PDA

Επιστροφή στο Forum : Νεα Σμυρνη τελος οι πορτες 28-06-07 εως...........



Maximvs
29-06-07, 18:25
Παιδια επειδη οπως ειπα και αλλου σημερα 29/06/07 και ωρα 17:45 πληροφορηθηκα μετα λυπης μου απο το Τ.Υ της Forthnet πως δεν υπαρχουν πορτες πλεον στη Νεα Σμυρνη,ας γραφουμε εδω οι Νεοσμυρνιωτες για το θεμα αυτο...

Καλο κουραγιο και καλα Χριστουγεννα σε ολους!!

boss
29-06-07, 18:40
Νέα σμύρνη είμαι και εγώ αλλά πατάω στο κέντρο της δάφνης(ΟΤΕ) το ίδιο είναι;

Maximvs
29-06-07, 18:41
αν εισαι απο 210-97ΧΧΧΧΧ εισαι τυχερος ελπιζω...αν εισαι απο 210-93ΧΧΧΧΧ τοτε...υπογλωσια και στη σειρα αναμονης!!!

boss
29-06-07, 18:44
210-97ΧΧΧΧΧ έχω αλλά σου λέω ανήκω στο κέντρο ΔΑΦΝΗΣ.
Είναι το ίδιο ή υπάρχει και άλλο κέντρο για Ν. ΣΜΥΡΝΗ;

Maximvs
29-06-07, 18:47
ναι...αλλο το ενα κεντρο αλλο το αλλο...εσυ εισαι στη Βουλιαγμενης κοντα στο Μετρο.

psytransas
29-06-07, 18:53
Καλο κουραγιο κι απο μας εδω πανω.

arial
29-06-07, 19:04
Πλακωσε κοσμος και με την προσφορα της 1ης Ιουνιου.. και τελειοσαν οι πορτες :evil:

Maximvs
29-06-07, 19:15
και αντε βρες μαστορες καλοκαιριατικα να βαλουν πορτες......

hippy
29-06-07, 21:27
πολύ θέλω να τους κόψω τον κ.... ! το μεσημέρι τους πήρα τηλ. για να μάθω τί γίνεται με αίτηση για shared που κατέθεσα στα γραφεία τους 16/6 και ακόμη δεν έχει εμφανιστεί στο "dsl status" wizard και δεν μου είπαν κουβέντα !

Ξέρει κανείς τι περιθώρια υπάρχουν για "απόσυρση" της αίτησης?

ώρα 21.31: τους παίρνω τηλ. ως αφελής ενδιαφερόμενος νέος πελάτης, δίνω στην κοπελιά που απάντησε και αφού τη ρωτάω αν στη ΝΣ υπάρχει διαθεσιμότητα στο ιδιόκτητο, διότι μόνο σε αυτήν την περίπτωση θα γίνω πελάτης τους, λαμβάνω την απάντηση: ΒΕΒΑΙΩΣ ΚΥΡΙΕ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ [sorry για τα κεφαλαία]. Θα πάω αύρι πρωί να τους ρωτήσω και φάτσα φάτσα. Ετσι και μου πουν κανένα κουλό, θα τους μπινελικώσω αγρίως:mad:

konsniper
29-06-07, 21:43
boss η Ανω Νεα Σμυρνη εχει ενα κομματι με 97ΧΧΧΧΧ το οποιο μαλλον πρεπει να ανοικει Δαφνη αρα δεν εχεις προβλημα νομιζω. Εγω παλι εχω ενργοποιηθει κανονικα, με 93ΧΧΧΧΧ αλλα σε 2 μηνες θα μετακομισω στο κομματι της Νεα Σμυρνης που αρχιζει απο 97ΧΧΧΧΧ , κρατωντα ςομως τον αριθμο μου απο 93ΧΧΧΧΧ (πληρωνεις 10 ευρο στον οτε και το κρατας). Θαλλαξω dslam λετε???

Επισης μου εχουν πει πως πολλες φορες ειναι τυχαια η κατανομη σε dslam Μπορει στην ιδια πολυκατοικια να ανοικει ενας οροφος στη Δαφνη και το αλλο νουμερο απο κατω να ανηκει Νεα Σμυρνη.

chrvez
29-06-07, 21:47
πολύ θέλω να τους κόψω τον κ.... ! το μεσημέρι τους πήρα τηλ. για να μάθω τί γίνεται με αίτηση για shared που κατέθεσα στα γραφεία τους 16/6 και ακόμη δεν έχει εμφανιστεί στο "dsl status" wizard και δεν μου είπαν κουβέντα !

