PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρωταθλητές κόσμου στο σεξ οι Ελληνες



Σελίδες : 1 [2] 3 4

babality
28-06-07, 15:05
Ναι το πιασα απολυτα. Ειναι το ποσο μπουνταλας εχει συνηθισει ο καθενας να ειναι. Πχ εγω ειμαι αρκετα μπουνταλας. Το ιδιο και ο τυφλομπουνταλας οπως σιγουρα θα σας πει και ο ιδιος. Γιαυτο ομως ειμαστε αγαπητοι. Για την μπουνταλοσυνη μετα της ωμης αληθειας οσο κι τσουζειιιιι:p

Και καμια κακη λεξουλα δεν ειναι κακο. Δεν λεγεται για να υπωθει αλλα για να δηλωσει το μεγεθος του πραγματος. Εεεε. Εννοω της καταστασης:p. Δεν ειμαι και τοοοσο μπουνταλας πια:lol:

anon
28-06-07, 15:37
Αιγυπτος-τουρκια-ιραν-πακισταν-ινδια κλπ ;) σε συντομο διαστημα εχουν τριπλασιασει τους πληθυσμους τους
Οι κατοικοι αυτων των χωρων ζουν χωρις αγχος σε σχεση με το δυτικο τροπο ζωης ,ασχολουνται με το σεξ και λογω θρησκευματος μπορει να εχουν οσες γυναικες θελουν.
Οσο για τις δυτικες χωρες καμμια δεν ειναι πρωταθλητρια στο σεξ οι περισσοτερες ειναι μονογαμικες κοινωνιες με πρωτη την ελλαδα για ποιο σεξ μιλαμε ;) , οι συνθηκες ζωης , η εισοδος της γυναικας στις υψηλες θεσεις της ιεραρχιας , η εξελιξη , οι εξοντοτικοι ρυθμοι και το αγχος για επιβιωση εχουν απομακρυνει την αναγκη για επικοινωνια και επαφη.
Το ποσοστο μεγαλωνει ΜΟΝΟ απο καθε μορφης πληρωμενου ερωτα εξου και βγαινουμε πρωτοι οταν ερευνες τις κανουνε εταιρειες προφυλακτικων :rofl: , να μου απαντησουν απο εδω ολοι θεωρειτε την χωρα μας SEX LAND :rofl:?

Δεν έχει να κάνει με το άγχος. Στις μουσουλμανικές χώρες οι γυναίκες πρέπει να υποτάσσονται στις σεξουαλικές επιθυμίες του άντρα τους (δεν είναι παράξενο, και η χριστιανική ορθόδοξη το ίδιο λέει), και φυσικά αυτό γίνεται με σκοπό τον μεγαλύτερο αριθμό γεννήσεων. Η γυναίκα πρέπει να προσφέρεται στον άντρα της όποτε αυτός την επιθυμεί, αλλά δεν πρέπει να λαμβάνονται μέτρα αντισύλληψης.

Εδω σε εμάς, και σε όλο τον πολιτισμένο δυτικό κόσμο, η γυναίκα έχει δικαιώματα, και παρόλο που μπορεί να ειναι αντρόγυνο, εαν δεν συνενεί στην σεξουαλική πράξη, θεωρείται αυτομάτως βιασμός (χώρια η κρεβατομουρμούρα)... Οπότε ο δυτικός άντρας προτιμά να μην μπεί στην διαδικασία αυτή και απέχει... Και μετά αναρωτιούνται οι ελληνίδες γιατί οι άντρες τους κάνουν θεραπεία Ρ20!

Θα συμφωνήσω με την arrow ότι τα νούμερα είναι μούφα, και μάλλον είναι τι θαθελαν οι Ελληνες άντρες και όχι τι πραγματικά συμβαίνει. Με γεγονός ότι η πλειοψηφεία των παντρεμένων γυναικών απέχουν του σεξ επιμελώς, ειδικά εαν ειναι μάνες, ειναι απίθανο παντρεμένος, ναχει επαφή κάθε δυο-τρείς μέρες. Τουλάχιστον με την γυναίκα του :wink: Γιατί μέσα στο σπίτι, με τα παιδιά στα πόδια, και τις δουλειές και για τους δυο, τις καθημερινές ειναι σχεδόν απίθανο. Αρα το πολύ μια φορά την εβδομάδα, και εαν υπάρχουν οι κατάλληλες προυποθέσεις (πρώτα απο όλα να θέλει η γυναίκαι, πράγμα σπάνιο...)
Οσο για τους ελεύθερους, οι μισοί τρέχουν για την σταδιοδρομία τους, με ατελείωτα ωράρια, το ίδιο και οι ελεύθερες γυναίκες, άσε δε που οιι ελληνίδες δεν έχουν την φήμη της εύκολης γυναίκας, θα σε τρελλάνει μέχρι να φτάσεις στο κοκό, και τότε και πάλι με μέτρο. Δεν ξέρω εαν οι περισσότεροι άντρες θα αποδέχονταν κάποια γυναίκα με επιθυμίες σεξουαλικές ανάλογες ενός άντρα (λαικώς πολύ εύκολη). Οπότε και εαν υπάρχουν κάποιες γυναίκες τέτοιες, ειναι λίγες και δεν εκφράζουν ανοικτά την σεξουαλικότητά τους. Συμπέρασμα: Οι 164 επαφές τον χρόνο μπορεί να είναι γεγονός για κάποιους άντρες, όχι όμως για την πλειοψφία των αντρών στην Ελλάδα. Πιστεύω περισσότερα τα νούμερα για τις μουσουλμανικές χώρες....

