PDA

Επιστροφή στο Forum : Ξεφτίλα ρε γαμώτο



Σελίδες : [1] 2 3

terper
09-12-04, 00:42
Πως παίξαμε έτσι ρε συνγαύροι;; :cry: :cry: :cry:

Gabriel
09-12-04, 00:44
Άσε,είμαι στα πρόθυρα αυτοκτονίας...
:cry: :cry: :cry:

moralas
09-12-04, 00:45
liverpool - rivaldo 3-1
καλα ειναι ,αν αναλογιστεις οτι ειναι 11 εναντιων 1.

anfil
09-12-04, 00:47
ΒΑΛΕ ΜΕΣΑ ΤΟΝ ΚΑΖΝΑΦΕΡΗ

WAntilles
09-12-04, 00:48
Θυμάστε τί έλεγα ολόκληρη την επόμενη εβδομάδα, που είχαν οι του Ολυμπιακού μία έπαρση και φανφαρολογία για το δήθεν "ντέρμπι", το στην πραγματικότητα εγχώριο καφροπαιχνίδι;

Και επιστούσα συνεχώς την προσοχή, ότι σήμερα είναι το πραγματικό ντέρμπι;

Ε για άλλη μια φορά δικαιώθηκα.

Ο Ολυμπιακός πάλι φερόμενος ως ΟΜΑΔΑ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ ΠΟΥ ΜΟΝΙΜΩΣ ΧΑΡΑΜΙΖΕΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΣΤΟ CHAMPIONS LEAGUE.

anfil
09-12-04, 00:49
ΠΟΤΕ

snips
09-12-04, 00:50
κύριες και κύριοι....Αυτός είναι ο Ολυμπιακός!!!!
Να τον χαίρεστε.
Α ξέχασα.....H LIVERPOOL απαρτίζεται από τους ήρωες της MARVEl....για αυτό χάσατε. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ. Κρίμα όντως γιατί όλοι πάνω στον OΛΥΜΠΙΑΚΟ τρέφαμε ελπίδες για την συνέχεια και να φανούμε ακόμα λίγο έξω αλλά...τι να πώ.
ΚΡΙΜΑ ΚΡΙΜΑ ΚΡΙΜΑ....

ΤΟ γνωστό κλωτσοσκούφι που έπαιζε με τον βάζελο το μετέφερε και στο ANFIELD. Εντάξει ο βάζελος δεν έβαλε ΓΚΟΛ! Ποιος τους είπε όμως ότι η ίδια συνταγή θα πιάσει και με τους ΑΓΓΛΟΥΣ;

FORZA PANSERRAIKEEEEE...!!!!(για να μην μου πείτε ότι είμαι βάζελος ή ΑΕΚ) :mrgreen:



[edit]αλήθεια στην επόμενη φάση μπορεί να τύχουν αντίπαλες οι 2 ελληνικές ομάδες;[edit]

Aias
09-12-04, 00:56
:( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

anfil
09-12-04, 01:01
ΤΙ ΚΡΙΜΑ ΧΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΒΑΘΜΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΥΕΦΑ ΤΙ ΚΡΙΜΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΕΧΑΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΡΟΠΑΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΙ ΚΡΙΜΑ!!!!!!!!!!!!!!
ΣΑΣ ΠΟΥΛΗΣΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΙΣΠΑΝΟΙ ΤΙ ΚΡΙΜΑ!!!!!!!!!!!!!!!
ΓΙΑ ΟΛΑ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΑΝΘΕΛΛΗΝΕΣ ......Α ΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΜΠΟΥΣ ΠΩΣ ΤΟΝ ΞΕΧΑΣΑ ΑΥΤΟΝ??

coftaras
09-12-04, 01:05
Ευτυχώς που υπάρχει ο Ολυμπιακός και βγάζουμε αρκετό χρήμα στο στοίχημα( στο εξωτερικό πάντα) .Νάνε καλά η ομαδαρα
Πάντως είναι αδιανόητο το ΜΕΓΚΑ να έχει τον Μητσοτάκη πριν από αγώνα του ΟΣΦΠ .Αυτή είναι η αιτία . Τίποτα άλλο.
ελπίζω να τα πούμε σύντομα στο UEFA για να σας δείξουμε ποια είναι ευρωπαϊκή ομάδα.

