PDA

Επιστροφή στο Forum : Που είναι τα γραφεία της Tellas;



Davout
16-07-07, 18:15
Έχω ακούσει 2 εκδοχές/τοποθεσίες το θέμα είναι που πρέπει να πάω (με το παραδοσιακό μπιτονάκι με τη βενζίνη). Στο Μαρούσι δίπλα στο "Υγεία" ή στο Μαρούσι απέναντι απο το Carrefour; Το ένα είναι στην κάθοδο το άλλο στην άνοδο έτσι όπως τα χουν γράψει σε παλαιότερα topics, για βοηθήστε.

Master_Maker
16-07-07, 18:43
Φιλε μου τα γραφεια της τελλας βρισκονται στην οδο Νεαπολεως 1-3 Μαρουσι.Ειναι στην Καθοδο προς αθηνα αν πας με αμαξι μπορεις να παρεις την κηφισιας και να κοψεις αριστερα προς φιλοθεη και μετα πιο κατω δεξια και να πας απο τα στενα που θα σε βγαλουν μπροστα τους...ανοιξε τον χρυσο οδηγο να δεις και πληροφοριες πως πας εκει.

villasg
16-07-07, 18:50
http://img515.imageshack.us/img515/8158/snap1ii9.jpg

digenis
16-07-07, 22:03
φιλε μου τα γραφεια είναι πανω στην Κηφισίας στο ρεύμα προς Αθήνα στην περιοχή του Υγεια.Γράφει με μεγαλα γραμματα τελλας αποκλειέται να μη το δεις!

hadderakk
17-07-07, 09:54
Μπορεις να πας κι ετσι: ανεβαινοντας βορεια, αμεσως μετα τα Σιδερα χαλανδριου (κτιριο ΙΒΜ, γεφυρα Παπανικολη) να πιασεις αριστερα για να στριψεις αριστερα στο φαναρι του Υγιεια.
Κανοντας αριστερα, κανε αναστροφη και μπες στον παραδρομο της καθοδου της Κηφισιας.
Στο "τελος" του παραδρομου, μετα απο ~30μ, αρχιζει η Νεαπολεως (και τελειωνει η λογικη...:p).

Αν ηδη εισαι απο βορεια (ΤΒΠ ; ουστ :lol:), στο φαναρι του Υγιεια μπες δεξια στον παραδρομο και συνεχισε παραλληλα.

Να σου δωσω κι ενα δεματακι να τους πας ;; (με προσοχη ομως γιατι θα κανει τικ-τακ και δεν θελει αποτομες κινησεις...):cool:

Davout
17-07-07, 11:33
Εκεί δίπλα μένω βασικά, απλώς άκουσα για μια δεύτερη τοποθεσία και το χα απορία πού πρέπει να πάω; Θα σας ενημερώσω για ημερομηνία και ώρα να αποφύγετε την περιοχή. :evil:

bozak
17-07-07, 13:52
Νεαπολεως 1Α-3, είναι το κεντρικό τους, το άλλο κτίριο το αποκτήσαν αργότερα. (με τα λεφτά μας ?)
Μένω δίπλα και θυμάμαι όταν φτιαχνόταν. Δε-Πα, 09:00-17:00 είναι ανοιχτά.
Είμαι κι εγώ προς τα εκεί για ακύρωση Ζβίστο γιατι περιμένω από 14/12/2006 !!!

minovg
17-07-07, 14:31
Άλλο κτίριο το Νεαπόλεως 1-3 και άλλο το Κηφισίας 76-78; :hmm:

gkosto
17-07-07, 14:36
τα γραφεια ειναι στη Νεαπόλεως , παντως πριν πας ενημέρωσε μας να ερθουμε ν αδουμε το σκηνικο , να εχει και λιγο δημοσιότητα το θεμα

CptBill
17-07-07, 16:45
Απλα μην κανεις κανα λαθος και πας σε αλλη εταιρια :p Αντε μετα να οργανωθεις απο την αρχη.

zatast
17-07-07, 17:10
ω τα κακομοιρα τα μυρμηγκακιαααααααα!!!τι τους εμελε να παθουν!!!!!!

Υ.Γ. το σκισ... το θεμα με τη διαδρομη ρε παιδια.χιλιους δυο τροπους απο τα στενα ειπατε στον ανθρωπο. :p

hadderakk
18-07-07, 13:16
Είμαι κι εγώ προς τα εκεί για ακύρωση Ζβίστο γιατι περιμένω από 14/12/2006 !!!
Jesus tap-dancing Christ...
WTF ?!:blink::scared::confused::shock:
και καθεσαι ?:crazy::censored:


Υ.Γ. το σκισ... το θεμα με τη διαδρομη ρε παιδια.χιλιους δυο τροπους απο τα στενα ειπατε στον ανθρωπο.
εεεεεετσι ... θα καλυψουμε ολους τους δρομους και τις εξοδους... να μη μπορουν να φυγουν...
Prepare to meet the wrath of the General Public !
:p:rofl:

@ ADSLgr.com All rights reserved.