nmakry
28-06-07, 15:46
Εδω σε εμάς, και σε όλο τον πολιτισμένο δυτικό κόσμο, η γυναίκα έχει δικαιώματα, και παρόλο που μπορεί να ειναι αντρόγυνο, εαν δεν συνενεί στην σεξουαλική πράξη, θεωρείται αυτομάτως βιασμός (χώρια η κρεβατομουρμούρα)...

Μία μικρή διόρθωση:

Συνήθως η κρεβατομουρμούρα γίνεται για το αντίθετο :rolleyes:

arrow
28-06-07, 16:00
Σεξιστικά? Τι λέτε κύριε πολισμάνε... εμείς μία ξερή είπαμε να παίξουμε για το καλό του χρόνου... :rolleyes:

ξερή?.... και γω που νόμιζα ότι μόνο strip-poker ξέρετε να παίζετε! :confused:


Ok! Αλλά παρακαλώ να αποφεύγονται τα σεξιστικά σχόλια, εντάξει?


Εμ... έτσι ξεχωρίζουν οι men from the boys που λένε και οι αγγλόφωνοι... Τα boys μιλάνε για σεξ... Οι men το υπονοούν... ;)

... ξέχασες τα γεροντοπαλλίκαρα που κάνουν ματάκι... :shifty:


Δεν έχει να κάνει με το άγχος. Στις μουσουλμανικές χώρες οι γυναίκες πρέπει να υποτάσσονται στις σεξουαλικές επιθυμίες του άντρα τους (δεν είναι παράξενο, και η χριστιανική ορθόδοξη το ίδιο λέει), Η γυναίκα πρέπει να προσφέρεται στον άντρα της όποτε αυτός την επιθυμεί, αλλά δεν πρέπει να λαμβάνονται μέτρα αντισύλληψης.


η χριστιανική θρησκεία επίσης λέει όχι στον προγαμιαίο έρωτα αλλά οι άντρες βάζουνε το χεράκι τους για να μην πω και κάτι άλλο και δεν τηρείται ούτε αυτό... :crazy:

anon
28-06-07, 16:08
η χριστιανική θρησκεία επίσης λέει όχι στον προγαμιαίο έρωτα αλλά οι άντρες βάζουνε το χεράκι τους για να μην πω και κάτι άλλο και δεν τηρείται ούτε αυτό... :crazy:


Οχι, δεν υπάρχει κάτι τέτοιο επίσημα τουλάχιστον. Εχει να κάνει κατα πως ερμηνεύουν οι διάφοροι πατέρες και ιεράρχες τα κείμενα. Πχ ο δεσπότης Ζακύνθου δεχόταν τις προγραμιαίες σεξουαλικές σχέσης, βέβαια η Ιερά σύνοδος είχε διαφορετική άποψη. Πάντως σε κανένα ευαγγέλιο δεν αναφέρεται κάτι σχετικό, πέραν της ιερότητας του γάμου, που να αποκλείει τις προγραμμιαίες σχέσεις, εκτός απο κάποια "θεόπνευστα" πατερικά κείμενα.

Το κακό είναι ότι ο Ελληνας ότι προλάβει χαίρεται πριν τον γάμο, γιατί μετά νο κοκό, και με τον νόμο. Ενώ πριν, η γυναίκα του δίνει, ώστε να νομίζει το "θύμα", τι θαχει καθημερινά στο πιάτο, μετά τον γάμο... Είμαστε οι Ελληνες θύματα της διαφήμισης.. :lol: Γιαυτό και οι γυναίκες ειναι πιο καλές στο marketing :wink:



Συνήθως η κρεβατομουρμούρα γίνεται για το αντίθετο

Απο όσο ξέρω, με όλον τον κύκλο των γνωριμιών μου, δεν υπάρχει ούτε μια, μα ούτε μια γυναίκα, που να κάνει κρεβατομουρμούρα ή να γκρινιάζει γιατί ο άντρας της δεν εκτελεί τα συζυγικά του καθήκοντα. Μπορεί να υπάρχουν κάποιες περιπτώσεις, αλλά σίγουρα αποτελούν σταγόνα στον ωκεανό. Ομως γκρινιάζουν, και διαμαρτύρονται για τις περιπτώσεις που πιέζονται να εκτελέσουν συζυγικά καθήκοντα. Οι άντρες τους στην προκειμένη περίπτωση μπορεί και να καθήσουν μέχρι και στο σκαμνί του δικαστηρίου για βιασμό... Και όσα βλέπουμε στην τηλεόραση, για γυναίκες που θέλουν αλλά οι άντρες τους όχι (όπως πχ στν ταινία Ρ20 με τον Λαζόπουλο και άλλες ανάλογες ταινίες και σήριαλς ) , αποτελούν μυθοπλασίες αντρών που θάθελαν να τους παρακαλάνε οι γυναίκες τους, γιατί συνήθως γίνεται ακριβώς το αντίθετο....

ΥΓ. Στην ελληνόρθοδοξη χριστιανική θρησκεία, η πράξη της γυναίκας να αποφεύγει τον άντρα της σεξουαλικά, ειδικα στις γόνιμες μέρες της, αν δεν κάνω λάθος χαρακτηρίζεται ως πορνεία. Οπως επίσης και οι κάθε είδους προφυλάξεις.

giwrgosth
28-06-07, 16:29
Εεεεε θέλω μια διευκρίνιση... :what: Οι Ελληνίδες το ξέρουν αυτό ? :what:
Σωστός :oneup:
Δεν ξέρω πόσο έγκυρη είναι η έρευνα, αλλά όπου ακούς πολλά κεράσια...
Το έχει στο αίμα του ο Έλληνας να κάνει την τρίχα τριχιά!
Οπότε αφού ο μέσος όρος είναι λέει κάθε δυο μέρες, βάλε κάθε δυο βδομάδες να είσαι μέσα.
Άσε που είναι και το άλλο: η χώρα μας είναι από τις πρώτες στον κόσμο στις τσόντες, οπότε αφού είμαστε τόσο "ερωτικός λαός" (μην πω άλλη λέξη και το κόψει η λογοκρισία :p), τι τις θέλουμε τις τσόντες? Μην τυχών (μια στις χίλιες λογικά!) και δεν μας κάνει κούκου την κρίσιμη στιγμή, ή για να ..... :whistle:

iloxos
28-06-07, 16:37
Πρακτικός Οδηγός για Έλληνες ΑΝΤΡΕΣ που βαρέθηκαν τις ψωνάρες (ΑΣΜ 105...)

Είχα πάει ταξίδι λατίνα.(Κολομβία, Βενεζουέλα, Βραζιλία, Αργεντινή)

1) Γέλαγαν όταν ρώταγα να κεράσω ποτό. Συνήθεια είναι μετα το sex η γνωριμία. Η πρακτική κίνηση είναι απλή. Μιλάς για 5 λεπτά μέγιστο και φεύγετε μαζί. :smoke:(νορμάλ κοπέλες και όχι επι-πληρωμή)

2) Προσοχή στην βρόμα - κόκα - αρρώστιες. Μην κάνετε μλκ και βγάλετε πολλά λεφτά - παίζει να βρεθείς σε χαντάκι.

3) Απότι μου έλεγαν στην αργεντινή είναι 7 γυναίκες ένας άνδρας. Δεν το πίστευα αλλά στα club ήταν το αντίθετο της αναφοράς συντάγματος. :worthy::worthy::worthy::worthy:

4) Σκέφτομαι να την κάνω για κει μόνιμα. Απίστευτα κορμιά :blink:(προσοχή δεν συνιστώ γάμο:whistle:)

Όλε!!!!!:oneup:

nmakry
28-06-07, 16:40
Από αυτό



η χριστιανική θρησκεία επίσης λέει όχι στον προγαμιαίο έρωτα αλλά οι άντρες βάζουνε το χεράκι τους για να μην πω και κάτι άλλο και δεν τηρείται ούτε αυτό...


Σε συνδυασμό με αυτό



Ομως γκρινιάζουν, και διαμαρτύρονται για τις περιπτώσεις που πιέζονται να εκτελέσουν συζυγικά καθήκοντα.

Προκύπτει ότι:

Οι γυναίκες στην Ελλάδα είναι υπερχορτασμένες σεξουλικά! :worthy::worthy::worthy:

Πλέον, :closed:

anon
28-06-07, 16:43
Κάποιος μπορεί ναναι χορτάτος και με μια χούφτα ρύζι, άλλος να θέλει ολόκληρο γουρουνόπουλο στην σούβλα :wink: Στην περίπτωση μας, εαν θεωρούμε τις ελληνίδες σε αυτό το σημείο "χορτασμένες", θάλεγα ότι κάνουν σκληρή δίαιτα σε λάθος σημείο :lol: :lol: :lol:

nmakry
28-06-07, 16:48
θάλεγα ότι κάνουν σκληρή δίαιτα σε λάθος σημείο :lol: :lol: :lol:

Πω πω καρφάκι... και μάλιστα διπλό... :lol:

bill2003
28-06-07, 17:14
οι Ελληνες ανέφεραν 164 επαφές ετησίως

Ένα καλό που άκουσα στο ραδιόφωνο "Ρε παιδιά εγώ κάνω 14 το χρόνο... Τις υπόλοιπες 150 δικές μου ποιος τις κάνει? :what:"


:p

blend
28-06-07, 17:17
:crazy: :rofl:

Ainastros
28-06-07, 18:18
Μια ερώτηξη...αν γνωρίζει κανείς...η επαφή με την χούφτα...ως ποιοτικός αλλά και ως ποσοτικός συντελεστής....λήφθηκε υπόψιν κατά την διενέργεια της παραπάνω έρευνας; :hmm:

nmakry
28-06-07, 18:31
Μια ερώτηξη...αν γνωρίζει κανείς...η επαφή με την χούφτα...

Εννοείς το αθάνατο "χούφτωστην" του Παπαγιαννόπουλου?

Ainastros
28-06-07, 18:40
Για τον θεό μιλώ....τον Αυνάν!....:)

nmakry
28-06-07, 18:43
Για τον θεό μιλώ....τον Αυνάν!....:)

Έγινε θεός?! :shock::what:

Εμ, σε αυτή τη χώρα που ζούμε σιγά μη δε γινόταν... Ξεκινήσαμε από το "πάει σύννεφο" και στο τέλος τη θεοποιήσαμε... :worthy:

Ainastros
28-06-07, 18:50
Σκέψου το διαφορετικά...αν δεν υπήρχε αυτός....ούτε και συ θα συμμετείχες στο φόρουμ....:lol:....όλα εν σοφία εποίησε...

nmakry
28-06-07, 18:52
Σκέψου το διαφορετικά...αν δεν υπήρχε αυτός....ούτε και συ θα συμμετείχες στο φόρουμ....:lol:....όλα εν σοφία εποίησε...

Ουδείς αμέτοχος

Ainastros
28-06-07, 18:54
...Μα γιαυτό είναι θεός...χαίρει καθολικής αποδοχής...:lol:

babality
28-06-07, 23:53
4) Σκέφτομαι να την κάνω για κει μόνιμα. Απίστευτα κορμιά :blink:(προσοχή δεν συνιστώ γάμο:whistle:)

Όλε!!!!!:oneup:
Χαχαχαχα του γυρισε το ματι του τυπου:rofl:
Δεν αμφιβαλλω. Εδω πρεπει να κανεις και 5 τεμεναδες πριν προσκυνησεις τον τοπο που γεννηθηκες. Εκει ειναι κρητηριο μαλλον:lol:

Στην περίπτωση μας, εαν θεωρούμε τις ελληνίδες σε αυτό το σημείο "χορτασμένες", θάλεγα ότι κάνουν σκληρή δίαιτα σε λάθος σημείο :lol: :lol: :lol:
Ωωωρε μανα μ ξεφτιλισματα:rofl::rofl:

Για τον θεό μιλώ....τον Αυνάν!....:)
:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
Κι εσυ τι περιμενες? Απο το οχι που τρωει ο αλλος εδω περα καπου επρεπε να γυρισει η φαση. Μιας λοιπον και περασαμε τη σημαντικη ηλικια του να το "γυρισεις" γενικα,:rofl: τελικα το ριχνει στα χειροπιαστα γλυκα γιατι και το ανλοουντ ειναι κατι απαραιτητο ως προς την καλη ψυχικη και σωματικη υγεια:rofl::rofl::rofl:

arrow
29-06-07, 00:18
:rofl::rofl::rofl:

ρε σεις τι ειν' αυτά που διαβάζω... κάτι σας κτύπησε στον εγκέφαλο δεν γίνεται... :whistle:

ή φταίνε τα πολλά φραπέ!!! :twisted:

babality
29-06-07, 00:31
Πινω καθε μερα φραπε. Λες γιαυτο να πηγαινω ελατηριο απο το pc στο μπανιο?:p
Το τι μας χτυπησε ειναι αλλη ιστορια:p

arrow
29-06-07, 00:33
Πινω καθε μερα φραπε. Λες γιαυτο να πηγαινω ελατηριο απο το pc στο μπανιο?:p
Το τι μας χτυπησε ειναι αλλη ιστορια:p

το θέμα δεν είναι αν τον πίνεις αλλά αν τον φτιάχνεις! :twisted:

nmakry
29-06-07, 00:39
το θέμα δεν είναι αν τον πίνεις αλλά αν τον φτιάχνεις! :twisted:

Το θέμα είναι να παράγεις έργο από την προσπάθεια...

pelasgian
29-06-07, 00:47
:shock: :shock:

Ώρες-ώρες τρομάζω πραγματικά με το πώς έχουμε καταφέρει οι γυναίκες να έχετε τέτοια άποψη για μας... :(

Με συστηματική εργασία, επιμονή, ανορεκτική ευλάβια και απαράδεκτα εγωιστική συμπεριφορά. Όλο για σας σκέφτεστε αντί να σκέφτεστε ... εμάς.

