PDA

Επιστροφή στο Forum : ΤΩΡΑ O ΟΤΕ ΣΑΣ ΤΑΞΙΔΕΥΕΙ!



katafitos
12-07-07, 12:59
400 τυχεροί κερδίζουν δωρεάν διακοπές για 1 εβδομάδα

Αθήνα, 11 Ιουλίου 2007 Θέλετε να κερδίσετε μία εβδομάδα δωρεάν διακοπές; Ο ΟΤΕ μπαίνει σε καλοκαιρινή διάθεση και σας ταξιδεύει.

Με αγορές από τα OTESHOP, το 134, το www.oteshop.gr, 400 τυχεροί θα μπορούν να απολαύσουν -μετά από κλήρωση- δωρεάν διακοπές σε Κω, Πήλιο, Πάρο και Ρέθυμνο.

400 εβδομάδες διακοπών -που περιλαμβάνουν 7 διανυκτερεύσεις για δύο άτομα με πρωινό στους παραπάνω προορισμούς- περιμένουν τους τυχερούς που, μέχρι και τις 4 Αυγούστου, θα πραγματοποιήσουν αγορές από επιλεγμένα προϊόντα/υπηρεσίες σταθερής, κινητής τηλεφωνίας και Internet.

Τα ονόματα των τυχερών θα ανακοινώνονται στο www.oteshop.gr, όπου είναι αναρτημένοι και οι όροι συμμετοχής στο διαγωνισμό.
Μήπως, λοιπόν, φέτος πάτε διακοπές δωρεάν;

Δελτίο Τύπου ΟΤΕ (http://www.ote.gr/anakoinshow.asp?cat=3&id=689)

Jazzer
16-07-07, 15:45
Μια χαρά είναι η συγκεκριμένη προσφορά, το δωρεάν είναι πάντα καλοδεχούμενο και ειδικά αν πρόκειται για διακοπές !:oneup:

nrg_polini
16-07-07, 15:54
Μας στελνει διακοπες για να μη δουμε τον λογαριασμο που θα ειναι τουλαχιστον 5πλασιος απο εναν αντιστοιχο ενος εναλλακτικου.

vagper13
16-07-07, 16:05
Μια χαρά είναι η συγκεκριμένη προσφορά, το δωρεάν είναι πάντα καλοδεχούμενο και ειδικά αν πρόκειται για διακοπές !:oneup:


καλα,πηγαινε στις διακοπες που σου προσφερει ο πΟΤΕ και αμα γυρισεις και
δεν βρεις internet στο σπιτι σου,μην διαμαρτυρηθεις κιολας,τις τζαμπα διακοπες
στις εδωσε,μην τα θες και πιτα ολοκληρη και τον σκυλο χορτατο :p

Jazzer
16-07-07, 17:30
καλα,πηγαινε στις διακοπες που σου προσφερει ο πΟΤΕ και αμα γυρισεις και
δεν βρεις internet στο σπιτι σου,μην διαμαρτυρηθεις κιολας,τις τζαμπα διακοπες
στις εδωσε,μην τα θες και πιτα ολοκληρη και τον σκυλο χορτατο :p
Πολύ φαντασία αλλά και εμπάθεια προς τον ΟΤΕ έχεις, χαλάρωσε λιγάκι και μόλις με το καλό έρθουν οι εναλλακτικοί στην περιοχή σου δοκίμασε τους για να τον ξεφορτωθείς επιτέλους.:whistle::closed:

Ingenius
16-07-07, 19:35
Ήθελα να ξερα ποιοι θα ναι οι "πραγματικοί" τυχεροί!!!!! :whistle:
Αλήθεια εκτός από την Τεμένη έχει και άλλα παραθεριστικά κέντρα ο ΟΤΕ (Πήλιο-Κως-Ρέθυμνο etc etc) ή τα πλερώνει κανονικά τα έξοδα σε ξενοδοχεία της περιοχής;; :p:p

manoulamou
16-07-07, 19:39
Βρε τι παιδευοσαστε με τον ΟΤΕ τραβατε στην Πρεβεζα
την Σανη Χαλκιδικης ή την Ραψανη
όπου ειναι τα θερετρα/κατασκηνωσεις της Εθνικης:rofl:

Jazzer
16-07-07, 22:58
Eπειδή τυγχάνουμε παλιοί κονεξάδες (προσεχώς και άπιστοι φορθνετάδες σε δεύτερη γραμμή), το είπαμε στη μάνα μας και συμφωνεί να κάνουμε διακοπές με το "μεγάλο μας έρωτα", τον ΟΤΕ !:rofl::rofl:

vagper13
17-07-07, 01:07
Πολύ φαντασία αλλά και εμπάθεια προς τον ΟΤΕ έχεις, χαλάρωσε λιγάκι και μόλις με το καλό έρθουν οι εναλλακτικοί στην περιοχή σου δοκίμασε τους για να τον ξεφορτωθείς επιτέλους.:whistle::closed:


και γιατι να μην τους μισω δλδ?επειδη περασαν 3 φορες πορτες απο την περιοχη μου και εγω
δεν ημουν εκει?επειδη περιμενα 2,5 μηνες για αλλαγη του pcm δικτυου μου σε ψηφιακο για να εχω dsl?επειδη
περιμενα 6 μηνες για internet στο σπιτι μου λογω δουλειας(δουλευα για εταιρια στο εξωτερικο
και φυσικα με απολυσαν,γιατι καθυστερουσα να στειλω την δουλεια μου!!!)και ο ΟΤΕ μου ειπε
μετα απο 3 μηνες οτι εχασε την αιτηση μου!!!!!!!
εχεις δικιο με τους εναλλακτικους,αλλα παντα θα εχω τον φοβο οτι θα ειναι μια απο τα ιδια!!!!
στην Ελλαδα ζω,τιποτα δεν δινεται τζαμπα,χωρις ανταλλαγμα και ποσο μαλλον διακοπες!!

και επειδη μπορει να διαγραψουν και αυτο το ποστ μου ως off-topic,αυτα ειχα να πω για τον ΟΤΕ και τους διαγωνισμους τους και οτι αλλο προσπαθει να πλασαρει ο καθενας που τον δοιηκει!!!

sdikr
17-07-07, 02:07
και γιατι να μην τους μισω δλδ?επειδη περασαν 3 φορες πορτες απο την περιοχη μου και εγω
δεν ημουν εκει?επειδη περιμενα 2,5 μηνες για αλλαγη του pcm δικτυου μου σε ψηφιακο για να εχω dsl?επειδη
περιμενα 6 μηνες για internet στο σπιτι μου λογω δουλειας(δουλευα για εταιρια στο εξωτερικο
και φυσικα με απολυσαν,γιατι καθυστερουσα να στειλω την δουλεια μου!!!)και ο ΟΤΕ μου ειπε
μετα απο 3 μηνες οτι εχασε την αιτηση μου!!!!!!!
εχεις δικιο με τους εναλλακτικους,αλλα παντα θα εχω τον φοβο οτι θα ειναι μια απο τα ιδια!!!!
στην Ελλαδα ζω,τιποτα δεν δινεται τζαμπα,χωρις ανταλλαγμα και ποσο μαλλον διακοπες!!

και επειδη μπορει να διαγραψουν και αυτο το ποστ μου ως off-topic,αυτα ειχα να πω για τον ΟΤΕ και τους διαγωνισμους τους και οτι αλλο προσπαθει να πλασαρει ο καθενας που τον δοιηκει!!!

έχεις ακούσει για τις helascom;

ή μηπώς δεν ήθελες να πλήρωσεις για να βγάλεις λεφτά;

και στην τελική πες μου σε παρακαλώ τι σχέση έχει με το ότι εσύ δεν έχεις την υποδομή για δουλεία απο μακρία με το εξωτερικό με τον ΟΤΕ;

(βλέπε δεν πληρώνω παραπάνω για επαγγελματικό λόγο)
Ορίστε λοίπον βγάλε τα απωθημένα σου και εσύ, μπορείς

Gordito
17-07-07, 02:26
Μας στελνει διακοπες για να μη δουμε τον λογαριασμο που θα ειναι τουλαχιστον 5πλασιος απο εναν αντιστοιχο ενος εναλλακτικου.