Ξέρει κανείς τι περιθώρια υπάρχουν για "απόσυρση" της αίτησης?

ώρα 21.31: τους παίρνω τηλ. ως αφελής ενδιαφερόμενος νέος πελάτης, δίνω στην κοπελιά που απάντησε (..... το όνομα αυτής, κύριε διαχειριστά σβήστε το όνομα αν νομίζετε ότι δεν πρέπει να φαίνεται) και αφού τη ρωτάω αν στη ΝΣ υπάρχει διαθεσιμότητα στο ιδιόκτητο, διότι μόνο σε αυτήν την περίπτωση θα γίνω πελάτης τους, λαμβάνω την απάντηση: ΒΕΒΑΙΩΣ ΚΥΡΙΕ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ [sorry για τα κεφαλαία, δεν τα έβαλα εγώ, η ....:whistle: ]. Θα πάω αύρι πρωί να τους ρωτήσω και φάτσα φάτσα. Ετσι και μου πουν κανένα κουλό, θα τους μπινελικώσω αγρίως:mad:

Σβήσε το όνομα της κοπέλας... δεν μας φταίει σε τίποτα.:evil:

chrvez
29-06-07, 21:49
Όσον αφορά την αγανάκτησή σου μάλλον έχεις δίκιο με τις αδικαιολόγητες μη προωθήσεις των αιτήσεων στον ΟΤΕ. Στο κάτω κάτω δεν χάλασε και ο κόσμος αν μας πουν ότι δεν υπάρχει διαθεσιμότητα και μάλον θα υπάρχει σε 2-3 μήνες.

hippy
29-06-07, 22:20
Σβήσε το όνομα της κοπέλας... δεν μας φταίει σε τίποτα.:evil:

ΟΚ, εγώ το έσβησα, από τη δική σου απάντηση (με παράθεση του αρχικού δικού μου ) μάλλον πρέπει να το σβήσεις εσύ.

Παρεπιπτόντως, το ξανασκέφτηκα. Η κοπελιά δεν μας φταίει τίποτε, αλλά όταν απαντάει κάτι στο τηλέφωνο δεν απαντάει ως άτομο αλλά ως forthnet. Αν δεν ήξερε την σωστή απάντηση ας ρώταγε τον προϊστάμενό της. Και δεν το λέω αυτό λόγω της αγανάκτησης της στιγμής... το εννοώ:(

psytransas
29-06-07, 22:22
Στο κάτω κάτω δεν χάλασε και ο κόσμος αν μας πουν ότι δεν υπάρχει διαθεσιμότητα και μάλον θα υπάρχει σε 2-3 μήνες.

Ε οχι και δε χαλασε ! ....

Money is Money ...;)

chrvez
29-06-07, 22:24
ΟΚ, εγώ το έσβησα, από τη δική σου απάντηση (με παράθεση του αρχικού δικού μου ) μάλλον πρέπει να το σβήσεις εσύ.

Παρεπιπτόντως, το ξανασκέφτηκα. Η κοπελιά δεν μας φταίει τίποτε, αλλά όταν απαντάει κάτι στο τηλέφωνο δεν απαντάει ως άτομο αλλά ως forthnet. Αν δεν ήξερε την σωστή απάντηση ας ρώταγε τον προϊστάμενό της. Και δεν το λέω αυτό λόγω της αγανάκτησης της στιγμής... το εννοώ:(

Έχεις δίκιο ότι μας λένε μπαρούφες ώρες ώρες αλλά δεν είμαι σίγουρος ότι φταίνε τα παιδιά που δουλεύουν στα τηλέφωνα γι' αυτό. Μάλλον μας λένε κάποια από αυτά που τους λένε να πουν.;)

kostas76
29-06-07, 22:25
Ε οχι και δε χαλασε ! ....

Money is Money ...;)

φίλε αρχίζω και σε καταλαβαίνω
μου φαίνεται ότι δε μας τα λέει καλά η κυρα forthent.
:down::down::down::down:

chrvez
29-06-07, 22:30
Ε οχι και δε χαλασε ! ....

Money is Money ...;)

Ναι δίκιο έχεις... εννοώ να φαίνεται στον wizard η σωστή ημερομηνία και να έχουν κάνει και κάποια πρόβλεψη για το πόσους μπορούν να ενεργοποιήσουν πριν να αρχίσουν τις super προσφορές που μας παίρνουν τα μυαλά και μετά την πατάμε. Βλέπε εμένα πρώτο :rofl:

psytransas
29-06-07, 22:34
Λυση ειναι μια ...

