PDA

Επιστροφή στο Forum : Vodafone: προσφορά για το τριήμερο του Αγίου Πνεύματος, 10GB για 4 ημέρες μόνο με 0,90 ευρώ



nnn
04-06-20, 17:55
Όλοι οι πελάτες συμβολαίου και καρτοκινητής Vodafone και CU μπορούν να αποκτήσουν 10GB για 4 ημέρες με μόλις 0,90 ευρώ και να ενεργοποιήσουν την προσφορά αυτήν έως και τις 8 Ιουνίου.

Μάλιστα, εάν «κάψουν» τα Data, η προσφορά μπορεί να ενεργοποιηθεί ξανά και ξανά.

Στα καρτοκινητά και καρτοσυμβόλαια, σε περίπτωση που υπάρχουν υπολειπόμενα δεδομένα από άλλα πακέτα, προτεραιότητα στην κατανάλωση έχουν τα δεδομένα που λήγουν νωρίτερα. Ενώ στα συμβόλαια λειτουργεί το αντίστροφο: Προτεραιότητα έχει η προσφορά σε σχέση με τα δεδομένα του προγράμματος χρήσης.

Η ενεργοποίηση της προσφοράς γίνεται μέσα από το My Vodafone App και το My CU App, αντίστοιχα.

KostakisK
04-06-20, 18:04
Το πήγε 10 λεπτά του ευρώ πιο κάτω για να δείξει οτι είναι πιο φθηνή απο την COSMOTE!!!!!!!

fadasma
04-06-20, 18:50
Το πήγε 10 λεπτά του ευρώ πιο κάτω για να δείξει οτι είναι πιο φθηνή απο την COSMOTE!!!!!!!

"η προσφορά μπορεί να ενεργοποιηθεί ξανά και ξανά"
πρόσθεσαν και αυτή τη σημαντική διαφορά

Iris07
04-06-20, 19:39
Και μία άλλη διαφορά..
Η προσφορά της Cosmote πρέπει να καταναλωθεί μέχρι τα μεσάνυχτα της Δευτέρας..

- Πότε μπορώ να καταναλώσω τα 10GB της προσφοράς;
- Τα GB της προσφοράς αποδίδονται την Παρασκευή 05/06 στις 00:01 και μπορούν να καταναλωθούν μέχρι και τη Δευτέρα 08/06 στις 23:59.

ενώ της Vodafone ισχύει κανονικά για 4 πλήρεις μέρες..

- Η προσφορά έχει ισχύ για 4 μέρες από την ενεργοποίησή της.

https://www.vodafonecu.gr/upiresies-cu/holy-spirit/

guzel
04-06-20, 22:07
Και μία άλλη διαφορά..
Η προσφορά της Cosmote πρέπει να καταναλωθεί μέχρι τα μεσάνυχτα της Δευτέρας..

- Πότε μπορώ να καταναλώσω τα 10GB της προσφοράς;
- Τα GB της προσφοράς αποδίδονται την Παρασκευή 05/06 στις 00:01 και μπορούν να καταναλωθούν μέχρι και τη Δευτέρα 08/06 στις 23:59.

ενώ της Vodafone ισχύει κανονικά για 4 πλήρεις μέρες..

- Η προσφορά έχει ισχύ για 4 μέρες από την ενεργοποίησή της.

https://www.vodafonecu.gr/upiresies-cu/holy-spirit/

Η μεγαλύτερη διαφορά είναι ότι της Vodafone έχει κόφτη στα 3gb / ημέρα

Ντροπή πλέον

gliout145
04-06-20, 23:07
Εμένα δεν το εμφανίζει στην εφαργομή!

Iris07
04-06-20, 23:14
Εμένα έκανε Update η εφαρμογή στο CU και το εμφανίζει στο καμπανάκι επάνω δεξιά..

Στην Vodafone εφαρμογή το εμφανίζει εάν πας να δεις τι πακέτα Data μπορείς να πάρεις..

TearDrop
05-06-20, 09:39
Η μεγαλύτερη διαφορά είναι ότι της Vodafone έχει κόφτη στα 3gb / ημέρα

Ντροπή πλέον

Αν σου φαίνονται λίγα 3GB την ημέρα μην το ενεργοποιείς. Δεν σου έβαλε κανείς το μαχαίρι στο λαιμό.

mist
05-06-20, 16:41
Το κακό είναι ότι δεν μπορείς να τα μοιράσεις σε άλλες συσκευές μέσω Internet4sharing αλλά είναι για πλοήγηση μόνο μέσα από το κινητό. Δεν μπορώ να καταλάβω τι εξυπηρετεί αυτός ο περιορισμός, έλεος δηλαδή.

stefanos1999
05-06-20, 16:51
Αν σου φαίνονται λίγα 3GB την ημέρα μην το ενεργοποιείς. Δεν σου έβαλε κανείς το μαχαίρι στο λαιμό. κι εμένα λίγα μου φαίνονται γι'αυτό και προσπαθώ να αποφεύγω τα data της vf

Iris07
07-06-20, 12:17
H Wind δεν δίνει τίποτα.. εε ? :cool:

@ ADSLgr.com All rights reserved.