PDA

Επιστροφή στο Forum : Μετά τη λήξη,τι??



sofaki
27-07-07, 17:19
Σε 2 μήνες λήγει το 12μηνο συμβόλαιό μου στο 1Mb. Τι συμφέρει να κάνω?Ποιες είναι οι τιμές/μήνα για αορίστου χρόνου?

MikeDrGK
27-07-07, 18:10
2-play δεν σε ενδειαφέρει?

Αυτή την στιγμή η καλύτερη προσφορά είναι της Forthnet (αν βεβαίως καλύπτει την περιοχή σου).

Με 39 € τον μήνα έχεις μέχει 24 Mbps + απεριόριστες κλήσεις αστικές + υπεραστικές, χωρίς πάγια OTE και μπορείς να κρατήσεις το ίδιο αριθμό κλήσης με αυτό που έχεις τώρα.

e_akis
16-08-07, 20:01
2-play δεν σε ενδειαφέρει?

Αυτή την στιγμή η καλύτερη προσφορά είναι της Forthnet (αν βεβαίως καλύπτει την περιοχή σου).

Με 39 € τον μήνα έχεις μέχει 24 Mbps + απεριόριστες κλήσεις αστικές + υπεραστικές, χωρίς πάγια OTE και μπορείς να κρατήσεις το ίδιο αριθμό κλήσης με αυτό που έχεις τώρα.

Δεν λες ομως τι κανουμε στη περιπτωση οπου δε καλυπτει την περιοχη μου η Forthnet(με το δικο της).Μου βγαζει οτι θα εχω καλυψη (για τα 24Mbps) "Αναμενόμενη κάλυψη: 15/10/2007 "... μεχρι τοτε θα εχω λεει 1mbps.

P.S. Τωρα εχω 12μηνη δεσμευση με οτενετ 2mbps και ληγει σεπτεβρη.

Gordito
16-08-07, 20:05
Kαλα αν περιμενεις Forthent......σωθηκες.
Αυτοι λενε 15/10 αλλα μολις μπει ο Σεπτεμβρης μπορει να το κανουν 1/1/2008 και μετα να τραβηξει και αλλο.
Μην τους εμπιστευεσαι αυτους;)

Κοιτα αν εχει καμια εταιρια καλυψη τωρα ή συνεχισε μετα το 12μηνο Otenet και το διακοπτεις οταν πραγματικα σε καλυψει η Forthnet.

e_akis
16-08-07, 20:18
ναι και γω κατι τετοιο φοβαμαι... ομως λεω να παω ως τα 8mbps που μπορω στη περιοχη μου χωρις δεσμευσεις τωρα (αληθεια ποια συμφερει?) και μετα οταν με καλυψει forthnet η οποια αλλη με adsl2 ταχυτητες να παω εκει με δεσμευση παλι.

aris60
16-08-07, 20:23
Kαλησπερα εχω μια προταση ειναι η καλλιτερη,αλλα ειναι της υπομονης.Βιβοντι το cablev με 45 ευρω αν γινη η αιτηση μεχρι τελος Αυγουστου.www.cabletv.grΣημειωση: Η προτση μου ισχυει μονο για περιοχες που αφου βαλετε τον τηλεφvικο σας αριθμος και σας ενημερωσει οτι παρεχετε.Πω πω μην κανω καμια ενημερωση και δεν πυροβοληθω.Ο αναμαρτυτος πρωτος τον λιθο βαλετο.

Νικαετός
16-08-07, 20:31
Έχει Vivodi στην Πάτρα- Χανιά?? :hmm::hmm:

sdikr
16-08-07, 20:32
Kαλησπερα εχω μια προταση ειναι η καλλιτερη,αλλα ειναι της υπομονης.Βιβοντι το cablev με 45 ευρω αν γινη η αιτηση μεχρι τελος Αυγουστου.www.cabletv.gr (http://www.cabletv.gr)


Που που;
Στην Θεσσαλονίκη;
:rofl:

e_akis
21-08-07, 19:29
Kαλησπερα εχω μια προταση ειναι η καλλιτερη,αλλα ειναι της υπομονης.Βιβοντι το cablev με 45 ευρω αν γινη η αιτηση μεχρι τελος Αυγουστου.www.cabletv.gr (http://www.cabletv.gr)Σημειωση: Η προτση μου ισχυει μονο για περιοχες που αφου βαλετε τον τηλεφvικο σας αριθμος και σας ενημερωσει οτι παρεχετε.Πω πω μην κανω καμια ενημερωση και δεν πυροβοληθω.Ο αναμαρτυτος πρωτος τον λιθο βαλετο.

ari60 η λυση σου ειναι πραγματικα για πολυ λιγους. Δεν με καλυπτει Βιβοντι....

aris60
21-08-07, 19:34
ari60 η λυση σου ειναι πραγματικα για πολυ λιγους. Δεν με καλυπτει Βιβοντι....

Eχεις δικαιο δεν ειδα οτι εισαι στην Κρητη.


Που που;
Στην Θεσσαλονίκη;
:rofl:

Kαλησπερα καλομελετα και ερχετε και εκει.

foyltaka
21-08-07, 23:37
Kαλησπερα καλομελετα και ερχετε και εκει.
Θα στήσουν τα μηχανήματα που ξηλώσαν απο την Πάτρα;

A_gamer
21-08-07, 23:40
Θα στήσουν τα μηχανήματα που ξηλώσαν απο την Πάτρα;

Ίσως... αν τους εξαγοράσουν.
Ή όταν έρθει η γιορτή του αγίου Ισιδώρου της Σεβίλλης(:respekt:).

@ ADSLgr.com All rights reserved.