WAntilles
29-06-07, 01:00
Για τον θεό μιλώ....τον Αυνάν!....:)

Έγινε θεός?! :shock::what:

Στο Μαξίμου τού κάνουνε σπονδές, 3.25 χρόνια τώρα. :thumbdown

pelasgian
29-06-07, 11:58
Το οποίο μου θυμίζει το εγγλέζικο ανέκδοτο για τον ομοφιλοφιλία.
The greeks inveted it, but we patented it.

iloxos
29-06-07, 12:46
Ελληνίδες...
Γυρνάνω μετά απο 10 χρόνια στα πάτρια εδάφη. Χορτασμένος απο αλλοδαπές αποφασίζω να βρω κάτι μόνιμο - παπούτσι απ' το τόπο σου που λένε.
Μετά την ξενέρα στην τοπική παραλία...(οχι και απο τα 18 70κιλά...) πάω στο πρώτο club. Μαθημένος να μιλάω πρώτος με πολύ πολύ θράσος πλησιάζω την πρώτη κοπέλα. Ε και άρχισαν οι χυλόπιτες και οι απογοητεύσεις να διαδέχονται η μια μετα την άλλη. Το τι άκουγα δεν λέγεται, μέχρι και παρθένα στα 33 βρήκα. Τι λεφτά αμάξι και δουλειά έχω τις ενδιέφεραν ποιο πολύ απο το τι άνθρωπος είμαι...Άντε για!!!!
Απο τότε - πάει κανας χρόνος - αλλόδαπά και πάλι αλλοδαπά. Έχω βρει κατι club στην αθήνα όπου δεν με βλέπουν ως κουμπαρά και την κάνω κατα κει. ΣΚ και καλοκαιράκι φεύγω για το πρωτο νησί. Ρώτησα και άλλα παιδιά που ήταν χρόνια έξω και τραβάνε μια απο τα ίδια...
Οι Έλληνες είναι πρωταθλητές στο sex αλλά όχι με ελληνίδες.

nmakry
29-06-07, 14:11
Μαθημένος να μιλάω πρώτος με πολύ πολύ θράσος πλησιάζω την πρώτη κοπέλα. Ε και άρχισαν οι χυλόπιτες και οι απογοητεύσεις να διαδέχονται η μια μετα την άλλη. Το τι άκουγα δεν λέγεται, μέχρι και παρθένα στα 33 βρήκα. Τι λεφτά αμάξι και δουλειά έχω τις ενδιέφεραν ποιο πολύ απο το τι άνθρωπος είμαι...Άντε για!!!!


Κορίτσια, το παλικάρι έχει απόλυτο δίκιο... Τι είναι αυτό που σας πιάνει μόλις σας πλησιάσει άνθρωπος, πραγματικά δεν το καταλαβαίνω... Εγώ δεν έχω ζήσει στο εξωτερικό μεγάλο διάστημα, αλλά όσοι έρχονται μεταφέρουν την ίδια εμπειρία με το φίλο μας και πραγματικά εντυπωσιάζομαι...

ESP1982
29-06-07, 19:44
Τι είναι αυτό που σας πιάνει μόλις σας πλησιάσει άνθρωπος, πραγματικά δεν το καταλαβαίνω... Εγώ δεν έχω ζήσει στο εξωτερικό μεγάλο διάστημα, αλλά όσοι έρχονται μεταφέρουν την ίδια εμπειρία με το φίλο μας και πραγματικά εντυπωσιάζομαι...

Δε χρειάζεται να πάει κάποιος έξω για να το καταλάβει. Το κλασικό παράδειγμα είναι το πανάλαφρο-προκλητικό ντύσιμο και ΑΝ πάει κάποιος να ρωτήσει το όνομά τους, τσινάνε και από πάνω. :down: Μιλάμε πως δεν καταδέχονται καν να πιάσουν κουβέντα λέμε. Δυστυχώς οι περισσότερες έχουν καβαλήσει καλάμι... :mad:

AddictedToChaos
29-06-07, 20:13
Δυστυχώς οι περισσότερες έχουν καβαλήσει καλάμι... :mad:

Αρέσκονται στο κάθε είδους "καβάλημα" φαίνεται :whistle:

christinapatra
29-06-07, 23:59
Πολλή πίκρα διακρίνω στην ατμόσφαιρα! Το ενδεχόμενο να προσεγγίζετε λάθος γυναίκες το έχετε σκεφθεί?

