PDA

Επιστροφή στο Forum : ΝΕΑ ΓΙΑ DSLAM SIEMENS ΚΑΙ οτε



Σελίδες : [1] 2 3

tasakis
01-12-04, 02:36
Απ'ότι γνωρίζω έχει ξεκινήσει σταδιακά,ανα περιοχή η αποκατάσταση των βλαβών. Πιθανή ημερομηνία ολοκλήρωσης της άρσης της βλάβης είναι 20.12.2004(χώρις αυτό να είναι ακόμα δεσμέυτικο). Για αύτους που βρίσκονται σε βλάβη και έχει δηλώθει στο 121 θα γίνει επιστροφή παγίων εις το διπλάσιο για τις ώρες ή ημέρες που δεν λειτούργησε η adsl.
Αναφορικά τώρα με όσους έχουν εκκρέμει αίτημα adsl σε dslam intracom η alcatel,φήμες λένε ότι ο χρόνος ενεργοποίησης μειώθηκε στις 3 ημέρες! :!: :?:
Αν κάποιος άκουσε κάτι παρόμοιο ας απαντήσει για να μην θεωρώ τουλάχιστον τον εαυτό μου τρελο!

SuddenStrike
01-12-04, 03:25
Εγω έχω μια άλλη απορία.
Γιατί όσοι γράφουν νέα ή πληροφορίες για τα Siemens DSLAM έχουν 1~3 post; Ρε μπας και είστε οτετζήδες;

Nick2k2
01-12-04, 06:50
tasakis ναι ο ξάδερφός μου ήταν σε αναμονή για να μπουν πόρτες απο τα μέσα Οκτωβρίου.Πόρτες μπήκαν στην περιοχή στις 12/11 αλλά λόγω προβλημάτων απο οτι ακούστηκε,οι ενεργοποιήσεις έγιναν μαζικά στις 26/11,οπότε και άναψε το λαμπάκι.3 μέρες μέτα, στις 29/11 δηλαδή, η σύνδεση του είχε ενεργοποιηθεί πλήρως.A και το dslam είναι Alcatel.Νομίζω παλιότερα οτι αυτό το διάστημα,απο την ώρα που συνδέεσαι στο dslam μέχρι να σε σετάρουν στον bbras, ήταν 12 μέρες,οπότε τώρα πρεπει να μειώθηκε στις 3.

tyxeross
01-12-04, 10:54
Φιλος μου εκανε αιτηση στο Γκυζη την παρασκευη και χθες του ειπαν σημερα οτι ειναι ετοιμος. Το λαμπακι ομως δεν εχει πρασινησει ακομα. Θα παω σημερα να δω τι γινεται.

manoulamou
01-12-04, 11:38
Το δσλαμ μου ειναι ζημενσ και οταν ειδα διαθεσιμοτητα πανηγυρισα,
ελα ομως που επεσα στην -ανα-υποβαθμιση και κλαιω τη μοιρα μου
παλι καλα που δεν πληρωνω παγια περιμενοντας να διορθωθει η βλαβη.
(Εκανα την παραγγελια αλλα δεν συνδεθηκα ακομα)
:lol: :oops: :mrgreen:
:guitar :guitar :guitar

ΕΡΜΗΣ
01-12-04, 11:55
Απ'ότι γνωρίζω έχει ξεκινήσει σταδιακά,ανα περιοχή η αποκατάσταση των βλαβών. Πιθανή ημερομηνία ολοκλήρωσης της άρσης της βλάβης είναι 20.12.2004(χώρις αυτό να είναι ακόμα δεσμέυτικο). Για αύτους που βρίσκονται σε βλάβη και έχει δηλώθει στο 121 θα γίνει επιστροφή παγίων εις το διπλάσιο για τις ώρες ή ημέρες που δεν λειτούργησε η adsl.
Αυτή είναι η πληροφόρηση που είχα και εγώ από κάποιο γνωστό μου ΟΤΕτζη !

HaD3S
01-12-04, 12:23
Έχει έρθει τεχνικός της Siemens απο Γερμανία, μπάς και μπορέσει να λύσει το πρόβλημα. Μέχρι τις 20-12-04 υποτίθεται οτι θα έχει λυθεί. Εάν όχι, θα βάλουνε Dslam Alcatel στη θέση του Siemens. Ήδη έχει αρχίσει να γίνεται αυτό σε μερικές περιοχές (σιωπηλά βέβαια!). Αυτά μου είπε πολύ έγγυρη πηγή μέσα απο το σχεδιασμό Adsl του ΟΤΕ. Υπομονή guys...