Crosstalk
09-12-04, 01:05
@anfil : Αρκετα μεγαλε..........

George978
09-12-04, 01:07
τι ειναι αυτα που λετε παλι? ξερατε με ποια ομαδα παιζατε?ξερετε μεχρι που μπορει να φτασει η ομαδα που υποστηριζεται? και καλα ειχατε ελπιδες με την αποδοση με το βαζελο να νικησετε την Liverpool??????????????????????



πολυ μεγαλη ιδεα εχετε για την ομαδα σας

moralas
09-12-04, 01:07
χαχαχαχα ο αλλος βγαζει το κομπλεξ του. κοιτα την ομαδα σου , οπως κοιταω εγω τη δικη μου. σαν φιλαθλος του ολυμπιακου μου ηταν αδιαφορο αν ο παναθηναικος περναγε η οχι στην επομενη φαση. σαν ελληνας ηθελα να περασει. σαν φιλαθλος του ολυμπιακου , μου ηταν αδιαφορο συναισθηματικα που δεν περασε και δεν ασχοληθηκα σε κανενα thread να σου κανω κασουρα. σαν ελληνας σου λεω οτι μακαρι να πας καλα στο ουεφα. αντε γεια

Crosstalk
09-12-04, 01:09
Για το ματσακι: το εχασε χαλαρα γιατι ηταν καλυτεροι οι γαμωαγγλοι (τοσα χρονια τους εζησα τους καρ.....δες!) και επειδη κοιμηθηκε αυτος ο υπερεκτιμημενος που εχουν στον παγκο!

apos74
09-12-04, 01:12
Ο Κοκκαλακης τωρα θα τα εχει βαψει μαυρα!!! Ετσι ειναι μεγαλε κυριε Intracom ...
Οχι μονο να κανεις τον μαγκα και τον δυνατο στην Ελλαδα (με το αναλογο σπρωξιμο παντοτε!!!).
Απεδειξες ποσο αξιζες σημερα. Αντε και του χρονου με υγεια... :)

snips
09-12-04, 01:12
ΟΛΟΙ.....βάζελοι ή γαύροι (όχι ΚΑΦΡΟΙ) ξέραμε από χθές ότι ό ΠΑΝΑΘΗΚΑΙΚΟΣ δεν θα πέρναγε. ΟΠΩΣ ξέραμε ότι ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ μπορούσε να ΠΡΟΚΡΙΘΕΙ. ΜΑΣ ΔΙΕΨΕΥΣΕ ΟΜΩΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ διότι για ακόμη μια φορά ΔΕΝ ΣΤΑΘΗΚΕ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΤΟΥ και έπαιξε το γνωστό ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ παιχνίδι του που σε όλους μας θύμησε ΠΑΛΙΕΣ εποχές.

chrispen
09-12-04, 01:16
delete από aesir

Για τους υπόλοιπους να θυμήσω τον ajax το '96 και το barcelona - παναθηναικός την εποχή που η barca σερνότανε που έβαλε 1 και έφαγε 3.