1) Ακυρωσεις
2) Καταγγελιες (λογω εικονικης-μη υπαρκτης καλυψης)

Αλλα ειναι γλυκο το μελι των 24 ;):p

Παλι καλα εκει στην αθηνα ,,τωρα τελευταια εχετε προβληματα ..
Δες τη δικη μου υπογραφη να δεις τη δουλεμα επεσε εδω πανω στη θεσ/κη

hippy
29-06-07, 22:39
Ναι δίκιο έχεις... εννοώ να φαίνεται στον wizard η σωστή ημερομηνία και να έχουν κάνει και κάποια πρόβλεψη για το πόσους μπορούν να ενεργοποιήσουν πριν να αρχίσουν τις super προσφορές που μας παίρνουν τα μυαλά και μετά την πατάμε. Βλέπε εμένα πρώτο :rofl:

Και καλά στον wizard δεν φαίνεται. Εγώ που πήγα ν'αφήσω την αίτηση αυτοπροσώπως στα γραφεία τους, τους ρώτησα ψιλοπιεστικά να μου πουν αν υπάρχει πρόβλεψη για τη διαθεσιμότητα πορτών και μου απάντησαν "δεν έχουμε τρόπο να δούμε πόσες αιτήσεις εκκρεμούν πριν τη δική σας, αλλα μην ανησυχείτε κύριε, δεν τίθεται θέμα διαθεσιμότητας.:twisted:

chrvez
29-06-07, 22:41
Λυση ειναι μια ...

1) Ακυρωσεις
2) Καταγγελιες (λογω εικονικης-μη υπαρκτης καλυψης)

Αλλα ειναι γλυκο το μελι των 24 ;):p

Παλι καλα εκει στην αθηνα ,,τωρα τελευταια εχετε προβληματα ..
Δες τη δικη μου υπογραφη να δεις τη δουλεμα επεσε εδω πανω στη θεσ/κη

Θέλω 1,5 μήνα για να σε φτάσω αλλά δεν το θεωρώ απίθανο λολ. Και εγώ λόγο του 24 :clap::clap: κάνω υπομονή αλλά και λόγο του ότι είμαι χρόνια συνδρομητής και εκτός από τις καθυστερήσεις του τελευταίου διαστήματος δεν είχα ποτέ πρόβλημα με τις γραμμές μου.

Maximvs
30-06-07, 01:02
μα και εγω οταν πηγα 26-06 η κοπελα χαμογεαλστη μου ειπε πως ''εσεις θα ενεργοποιηθειτε κατ'ευθειαν στα 24 Μbit...''...αι σημερα εφαγα πορτα γιατι δεν εχουν πορτα!!!...

kyr3
30-06-07, 02:29
Κι εγω 26-6 τα κατεθεσα τα χαρτια και ρωτησα αν υπαρχει διαθεσιμοτητα δικτυου και πορτων στη Νεα Σμυρνη.Ο υπαλληλος μαλιστα θιχτηκε κιολας και μου ειπε πως οτι γραφει το σαιτ τους ελεγχεται απο τους φορεις και αλλα τετοια.Μου ειπε να μην ανησυχω και δεν υπαρχει κανενας φοβος.Παντως αν θελετε να κανουμε ολοι μια μαζικη επισκεψη απο κει (ειμαστε και διπλα) εγω ειμαι μεσα.Το θεμα πρεπει να ξεκαθαριστει αμεσα.

BlindG
30-06-07, 02:35
Το θέμα είναι μέχρι ποιές αιτήσεις μπορούν να καλυφθούν και από πότε ανακάλυψε η fnet οτι δεν έχει διαθέσιμες πόρτες.
Θα τους πάρω το πρωί και αν είναι θα πάω να ακυρώσω την αίτησή μου.

hippy
30-06-07, 12:05
Το θέμα είναι μέχρι ποιές αιτήσεις μπορούν να καλυφθούν και από πότε ανακάλυψε η fnet οτι δεν έχει διαθέσιμες πόρτες.
Θα τους πάρω το πρωί και αν είναι θα πάω να ακυρώσω την αίτησή μου.

Ρίξε ένα post εδώ με το αποτέλεσμα...

