PDA

Επιστροφή στο Forum : Βοήθεια για Win10



geogr13
11-05-20, 22:11
Καλησπερα σε ολους!!! Θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει καποιο προγραμμα ή εφαρμογη για win10 που να μπορω να εχω μαζεμενους ΟΛΟΥΣ τους λογαριασμους των email μου μιας και η αλληλογραφια των windows δεν δουλευει καθολου και μου βγαζει συνεχεια σφαλματα οταν παω να κανω συνδεση καποιου λογαριασμου.. ΠΑΡΑΚΑΛΩ οποια εφαρμογη ή προγραμμα μου προτεινεται να ειναι ευκολο στην χρηση και χωρις πολλες ρυθμισεις.. Δηλαδη να γραφω username και password και να αναγνωριζει κατευθειαν τον εκαστοτε λογαριασμο γιατι κατεβασα κανα 2 και δεν καταφερα να τα ρυθμισω γιατι μου ζητησουν πραγματα (ρυθμισεις και κωδικους imap/pop) που δεν τα γνωριζω..

GregoirX23
11-05-20, 22:18
Εγώ για το κινητό θα πω.. Έχω το outlook app και έχω περασμένους μέσα gmail/outlook λογαριασμούς..
Τυχόν άλλα mail τα κάνω χειροκίνητα.. Απίστευτο πόσους κωδικούς θυμάσαι.. :p
Τα imap/pop μπορείς να τα βρεις με έρευνα..
Για τα υπόλοιπα, αναμένεις τους ειδικούς.. ;)

geogr13
11-05-20, 22:32
Εγώ για το κινητό θα πω.. Έχω το outlook app και έχω περασμένους μέσα gmail/outlook λογαριασμούς..
Τυχόν άλλα mail τα κάνω χειροκίνητα.. Απίστευτο πόσους κωδικούς θυμάσαι.. :p
Τα imap/pop μπορείς να τα βρεις με έρευνα..
Για τα υπόλοιπα, αναμένεις τους ειδικούς.. ;)

Περιττο να σου πω εχω 4 gmail, 4 yahoo και 3 outlook.. Ευτυχως εχω ανοιξει την αυτοματη συμπληρωση κωδικων (σχεδον σε ολους τους λογαριασμους μου ΠΑΝΤΟΥ) και εχω ξενοιασει.. Θα ηταν ομως τρομερη βοηθεια να εχω μαζεμενα τα mail μου σε ενα προγραμμα και να μην χρειαζεται να εχω 10 καρτελες ανοιχτες του browser συνεχεια..

sweet dreams
11-05-20, 23:10
POP Peeper (https://www.esumsoft.com/products/pop-peeper/)
Στην δημιουργία των λογαριασμών μπαίνουν αυτόματα οι ρυθμίσεις των IMAP και μπορείς να το έχεις Free.

goku
11-05-20, 23:18
[...]γιατι κατεβασα κανα 2 και δεν καταφερα να τα ρυθμισω[...]

Δεν μας λες όμως ποια δοκίμασες για να μην σου προτείνουμε τα ίδια. Το Thunderbird το δοκίμασες; Σε αρκετές περιπτώσεις κατεβάζει αυτόματα τις ρυθμίσεις.

geogr13
12-05-20, 00:03
Σας ευχαριστω παιδια!!!!! Δοκιμασα και τα 2 αλλα το Thunderbird με βολευει περισσοτερο.. Ολοι οι λογαριασμοι μπηκαν κομπλε και ευκολα χωρις κανενα προβλημα!!!!! Ευχαριστω πολυ!!!!!!

@ ADSLgr.com All rights reserved.