George978
09-12-04, 01:16
και κατι τελευταιο, για να δειτε το γαυρο να πηγαινει μπροστα θα πρεπει να νοιαζεστε να αναβαθμιστει το πρωταθλημα στο συνολο του , να ενισχυθουν οι ομαδες της επαρχιας και να φυγουν τα λαμογια απο τις ομαδες. Χανετε το δασος και κοιτατε το δεντρο . Με πουστιες και λαμογιες δεν χτιζονται ομαδες με κυρος και μελλον παρτε το χαμπαρι. Μεχρι τοτε ας αρκομαστε στην 3αρα και παλι καλα να λετε και να λεμε οι υπολοιποι φιλαθλοι

kostthem
09-12-04, 01:23
Σίγουρα είναι μεγάλη πίκρα, αλλά μην διαβάζω αηδίες. Ο Ολυμπιακός ήταν φέτος ο καλύτερος (εκ των εμφανίσεων και των αποτελεσμάτων/βαθμών) εκπρόσωπος της χώρας στην Ευρώπη. Μην βγάζετε (οι κακοπροαίρετοι) όλη την κακίας σας πριν να σκεφτείτε τι θα γράψετε.

Αυτή τη στιγμή δεν έχω όρεξη ούτε να γράψω. Καλό βράδυ, περαστικά μας.

Crosstalk
09-12-04, 01:23
ελάτε κάφροι γράψτε τις παπαριές σας να ξεσπαθώσετε. Η αλήθεια είναι οτι χάσαμε μέσα σε λίγα λεπτά οτι χτίζαμε σε 5,5 παιχνίδια. ...deleted από aesir... ια τους υπόλοιπους να θυμήσω τον ajax το '96 και το barcelona - παναθηναικός την εποχή που η barca σερνότανε που έβαλε 1 και έφαγε 3.

Ηρεμηστε ρε μαγκες!
Ειδατε τι εγινε και στο αλλο το ματσακι με Μονακο???
Αν γινοταν κανονικα το ματσακι αυτο ισως τωρα οι γαυροι να ηταν μαζι με Λιβερπουλ στην επομενη φαση!!
Και μην μου πειτε οτι δεν βρομαει το ματς της Μονακο?!

snips
09-12-04, 01:24
ελάτε κάφροι γράψτε τις παπαριές σας να ξεσπαθώσετε. Η αλήθεια είναι οτι χάσαμε μέσα σε λίγα λεπτά οτι χτίζαμε σε 5,5 παιχνίδια. ...deleted από aesir... Για τους υπόλοιπους να θυμήσω τον ajax το '96 και το barcelona - παναθηναικός την εποχή που η barca σερνότανε που έβαλε 1 και έφαγε 3.

Mην βρίζεις μικρέ. Και δεν χρειάζεται να θυμίζεις σε κανέναν τίποτα. Τα θύμόμαστε όλοι. Ευχάριστα και δυσαρεστα που συνέβησαν στους Ευρωπαικούς αγώνες.
Αλλά επειδή το πας αλλου για πές μου. Η LIVERPOOL πετάει τώρα?????
(Διαβάζετε λίγο καλύτερα ότι γράφουν οι άλλοι πριν απαντήσετε.)

Α καλααααά...ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ...???

ΤΙ θες να βρωμαέι δηλαδή σε έναν αγώνα που η μία ομάδα δεν της καίγεται καρφί ανώ η άλλη παίζει την πρόκριση; θα κάτσει η DEPOR να ασχολήθει με αυτό το παιχνίδι ενώ ψάχνει να βρεί τον ευατό της στην PRIMERA;;; Ε όχι και μας φταίνε οι άλλοι τώρα....ΑΥΤΟ είναι ΘΡΑΣΟΣ.

George978
09-12-04, 01:25
κακια ειναι η αληθεια ? ποτε θα πεταξετε το κομπλεξ απο πανω σας και θα κανετε το μεγαλο βημα να καταγγειλετε τη φατρια που διοικα το ελληνικο ποδοσφαιρο? αλλα βεβαια εφτιαξε ενα γηπεδο ο ολυμπιακος που στην ευρωπη υπαρχουν εδω και 20 χρονια και εσεις μεσα σε 3 μηνες θελετε να κανετε και πορεια...που πα ρε καραμητρο, κατσε στα αυγα σου κανε ομαδα πρωτα και μετα μοιρασε ελπιδες.