TheCondor
30-06-07, 00:07
Το ενδεχομενο να μας εχουν σπασει τα γκουχου γκουχου με τους κλασσικους κομπλεξισμους τους ( που μονο σε Ελληνιδες βρισκεις ) και τα υποτυπωδη παιχνιδια για να ανεβασουν το ανυπαρκτο εγω τους το εχεις σκεφτει ποτε?

Giorgos18
30-06-07, 00:10
Το ενδεχομενο να μας εχουν σπασει τα γκουχου γκουχου με τους κλασσικους κομπλεξισμους τους ( που μονο σε Ελληνιδες βρισκεις ) και τα υποτυπωδεις παιχνιδια για να ανεβασουν το ανυπαρκτο εγω τους το εχεις σκεφτει ποτε?

+100

Απλα πηγαινε μια βολτα απο το εξωτερικο...Παραδεισος σε σχεση με εδω..:down:

TheCondor
30-06-07, 00:18
+100

Απλα πηγαινε μια βολτα απο το εξωτερικο...Παραδεισος σε σχεση με εδω..:down:

Μιλαω εχοντας εμπειρια και απλα απο τοτε δεν υπηρξε ΜΙΑ φορα που να βρηκα πραγματικο και ουσιαστικο λογο να ασχοληθω με ελληνιδες ξανα.

R-f
01-07-07, 21:04
Καλα, υπαρχει κι η αποψη πως μια γυναικα βγαινει εξω για να σιασκεδασει χωρις απαραιτητα να "ψαχνεται" .. Το εξαντλησατε στο club ..
Οι γυναικες που συναναστρεφεστε ειναι ετσι?Οι φιλες σας, οι αδερφες σας, οι συναδελφοι?
:)

nmakry
01-07-07, 21:08
Καλα, υπαρχει κι η αποψη πως μια γυναικα βγαινει εξω για να σιασκεδασει χωρις απαραιτητα να "ψαχνεται" .. Το εξαντλησατε στο club ..
Οι γυναικες που συναναστρεφεστε ειναι ετσι?Οι φιλες σας, οι αδερφες σας, οι συναδελφοι?
:)

Καλά κάνει και υπάρχει... Αλλά επειδή συνυπάρχει (στις ίδιες γυναίκες) και με την άποψη ότι "δεν βρίσκουν άντρες", μάλλον το όλο θέμα χρίζει ψυχιατρικής εκτιμήσεως... ;)

nmakry
01-07-07, 21:50
(Κοντεύουμε 100 μηνύματα και δε νομίζω ότι φτάσαμε κάποια στιγμή στα όρια του κλειδώματος... Ας έχει η ΣΟ εμπιστοσύνη στην ωριμότητα των χρηστών... ;)

R-f
01-07-07, 21:54
Καλα, εγω διαφωνω με το 99% των απαντησεων.. Τις δικαιολογω απλα στα πλαισια του χιουμορ που επιβαλλει ενα θεμα οπως αυτο.. Ελπιζω δηλαδη να ειναι χιουμορ.. :p

nmakry
01-07-07, 22:00
Καλα, εγω διαφωνω με το 99% των απαντησεων.. Τις δικαιολογω απλα στα πλαισια του χιουμορ που επιβαλλει ενα θεμα οπως αυτο.. Ελπιζω δηλαδη να ειναι χιουμορ.. :p

Επιτέλους... και κάποιος να διαφωνήσει... πάω να φτιάξω καφέ και έρχομαι να συζητήσουμε τις διαφωνίες που ήδη θα έχεις γράψει... :lol:

R-f
01-07-07, 22:12
Εχμ.. Με λιγα λογια, δεν μας βρισκω ανοργασμικες, δυσκολες, ξινες κτλ επειδη δεν σας καθομαστε οποτε θελετε.. Η γιαγια μου ελεγε, να διαλεγω εγω κι οχι να με διαλεγουνε ..
;)
Τωρα, καλο ειναι να μην γενικευουμε.. Εχει απ ολα.. Ευκολες , δυσκολες, στριμμενες, ευγενικες κτλ
Και ας πουμε οτι οι γυναικες καθονται.. Μπορειτε εσεις καθε 2 μερες, μετα απο 12 ωρο στο γραφειο, καταβεβλημενοι απο την καθημερινοτητα κτλ κτλ κτλ??? Μπαα...
:)

nmakry
01-07-07, 22:18
Και ας πουμε οτι οι γυναικες καθονται.. Μπορειτε εσεις καθε 2 μερες, μετα απο 12 ωρο στο γραφειο, καταβεβλημενοι απο την καθημερινοτητα κτλ κτλ κτλ??? Μπαα...
:)

Όπως θα έλεγαν και οι γυναίκες: Δεν φταίμε εμείς εάν βρίσκεται τους λάθος άντρες... :rofl:

arrow
02-07-07, 01:44
εγώ νόμιζα ότι αυτό το θρεντ δεν αναφερόταν στο battle of the sexes... αλλά στο battle for sex.... :cool:

nmakry
02-07-07, 01:47
εγώ νόμιζα ότι αυτό το θρεντ δεν αναφερόταν στο battle of the sexes... αλλά στο battle for sex.... :cool:

Ναι, αλλά sex χωρίς sexes είναι κυριολεκτικά μ@λ@κί@ :rofl:

TheCondor
02-07-07, 02:07
Το θεμα με τις Ελληνιδες ειναι οτι νομιζουν πως θα συνεχισουν να ειναι οι μικρες πριγκηπισσες του μπαμπα τους μετα απο ποσες ... εμπειριες με τον καθε λογης τυχαιο, και μετα απο καθε στραβη που κανουν στον οποιονδηποτε επειδη δεν κρατηθηκαν.