ΕΡΜΗΣ
01-12-04, 12:34
Απίστευτα πράγματα. Ολόκληρη Siemens και έβγαλαν τόσο ελατωματικό μηχάνημα που ο ΟΤΕ θα το αντικαταστήσει με Alcatel :shock:

Και ύστερα παραπονιόμαστε για την Intracom!

Finik
01-12-04, 13:38
Κι εμένα η ενεργοποίηση έγινε πολύ γρήγορα. Άσχετο αν δεν είδα ακόμα internet διότι στον πΟΤΕ δεν μπορούν να ενεργοποιήσουν μία γραμμή σωστά.

SPARTAKOS
01-12-04, 13:55
Εάν όχι, θα βάλουνε Dslam Alcatel στη θέση του Siemens.

Δεν νομίζω να γίνει αυτό πρώτο γιατί σε εμένα έχει αποκατασταθεί η βλάβη και δεύτερον γιατί μιλάμε για λεφτά δεν είναι και κανένα μηχάνημα που το πας και το παίρνεις από οποιοδήποτε μαγαζάκι .. ένα γίνει αυτό την πατήσαμε γιατί πάλι εμείς θα τα πληρώσουμε :( :( :(

Bororo
03-12-04, 15:29
Ο tasakis είναι ο OTEτζής but so am I! Μη βαράτε ρε παιδιά φοιτητές είμαστε που μας πήραν με σύμβαση! Ότι μαθαίνουμε σας λέμε! Εγώ δεν έχω καν Provider τον ΟΤΕ. Όταν λέμε οτετζήδες δεν εννοούμε μονιμάδες που κάθονται όλη μέρα και τα *&^%$#@! Άπλα επειδή είμαστε στο 134 οτι ακούμε το λέμε κακό είναι αυτό? Α και κάτι άλλο πέρνετε ρε αθεόφοβοι και κράζετε εμάς οτοι είμαστε άσχετοι κ.λ.π.! Ξέρετε πως μας πήραν στον ΟΤΕ? Με υπεύθυνη δήλωση "Ποιός ξέρει να χρησιμοποιεί PC?" Γι αυτό εχουμε γεμίσει γκόμενες (no offence) με ECDL εκεί μέσα! Τεσπά ότι μαθαίνω εγώ θα συνεχίσω να το Postarw και Ι' m counting on tasakis να κάνει το ίδιο!

pt3
03-12-04, 15:57
Γι αυτό εχουμε γεμίσει γκόμενες (no offence) με ECDL εκεί μέσα!

Καλά και δεν χαίρεσαι :)
Τι, θα προτιμούσες να είχες πορωμένους computer-freaks :lol:

mx5gr
03-12-04, 16:38
Διαβάστε την εμπειρία μου εδώ, αν έχετε Alcatel Speedtouch 510/510i/530/530i και είστε στο Siemens 2. Μπορει να είστε τυχεροί και να παίξει...

http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?p=170382

Bororo
05-12-04, 17:59
Έχεις δίκιο pt3 κανονικά θα έπρεπε να χαίρομαι αλλα και αυτες που έχουμεμπάζα είναι!!!
Τι να κάνεις ΟΤΕ είναι αυτός!! :lol:

tasakis
05-12-04, 21:59
Έχεις δίκιο pt3 κανονικά θα έπρεπε να χαίρομαι αλλα και αυτες που έχουμεμπάζα είναι!!!
Τι να κάνεις ΟΤΕ είναι αυτός!! :lol:

Θα συμφωνήσω δυστυχώς,φίλτατε..πώς να ανέβει έτσι η παραγωτικότητα μας;

co-mmand
07-12-04, 14:36
Έκανα χθες αίτηση για ADSL από Μεταμόρφωση και η κοπέλα στο 134 μου είπε για 22/12... Έτσι όπως πάει θα φτάσουν να το κάνουν 22/12/05...
Αίσχος...
Αν μάθει κανείς για Μεταμόρφωση, ας ποστάρει! :)

nikchem
07-12-04, 19:54
Φίλοι γειά σας και καλώς σας βρίσκω !