DrWho
09-12-04, 01:27
Για τους υπόλοιπους να θυμήσω τον ajax το '96 και το barcelona - παναθηναικός την εποχή που η barca σερνότανε που έβαλε 1 και

Απλά να θυμίσω ότι το ματς με τον ajax ήταν ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ( 4) και με τη barcelona ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ( 8).
Φτάσε πρώτα εκεί να φορέσεις τα κοντομάνικα και το ξανάσυζητάμε.

Gabriel
09-12-04, 01:27
Όπως και να έχει,αν θέλαμε να λεγόμαστε μεγάλη ομάδα δεν έπρεπε να χαθεί τέτοια πρόκριση...
Έχεις 0-1 το ημίχρονο έχεις και καλή διατησία,τι άλλο ρε γμτ...
Είμαι Ολυμπιακός αλλά δυστυχώς που το λέω αλλά αν ο βάζελος ήταν στην ίδια μοίρα,θα το είχε κρατήσει το σκόρ...
Απίστευτό...

coftaras
09-12-04, 01:27
Και μην μου πειτε οτι δεν βρομαει το ματς της Μονακο?!


οσο βρωμαει και το Αιτχοβεν - Αρσεναλ (η Αρσεναλ επαιζε -2 για 15 λεπτα)

George978
09-12-04, 01:29
ναι ηταν στημενα στην ευρωπη βρωμανε τα παντα ΛΟΛ

terper
09-12-04, 01:30
Δυστυχώς λοιπόν πραγματοποιήσαμε μια ΠΟΛΥ ΚΑΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ...
Από εκεί βέβαια -και το μεγαλείο της παραδοσιακής μας αστάθειας -, μέχρι την μικρότητα κάποιων υπάρχει μεγάλη απόσταση. Ας είναι...
Ένα παιχνίδι είναι, αν και κάποιοι αρνούνται να το καταλάβουν και το αντιμετωπίζουν ως βεντέτα...

Και όχι δεν είχαν πάρει τα μυαλά μου αέρα. Ήξερα ότι η Liverpool είναι καλύτερη ομάδα όμως η μέχρι τώρα παρουσία μας με έκανε να ελπίζω σε κάτι καλύτερο.

BTW Η Liverpool έπαιξε πολύ γρήγορο και δυνατό ποδόσφαιρο στο 2 ημίχρονο και ήταν άξια νικήτρια, και δυστυχώς πολύ πιο εύκολα από ότι το 3-1 δείχνει.

Ανασύνταξη λοιπόν τώρα και καλή επιτυχία σε ΟΛΕΣ τις ομάδες μας στο UEFA.

coftaras
09-12-04, 01:33
ναι ηταν στημενα στην ευρωπη βρωμανε τα παντα ΛΟΛ

για να πεταξουν εξω τις υπερομαδες της Ελλαδας . :D
Ας ειμαστε λιγο σοβαροι και ας δουμε τα χαλια μας.
Πως ο ΠΑΟ δεν νικησε την Ροζεμποργκ (προυγηθηκε 2 φορες)
Πως ο ΟΣΦΠ δεν εφερε τουλαχιστον ισοπαλια (προϋγηθηκε στο ημιχρονο με 0-1)

George978
09-12-04, 01:35
Θα σταματησω εδω, ελεος πια. Η σαπιλα του ποδοσφαιρου δεν ξεπλενετε με σταδια και γεροντες παιχτες αυτο να το χωνεψετε.

WAntilles
09-12-04, 01:36
...deleted από aesir...

Είσαι κλασικό παράδειγμα των συστηματικώς εκτρεφόμενων σε οργανωμένα εγχώρια βουστάσια, οπαδικών ζώων.

aesir
09-12-04, 01:38
Αν δω έστω και άλλη μια βρισιά από οποιονδήποτε θα κλειδωθεί.