Το αστειο σε ολα αυτα ειναι οτι βροντοφωναζουν λεγοντας εμας ζωα που σκεφτομαστε μονο το σεξ αλλα αλλες ειναι που δεν κρατιουνται στις δυσκολες στιγμες, και αλλες που οταν τους λειπει το... αλλο φυλο ειναι λες και εχουν βαλει ταμπελα "εχω να το κανω απο... προχτες και παθαινω υστερια".

Η διαφορα των Ελληνιδων με τις ξενες ειναι οτι οι ( περισσοτερες, οχι ολες, και παντα με βαση πλειοψηφια παμε και οχι με τις εξαιρεσεις που παντου και παντα υπαρχουν, ευτυχως ) ξενες (=κυριως κεντρικη και ανατολικη ευρωπη απο οπου εχω και δειγμα :D ) δεν εχουν το σεξ ως ταμπου και δεν ντρεπονται για αυτα που κανουν, ενω οι Ελληνιδες το εχουν ως κατι που τους ανεβαζει το στατους στους κοινωνικους κυκλους και το παιζουν καποιες οταν στην κυριολεξια εχουν μαζεψει πολλες ... εμπειριες. :lol:

Και για να μη φανει σεξιστικο το post, γιατι οσο και αν προσπαθησα να μη φανει, μαλλον απετυχα, σε αυτο φταινε και οι περισσοτεροι Ελληναραδες που ολες οι αλλες εκτος απο την γυναικα τους ειναι τατιανες, και οταν τα χαλασουν και με αυτη, ειναι και αυτη τατιανα. Γενικα δηλαδη υπαρχει απλετος κομπλεξισμος στους Ελληνες ακομα και σε αυτο το θεμα, και κυριως επειδη εχουμε μαθει να ντρεπομαστε για αυτα που ολοι και ολες κανουν και αποτελουν μερος της ζωης ολων.

Παιζει και να μη βγει νοημα αλλα δεν πειραζει :hmm:

BlindG
02-07-07, 02:34
Εχμ.. Με λιγα λογια, δεν μας βρισκω ανοργασμικες, δυσκολες, ξινες κτλ επειδη δεν σας καθομαστε οποτε θελετε.. Η γιαγια μου ελεγε, να διαλεγω εγω κι οχι να με διαλεγουνε ..

Άρα ψέματα λέει η Βίβλοccosmopolitan όταν κάνει αφιερώματα για "ανωρεξίες" που κατά άλλους είναι η μάστιγα των τελευταίων 2 δεκαετιών καθώς οι... "παλαιώτεροι" λένε οτι διανίουμε μια από τις πιο ασέξουαλ και μπερδεμένες εποχές....
Όλοι ψέματα λένε.... Στην ΠΥΡΑ :whip:


;)
Τωρα, καλο ειναι να μην γενικευουμε.. Εχει απ ολα.. Ευκολες , δυσκολες, στριμμενες, ευγενικες κτλ

Σε αυτό δεν έχεις καθόλου άδικο αλλά δυστυχώς(:rolleyes: :confused: ) εδώ κυριαρχεί το πλειοψηφικό σύστημα που βγάζει και το αποτέλεσμα :-k



Και ας πουμε οτι οι γυναικες καθονται.. Μπορειτε εσεις καθε 2 μερες, μετα απο 12 ωρο στο γραφειο, καταβεβλημενοι απο την καθημερινοτητα κτλ κτλ κτλ??? Μπαα...
:)

....... "Μπα"?
Για να μην επεκταθούμε στο ζήτημα, θα πω απλώς οτι είναι μια από τις καλύτερες χαλαρώσεις (ε, δεν χρειάζεται μετά από 12 ώρες δουλειάς να κάνουμε ... αθλητισμό) οπότε για μια ακόμη φορά έχεις λάθος.... ;)

Α, και μην έχεις τη λανθασμένη εντύπωση οτι το πικρό χιούμορ εδώ μειώνει τα συμπεράσματα :)

Πολύ καλός και ο Κόνδορας σ'αυτά που είπε :up:


εγώ νόμιζα ότι αυτό το θρεντ δεν αναφερόταν στο battle of the sexes... αλλά στο battle for sex.... :cool:

:respekt: :respekt: :respekt: :respekt: :respekt: :respekt: :respekt:

babality
02-07-07, 08:00
Οι γυναικες που συναναστρεφεστε ειναι ετσι?Οι φιλες σας, οι αδερφες σας, οι συναδελφοι?
:)
Nαι ετσι ειναι. Σε καλυψα?