BlindG
30-06-07, 13:42
Εννοείται οτι μίλησα με την πωλήτρια.
Η πρώτη μου ερώτηση ήταν αν υπάρχουν πόρτες.
"(με εκπληξη) Ποιός σας είπε κάτι τέτοιο?:shock:"
"φίλος μου που μίλησε με το τεχνικό τμήμα :cool:"

Στην αρχή το αρνήθηκε, αλλά μετά μου είπε οτι δεν μπορεί ακριβώς να ξέρει τις αιτίες...

Της εξήγησα οτι ψάχνω μια πιο συγκεκριμένη απάντηση και μου είπε οτι "και άλλες αιτήσεις κολλάνε για κάποιες μέρες αλλά μετά συνεχίζουν. Δεν πιστεύω να κρατήσει αυτό το κόλλημα για παραπάνω από καμιά 20αριά μέρες"

Το σίγουρο πάντως είναι πως ΔΕΝ μπορώ να μιλήσω με κάποιον που να ξέρει αν υπάρχουν πόρτες ή όχι. Εσένα Maximvs, ποιός ακριβώς σου είπε οτι δεν υπάρχουν και πως μίλησες μαζί του?

Tεσπα. Απάντηση συγκεκριμένη ΔΕΝ πήρα. Απλά προσπάθησε να κερδίσει λίγο ακόμα χρόνο λέγοντάς μου να περιμένω καμιά 20αριά μέρες ακόμη.

Προσωπικά, απ'τη στιγμή που δεν μου έχουν κόψει το τηλέφωνο/adsl δεν βιάζομαι αλλά δεν μου αρέσει αυτή η συμπεριφορά.



Α, θα παρακαλούσα να μην αρχίσουν τα καταστροφολογικά συνομωσιολογικά σενάρια... :whip: :whip: :whip: :whip:

chrvez
30-06-07, 14:05
Εννοείται οτι μίλησα με την πωλήτρια.
Η πρώτη μου ερώτηση ήταν αν υπάρχουν πόρτες.
"(με εκπληξη) Ποιός σας είπε κάτι τέτοιο?:shock:"
"φίλος μου που μίλησε με το τεχνικό τμήμα :cool:"

Στην αρχή το αρνήθηκε, αλλά μετά μου είπε οτι δεν μπορεί ακριβώς να ξέρει τις αιτίες...

Της εξήγησα οτι ψάχνω μια πιο συγκεκριμένη απάντηση και μου είπε οτι "και άλλες αιτήσεις κολλάνε για κάποιες μέρες αλλά μετά συνεχίζουν. Δεν πιστεύω να κρατήσει αυτό το κόλλημα για παραπάνω από καμιά 20αριά μέρες"

Το σίγουρο πάντως είναι πως ΔΕΝ μπορώ να μιλήσω με κάποιον που να ξέρει αν υπάρχουν πόρτες ή όχι. Εσένα Maximvs, ποιός ακριβώς σου είπε οτι δεν υπάρχουν και πως μίλησες μαζί του?

Tεσπα. Απάντηση συγκεκριμένη ΔΕΝ πήρα. Απλά προσπάθησε να κερδίσει λίγο ακόμα χρόνο λέγοντάς μου να περιμένω καμιά 20αριά μέρες ακόμη.

Προσωπικά, απ'τη στιγμή που δεν μου έχουν κόψει το τηλέφωνο/adsl δεν βιάζομαι αλλά δεν μου αρέσει αυτή η συμπεριφορά.



Α, θα παρακαλούσα να μην αρχίσουν τα καταστροφολογικά συνομωσιολογικά σενάρια... :whip: :whip: :whip: :whip:

Εμένα με πάνε από εβδομάδα σε εβδομάδα. Και λεπτομέρειες ούτε εγώ μπόρεσα να μάθω για το πρόβλημα ούτε από το τηλέφωνο ούτε βέβαια και από τα email που η απάντηση μετά από 10 ημέρες ήταν ότι "Η αίτησεις σας έχουν προωθηθεί στο αρμόδιο τμήμα και θα γίνουν όλες οι απαραίτητες ενέργειες... " κτλ:clap::clap:
Όσο για τα σενέρια, δεν είναι και άσχημα να κουβεντιάζουμε και κανένα σενάριο μέχρι να περάσουν οι μέρες της αναμονής;)

