PDA

Επιστροφή στο Forum : Το club των ενεργοποιημένων στα νέα πακέτα Double Play της HOL (ver2)



Σελίδες : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75

antonisv
08-07-07, 18:21
Γεια σας κύριοι,
Εγώ είχα κάνει αίτηση για Double Play στις 11/06. Από 6/07 είμαι ενεργοποιημένος. Δυστυχώς όμως δεν μπορώ ούτε να κάνω κλήση ούτε να λάβω κλήση τηλεφωνική. Το Fritz συγχρονίζει 507 down και 510 up. Πήρα τηλέφωνο την ΤΥ και μού είπαν ότι από αύριο θα έχει λυθεί το πρόβλημα.

nm96027
08-07-07, 18:38
Γεια σας κύριοι,
Εγώ είχα κάνει αίτηση για Double Play στις 11/06. Από 6/07 είμαι ενεργοποιημένος. Δυστυχώς όμως δεν μπορώ ούτε να κάνω κλήση ούτε να λάβω κλήση τηλεφωνική. Το Fritz συγχρονίζει 507 down και 510 up. Πήρα τηλέφωνο την ΤΥ και μού είπαν ότι από αύριο θα έχει λυθεί το πρόβλημα.

O ΠΡΩΤΟΣ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ!!!!!!!!:oneup:

Φιλτατε Αντώνη καλωσηρθες στο φορουμ!

Συνήθως η πρώτη μερα ενεργοποιησης του ADSL στο ιδιοκτητο της ΗΟL εχει τετοια προβλήματα. Φανταζομαι,με αυτα που συνηθως διαβάζουμε εδω, πως οντως αυριο θα εισαι οκ για να διαβασουμεω και τις πρωτες εντυπωσεις!:oneup:

antonisv
08-07-07, 19:05
Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα! Μόλις έχω εξελίξεις σχετικά με την επίλυση του προβλήματος θα σας ενημερώσω άμεσα.
Πάντως αυτό που οφείλω να πω είναι ότι η ΤΥ της HOL είναι ευγενέστατη και επικοινωνείς μαζί τους γρήγορα.
Η ως τώρα εμπειρία μου είναι καλή, σε αντίθεση με την TELLAS που περίμενα 2 μήνες και με τη 4νετ που περίμενα 3 μήνες και αυτοί δεν είχαν υποβάλλει καν αίτηση στον ΟΤΕ.

BoGe
08-07-07, 19:07
antonisv;1293413, στο Fritz στην κατηγορία τηλεφωνίας, μπορείς και βλέπεις τις καταχωρήσεις για τα 2 νούμερα που σου δίνει η HOL. Δηλαδή, μπορείς να δείς το user name και password για το καθένα από αυτά τα δύο νούμερα;

nm96027
08-07-07, 19:08
Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα! Μόλις έχω εξελίξεις σχετικά με την επίλυση του προβλήματος θα σας ενημερώσω άμεσα.
Πάντως αυτό που οφείλω να πω είναι ότι η ΤΥ της HOL είναι ευγενέστατη και επικοινωνείς μαζί τους γρήγορα.
Η ως τώρα εμπειρία μου είναι καλή, σε αντίθεση με την TELLAS που περίμενα 2 μήνες και με τη 4νετ που περίμενα 3 μήνες και αυτοί δεν είχαν υποβάλλει καν αίτηση στον ΟΤΕ.

