβαια δεν το συζητώ!:p) και το κυριότερο,έχω ΠΑΡΑ πολλές μέρες να δώ το internet off,αν θυμάμαι καλά μια φορά με διακοπή περίπου 3 ημερών στο internet είχα λίγο πριν το πάσχα!

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ --> τελικά μάλλον εκεί μέσα στην τελλας ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΤΟΥΣ ΓΙΝΕΤΑΙ!

A_gamer
04-07-07, 17:01
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ --> τελικά μάλλον εκεί μέσα στην τελλας ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΤΟΥΣ ΓΙΝΕΤΑΙ!

Λες;:hmm::p Μπααααα.:whistle::rofl:

psolord
06-07-07, 23:43
Αυτό δεν είναι τίποτε. Να σηκώνεσαι κάθε λίγο κάνοντας ακροβατικά για να δεις ότι τα λαμπάκια του router είναι οκ;



Πράγματι, τώρα που έριξαν την τιμή στα 30,00 ευρώ και έδωσαν 12 down και 1 up, χώρια ότι άλλαξαν το customer service βάζοντας δικά τους άτομα που ξέρουν τα πράγματα, όλα πάνε ρολόι. :rofl: Αυτό θα πει virtual reality.
Κακή πληροφόρηση. Το upload είναι στα 2mbit.

telumentil
06-07-07, 23:54
Στην ανθολογία μαύρου χιουμορ το συγκεκριμένο :evil::worthy:

euklidis
10-07-07, 13:18
@kloklo:

Όχι, δεν είναι από Ελλάδα. Το έχει πολύ καιρό στην υπογραφή του, πριν καν μπορώ να φανταστώ υπάρξει οποιοδήποτε πιλοτικό πρόγραμμα για 24Mbps που θα προσέφερε τέτοιες ταχύτητες.


Aυτο ομως ειναι απο Ελλαδα;) 1GBit :respekt:

@ ADSLgr.com All rights reserved.