PDA

Επιστροφή στο Forum : ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΓΙΝΕ ΠΙΣΤΩΣΗ ΓΙΑ ΜΗ ΠΑΡΕΧΟΜΕΝΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ



africa
16-07-20, 00:45
Καλησπέρα, σε ότι αφορά το θέμα:
https://www.adslgr.com/forum/threads/1166252-%CE%94%CE%AF%CF%87%CF%89%CF%82-Internet-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%A4%CE%B7%CE%BB%CE%AD%CF%86%CF%89%CE%BD%CE%BF-%CE%B5%CE%B4%CF%8E-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CF%84%CE%AD%CF%83%CF%83%CE%B5%CF%81%CE%B9%CF%82-(4)-%CE%BC%CE%AD%CF%81%CE%B5%CF%82

για την βλάβη και τις μη παρεχόμενες υπηρεσίες της εταιρίας "NOVA" για το διάστημα από 04/07/2020 έως 13/07/2020, σε απάντηση σας μου είχατε (ορθά) αναφέρει τα εξής:

"Θα θέλαμε επιπλέον να σε ενημερώσουμε ότι για το διάστημα το οποίο υπάρχει καταγεγραμμένη βλάβη (με διακοπή των παρεχόμενων υπηρεσιών), θα υπάρξει ανάλογος έλεγχος πίστωσης σε επόμενο λογαριασμό.
Το ποσό αυτό υπολογίζεται μετά από σχετικό έλεγχο που πραγματοποιείται από το αρμόδιο τμήμα, και είναι το ανάλογο ποσό που αντιστοιχεί για την περίοδο της βλάβης για την συγκεκριμένη υπηρεσία."


Στις 15/07/2020 ημέρα Τετάρτη, εκδώσατε τον νέο λογαριασμό (Περίοδος Χρήσης 06/07/20-05/08/20) δίχως να πράξετε αυτό το οποίο αναφέρατε.
Παρακαλώ για την διόρθωση του επίμαχου λογαριασμού και εκ νέου αποστολή του, έτσι ώστε να βρίσκομαι σε θέση να εξοφλήσω το ποσόν που αντιστοιχεί μόνο για τις ημέρες που ελάμβανα τις υπηρεσίες σας και όχι για ολόκληρο τον μήνα όπως τελικά χρεώσατε.
Επίσης ζητώ να μου απαντήσετε γραπτώς στο προσωπικό μου e-mail (το οποίο είναι στη διάθεση σας) για τις ενέργειες σας καθώς και την ανάλυση για την πίστωση την οποία μου οφείλετε.
(Ο λογαριασμός, τα στοιχεία της σύνδεσης καθώς και το προσωπικό μου e-mail στο οποίο ζητώ γραπτώς την απάντηση σας, στη διάθεση σας)

Με εκτίμηση

Forthnet.Nova.Rep1
16-07-20, 13:00
Καλησπέρα africa

Θα ήθελες να μας ενημερώσεις σε προσωπικό μήνυμα, με κάποιο στοιχείο της υπηρεσίας σου, ώστε να μπορέσουμε να εξυπηρετήσουμε;

Λιάνα, Nova Support

@ ADSLgr.com All rights reserved.