PDA

Επιστροφή στο Forum : e.mail μυνημα εισερχομενου.gmail.com



aris60
01-08-07, 12:33
Kαλημερα δεν ξερω εαν ο τιτλος ειναι για εδω και εαν ειναι κατανοητος.Θα προσπαθησω να σας ενημερωσω τι προβλημα εχει παρουσιαστει για 3η φορα στο gmail, ενημερωση το λεω εγω ισως εχει αλλη λεξη,λοιπον κατω στην μπαρα ειναι το φακελακι το οποιο ειναι γκριζο και οταν εχει μπη email αλλαζει χρωμα και γινετε μωβ,τωρα ομως ειναι γριζο με ερωτηματικο? και δεν ενημερωνει οτι εχει μπη email.Παω στις ρυθμισεις και δεν μου αποδεχετε τον κωδικο.Ερωτηση: ειναι προβλημα που προερχετε απο αυτους η απο το p.c. μου, η απορια μου ειναι οτι εχει συμβει και αλλες φορες και επανηλθε χωρις καμια επεμβαση μου? :hmm:

mertz1966
02-08-07, 23:23
μηπως θα επρεπε να το κανης επανεγκατασταση?οταν εχει αδιαβαστα ειναι μπλε,μετα γινετε ασπρο οταν τα διαβασης.δεν ξερω αν εχεις και το προγραμματακη που σε ενημερωνη μπαινοντας στο internet αν εχεις μυνηνατα.ισος μια επανεγκατασταση να φτιαξη.

aris60
02-08-07, 23:26
μηπως θα επρεπε να το κανης επανεγκατασταση?οταν εχει αδιαβαστα ειναι μπλε,μετα γινετε ασπρο οταν τα διαβασης.δεν ξερω αν εχεις και το προγραμματακη που σε ενημερωνη μπαινοντας στο internet αν εχεις μυνηνατα.ισος μια επανεγκατασταση να φτιαξη.

Kαλησπερα φιλε σε ευχαριστω, εχει επανελθει μονο του παλι.Τα εχω ολα αυτα που ειπες. :)

@ ADSLgr.com All rights reserved.