Χαίρομαι που χαίρεσαι και θα ειμαι ακομα πιο χαρουμενος αν ενεργοποιηθουμε και εμεις εδω οι υπολοιποι και χαρουμε ολοι μαζι περισσότερο!:lol::oneup:

Σου ευχομαι αυριο να εισαι οκ, και μην ξεχάσεις πως γίνεσαι πια συλλεκτικο member μια και εισαι ο πρωτος ενεργοποιημενος στο forum! Aρα απο αυριο θα σε τρελάνουμε στις ερωτήσεις!:p:cool:

nm96027
08-07-07, 19:11
antonisv;1293413, στο Fritz στην κατηγορία τηλεφωνίας, μπορείς και βλέπεις τις καταχωρήσεις για τα 2 νούμερα που σου δίνει η HOL. Δηλαδή, μπορείς να δείς το user name και password για το καθένα από αυτά τα δύο νούμερα;

Στο pre set αρισμενο 7140 που μου εχει ερθει υπαρχουν δυο λογαριασμοι τηλεφωνιας Fixed 1 και Fixed 2, με περασμένα ηδη τα pass και username. Οχι δεν τα βλέπεις.

Εκτος και ο antonisv ελαβε κάποια επιπλεον στοιχεια απο την HOL και τα περασε....

BoGe
08-07-07, 19:15
Στο pre set αρισμενο 7140 που μου εχει ερθει υπαρχουν δυο λογαριασμοι τηλεφωνιας Fixed 1 και Fixed 2, με περασμένα ηδη τα pass και username. Οχι δεν τα βλέπεις.

Εκτος και ο antonisv ελαβε κάποια επιπλεον στοιχεια απο την HOL και τα περασε....

Άρα δεν είναι όπως τα προγάμματα shared που στον αριθμό 213... δίνουνε και τον κωδικό.
Επομένως σε περίπτωση που γίνει reset και επαναφορά σε εργοστασιακές ρυθμίσεις, οι 2 λογαριασμοί τηλεφωνίας θα παραμένουν μέσα.

nm96027
08-07-07, 19:20
Άρα δεν είναι όπως τα προγάμματα shared που στον αριθμό 213... δίνουνε και τον κωδικό.
Επομένως σε περίπτωση που γίνει reset και επαναφορά σε εργοστασιακές ρυθμίσεις, οι 2 λογαριασμοί τηλεφωνίας θα παραμένουν μέσα.

Κρατησα μια επιφυλαξη μη τυχον εχουν στείλει στον antonisv (την ημερα της ενεργοποιησης) επιπλεον κωδικους...
Μετα απο reset δεν νομιζω να παραμένουν οι ρυθμίσεις αφου τι firmware ειναι της avm και οχι special edition της HOL....

antonisv
08-07-07, 19:27
antonisv;1293413, στο Fritz στην κατηγορία τηλεφωνίας, μπορείς και βλέπεις τις καταχωρήσεις για τα 2 νούμερα που σου δίνει η HOL. Δηλαδή, μπορείς να δείς το user name και password για το καθένα από αυτά τα δύο νούμερα;

Όχι δεν μπορω να δω τις καταχωρήσεις.

antonisv
08-07-07, 19:30
Κρατησα μια επιφυλαξη μη τυχον εχουν στείλει στον antonisv (την ημερα της ενεργοποιησης) επιπλεον κωδικους...
Μετα απο reset δεν νομιζω να παραμένουν οι ρυθμίσεις αφου τι firmware ειναι της avm και οχι special edition της HOL....

Δεν έχουν στείλει κωδικούς, ούτε μου ανέφεραν κάτι τέτοιο στη ΤΥ.

kopromax
08-07-07, 22:04
επιτελους και μια ενεργοποιηση. καλορυζικος στους ενεργοποιημενους. αντε να δουμε μπας και αρχισουν μαζικες ενεργοποιησεις μεσα στην εβδομαδα οπως αναμενετε.

grsaint13
08-07-07, 22:34
Μπα,μπααα....2 μέρες έλειψα και είχαμε εξελίξεις.

Βλέπω έναν ενεργοποιημένο στο 2play,επιτέλους!