BlindG
30-06-07, 14:12
Κοίτα... το δικό μου σενάριο είναι οτι η forthnet έχει χάσει όλα τα κεφάλαιά της στο μπαρμπούτι και τώρα απλά γλύφει τη wind για να της δανείσει λίγο απ'το δίκτυό της για να χρησιμοποιεί τα κινητά της ως modems και το GSM δίκτυο σαν χαλκό.... :hmm:
τι λες? :hmm:

chrvez
30-06-07, 14:14
Κοίτα... το δικό μου σενάριο είναι οτι η forthnet έχει χάσει όλα τα κεφάλαιά της στο μπαρμπούτι και τώρα απλά γλύφει τη wind για να της δανείσει λίγο απ'το δίκτυό της για να χρησιμοποιεί τα κινητά της ως modems και το GSM δίκτυο σαν χαλκό.... :hmm:
τι λες? :hmm:

Και το νέο ομολογιακό δάνειο θα το πάει για μπαρμπούτι και αυτό;:rofl:

Maximvs
30-06-07, 14:33
εγω εχτες μιλησα παιδια με 2 τηλεφωνητριες και η απαντηση ηταν και τις 2 φορες η εξης
"....στειλαμε την αιτηση εχτες (28-06) στον ΟΤΕ αλλα μας την γυρισε πισω λογω καποιου τεχνικου προβληματος.Μαλλον δεν υπαρχουν πορτες διαθεσημες"

Σε ερωτηση μου ποτε θα λυθει δεν πηρα συγκεκριμενη απαντηση....
Μου ειπε πως θα την ξαναστειλει το αρμοδιο τμημα

Να κανω μια ερωτηση τωρα προς εσας?..Εχω γραμμη 1024 απο τον ΟΤΕ χωρις κανενα απολυτος προβλημα εδω και 4 χρονια.Υπαρχει περιπτωση η υποδομη της περιοχης μου να μη μπορει να σηκωσει την 4νετ?

BlindG
30-06-07, 14:48
chrvez πρέπει να ρεφάρουν τα παιδιά :p

Μaximvs: Ή στραβά σου τα λένε ή στραβά μας τα λες. Εφόσον κάνεις αίτησση για 2play, αυτό σημαίνει οτι ΕΛΕΥΘΕΡΩΝΕΙΣ πόρτα απ'τον ΟΤΕ οπότε ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ να υπάρχει πρόβλημα πορτών στον ΟτΕ. Πιθανότατα σου λένε ανακρίβεις χαζομάρες.

chrvez
30-06-07, 14:52
chrvez πρέπει να ρεφάρουν τα παιδιά :p

Μaximvs: Ή στραβά σου τα λένε ή στραβά μας τα λες. Εφόσον κάνεις αίτησση για 2play, αυτό σημαίνει οτι ΕΛΕΥΘΕΡΩΝΕΙΣ πόρτα απ'τον ΟΤΕ οπότε ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ να υπάρχει πρόβλημα πορτών στον ΟτΕ. Πιθανότατα σου λένε ανακρίβεις χαζομάρες.

Δεν πρέπει να έχει πόρτα το DSLAM της Forthnet για τον Maximvs; Μάλλον αυτό εννοεί και όχι του ΟΤΕ.

Maximvs
30-06-07, 16:28
μηπως εχει να κανει επειδη εχω ηδη γραμμη απο τον ΟΤΕ?

chrvez
30-06-07, 16:33
μηπως εχει να κανει επειδη εχω ηδη γραμμη απο τον ΟΤΕ?
Νομίζω πως όχι. Στο ιδιόκτητο θα πάς σε νέα πόρτα στο DSLAM της 4th. Μάλλον αυτό είναι γεμάτο στην περιοχή σου.

Maximvs
30-06-07, 16:58
παντως στο site με τις διαθεσημοτητες μεχρι και 25-06 που εγινε η τελευταια ενημερωση λεει οτι υπαρχει διαθεσιμοτητα κανονικα...σε μια μερα τελειωσαν οι πορτες???....
Τελος παντων...ελπιζω να μη χειμωνιασει και ακομα ειμαι με την αιτηση στο χερι...

chrvez
30-06-07, 19:06
παντως στο site με τις διαθεσημοτητες μεχρι και 25-06 που εγινε η τελευταια ενημερωση λεει οτι υπαρχει διαθεσιμοτητα κανονικα...σε μια μερα τελειωσαν οι πορτες???....
Τελος παντων...ελπιζω να μη χειμωνιασει και ακομα ειμαι με την αιτηση στο χερι...