George978
09-12-04, 01:39
κανεις φανατικους οπαδους βλεπω γουαν :mrgreen:

coftaras
09-12-04, 01:41
wantilles αντε και γαμήσου παντογνώστη ξερόλα , δεν σε γουστάρει κανένας στο forum ακόμα να το καταλάβεις


Εχει δικιο :mrgreen: .Τρως πολυ οταν βγαινουμε εξω για κοψιδια. :D Αντε μην τα παρω και εγω .Την αλλη φορα να αφησεις και τιποτα για εμας.

chrispen
09-12-04, 01:41
οκ επειδή είμαι ζώο λοιπόν βούλωσε το επιτέλους γιατί δεν φημίζομαι για την υπομονή μου και την εγκράτεια μου.

Crosstalk
09-12-04, 01:44
ΤΙ θες να βρωμαέι δηλαδή σε έναν αγώνα που η μία ομάδα δεν της καίγεται καρφί ανώ η άλλη παίζει την πρόκριση; θα κάτσει η DEPOR να ασχολήθει με αυτό το παιχνίδι ενώ ψάχνει να βρεί τον ευατό της στην PRIMERA;;; Ε όχι και μας φταίνε οι άλλοι τώρα....ΑΥΤΟ είναι ΘΡΑΣΟΣ.

Η Μονακο παει καλυτερα στο Γαλλικο?
Δηλαδη ειναι λογικο ενα σκορ 0-5 με την ομαδα που νικαει να εχει 6 σουτ απο τα οποια τα 5 να ειναι στο στοχο και τι συμπτωση ΟΛΑ γκολ!
Δηλαδη θελετε να μου πειτε οτι δεν παιζοντε παιχνιδια μεσα στην UEFA?!
και δεν ειπα οτι φταιει μονο και μονο η Μονακο.....απλα μου μοιαζει πολυ υποπτο το ολο σκηνικο!

Lazy Dog
09-12-04, 01:46
Σαν παναθηναικος ουτε χαρηκα ουτε λυπηθηκα. Το αποτελεσμα ειναι αντιπροσωπευτικο του αγωνα. Αυτο που χαρηκα και γενικα χαιρομαι με το αγγλικο ποδοσφαιρο ειναι το γεγονος οτι για αυτους ειναι γιορτη...Ουτε βριζουν ουτε σκοτωνονται σε καθε αγωνα. Τους εζησα 7 χρονια(ζουσα και ακριβως διπλα στο Anfield).Τους βλεπεις με τα παιδια τους και τις οικογενειες τους πανε στα γηπεδα.

Καλη επιτυχια στο ΟΥΕΦΑ!

packetstorm
09-12-04, 01:47
Μεγάλη πίκρα :cry:

Δεν θα προσπαθήσω να βρώ δικαιολογίες γιατι απλά δέν υπάρχουν..

Για άλλη μιά φορά φτάσαμε στην πηγή αλλα νερό δέν ήπιαμε. Το ηθικό δίδαγμα απο το σημερινό κατα την ταπεινή μου γνώμη ειναι οτι ενας Ριβάλντο μπορεί να είναι αρκετός για Ελλάδα αλλα στην Ευρώπη χρειάζεσαι άλλους 9.. Κάνε κάτι Koκκαλη γιατι ο Μπάγιεβιτς ξήνει τα @@ του και τα περιμένει όλα απο τον "μάγο"

coftaras
09-12-04, 01:50
Ακουω τους Ολυμπιακους στο ραδιο και στην TV να βριζουν τον Τζιοβανι ,τον Τζορτζεβιτς και αλλα τετοια τρελα.
Δηλαδη την Κυριακη αυτοι που νικησαν τον ΠΑΟ ηταν παιχταραδες ?
Αλλα ξεχασα .Εδω ειναι Ευρωπη