Καλορίζικος φίλε,πρώτα στο forum και μετά και στο...2Play (και τούμπαλιν:p).Εύχομαι να μας διαφωτίσεις σε μερικά πράγματα μέχρι να ενεργοποιηθούμε κι εμείς.;)

nm96027
08-07-07, 23:50
@antonisv
Οπως σε ειχα προειδοποιησει θα σε βασανίσουμε με ερωτήσεις::oops:

Να ρωτήσω λοιπον: ειχες κάνει αίτηση για ανενεργο ή για ενεργο βρόχο; Δλδ μετεφερες τον αριθμο σου απο τον ΟΤΕ (+ το 213 της HOL) ή πήρες δυο καινουργια νουμερα απο την ΗΟL;

antonisv
08-07-07, 23:54
@antonisv
Οπως σε ειχα προειδοποιησει θα σε βασανίσουμε με ερωτήσεις::oops:

Να ρωτήσω λοιπον: ειχες κάνει αίτηση για ανενεργο ή για ενεργο βρόχο; Δλδ μετεφερες τον αριθμο σου απο τον ΟΤΕ (+ το 213 της HOL) ή πήρες δυο καινουργια νουμερα απο την ΗΟL;

Μετέφερα το νούμερο από ΟΤΕ, (Κύκλωμα DSL δεν είχα ενεργοποιημένο τους τελευταίους 5 μήνες)

nm96027
08-07-07, 23:58
Να ρωτήσω λοιπον: ειχες κάνει αίτηση για ανενεργο ή για ενεργο βρόχο; Δλδ μετεφερες τον αριθμο σου απο τον ΟΤΕ (+ το 213 της HOL) ή πήρες δυο καινουργια νουμερα απο την ΗΟL;


Μετέφερα το νούμερο από ΟΤΕ, (Κύκλωμα DSL δεν είχα ενεργοποιημένο τους τελευταίους 5 μήνες)

Δεν ειναι κατι σημαντικο απλως επειδη εχω ακουσει για αλλες δυο ενεργοποιησεις (η μια εντος φορουμ) σε ανενεργο, υποψιαστηκα μήπως για κάποιον αναποδο λογο οι ανενεργοι βρόχοι ενεργοποιηουνται πιο γρήγορα....

Thanx για την απαντηση!:oneup:

grsaint13
08-07-07, 23:59
Με την τηλεφωνία τι έγινε τελικά σήμερα;Έφτιαξε;Μίλησες με τη ΧΟΛ;

antonisv
09-07-07, 00:04
Με την τηλεφωνία τι έγινε τελικά σήμερα;Έφτιαξε;Μίλησες με τη ΧΟΛ;

Μου απάντησαν ότι λογω Σαββατοκύριακου, ότι θα διορθωθεί τη Δευτέρα.

grsaint13
09-07-07, 00:13
Μου απάντησαν ότι λογω Σαββατοκύριακου, ότι θα διορθωθεί τη Δευτέρα.

Μάλιστα.Εν αναμονή,λοιπόν,για να μας πεις για την ποιότητα της τηλεφωνίας και γενικά για την όλη λειτουργία της...

Φυσικά,είναι α-ν-ε-π-ι-τ-ρ-ε-π-τ-ο να σε ενεργοποιούν και να μην έχεις τηλέφωνο.Απορώ πώς το πήρες τόσο χαλαρά...:hmm:

antonisv
09-07-07, 00:17
Μάλιστα.Εν αναμονή,λοιπόν,για να μας πεις για την ποιότητα της τηλεφωνίας και γενικά για την όλη λειτουργία της...

Φυσικά,είναι α-ν-ε-π-ι-τ-ρ-ε-π-τ-ο να σε ενεργοποιούν και να μην έχεις τηλέφωνο.Απορώ πώς το πήρες τόσο χαλαρά...:hmm:

Επειδή είναι Σαββατοκύριακο το πήρα χαλαρά, από αύριο θα πάψω να είμαι χαλαρός, γιατί μου χρειάζεται πάρα πολύ το φαξ, το οποίο με διαβεβαίωσαν με email ότι λειτουργεί με το 2play.

lewton
09-07-07, 01:11
Και ναι, ύστερα από 73 σχετικά θέματα, ανοίχτηκε επιτέλους και ένα θέμα με βάσιμες προοπτικές να μείνει on-topic! :respekt:


@Αntonisv
καλορίζικη :oneup:

harris
09-07-07, 12:46
Πήρα τηλέφωνο την ΤΥ και μού είπαν ότι από αύριο θα έχει λυθεί το πρόβλημα.