Ναι αλλα κατσε να δεις ποιος ειχε μεινει ποσες βδομαδες off επειδη σκεφτοταν ετσι:whistle::whistle::whistle:

Ingenius
17-07-07, 12:31
έχεις ακούσει για τις helascom;

ή μηπώς δεν ήθελες να πλήρωσεις για να βγάλεις λεφτά;

και στην τελική πες μου σε παρακαλώ τι σχέση έχει με το ότι εσύ δεν έχεις την υποδομή για δουλεία απο μακρία με το εξωτερικό με τον ΟΤΕ;

(βλέπε δεν πληρώνω παραπάνω για επαγγελματικό λόγο)
Ορίστε λοίπον βγάλε τα απωθημένα σου και εσύ, μπορείς

Με την ίδια λογική λοιπόν να πάρουμε όλοι μία HellasCom παραμάσχαλα για να logάρουμε στο σερβερ της εταιρείας μέσω VPN να κατεβάζουμε το εταιρικό μας mail και να ανταλλάσουμε υλικό με τους συνεργάτες μας δλδ;;; Η σκέψου ένα δημοσιογράφο ας πούμε ο οποίος πρέπει να στέλνει τα κέιμενα του σε ένα περιοδικό!!! Είναι πολλοί αυτοί που δουλεύουν με τέτοιο τρόπο από το σπίτι ώστε να μη δικαιολογεί HellasCom!!!! Δεν νομίζω ότι εσύ θα σκαγες 3000 γιούρια το λιγότερο για μια τέτοια σύνδεση όταν μπορείς να κάνεις την ίδια δουλειά με μια απλή ΑDSL!!!! ;)

aris60
17-07-07, 12:54
Ναι αλλα κατσε να δεις ποιος ειχε μεινει ποσες βδομαδες off επειδη σκεφτοταν ετσι:whistle::whistle::whistle:

Ενας φιλο μου ειναι λιγο του παιδεματος και ειναι ακομη με ταχυτητα χελωνας στον οτενετ ενω πληρωνει και θα ελεγα περισσοτερα απο μενα και τιποτε δεν εχει αλλα τωρα ειναι σε αναμονη για δυναμη μεγαλη με την vivοdi για να παρει τα πανω του στο cabletv. :)

vagper13
17-07-07, 15:44
έχεις ακούσει για τις helascom;

ή μηπώς δεν ήθελες να πλήρωσεις για να βγάλεις λεφτά;

και στην τελική πες μου σε παρακαλώ τι σχέση έχει με το ότι εσύ δεν έχεις την υποδομή για δουλεία απο μακρία με το εξωτερικό με τον ΟΤΕ;

(βλέπε δεν πληρώνω παραπάνω για επαγγελματικό λόγο)
Ορίστε λοίπον βγάλε τα απωθημένα σου και εσύ, μπορείς


η δουλεια που ειχα στο εξωτερικο ηταν η 2η μου για να βγαζω κατι παραπανω(web design).
οταν λοιπον εγω περιμενω 6 μηνες για να μπορω να δουλευω απο το σπιτι μου και οχι να τρεχω
καθε μερα στα internet cafe και να βλεπω τις ταχυτητες να σερνονται,ποιος μου φταιει?εγω ή ο ΟΤΕ?
γι'αυτη την δουλεια δεν επαιρνα τρελα λεφτα,πιο πολυ την ηθελα για να μπορεσω στο μελλον να
δουλευω εκει και οχι απο το σπιτι μου!!
και ουτε πλουσιος ειμαι για hellascom,αμα ειχα λεφτα 1024 θα ειχα τωρα?
τα απωθημενα μου βγαινουν,γιατι δουλεψα στην Αμερικη 3 χρονια και ποτε δεν καθυστερησαν
να μου βαλουν internet,ουτε μου ειπαν κατι πραγματα στυλ "ονομαστικες ταχυτητες"!!!!!!
δεν λεω οτι εκει ειναι ολα τελεια,μα τουλαχιστον τεχνολογικα εμεις ζουμε σε πρωτογονες εποχες
και νομιζουμε οτι αμα υποσχεθουμε τζαμπα διακοπες σε καποιον,ολα θα αλλαξουν!!

@ ADSLgr.com All rights reserved.