chrispen
09-12-04, 01:53
ήμασταν άξιοι της μοίρας μας σήμερα και με δεδομένη την προπονητική απραξία του κου Bajevic τον οποίο κατηγορώ για ατολμία όχι για τις γνώσεις του , θέλω να μείνει δεν το συζητάω αλλα απο εκεί μέχρι το μένος του κάθε τυχάρπαστου που δράτεται της ευκαιρίας να βρίσει την ομάδα μου , είναι μεγάλη η απόσταση. Την κριτική την δέχομαι , άλλωστε όλοι προπονητές το παίζουμε και αυτοί που έχουνε παίξει μπάλα στην ζωή τους και αυτοί που βλέπουνε τον πόλεμο τον άστρων

aesir
09-12-04, 01:55
O Ολυμπιακός έπαιξε την μπάλα που παίζει πάντα, αυτός είναι. Και περιμένει όπως πάντα να κερδίσει είτε από καμμιά στημένη φάση είτε από καμμιά ενέργεια του Ριβάλντο, όπως έγινε και με το ματς με τον ΠΑΟ. Αλλά με αυτή την νοοτροπία δεν πάει πουθενά. Οι Αγγλικές ομάδες όσο τελειώνει το ματς παίζουν σαν λυσσασμένες και ήταν αναμενόμενο οτι θα χάσει, εγώ έχω περιέργεια να δω και στατιστικά κατοχής μπάλας.

snips
09-12-04, 01:55
Η Μονακο παει καλυτερα στο Γαλλικο?
Δηλαδη ειναι λογικο ενα σκορ 0-5 με την ομαδα που νικαει να εχει 6 σουτ απο τα οποια τα 5 να ειναι στο στοχο και τι συμπτωση ΟΛΑ γκολ!
Δηλαδη θελετε να μου πειτε οτι δεν παιζοντε παιχνιδια μεσα στην UEFA?!
και δεν ειπα οτι φταιει μονο και μονο η Μονακο.....απλα μου μοιαζει πολυ υποπτο το ολο σκηνικο!

Ύποπτο ή όχι τυχαίνει να είναι το πιο ΛΟΓΙΚΟ για το ποδόσφαιρο αποτέλεσμα. Είτε με 0-1 είτε με 0-5. Και αν ήταν στημένο γιατί να μην αφήνανε την DEPOR να σκοράρει έστω και μια φορα στο CL φέτος έτσι για τα μάτια του κόσμου;;;;

GnG
09-12-04, 01:56
Θα σταματησω εδω, ελεος πια. Η σαπιλα του ποδοσφαιρου δεν ξεπλενετε με σταδια και γεροντες παιχτες αυτο να το χωνεψετε.

Να υποθέσω οτι γέροντα παίχτη θεωρείς τον Ριβάλντο?Ακόμα?
Δεν ξέρεις να βλέπεις ποδόσφαιρο φίλε...

coftaras
09-12-04, 01:57
εγώ έχω περιέργεια να δω και στατιστικά κατοχής μπάλας.

http://www.uefa.com/competitions/UCL/FixturesResults/Round=1968/Match=1077225/Report=MS.html#

Gedo
09-12-04, 02:01
Aυτα μονο με εμας συμβαινουν.
Κριμα και παλι κριμα, δυστυχως δεν σταθηκαμε οπως επρεπε στο 2ο ημιχρονο.
Δεν μας πηγε τιποτα ουτε ενα αποτελεσμα δεν μας καθησε.
Ενα κακο ημιχρονο και ενα κακο δεκαλεπτο ηταν αρκετα.
Την τυχη μας την ξερουμε χρονια δεν θα την μαθουμε φετος.

Οσο για τα βαζελακια που βγαζουν χολη , τα καταλαβαινω παντα με ξενα @@ κουνιοντουσαν.
Σημερα ηταν Αγγλοι , περυσι Ιταλοι,προπερσι Ισραηλιτες, και τον Μαρτιο με οποια εθνικοτητα
θα ειναι η ομαδα που θα κληρωθουμε. Ελληνες να δω ποτε θα γινουν και γιατι το προηγουμενο Σαββατο δεν τους εκατσε καλα.