Καλορίζικη η γραμμή σου :oneup:

Κρατησέ μας ενήμερε σου για την αποκατάσταση ης βλάβης, και φυσικά δώσε μας περισσότερα στοιχεία για την σύνδεσή σου! :oneup:

antonisv
09-07-07, 18:42
Καλορίζικη η γραμμή σου :oneup:

Κρατησέ μας ενήμερε σου για την αποκατάσταση ης βλάβης, και φυσικά δώσε μας περισσότερα στοιχεία για την σύνδεσή σου! :oneup:

Από ότι είδα στο management tools, σήμερα στις 09:30 ανατέθηκε σε μηχανικό η βλάβη, δυστυχώς ακόμα δεν έχω τηλέφωνο.

vasim
10-07-07, 22:26
εμένα με φοβίζει λίγο το "δεν έχω τηλέφωνο"

Έχει ενεργοποιηθεί μήπως κανένας άλλος ; γιατί διάβασα σε άλλο θρεντ ότι παίζει να μην υπάρχει και ποιότητα στην τηλεφωνική γραμμή..

grsaint13
10-07-07, 23:01
εμένα με φοβίζει λίγο το "δεν έχω τηλέφωνο"

Έχει ενεργοποιηθεί μήπως κανένας άλλος ; γιατί διάβασα σε άλλο θρεντ ότι παίζει να μην υπάρχει και ποιότητα στην τηλεφωνική γραμμή..

Καλύτερα να μη βιαζόμαστε να βγάλουμε συμπεράσματα.Ας δούμε (όταν δούμε) και μετά κρίνουμε.

antonisv
11-07-07, 12:50
Τηλεφωνο ακόμα δεν έχω, από το πρωί οι τεχνικοί προσπαθούν να το σετάρουν με στόχο σήμερα να δουλεύει. Στο ένα νούμερο θα συνδέσω τηλ συσκευή και στο άλλο fax. Internet εχω, το fritz συγχρονίστηκε στα 4,5 down kai 0,8 up.
Μόλις θα έχω νεώτερα θα σας ενημερώσω για την ποιότητα της φωνής και για το αν λειτουργεί το fax με το 2play.
Χαιρετώ.

Tem
11-07-07, 13:22
αναμένουμε λοιπόν νεότερα αλλά και νέες ενεργοποιήσεις

grsaint13
11-07-07, 13:33
.....αλλά και νέες ενεργοποιήσεις


:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Tem
11-07-07, 14:03
πάντως την Παρασκευή 13/7 προβλέπω μαζικές ενεργοποιήσεις

papajohn
11-07-07, 15:04
Τηλεφωνο ακόμα δεν έχω, από το πρωί οι τεχνικοί προσπαθούν να το σετάρουν με στόχο σήμερα να δουλεύει. Στο ένα νούμερο θα συνδέσω τηλ συσκευή και στο άλλο fax. Internet εχω, το fritz συγχρονίστηκε στα 4,5 down kai 0,8 up.
Μόλις θα έχω νεώτερα θα σας ενημερώσω για την ποιότητα της φωνής και για το αν λειτουργεί το fax με το 2play.
Χαιρετώ.
Ωχ ωχ ωχ, κατάλαβα... Αν απο το πρωί προσπαθούν να σου φτιάξουν το τηλέφωνο και δε μπορούν, τώρα που είσαι και ένας για δείγμα, τι θα γίνει όταν θα αρχίσουν οι ενεργοποιήσεις κατά 10άδες?? :whistle:

autokinitakias
11-07-07, 15:14
Καλά εσύ Tem με τις προβλέψεις σου,σε όλες μέσα έχεις πέσει.Από βδομάδα σε βδομάδα το πας.
Εδώ ο άνθρωπος ένας είναι και δεν έχει τηλέφωνο εδώ και 5 ημέρες,οι μαζικές ενεργοποιήσεις μας μαράνανε.Καλό θα ήταν αν έχεις κάποιο κονέ να το χρησιμοποιήσεις για να διορθώσουν το πρόβλημα του ανθρώπου και όχι να γράφεις σε διάφορα νήματα ότι όπου νά'ναι θα ενεργοποιηθούμε...

