PDA

Επιστροφή στο Forum : ΦΑΞ ΚΑΙ CABLETV.



aris60
08-07-07, 18:36
Καλησπερα οσοι ειναι γνωστες της λειτουργιας [συμβατοτητα] στον προγραμμα του CABLETV να γραψουν την εμπειρια τους.Διοτι εχω πολυμηχανημα φαξ και δεν γνωριζω αν μπορει να ειναι σε λειτουργια με αυτο το προγραμμα της Βιβοντι? :hmm:

pan.nl
08-07-07, 18:38
Η Vivodi δεν εγγυάται τη σωστή λειτουργία του φαξ. Μπορεί να στέλνει αλλά μπορεί και να υπάρχουν προβλήματα...

nlkrio
08-07-07, 19:24
Η Vivodi δεν εγγυάται τη σωστή λειτουργία του φαξ. Μπορεί να στέλνει αλλά μπορεί και να υπάρχουν προβλήματα...

Εχεις δικιο,ειναι λοτο...

aris60
08-07-07, 19:57
Η Vivodi δεν εγγυάται τη σωστή λειτουργία του φαξ. Μπορεί να στέλνει αλλά μπορεί και να υπάρχουν προβλήματα...

Κατι ακουσα ανεπισημα για αυτο λεω μηπως απο εδω στο φορουμ εχει και μου πει κατι νεο. :hmm:

ronaldinio
08-07-07, 20:15
Εμένα πάντως μια στέλνει μια δε στέλνει.
Συνήθως στέλνει αλλά δε μπορείς να βασιστείς πάνω του!

aris60
08-07-07, 20:29
Εμένα πάντως μια στέλνει μια δε στέλνει.
Συνήθως στέλνει αλλά δε μπορείς να βασιστείς πάνω του!

Κατα αρχας σε ευχαριστω που ενημερωσες,πιο εχεις φαχ μηπως παιζει ρολο και η ταχυτητα του φαχ που εχεις μετα μηπως εχει καμια διαφορα αλλη πχ φορητοτα, λεω περιπτωσεις που μπορει να παιζουν καποιο ρολο.Kαι αν αυτος που το ελαβε ρωτησες αν ειχε καλο αποτελεσμα, τελος αν εχει δυνατοτητα εγχρωμου φαχ.:hmm:

Antonis21
08-07-07, 22:29
Εμένα πάντως μια στέλνει μια δε στέλνει.
Συνήθως στέλνει αλλά δε μπορείς να βασιστείς πάνω του!

Aδερφε αφου λοιπον εχεις στειλει fax μπορεις να μου πεις τι χρεωση ειχε?

aris60
08-07-07, 22:34
Aδερφε αφου λοιπον εχεις στειλει fax μπορεις να μου πεις τι χρεωση ειχε?

Καλησπερα φιλε σορυ για την παρεμβαση,δεν ειναι αναλογα με την κληση και το φαχ, δηλαδη αν ειναι Ελλαδα δωρεαν στην απεριοριστη? :hmm:

Antonis21
09-07-07, 01:40
Ας μας πει ο φιλος γιατι ειλικρινα το εχω απορία αυτο!!!
Λες να ειναι στα δωρεαν δηλ?
Θα μας πει ο φιλος!!

athriskos
09-07-07, 08:36
εγω παντως αυτο που ξερω (ανεπισημα η οχι)ειναι οτι τα fax μαρκας panasonic
δεν παιζουν με τιποτα (αν ξερει κανεις το αντιθετο ενημερωνει δεν βαζω και το χερι μου στην φωτια)

ronaldinio
09-07-07, 09:29
Ας μας πει ο φιλος γιατι ειλικρινα το εχω απορία αυτο!!!
Λες να ειναι στα δωρεαν δηλ?
Θα μας πει ο φιλος!!

Αστική κλήση έκανα, φυσικά και ήταν δωρεάν.
Τώρα για έγχρωμο, δεν το δοκίμασα ποτέ, δεν ξέρω.
Μάρκα συσκευής: Canon B820

tsouf
09-07-07, 11:37
εγω παντως αυτο που ξερω (ανεπισημα η οχι)ειναι οτι τα fax μαρκας panasonic
δεν παιζουν με τιποτα (αν ξερει κανεις το αντιθετο ενημερωνει δεν βαζω και το χερι μου στην φωτια)

Σωστός ο φίλος...

ronaldinio
09-07-07, 17:50
Συγνώμη παιδιά, μόλις τώρα συνειδητοποίησα ότι το thread αναφέρεται σε ΦΑΞ ΚΑΙ CABLETV. Να τονίσω λοιπόν ότι δεν έχω CableTV! Είμαι με τον παλιό συνδυασμό Cisco Ata + speedtouch 530.

Οπότε θεωρήστε άκυρο ό,τι έχω γράψει...

@ ADSLgr.com All rights reserved.