PDA

Επιστροφή στο Forum : ADSL ΥΠΑΡΧΕΙ????



gs
28-06-03, 06:12
ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΤΕ ΑDSL???????????? ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΟ 15 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ :?: ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΙΤΕΡΟ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΜΟΝΤΕΜ ΚΕ ΤΟ ΦΙΛΤΡΟ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΑ ΠΡΟΠΛΗΡΩΣΑ

Gregory
28-06-03, 10:14
O Thrylos εχει βαλει ΟΤΕ-Forthnet DSL εδω και περιπου 5 μερες... Λογικα πρεπει να περιμενεις τηλεφωνο απο τους τεχνικους

Thrylos
28-06-03, 12:32
Opos eipe ke o gregory, exo valei OTE+Forthnet ADSL apo ti Deftera. Gia perisoteres plirofories sxetika me tin imerominia aitisis, pote irthan oi texnikoi klp, des to post mou sto parakato thread:

http://www.adslgr.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=14528#14528

blizard
28-06-03, 13:30
ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΤΕ ΑDSL???????????? ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΟ 15 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ :?: ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΙΤΕΡΟ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΜΟΝΤΕΜ ΚΕ ΤΟ ΦΙΛΤΡΟ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΑ ΠΡΟΠΛΗΡΩΣΑ
Σου εφεραν το modem η το πηρες εσυ απο καπου???
Εμενα με πηρε ο τεχνικος την Τεταρτη και μου ειπε οτι μου εβαλε την dsl.
Οταν τον ρωτησα ποτε θα ερθει και τι να κανω,μου ειπε θα ειδοποιησει...

Εγω περιμενω τα modem και εχω συνδεση(μαλλον) και εσυ το αναποδο!!!

Gregory
28-06-03, 13:48
Χεχε σαν ανεκδοτο ακουγετε...Οι τεχνικοι ειναι..... :roll:

mechdim
28-06-03, 13:53
Λοιπον κοιταξτε τι θα κανετε. Θα δωσει ο gs τα μηχανηματα στον blizard και τουλαχιστον ο ενας θα χει dsl :lol: :lol: :lol:

gs
28-06-03, 14:38
ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΤΕ ΑDSL???????????? ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΟ 15 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ :?: ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΙΤΕΡΟ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΜΟΝΤΕΜ ΚΕ ΤΟ ΦΙΛΤΡΟ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΑ ΠΡΟΠΛΗΡΩΣΑ
Σου εφεραν το modem η το πηρες εσυ απο καπου???
Εμενα με πηρε ο τεχνικος την Τεταρτη και μου ειπε οτι μου εβαλε την dsl.
Οταν τον ρωτησα ποτε θα ερθει και τι να κανω,μου ειπε θα ειδοποιησει...

Εγω περιμενω τα modem και εχω συνδεση(μαλλον) και εσυ το αναποδο!!!

to modem to pira apo to katastima toy ote pu ekana tin etisi ke malista to plirosa ekini tin stigmi mu ipan se 5 meres tha ixa grammi akoma tipota edo ke 15 meres

blizard
28-06-03, 14:58
Thanks...εγω εκανα αιτηση απο το 134 τις πρωτες μερες,και μου λενε να περιμενω να ερθουν με το modem....
Eλπιζω να μην κρατησει πολυ αυτο το πραγμα, γιατι δεν λεει να σκαω τωρα που κοντευω επιτελους....

wizardsl
28-06-03, 15:04
Κι εγώ ακόμα περιμένω.. Ενώ έκανα αίτηση τη μέρα που βγήκε η φόρμα στο οτεσόπ.. Από Δευτέρα αρχίζουν τα μπινελίκια στο 134.

gs
28-06-03, 21:20
Κι εγώ ακόμα περιμένω.. Ενώ έκανα αίτηση τη μέρα που βγήκε η φόρμα στο οτεσόπ.. Από Δευτέρα αρχίζουν τα μπινελίκια στο 134.

tus pira ke ego xtes den xerun tipota oi texnikoi argun mu ipan exun poli dulia ti na po den xero

@ ADSLgr.com All rights reserved.