Νίκος Παπαγεωργίου από Βόλο και ήδη οδηγούμαι στον όγδοο μήνα
από την αίτηση για ADSL σύνδεση :x

Στην πρώτη επέτειο της αίτησης θα εκφωνήσω πανυγηρικό :lol:

Χαιρετώ το forum και ενώνω και εγώ τη φωνή της διαμαρτυρίας μου
για τα τρέχοντα αίσχη του ΟΤΕ όσον αφορά τις αναβαθμίσεις των
ADSL κέντρων του.

Εδώ στον Βόλο όπως καταλαβαίνετε έχουμε ακόμα λιγότερη ενημέρωση και
οφείλω στην ύπαρξη του forum αυτού, το τηλέφωνο του σχεδιασμού του ΟΤΕ στην
Αθήνα όπου μου ειπώθηκαν και εμένα ανάλογες με εσάς πληροφορίες και δικαιολογίες για την ασύλληπτη και σίγουρα εξευτελιστική καθυστέρηση.

Δεν γνωρίζω πιά τι να πιστέψω για το ποιός φταίει (ο ΟΤΕ ή η Siemens).
Ισως αυτό δεν έχει τόσο σημασία όσο η μικρή αξία που φαίνεται ότι έχει
ο Έλληνας χρήστης - καταναλωτής προϊόντων υψηλής τεχνολογίας στην Ελλάδα απέναντι στα συμφέροντα πολυεθνικών και λοιπων εταιρειών.

Μένω συντονισμένος και περιμένω ειδήσεις :)

Bororo
08-12-04, 02:55
Η κοπέλα σου είπε co-mmand 22/12 γιατί ούτε και αυτή ξέρει. Το μόνο που ξέρει είναι ότι στις 20 και καλά θα έχουν φταχτεί όλα τα dslams και επειδή τωρα πια απ' την στιγμη που όλα είναι ΟΚ οι αιτήσεις είναι για ενεργοποίηση μέσα σε 3 μέρες το πολύ σου πέταξε αυτό το 22! Μπορεί να είσαι και νωρίτερα!

SuddenStrike
08-12-04, 04:46
οι αιτήσεις είναι για ενεργοποίηση μέσα σε 3 μέρες το πολύ

Είσαι εκτός πραγματικότητας...
Αυτά βέβαια συμβαίνουν όταν οι προσλήψεις γίνονται μέσο της ΔΑΠ και της ΠΑΣΠ.
Τα πέρασα και γω και το λέω ναι με είχε βάλει η ΠΑΣΠ,γιαυτό άσε το παραμύθι περι αίτησης και υπεύθηνης δήλωσης.

morpheous
08-12-04, 08:25
δεν ειναι εκτος πραγματικότητας...
εμένα απο την στιγμή που είχε διαθεσιμότητα έκανε 3 μέρες η ενεργοποίηση

moralas
08-12-04, 08:29
εμενα 5 , και εβαλα dsl τον φεβρουαριο στην καλλιθεα. και χωρις πασπ μασπ κασπ δαπ μαπ νταπ

co-mmand
08-12-04, 08:41
Η κοπέλα σου είπε co-mmand 22/12 γιατί ούτε και αυτή ξέρει. Το μόνο που ξέρει είναι ότι στις 20 και καλά θα έχουν φταχτεί όλα τα dslams και επειδή τωρα πια απ' την στιγμη που όλα είναι ΟΚ οι αιτήσεις είναι για ενεργοποίηση μέσα σε 3 μέρες το πολύ σου πέταξε αυτό το 22! Μπορεί να είσαι και νωρίτερα!

Να το δω και να μην το πιστέψω...
Πάντως όντως από φίλους και γνωστούς έχω ακούσει και εγώ για 3 μέρες. Το θέμα είναι να τηρηθεί η 20/12 σαν ημερομηνία που όλα θα είναι ΟΚ...
Το Zyxelάκι θα το έχω πάντως στην γραμμή 1 ώρα την μέρα μπας και το δω το συγχρονίζει... :wink:

GPAP
08-12-04, 10:52
Ολοι με τον ίδιο καημό ζούμε δυστυχώς....
Το modem είναι στη γραμμή για να βλέπω το led..... :evil:
Είναι γενικά απαράδεκτη η κατάσταση.
Έχω κάνει αίτηση ADSL in a box απο τις 16/11/2004 ..... ενεργοποιήθηκε την Παρασκευή 3/12/2004 και την ίδια ώρα δηλώνεται ΒΛΑΒΗ στον ΟΤΕ!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:
Το γνωστό ΠΡΟΒΛΗΜΑ , Siemens DSLAM ΜΠΛΑ...ΜΠΛΑ..ΜΠΛΑ..
ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 20/12 (ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΙΛΙΕΤΙΑ) ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΟΛΑ!!!!!!!
Α ΡΕ ΕΛΛΑΔΑΡΑ ΤΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΩΝ ΚΑΙ ΤΗς ΣΥΓΧΡΟΝΗς ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ!!!! :oops:

co-mmand
08-12-04, 13:41
Ας ενημέρωναν τουλάχιστον ανά περιοχές ότι το πρόβλημα λύνεται... Δεν νομίζω ότι ξαφνικά σε μια μέρα θα επισκευαστούν όλα!!!
Τέλοσπαντων, θα τους κουράσει φαίνεται αυτό...

tasakis
08-12-04, 16:06
Ας ενημέρωναν τουλάχιστον ανά περιοχές ότι το πρόβλημα λύνεται... Δεν νομίζω ότι ξαφνικά σε μια μέρα θα επισκευαστούν όλα!!!
Τέλοσπαντων, θα τους κουράσει φαίνεται αυτό...


Ε,τώρα έχεις τρελές απαιτήσεις έχω την εντύπωση :lol:
Πάντως, τουλάχιστον για την Αθήνα,καλούν τους κατόχους των βεβλαμένων:death γραμμών για ενημέρωση! Τώρα το τι λένε-και τι ακούνε :evil: :twisted: - δεν ξέρω,μάλλον το ποιηματάκι, που είναι αναρτημένο σε κάθε θέση!!

Bororo
09-12-04, 10:29
Tasakis same on you που λες τα μυστικα του επαγγέλματος. Ναι ετσι είναι στη αθήνα τους περνουν όλους όσους είναι σε Siemens (Τους περισσότερους τουλ.). Και SuddenStrike είδη έχουν αρχίσει τα 3ήμερα στα Intracom Dslams όταν φτιαχτούν και τα Siemens θα είναι καθεστώς η 3 ημέρες. Τι μου λές τωρα για Δαπ και Πασπ ιδέα δεν έχω! :shock:

SPARTAKOS
09-12-04, 13:06
Τι μου λές τωρα για Δαπ και Πασπ ιδέα δεν έχω! :shock:

???????????????? που κολλάει αυτό

GPAP
09-12-04, 16:05
Περι ενημέρωσης ο λόγος.....
Χθές μου τηλεφώνησαν απο τον ΟΤΕ για να με ρωτήσουν ποιό ήταν ακριβώς το πρόβλημα (δεν συγχρόνιζε, αναβόσβηνε το πράσινο λαμπάκι του crypto f200 σαν τρελό)... Αφού λοιπόν τους εξήγησα, μου απαντά όταν θα στείλουμε τεχνικό στο κέντρο του Ιπποδρόμου και θα σας πάρει τηλ.. να κάνετε κάποιες δοκιμές....
και Ω του θάυματος ...η γραμμή ήδη δούλευε και το modem ήταν οκ...
Προφανώς κάτι θα έκαναν και δούλεψε.
Σήμερα λοιπόν πρίν λίγο πήγε και τεχνικός του ΟΤΕ στο σπίτι για να διαπιστώση τί δεν λειτουργεί :roll: :roll:
Απ' όσο είδε όλα ήταν οκ!!!
Μήπως εγώ ήμουν ΣΤΡΑΒΟΣ!!!!! ή μήπως τρέχουν και δεν φτάνουν να μαζέψουν τα dslam.....
Πάντως όπως και να έχει (Δόξα τω Θεο) "ήρθε dsl"
ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΠΑΙΔΙΑ!!!! 8) 8)

ΕΡΜΗΣ
09-12-04, 21:03
:arrow: GPAP

Είσαι πάνω σε Siemens II ;;

GPAP
10-12-04, 00:41
ΕΡΜΗΣ,

Απ' όσο ξέρω , η αναφορά του ΟΤΕ λέει SIEMENS ...
Τώρα αν είναι κάποια έκδοση (Ι ή ΙΙ) δεν γνωρίζω...
Πάντως το καλό είναι πώς πάει σχετικά καλά..
Βέβαια έχω κάποιες διακοπές και διερευνώ τους λόγους, είναι άραγε τα e'mule , bitcomet κ.λ.π ή ISP ή ΟΤΕ ???
Αν μπορεί κάποιος ας ρίξει καμία ιδέα....
Κάθε άποψη δεκτή!!! :)

co-mmand
10-12-04, 15:08
Υπάρχει κανείς που να είναι σε Siemens DSLAM το οποίο να επανήλθε μετά την "βλάβη";