antonisv
12-07-07, 14:01
Κύριοι, από σήμερα (12:30) διαθέτω και τηλέφωνο. Η ποιότητα ομιλίας είναι πολύ καλή (εφάμιλλη του ΟΤΕ) Στην πρωτεύουσα γραμμή FON1 έχω το 210... και στη FON2 έχω συνδέσει το φαξ με το οποίο και έστειλα και έλαβα φαξ. Σας χαιρετώ,εύχομαι γρήγορα να ενεργοποιηθείτε και εσείς.

harris
12-07-07, 14:08
Κύριοι, από σήμερα (12:30) διαθέτω και τηλέφωνο. Η ποιότητα ομιλίας είναι πολύ καλή (εφάμιλλη του ΟΤΕ) Στην πρωτεύουσα γραμμή FON1 έχω το 210... και στη FON2 έχω συνδέσει το φαξ με το οποίο και έστειλα και έλαβα φαξ. Σας χαιρετώ,εύχομαι γρήγορα να ενεργοποιηθείτε και εσείς.

Έχεις δοκιμάσει το τηλέφωνο σε συνδιασμό με ανεβοκατέβασμα torrent; Είναι μία από τις σημαντικότερες δοκιμές του συστήματος της HOL ;)

Tem
12-07-07, 14:25
Κύριοι, από σήμερα (12:30) διαθέτω και τηλέφωνο. Η ποιότητα ομιλίας είναι πολύ καλή (εφάμιλλη του ΟΤΕ) Στην πρωτεύουσα γραμμή FON1 έχω το 210... και στη FON2 έχω συνδέσει το φαξ με το οποίο και έστειλα και έλαβα φαξ. Σας χαιρετώ,εύχομαι γρήγορα να ενεργοποιηθείτε και εσείς.
καλορίζικο λοιπόν και το τηλέφωνο. Σημαντικό το ότι όπως λες έχει καλή ποιότητα :oneup:

grsaint13
12-07-07, 14:43
Κύριοι, από σήμερα (12:30) διαθέτω και τηλέφωνο. Η ποιότητα ομιλίας είναι πολύ καλή (εφάμιλλη του ΟΤΕ) Στην πρωτεύουσα γραμμή FON1 έχω το 210... και στη FON2 έχω συνδέσει το φαξ με το οποίο και έστειλα και έλαβα φαξ. Σας χαιρετώ,εύχομαι γρήγορα να ενεργοποιηθείτε και εσείς.

Τη γραμμή 213 πού την έχεις;;;

Και επίσης,το οι υπόλοιπες τηλεφωνικές πρίζες του σπιτιού λειτουργούν;

nm96027
12-07-07, 14:44
Κύριοι, από σήμερα (12:30) διαθέτω και τηλέφωνο. Η ποιότητα ομιλίας είναι πολύ καλή (εφάμιλλη του ΟΤΕ) Στην πρωτεύουσα γραμμή FON1 έχω το 210... και στη FON2 έχω συνδέσει το φαξ με το οποίο και έστειλα και έλαβα φαξ. Σας χαιρετώ,εύχομαι γρήγορα να ενεργοποιηθείτε και εσείς.

Καλορίζικος μεγαλε!:oneup:
Και στα δικα μας!