Και σε εμένα το ίδιο λέει και είναι και νέο κέντρο που άρχισε η διαθεσιμότητα από 15/6 αλλά στο status δεν έχουν καταχωρίσει ούτε την αίτηση...

freesurfjo
30-06-07, 19:35
Καλησπέρα παιδιά

Έχω κάνει αίτηση για 2play από της 11/6 στο multirama στην Ομήρου και το site της forthnet για το dslstatus μου με ενημερώνει ότι δεν υπάρχει πληροφορία για τον αριθμό μου (21093... με isdn από οτέ). Είναι δυνατόν να μην έχει καν φτάσει ακόμα στη fortnet ; Τι να κάνω ; Πρέπει να ανησυχώ ; :hmm: :mad:

chrvez
30-06-07, 20:03
Καλησπέρα παιδιά

Έχω κάνει αίτηση για 2play από της 11/6 στο multirama στην Ομήρου και το site της forthnet για το dslstatus μου με ενημερώνει ότι δεν υπάρχει πληροφορία για τον αριθμό μου (21093... με isdn από οτέ). Είναι δυνατόν να μην έχει καν φτάσει ακόμα στη fortnet ; Τι να κάνω ; Πρέπει να ανησυχώ ; :hmm: :mad:

Κάνε την Δευτέρα ένα τηλέφωνο στις πωλήσεις τις forthnet να δεις αν έχουν παραλάβει την αίτηση σου.

Innersense
30-06-07, 20:45
ρε παιδιά τι είναι αυτά που γράφετε, καλύτερα να μην τα διάβαζα καθόλου και να ζούσα στην άγνοια...

πήγα και έκανα την προσφορά της 1 ιουνίου γιατί αυτά τα προβλήματα υποτίθεται ότι είχαν λυθεί και η εξυπηρέτιση πλέον είναι πιο γρήγορη...

1/1 αίτηση στα κεντρικά της 4νετ στην καλληθέα, ακόμα ΤΙΠΟΤΑ και σήμερα διαβάζω αυτό το thread! ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ;

εντομεταξύ πείραν τον αδερφό μου τηλέφωνο που έχει 4νετ provider (adsl γραμμή απο οτε) και του είπαν να του κάνουν ΑΥΤΟΜΑΤΗ αναβάθμιση σε 2play αναλαμβάνοντας τα όλα η forthnet και τους είπε ναι! Δεν πιστεύω να βρεθεί να ψάχνεται ο άνθρωπος και να τραβάει τα μαλιά του...

ΑΙΣΧΟΣ...

# 9339XXX

konsniper
30-06-07, 21:11
Και εγω 1/1 εκανα αιτηση στα γραφει 4νετ καλλιθεα, Νεα Σμυρνη μενω και μεσα σε 10 μερες ενεργοποιηθηκα. Ολα μια χαρα. Τη δηλωση στα γραφει ατην αφησες στην ρεσεψιον ή την έδωσες στα γραφεία τους?Ασχετο ,αλλα επειδη στη ρεσεψιον τα πεταγαν σε ενα τεραστιο κουτι που μολις το ειδα τους ειπα και μου την εδωσαν και την πηγα σε γραφειο εξυπηρετησης. Δεν ξερω αν σκεφτηκα βλακεια, αλλα λεω αν βρεθω στον πατο του κουτιου σε κανα 2 μηνο θα μουρθει...:p

Maximvs
02-07-07, 10:31
Λοιπον...σημερα μιλησα παλι με την Τ.Υ και μου ειπαν πως η αιτηση προχωρα κανονικα.Σε ερωτηση μου ''..μα την Παρασκευη υπηρχε τεχνικο προβλημα οπως μου ειπατε'' η απαντηση ηταν ''...ναι,εχουμε εμεις το προβλημα απο εδω αλλα η αιτηση σας προχωρα κανονικα και ειναι σε πολυ καλο σημειο.Ειμαστε στο σταδιο που ψαχνουμε τροπο να πατησουμε στις πορτες και να παρετε το ζευγος.''
Επισης ρωτησα αν τους εχουν τυχει περιπτωσεις λογω του δικτυου να μη μπορουν να πραγματοποιηθουν συνδεσεις και μου ειπε ''...ναι...εχουμε τετοιες περιπτωσεις''
Ας ελπισουμε οτι δεν θα ειμαι σε τετοια περιπτωση....Γιατι δεν ειναι πολυ περιεργο να εχω γραμμη απο τον ΟΤΕ 1024 και να μη μπορει να περασει η 4νετ?

@ ADSLgr.com All rights reserved.