SPARTAKOS
10-12-04, 15:50
Ναι εγώ ! εδώ και 15 μέρες επανήλθε :D :D :D

tasakis
10-12-04, 19:06
Παρόλο που βρίσκομαι(κέντρο Άρη)πάνω σε siemens 2 η γραμμή είναι οκ προς το παρών. Άκουσα ότι κ σε siemens 1 παρουσιάστηκαν τα ίδια προβλήματα.Έχει παρατηρήσει κανείς κάτι τέτοιο;

SuddenStrike
10-12-04, 19:11
Εγω δεν έχω καταλάβει που είναι πρόβλημα (τεχνικά).

Στη Σίνδο γιατί δεν είχε κανείς πρόβλημα ποτέ (τουλάχιστον όσους ξέρω); Το μόνο που είδα είναι οτι έπεσα απο 448 στα 384.
Ειδικές περιπτωσάρες είμαστε εμείς;

Ntinsky
16-12-04, 17:29
Μετά από επίσκεψη στα γραφεία της Forthnet και συγκεκριμένα στο τμήμα Internet Sales,με ενημερώσαν πως 20/12 ο ΟΤΕ παραλαμβάνει το καινούριο software για τα DSLAM της Siemens.Προσωπικά πιστεύω πως δεν θα αργήσει πάρα πολύ η αναβάθμιση να ολοκληρωθεί για το λεκανοπέδιο Αττικής μιας και αρμόδιος εκεί την ίδια ενημέρωση είχε.Δεν ξέρω κατά πόσο έχω εγώ και ο αρμόδιος στη Forthnet έχει δίκιο μα θέλω να πιστεύω πως το αργότερο μέχρι 25/12 (Καλά χριστύγεννα) θα έχει τελειώσει το θέμα ADSL για μένα μιας και έχω εδώ και καιρό πάρει port και βρίσκομαι στο στάδιο κατασκευής της γραμμής


Κουράγιο λοιπόν και υπομονή.Τώρα που φάγαμε το γαϊδαρο(οι περισσότεροι τουλάχιστον).......να μην κολλήσουμε στην ουρά :mrgreen:

JJX
16-12-04, 17:53
Στο 134 αυτο λενε εδω και καιρο... Και σημερα το ιδιο μου ξαναειπαν.

Απο την αλλη εμαθα οτι στειλανε φαξ στα υποκαστηματα του ΟΤΕ λεγωντας οτι το προβλημα θα εχει ληθει εως το τελος του μηνα αρχες του επομενου.

Για να δουμε! Μακαρι!!!

Deathstar
16-12-04, 18:16
Εγώ θέλω να δω τη θα γίνει όταν μας ενεργοποιήσουν όλους έχει να πέσει πολλή γέλιο μαζί και τα κέντρα.......

WAntilles
16-12-04, 18:35
Deathstar γράφε ελληνικά σε παρακαλώ.

Τα GRNGLISH απαγορεύονται.

Πάτα επεξεργασία και διόρθωσε το μήνυμά σου.

a11
16-12-04, 19:28
δηλ. παιδια επειδη απο την 4ρνετ μου ειπαν για μετα τις 25 -12 οτι θαεχει λυθει το προβλημα και θα βαλουν συνδεσεις adsl,εσεις ολοι μιλατε για την αθηνα και μιλατε με ημερομηνιες η για ολη την ελλαδα? --εγω ειμαι χανια--ειμαι στην ιδια μοιρα με ολους η θαπεριμενω πρωτα την πρωτευουσα,και μετα θα φτιαξουν και τα δικα μας οταν θα ερθει η σειρα μας- να ειναι συμβατα-- δυστηχως σημενς ειναι και εδω--ας ελπισω να μας κανουν χριστουγεννιατικο δωρο την ενεργοποιηση-- χρονια μας πολλα--

MaTrIxakos
07-01-05, 14:16
Ας μην κοροιδευομαστε...
ακομα σε εμενα τιποτα. 7/1/04

