PDA

Επιστροφή στο Forum : Προειδοποιηση καταγγελιας.



Maximvs
12-07-07, 14:29
Λοιπον...αφου εχουν περασει 15 μερες απο την καταχωρηση της αιτησης μου τους εκανα σημερα γνωστες τις προθεσεις μου γιατι αρκετα κρατησε η κοροιδεια και οι απιστευτες δικαιολογιες τους...

τους εστειλα λοιπον φορμα επικοινωνιας...


''
Αγαπητοι Κυριοι,

εχω κανει απο τις 28/06/07 αιτηση για την υπηρεσια σας 2play.Μετα από παρακολουθηση στο on-line report της εταιριας σας εχω διαπιστωσει πως η αιτηση μου παραμενει καταχωρημενη στα γραφεια σας και δεν αποστελεται στον ΟΤΕ για να συνεχιστει η διαδικασια ενεργοποιησης.Σε 5 τηλεφωνικες επικοινωνιες με την εταιρια σας κανενας τεχνικος σας δεν μου εδωσε σαφη απαντηση του προβληματος.Θα ηθελα αμεση απαντηση για το προβλημα της μη προωθησης της αιτησης μου για ενεργοποιηση διαφορετικα θα βρεθω στην δυσαρεστη θεση να ασκησω οποιοδηποτε νομιμο δικαιωμα διαμαρτυριας και καταγγελιας κατα της εταιριας σας μετα το περας των 24 εργασιμων ημερων που -οπως ρητα μου ειχε πει ο εκπροσωπος που παρελαβε την αιτηση μου- απαιτειται για την ενεργοποιηση της γραμμης μου.

Σας ευχαριστω."

No-Name
12-07-07, 14:30
Τι περιοχη εισαι?

Maximvs
12-07-07, 14:32
Νεα Σμυρνη...και ακουω το γνωστο ''...τεχνικο προβλημα"

harris
12-07-07, 14:40
Νεα Σμυρνη...και ακουω το γνωστο ''...τεχνικο προβλημα"

Ποιο "γνωστό τεχνικό πρόβλημα"?!

Ζήτα κάποιες διευκυκρινήσεις να ξέρουμε τι γίνεται... έχουμε άλλες ενεργοποιήσεις στην περιοχή; :hmm:

Maximvs
12-07-07, 14:43
εχω μιλησει 5 φορες ως τωρα μαζι τους και εισεπραξα 5 διαφορετικες απαντησεις...
1..δεν εχουμε πορτες (μετα απο πιεση)
2..καν'τε λιγο υπομονη
3..βλεπω καποιο τεχνικο προβλημα αλλα δε μπορω να σας πω τι
4..η αιτηση σας προχωρα κανονικα (τριχες)
5..δεν εχω καμια παραπανω πληροφορηση για την αιτηση σας...αυτο που βλεπετε στο site.

No-Name
12-07-07, 14:48
Ελλειψη πορτών θα έχουν και εκει....:down:

harris
12-07-07, 14:50
Ελλειψη πορτών θα έχουν και εκει....:down:

Καλά πότε προλάβανε; :what: :hmm:

Eκτός αν έχουν αρχίσει τις αναβαθμίσεις των ήδη πελατών τους από ΑΡΥΣ, κάτι που θεωρώ εξαιρετικά χλωμόν έως αδύνατον :whistle:

Maximvs
12-07-07, 14:51
...το ξερω...απλα τους δειχνω τις προθεσεις μου...γιατι εφαγα 4 μηνες με την Vivodi...μη φαω αλλους τοσους με αυτους!!!...οχι οτι θα ιδρωσει το αυτι τους...ουτε καν που θα μου απαντησουν...το ξερω αυτο...αλλα ετσι...για να μη μας περνανε για ηλιθιους...

arial
12-07-07, 14:53
Maximvs καλα κανεις.. ετσι να ασκησουμε λιγη πιεση, γιατι τελικα μας περνανε για ηλιθιους...

harris
12-07-07, 14:54
...το ξερω...απλα τους δειχνω τις προθεσεις μου...γιατι εφαγα 4 μηνες με την Vivodi...μη φαω αλλους τοσους με αυτους!!!...οχι οτι θα ιδρωσει το αυτι τους...ουτε καν που θα μου απαντησουν...το ξερω αυτο...αλλα ετσι...για να μη μας περνανε για ηλιθιους...

Μία κυρία που προσφάτως γνώρισα, υψιλά ιστάμενη σε υπουργείο και δημόσιο φορέα, μετά από 8 μήνες (Οκτώβριος 2006 μέχρι Ιούνιος 2007), κατέλληξε να κάνει προσωπική επιστολή με χρήση των ιδιοτήτων της στον γενικό διευθυντή μεγάλου παρόχου, αφού πρώτα είχε αλλάξει άλλους δύο, για να μπορέσει να εξυπηρετηθεί και τελικά να μπορέσει να βάλει στο σπίτι της γραμμή full LLU... τι να λέμε τώρα... οι υπόλοιποι είμαστε απλά αφημένοι στη μοίρα μας :down:

Maximvs
12-07-07, 14:55
ειλικρινα δε θα το εκανα...αλλα δε μπορει Κα 4νετ να μου λες οτι εχεις ΑΜΕΣΗ ΔΙΑΘΕΣΗΜΟΤΗΤΑ και μετα απο μια βδομαδα να μου λες δεν εχεις πορτες!!...

Papados
12-07-07, 14:59
ειλικρινα δε θα το εκανα...αλλα δε μπορει Κα 4νετ να μου λες οτι εχεις ΑΜΕΣΗ ΔΙΑΘΕΣΗΜΟΤΗΤΑ και μετα απο μια βδομαδα να μου λες δεν εχεις πορτες!!...

Και όμως μπορεί. Το έχει κάνει σε πολλούς από εμάς:mad:

plex27
12-07-07, 15:18
Φιλε για 15 μερες κανεις ετσι? Εδω στην Ηλιουπολη εχουμε το ιδιο προβλημα με σενα μήνες και μήνες...Ρε τους απατεώνες...ριχνουν μια προσφορα στην αγορα, και σου λεει, οτι τσιμπησουμε καλο θα ειναι. Και απο υποδομες και ετοιμοτητα ειναι 10 χρονια πισω. Ολοι εμεις που τσιμπησαμε παντως, καλο ειναι να μην μεινουμε με σταυρωμενα χερια...

Maximvs
12-07-07, 15:21
οπως ειπα και πριν...εφαγα 4 μηνες με την vivodi...δεν την ξαναπαταω...

psytransas
12-07-07, 15:23
Εδω δεν ιδρωνει το αυτι τους με κανονικη καταγγελια και θα ιδρωσει με προειδοποιηση :rofl:

JERY
12-07-07, 15:32
ΑΜα διαβασεις στο forum θα δεις οτι τα ιδια λενε σε ολους μην το σκεφτεσαι κανε αμεσως καταγγελια


Για καταγγελιες στην ΕΕΤΤ κοιταξτε εδω
http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=113465

Maximvs
12-07-07, 15:33
θα την κανω μολις περασουν οι 24 εργασιμες οπως μου ειπανε....αλλα και με την καταγγελια δεν γινεται τιποτα..απλα για την ηθικη δικη μου ταξη..

@ ADSLgr.com All rights reserved.