PDA

Επιστροφή στο Forum : Otenet ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ



nikp52
13-07-07, 15:57
ειχα εδω και 10 μερες μεγαλη πτωση ως προς την ταχητητα.απο 2 μεγα ειχα 20-30 βιτ δηλαδη τιποτε.τηλεφωνα τα σχετικα στην οτενετ, αψογη εξηπηρετιση.πριν 3 μερες με πηρε ο οτε τηλεφωνο και μου ειπε γνωριζουμε το προβλημα σου και θα ληθει το προβλημα.και σημερα εχω οτι πληρωνω δηλαδη 2 μβ.
νομιζω πρεπει να παραδεχτω οτι κατι σωστο γινετε στον οτε.αλα θα πρεπει η αισιοδοξια μου να εινε περιορισμενη.χριαζετε ομως ενα ευχαριστωγια την αποκατασταση της βλαβης

nikp52
13-07-07, 16:01
Το αποτέλεσμα δοκιμής της download ταχύτητάς σας είναι:

1912 Kbps

Το αποτέλεσμά σας καταχωρήθηκε.
να και το αποτελεσμα της αποκαταστασης της βλαβης

mihalos
14-07-07, 00:42
Φιλε μου σου απαντησα και στα insomnia οκ φτιαξανε μια βλαβη που αυτη στο κατω κατω ηταν η δουλεια τους και μαλιστα οχι σε 1-2 αλλα σε 10 ημερες .
Και μη βιαστεις να χαρεις , εχει πολυ lag φυλαγμενο ο ΟΤΕ για εμας ακομα.
Τον τελευταιο καιρο οι ταχυτητες θυμιζουν κατι απο χρηματιστηριο, limit up kai limit down ανα διαστηματα

nikp52
14-07-07, 15:43
Φιλε μου σου απαντησα και στα insomnia οκ φτιαξανε μια βλαβη που αυτη στο κατω κατω ηταν η δουλεια τους και μαλιστα οχι σε 1-2 αλλα σε 10 ημερες .
Και μη βιαστεις να χαρεις , εχει πολυ lag φυλαγμενο ο ΟΤΕ για εμας ακομα.
Τον τελευταιο καιρο οι ταχυτητες θυμιζουν κατι απο χρηματιστηριο, limit up kai limit down ανα διαστηματα

φιλε mihalos εχεις δικιο.αλα για σκεψου ο οτε να σε κρατα ομηρο οσο καιρο γουσταρει και καποια στιγμη να σε εξηπηρετη που σωστα οπως λες εινε υποχρεωση του.αλωστε η αισιδοξεια μου εινε περιορισμενη και φυσικα το ευχαριστω που αναφερω εινε οτι λιγο ευγενεια δεν βλαπτει

@ ADSLgr.com All rights reserved.