PDA

Επιστροφή στο Forum : ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ



mythos29
28-06-07, 19:24
Η ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΟΣΥΝΔΕΣΕΙΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΩΡΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΓΡΑΜΜΗ ΟΤΕ ΜΟΝΟ ΝΕΤΟΝΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΟΧΙ ΠΑΝΤΑ
ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΗΝ ΒΛΑΒΗ . Ο ΛΟΓΩΣ ΠΟΥ ΗΡΘΑ ΣΤΗΝ ΝΕΤΟΝΕ ΗΤΑΝ ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΦΥΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΡΟΣΩΠΗ <FORTHNET> ME TOYΣ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΟΣΕΣ ΑΠΟΣΥΝΔΕΣΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΛΑΘΗ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΕΛΕΝΞΕΤΕ ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΗ Η ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ Η ΓΡΑΜΜΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙ ΙΣΩΣ ΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΣΑΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΣΩ ΝΑ ΔΙΑΚΟΨΩ ΕΓΚΑΙΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΑ 38€ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΕΙΝΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ .ΕΠΙΣΗΣ ΘΕΛΩ ΑΠΟ ΜΙΑ ΓΡΑΜΜΗ 10ΜΒ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΑΛΟΓΕΣ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΠΛΗΡΩΝΩ ΚΥΡΙΟΙ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ 1ΜΒ ΓΡΑΜΜΗ ΟΠΩΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΣΕΙ Ο ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΣΑΣ ΟΤΙ ΤΑ 50kpbs EINE MIA ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΠΟΥ ΓΙΑ ΑΓΝΩΣΤΟ ΛΟΓΟ....ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΠΟΣΥΝΔΕΣΗ ΤΗΣ ΓΡΑΜΜΗΣ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΠΙΑΝΩ ΤΑ 600Kbps...ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΕΣΑΣ...

No-Name
28-06-07, 20:05
Αν το έγραφες το παραπάνω για τον ΟΤΕ ξέρεις τι θα επακολουθούσε.....σε άλλους τα συγχωρούμε όλα....

babyboy
28-06-07, 20:07
Αν μπορεις γραφε με μικρα, τα κεφαλαια ειναι σα να φωναζεις. Δοκιμασε να τηλεφωνησεις στη Νετ1 για ολα αυτα που λες, εδω και να τα διαβασει καποιος απο την εταιρια δεν μπορει να γνωριζει ποιος εισαι, οποτε δεν θα κερδισεις κατι.....

Φιλικα παντα!! :)

@ NoName22 δεν συγχωρουμε τα παντα, αλλα οπως και στην περιπτωση της Ον καλο ειναι να μην ειμαστε τοσο γκρινιαρηδες απο την αρχη μιας εταιριας, μεχρι να βγαλουμε ασφαλη συμπερασματα.. Δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει παντα να μας τονιζεις τα καλα του Οτε, παιρνεις ποσοστα??? χαχα!!! :p

tugito
28-06-07, 23:04
Γενικώς θα έπρεπε να γνωρίζεις ότι υπάρχουν προβλήματα όλη την βδομάδα σε όλη την χώρα και σε όλους τους isp ανεξαιρέτως. Η ελλάδα φλέγεται, τα συστήματα κολλήσαν και αναμένεται να χαλαρώσει η φάση από αυριο σιγά σιγά. Τεχνικά προβλήματα ειναι, γιατι τα πήρες τόσο με την πρώτη; Ανοιξε λίγο τις ειδήσεις, παρε κι ενα τηλέφωνο στην altec Και ρώτα γιατι όλη η βορεια ελλάδα δεν εχει ουτε talk talk ουτε τίποτα, ρωτα και vivodi γιατί ολη μέρα ειναι αποσυνδεμένοι...
Γενικώς τα προβλήματα ρε παιδιά ειναι φυσιολογικά ακόμα και σε άλλη εποχή να γινόντουσαν, μιλάμε για τεχνολογία, το θέμα ειναι η εταιρια, η ανταποκριση και ολα. Θεμα σεβασμου. Εγώ πάντως διακοπή τηλεφώνου που ειχα λύθηκε ίδια μέρα.

mythos29
29-06-07, 08:30
Συγνωμη για τα κεφαλαια αλλα ετσι και αλλιως νομιζω φωναζα χτες την ωρα που τα εγραφα επισης οταν πηρα την εταιρεια για να παραπονεθω δεν μου ειπαν καιγομαστε ας πουμε και για αυτο δεν εχετε τηλεφωνο οποτε θα τα ειχα παρει λιγοτερο.Μπορουσα να βγαλω μονο Net One και τιποτα αλλο οποτε υποθετω δεν ηταν φωτια...γιατι δεν θα εβγαζα τιποτα...
Τελος παντων αντε να σας ακουσω και να κανω υπομονη...

tugito
29-06-07, 13:48
Ep!Εννοείτε φιλικά στο είπα κι εγώ επειδή εχω καλές εμπειρίες ,εχω καλή πίστη στην nεtone, μακαρι να στο λύσει κι εσένα άμεσα το πρόβλημα

@ ADSLgr.com All rights reserved.