Οσα post μου και να κοιταξετε για αλλη ομαδα δεν εχω μιλισει , αν εχω να πω κατι μπορω να φερω πολλα παραδειγματα με πρωταγωνιστες εμας, δοξα το Θεο τα τελευταια χρονια η πελατειακη μας σχεση καλα κρατει.

Προς το παρον καληνυχτα, αρχιζει να ενεργει το lexonatil :?
Ειναι δυσκολο το βραδυ...

Crosstalk
09-12-04, 02:01
Η Μονακο παει καλυτερα στο Γαλλικο?
Δηλαδη ειναι λογικο ενα σκορ 0-5 με την ομαδα που νικαει να εχει 6 σουτ απο τα οποια τα 5 να ειναι στο στοχο και τι συμπτωση ΟΛΑ γκολ!
Δηλαδη θελετε να μου πειτε οτι δεν παιζοντε παιχνιδια μεσα στην UEFA?!
και δεν ειπα οτι φταιει μονο και μονο η Μονακο.....απλα μου μοιαζει πολυ υποπτο το ολο σκηνικο!

Ύποπτο ή όχι τυχαίνει να είναι το πιο ΛΟΓΙΚΟ για το ποδόσφαιρο αποτέλεσμα. Είτε με 0-1 είτε με 0-5. Και αν ήταν στημένο γιατί να μην αφήνανε την DEPOR να σκοράρει έστω και μια φορα στο CL φέτος έτσι για τα μάτια του κόσμου;;;;

Αν δουλευα στην UEFA θα σου ελεγα....... 8)
Βασικα εαν ημουν στην UEFA θα ειχα βγαλει τα τρελα φραγκα στο στοιχημα.........θα με ειχαν bannarei ολοι....WilliamHill,Ladbrokes,Coral κλπ. :lol: :lol: :lol:

pelasgian
09-12-04, 02:01
Αν και Μάντσεστερ, οπότε ήθελα να φάει η Λιβερπουλ 200 γκολ αν γινόταν, όταν είδα αυτό κατσίκ-μαχαλά παζάρ που το λένε Ολυμπιακό, έριξα κάτι απίστευτα γέλια. Η γυναίκα που έχει και καρνέ εισητηρίων όταν παίζει η Μάντσεστερ (Αγγλία οκ;) ακόμα λύωνει στα γέλια με τα χάλια μας (και παίρνει και τους Έλληνες η μπάλα). Πού παίζεται ρε; στο μαχαλά σας; Άντε να τυλίξετε κάνα γάβρο στη λαϊκή.

Τόσα λεφτά, τόση μούρη, τόση έπαρση, αλλά λε-πουλ!

George978
09-12-04, 02:11
Θα σταματησω εδω, ελεος πια. Η σαπιλα του ποδοσφαιρου δεν ξεπλενετε με σταδια και γεροντες παιχτες αυτο να το χωνεψετε.

Να υποθέσω οτι γέροντα παίχτη θεωρείς τον Ριβάλντο?Ακόμα?
Δεν ξέρεις να βλέπεις ποδόσφαιρο φίλε...

ναι δεν ξερω να βλεπω μπαλα , ασε εμενα να βλεπω αγνωστους πιτσιρικαδες να κανουν μαγικα κολπα σε επιθεσεις και δες εσυ μπαλα εγχωρια, δεν πειραζει καποτε θα μαθω και εγω μπαλα.

packetstorm
09-12-04, 02:12
delete από aesir

George978
09-12-04, 02:13
αχαχαχα γουσταρω ρε να βλεπω να σκοτωνονται για τις ομαδες τους ΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

WAntilles
09-12-04, 02:16
οκ επειδή είμαι ζώο λοιπόν βούλωσε το επιτέλους γιατί δεν φημίζομαι για την υπομονή μου και την εγκράτεια μου.

Χαίρομαι που με επιβεβαιώνεις και συμφωνούμε. :wink:

@ ADSLgr.com All rights reserved.