Καλα, εγω διαφωνω με το 99% των απαντησεων.. Τις δικαιολογω απλα στα πλαισια του χιουμορ που επιβαλλει ενα θεμα οπως αυτο.. Ελπιζω δηλαδη να ειναι χιουμορ.. :p
Χιουμορ? Επειδη ειναι στο φαν σεξιον? Απο τυχη βρεθηκε εδω;)


Εχμ.. Με λιγα λογια, δεν μας βρισκω ανοργασμικες, δυσκολες, ξινες κτλ επειδη δεν σας καθομαστε οποτε θελετε.. Η γιαγια μου ελεγε, να διαλεγω εγω κι οχι να με διαλεγουνε ..
;)

Μιλαμε για πρωτοβουλιες τωρα οχι αστεια. Σε τετοιες ανουσιοτητες κολλατε και χανετε ολα τ'αλλα. Εγωισμος εγωισμος και παλι ελλεινος, ατοφιος μεϊντ ιν γκρις εγωισμος.:down:


Και ας πουμε οτι οι γυναικες καθονται.. Μπορειτε εσεις καθε 2 μερες, μετα απο 12 ωρο στο γραφειο, καταβεβλημενοι απο την καθημερινοτητα κτλ κτλ κτλ??? Μπαα...
:)
Ε δεν χρειαζεται να πουμε και τιποτ'αλλο. Αν παιζουν και μερικα ψοφιμια γιατι να τα βαζουμε ολα σ'ενα καζανι οπως ειπες πριν...
+ οτι αν δεν καταφερνετε να χαλαρωσετε και τον αντρα σας μετα απο ενα 12ωρο...κτλ κτλ, τοτε αποτυχατε πληρως

R-f
02-07-07, 10:47
εγώ νόμιζα ότι αυτό το θρεντ δεν αναφερόταν στο battle of the sexes... αλλά στο battle for sex.... :cool:

:oneup:

nmakry
02-07-07, 10:58
Άρα ψέματα λέει η Βίβλοccosmopolitan όταν κάνει αφιερώματα


Όπως βλέπετε κυρίες μου, αντιμετωπίζουμε επιστημονικά το θέμα... Μέχρι και μελετητές της γυναικείας βίβλου έχουμε... Τώρα ετοιμάζουμε και ιεραποστολές... :rofl:

anon
02-07-07, 11:09
To θέμα δεν ειναι η επιλογή συντρόφου, υποθέτουμε ότι αυτό έχει καλυφθεί, αλλά εαν πραγματικά υπάρχει η ειδοποιός διαφορά μεταξύ φίλου και συντρόφου. Πολλές γυναίκες νομίζω ότι έχουν χάσει το στίγμα. Φίλος μπορεί να μαι και με κάποιον συνάδελφο, με κάποιον απο τα παλιά κλπ κλπ, μπορεί ναχω και γυναίκες φίλες (λέμε τώρα). Δεν κάνω σεξ με κάθε γυναίκα που είναι φίλη μου. Αρα η σύντροφός μου σε αυτό διαφέρει απο τις φίλες. Μόνο που οι γυναίκες σύντροφοι έχουν πάθει πλύση εγκεφάλου απο τα ΜΜΕ και περιοδικά, και επιζητούν να είναι φίλες αντί σύντροφοι!!!!

Συν τα υπόλοιπα περι δίαιτας που έχω γράψει...

Βέβαια για να λέμε και του στραβού το δίκιο, νομίζω ότι πολύ λιγοι Ελληνες θα άντεχαν γυναίκες με αντρική σεξουαλική συμπεριφορά (δηλαδή κυνηγός, ότι βρίσκω το χτυπάω, θα ζήσω ελεύθερο πουλί, πολυγαμικός κλπ κλπ κλπ).
Επίσης οι γυναίκες που νομίζουν ότι όλα αυτά ανήκουν στην σφαίρα της φαντασίας, θα σας πω το πολύ απλό, περι προσφοράς και ζήτησης. Εαν δεν υπήρχε ανάγκη για γυναικες, δεν θα υπήρχε και η πορνεία, τουλάχιστον σε αυτό το μέγεθος (σελίδες επι σελίδων καταχωρήσεις ΑΒΑΔΙΣΤΑ...), και τα συναφή, ή και εαν υπήρχαν θα ήταν σε συντριπτικά μικρό βαθμό απο ότι είναι σήμερα.... Αρα υπάρχει μια ανάγκη, μια ζήτηση που δεν την καλύπτει η προσφορά...

@ ADSLgr.com All rights reserved.