Κανε το τεστ που σου λεει ο harris: τηλεφωνια vs adsl!

ioannis_rae
12-07-07, 15:08
έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα με τον antonisv σήμερα το πρωί ξυπνάω και βλέπω το router να προσπαθεί να συγχρονίσει και το τηλέφωνο να μην λειτουργεί. μες την τρελή χαρά αποσυνδέω το netmod και το fritz και βάζω το 7140. το πρόβλημα είναι ότι όταν σηκώσω το ακουστικό κάνει ένα συνεχόμενο "τουυυυτ" αντί για το χαρακτηριστικό "τουτ τουτ" και όταν πάω να πάρω τηλέφωνο μου λέει "ο λογαριασμός σας δεν έχει ρυθμιστεί για την πραγματοποίηση αυτής της κλήσης" .επίσης το router συγχρονίζει σε 507/85 kbit/s. τους πήρα τηλέφωνο και είπαν ότι θα το φτιάξουν. τώρα πότε....... κρίμα ο ενθουσιασμός :(

edit:επίσης το Line attenuation ανέβηκε από 31 σε 40

harris
12-07-07, 15:11
έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα με τον antonisv σήμερα το πρωί ξυπνάω και βλέπω το router να προσπαθεί να συγχρονίσει και το τηλέφωνο να μην λειτουργεί. μες την τρελή χαρά αποσυνδέω το netmod και το fritz και βάζω το 7140. το πρόβλημα είναι ότι όταν σηκώσω το ακουστικό κάνει ένα συνεχόμενο "τουυυυτ" αντί για το χαρακτηριστικό "τουτ τουτ" και όταν πάω να πάρω τηλέφωνο μου λέει "ο λογαριασμός σας δεν έχει ρυθμιστεί για την πραγματοποίηση αυτής της κλήσης" .επίσης το router συγχρονίζει σε 507/85 kbit/s. τους πήρα τηλέφωνο και είπαν ότι θα το φτιάξουν. τώρα πότε....... κρίμα ο ενθουσιασμός :(

Ο συνεχής τόνος είναι κανονικός για την HOL ;)

Ελπίζω μέσα στη μέρα να στο έχουν ρυθμίσει... είναι προφανές ότι ακόμα δεν έχουν τελειώσει την ενεργοποίησή σου ;)

Καλορίζικη :welcome:

ioannis_rae
12-07-07, 15:16
για τον τόνο δεν το ήξερα. thanks. εύχομαι να έχεις δίκιο και απλά να μην έχουν τελειώσει την ενεργοποίηση ;)

sdn
12-07-07, 15:41
Ο συνεχής τόνος είναι κανονικός για την HOL ;)



Δεν έχει να κάνει με την hol αλλά με το ATA. Σε pap2 με τις κατάλληλες ρυθμίσεις ακούγεται όπως του ΟΤΕ.

antonisv
12-07-07, 15:54
[QUOTE=grsaint13;1302704]Τη γραμμή 213 πού την έχεις;;;

Και επίσης,το οι υπόλοιπες τηλεφωνικές πρίζες του σπιτιού λειτουργούν;[/QUOTE

H γραμμή 213 είναι στο FON2 (εκεί έχω συνδέσεις το fax). Οι υπόλοιπες πρίζες λειτουργούν άν πάρεις το τηλεφωνικό καλώδιο που περιλαμβάνεται στη συσκευασία του FRITZ και ενώσεις το FON2 με το PHONE του splitter. (δεν το έχω δοκιμάσει)

antonisv
12-07-07, 15:56
έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα με τον antonisv σήμερα το πρωί ξυπνάω και βλέπω το router να προσπαθεί να συγχρονίσει και το τηλέφωνο να μην λειτουργεί. μες την τρελή χαρά αποσυνδέω το netmod και το fritz και βάζω το 7140. το πρόβλημα είναι ότι όταν σηκώσω το ακουστικό κάνει ένα συνεχόμενο "τουυυυτ" αντί για το χαρακτηριστικό "τουτ τουτ" και όταν πάω να πάρω τηλέφωνο μου λέει "ο λογαριασμός σας δεν έχει ρυθμιστεί για την πραγματοποίηση αυτής της κλήσης" .επίσης το router συγχρονίζει σε 507/85 kbit/s. τους πήρα τηλέφωνο και είπαν ότι θα το φτιάξουν. τώρα πότε....... κρίμα ο ενθουσιασμός :(

edit:επίσης το Line attenuation ανέβηκε από 31 σε 40

Μη σε ανησυχεί το Line attenuation, εγώ έχω 53 και απαρόλα αυτά λειτουργεί το 2play, απλά κατεβάζω μόνο με 350 ΚΒ/s.