Frealaf
07-01-05, 14:52
Ας μην κοροιδευομαστε...
ακομα σε εμενα τιποτα. 7/1/04Παρομοίως, με αίτηση από 16/11 (!!!) :evil:
(Το 9106 μου κάθεται και ...περιμένει :( )

zavaras
07-01-05, 15:19
Είμαι σε ΝΥΜΑ/ΑΡΗΣ και με πήραν σήμερα απ' τον ΟΤΕ να με ενημερώσουν ότι η βλάβη στα DSLAM αποκαταστάθηκε και να με ρωτήσουν αν όλα είναι εντάξει (δεν ήταν σίγουροι :P)

Χρηστος
07-01-05, 15:30
Ρε παιδια εχω κανει ετηση απο τις 24/11 και περνω σχεδον καθε μερα τηλεφωνο και τιποτα. Μενω βουλα και μου λενε συνεχεια για το siemens κουτι. Υπαρχει τροπος να βρουμε αφτουσ τουσ τεχνικουσ και να τουσ χα!$ουμ@!. :twisted:

MaTrIxakos
07-01-05, 15:36
Παρομοίως, με αίτηση από 16/11 (!!!) Evil or Very Mad
(Το 9106 μου κάθεται και ...περιμένει Sad )


αιτηση στις 1/12/04
εμενα το levelOne καθετε...

Deathstar
07-01-05, 17:23
αιτηση στις 30/9/04
εμενα το zyxel 650 καθετε και πληρωνω και την vivodi ..........

ΕΡΜΗΣ
07-01-05, 17:58
Απο νεώτερο τηλεφώνημα στο 134 μου είπαν ότι αν μέχρι τα μέσα της επόμενης εβδομάδας δεν έχουν καλέσει να μου πουν ότι ενεργοποιήθηκε η γραμμή μου, να τους ξανακαλέσω για να δούνε αν υπάρχει κάποιο άλλο πρόβλημα που δεν σχετίζεται με το SiemensII πρόβλημα. Μου ανέφερε ότι τα γνωστά προβλήματα αποκαθίστανται σταδιακά ανά περιοχή. Αν λάβω υπ όψιν αυτά που μου είπε προφανώς το πολύ σε 1-2 εβδομάδες θα τους έχουν ενεργοποιήσει όλους.

Eddie7
07-01-05, 18:36
ΕΡΜΗΣ
Απο νεώτερο τηλεφώνημα στο 134 μου είπαν ότι αν μέχρι τα μέσα της επόμενης εβδομάδας δεν έχουν καλέσει να μου πουν ότι ενεργοποιήθηκε η γραμμή μου, να τους ξανακαλέσω για να δούνε αν υπάρχει κάποιο άλλο πρόβλημα που δεν σχετίζεται με το SiemensII πρόβλημα. Μου ανέφερε ότι τα γνωστά προβλήματα αποκαθίστανται σταδιακά ανά περιοχή. Αν λάβω υπ όψιν αυτά που μου είπε προφανώς το πολύ σε 1-2 εβδομάδες θα τους έχουν ενεργοποιήσει όλους.


Μακάρι.....
Εγώ πάντος που πήρα στο τεχνικό τμήμα του ΟΤΕ στο Περιστέρι (SIEMENS 2), μου είπαν οτι απο 20 μέχρι 30 του μηνός, θα έχει διορθωθεί το πρόβλημα στήν περιοχή.
Άντε και να δούμε....

P.S Για όσους μένουν Περιστέρι και θέλουν να πάρουν τηλέφωνο στο τεχνικό τμήμα του ΟΤΕ το τηλ ειναι 210-5756799

stsiri
07-01-05, 22:31
Σήμερα μου ειπαν στο 134 οτι το Καλαμάκι (ειμαι Π.Φάληρο) ακόμα δεν εχει αναβαθμισθεί (scic!) και θα χρειαστει ακόμα υπομονή... :evil:

Spirus
08-01-05, 13:37
Eγώ που βρίκομαι σε dslam Siemens στη Ν.Σμυρνη συνδέθηκα χθές :) .Είχα κάνει αίτηση απο 8/12!

Frealaf
08-01-05, 14:39
Eγώ που βρίκομαι σε dslam Siemens στη Ν.Σμυρνη συνδέθηκα χθές Smile .Είχα κάνει αίτηση απο 8/12!
Τί?!?!?! Ποιός?!?! Πού?!?!?! Πότε?!?!?!?!? :shock: :shock: :shock:

@ ADSLgr.com All rights reserved.