PDA

Επιστροφή στο Forum : Ο ποτε και τα κέντρα του



Athlon_XP
09-07-03, 02:45
Γειάς σας. Σας αποστέλνω την φωτογραφία από το κέντρο του πΟΤΕ στο χωριό μου και πείτε μου τις απόψεις σας (εγώ πάντως δεν το θεωρώ κέντρο αυτό)

http://www.geocities.com/bnhsios/pOTE_1.jpg

Ξέχασα επίσης ότι το maxspeed που πιάνω είναι 28800 bps με το ζόρι κιώλας γιατί τις περισσότερες φορές πιάνει 24000 η 26400 bps. Επισής οι γραμμές στο χωριό μου έχουν full θόρυβο.

Η φωτογράφια τραβίχτηκε από nokia 7650 και για αυτό δεν φαίνεται τόσο καλά. Πάντως πιστευώ την δουλειά της την έκανε και με το παραπάνω.

SiR_DreAm
09-07-03, 15:22
Πολύ ωραία η φωτογραφία και πολύ καλή ανάλυση! :? Να την βλέπαμε κιόλας θα ήταν καλύτερα :wink:

Athlon_XP
09-07-03, 18:01
Sorry για το ότι δεν εμφανίζεται η εικόνα στο post που έκανα. Έστειλα email στον administrator του site με την εικόνα μέσα και του είπα να διορθώσει την κατάσταση γιατί πρώτη φορά στέλνω post με εικόνα και από ότι φαίνεται δεν τα κατάφερα.
:lol:

Athlon_XP
09-07-03, 18:08
Μέχρι να διορθωθεί το πρόβλημα με την εικόνα που δεν εμφανίζεται τότε επισκεφτείτε το παρακάτω link για να δείτε τα αίσχη του πΟΤΕ. Επίσης ξέχασα να αναφέρω ότι παλιότερα υπήρχε κανονικό κτήριο του πΟΤΕ αλλα μετά από έναν σεισμό που έγινε παλιότερα εκεί αντί να κάνουν καινούργιο κτήριο έκαναν αυτό το δήθεν κτήριο.

Το link είναι αυτό: http://www.geocities.com/bnhsios/pOTE_1.jpg

psymaster
09-07-03, 18:09
Ξέχασα επίσης ότι το maxspeed που πιάνω είναι 28800 bps με το ζόρι κιώλας γιατί τις περισσότερες φορές πιάνει 24000 η 26400 bps. Επισής οι γραμμές στο χωριό μου έχουν full θόρυβο.



Σε καταλαβαινω φιλε... και μη νομιζεις οτι αυτο γινεται μονο επαρχια και αμα πας σε μεγαλη πολη θα φτιαξει... και εγω εχω προβλημα με το θορυβο, ο οποιος μου ριχνει 2/3 συνδεσεις... Δεν ξερω κατα ποσο ατομα με γραμμες σαν τις δικες μας δυναται να βαλουν dsl ποτε.

blizard
09-07-03, 18:14
Με mozilla 1.4 φαινεται (κανοντας view image).
Το αντιστοιχο "show picture" στον IE δεν δουλευει.

Ειναι νομιζω λογο geocities ...
θελει να φτιαξεις μια σελιδουλα html και να την βαλεις εκει, ωστε οποιος την βλεπει να δει και τις διαφημησεις.
Με pathfider ολα δουλευουν καλα.

chatasos
09-07-03, 21:09
Ειναι νομιζω λογο geocities ...

Το geocities κόβει τα direct links :wink: :wink:

NeK
10-07-03, 05:48
Δυστηχώς όπως είπε και ο chatasos το geocities κόβει τα direct links γιαυτό και δεν φαίνεται, προσπάθησα να περάσω ένα mod για το phpBB για να μπορεί κανείς να κάνει attachments αλλά δεν γίνετε επειδή είναι το nuke-phpBB και όχι το κανονικό.

Τι να κάνουμε θα την βγάλουμε και με τα λίγα. :)

@ ADSLgr.com All rights reserved.