nm96027
12-07-07, 16:01
Απο που δοκίμασες να κατεβάσεις;
Για κατέβασε απο εδω (http://www.zonealarm.com/store/content/company/products/znalm/freeDownload.jsp)και πες μας.

ioannis_rae
12-07-07, 16:13
πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι σε μια δυο μέρες θα ενεργοποιηθεί η σύνδεση , ως τότε τηλέφωνο γιοκ. να σας ρωτήσω κάτι παιδιά. εγώ μου ήμουν παλιός συνδρομητής θα πρέπει να κάνω registation στο site τους με τον σειριακό αριθμό και τον αλφαβητικό αριθμό η να βάλω το παλιό username και το παλιό μου password.και επίσης αν πρέπει να κάνω registation πότε πρέπει να το κάνω , πριν η μετά την ενεργοποίηση

:respekt:

bany
12-07-07, 18:23
Οι οδηγίες λένε οτι πρέπει να βάλεις τον σειριακό αριθμό και τον αλφαβητικό αριθμό στη θέση του username / password sto fritz box.

grsaint13
12-07-07, 18:27
πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι σε μια δυο μέρες θα ενεργοποιηθεί η σύνδεση , ως τότε τηλέφωνο γιοκ.

Α,δηλαδή μας δουλεύανε και σε αυτό όταν μας έλεγαν ότι το πολύ να κοπεί καναδυό ώρες το τηλέφωνο...Ο antonisv περίμενε από την προηγούμενη βδομάδα για να του το ενεργοποιήσουν σήμερα!!:down::down::down:

Α, δεν πάμε καθόλου καλά μου φαίνεται.Κάθε μέρα και χειρότερα.:down:

harris
12-07-07, 19:14
πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι σε μια δυο μέρες θα ενεργοποιηθεί η σύνδεση , ως τότε τηλέφωνο γιοκ.

Καλά είναι δυνατόν?! Τι κουφό είναι αυτό;!!! Υποτίθεται ότι είχαν δεσμευθεί για την ολιγόωρη διακοπή του τηλεφώνου, και τώρα, επειδή δεν έχουν σετάρει την πόρτα σου, θέλουν μια δυο μέρες; :evil:

No-Name
12-07-07, 19:17
η ΕΕΤΤ να τα βλέπει αυτά και πολλά αλλα....

harris
12-07-07, 19:25
η ΕΕΤΤ να τα βλέπει αυτά και πολλά αλλα....

"Αρχή είναι ακόμα..." :twisted::worthy::respekt::p

antonisv
12-07-07, 19:37
πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι σε μια δυο μέρες θα ενεργοποιηθεί η σύνδεση , ως τότε τηλέφωνο γιοκ. να σας ρωτήσω κάτι παιδιά. εγώ μου ήμουν παλιός συνδρομητής θα πρέπει να κάνω registation στο site τους με τον σειριακό αριθμό και τον αλφαβητικό αριθμό η να βάλω το παλιό username και το παλιό μου password.και επίσης αν πρέπει να κάνω registation πότε πρέπει να το κάνω , πριν η μετά την ενεργοποίηση

:respekt:

Λόγω του ότι είμαι καινούργιος συνδρομητής, δεν γνωρίζω την απάντηση.

No-Name
12-07-07, 19:40
δώσε ένα screenshot από το φριτζ στα χαρακτηριστικά της γραμμής σου

@ ADSLgr.com All rights reserved.