PDA

Επιστροφή στο Forum : Τηλέφωνο Προς ΚΥΠΡΟ



nrentas
17-08-07, 21:25
Παιδιά εδώ και 2 μέρες έχω πρόβλημα στις κλήσεις μους προς ΚΥΠΡΟ.Ενώ μέχρι τώρα μιλούσα κανονικά, τώρα πια ενώ ο αποδέκτης της κλήσης έχει σηκώσει το τηλήεφωνο εγώ συνεχίζω να ακούω το τηλέφωνο να χτυπά και ο αποδέκτης δεν ακούει τίποτα....

Μίλησα με ON...τα γνωστά....

Έχει κάποιος άλλος χρήστης παρόμοιο πρόβλημα...?????


ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.......είμαι καινούργιος χρήστης της ΟΝ (ενεργοποίηση τέλη Ιουλίου μετά από 14 ημέρες από την αίτηση) με ελάχιστα κατά τα άλλα προβλήματα....


Πράγματι...

giovanni
17-08-07, 22:38
Έχω περίπου 2-3 μήνες ενεργοποιημένος στην On.Έχει ξανά γίνει και έκανε περίπου 1 βδομάδα να διορθωθεί, πείρα και εγώ σήμερα και το ανάφερα. Υπομονή πάνω από όλα. Χρησιμοποιώ το 12Voip για υποκατάστατο. Βάζοντας 10 euro έχεις δωρεάν κλίσεις για Ελλάδα Κύπρο και για άλλες χώρες περισσότερες πληροφορίες http://www.12voip.com/en/index.html

lowbap
20-08-07, 14:50
Παιδιά εδώ και 2 μέρες έχω πρόβλημα στις κλήσεις μους προς ΚΥΠΡΟ.Ενώ μέχρι τώρα μιλούσα κανονικά, τώρα πια ενώ ο αποδέκτης της κλήσης έχει σηκώσει το τηλήεφωνο εγώ συνεχίζω να ακούω το τηλέφωνο να χτυπά και ο αποδέκτης δεν ακούει τίποτα....

Μίλησα με ON...τα γνωστά....

Έχει κάποιος άλλος χρήστης παρόμοιο πρόβλημα...?????


ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.......είμαι καινούργιος χρήστης της ΟΝ (ενεργοποίηση τέλη Ιουλίου μετά από 14 ημέρες από την αίτηση) με ελάχιστα κατά τα άλλα προβλήματα....


Πράγματι...

εχω και εγω το ιδιο ακριβως προβλημα απο την παρασκευη και δεν ειμαι καινουριοσ πελατησ .. Ειμαι ενεργοποιημενος απο τελη απριλιου...

Μιλησα και εγω με την ΟΝ , ειπαν οτι θα διορωυει αλλα ακομα τιποτα

nrentas
21-08-07, 23:59
Ελπίζω να κάνουν κάτι και γρήγορα γιατί μέχρι τώρα είχα ελάχιστα παράπονα από την ON...δε θέλω να αλλάξω γνώμη τώρα που καλοσυνήθισα...

nrentas
22-08-07, 23:14
Παιδιά, εγώ από σήμερα είμαι ok προς Κύπρο.....Τελικά θέλουν την πίεσή τους...

lowbap
23-08-07, 09:44
και εγω απο εχθες μια χαρα με τις κλησεις προς κυπρο.

Τουσ ειχα παρει και τηλ βεβαια την Δευτερα και μου ειχαν πει οτι χρειαζονται 2-3 μερες

cgk
03-09-07, 22:48
Εγώ ενεργοποιήθηκα το Σάββατο και έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα που περιγράφετε μόνο για κλήσεις προς Ρωσσία !! Δηλαδή ο αποδέκτης σηκώνει το ακουστικό και δεν ακούει τίποτα και εγώ ακούω ότι καλεί ακόμη... Έδωσα βλάβη στο τηλ.κέντρο χθες το μεσημέρι και περιμένω. Κατα τα άλλα δουλεύει μια χαρά η σύνδεση.

grphoto
03-09-07, 22:59
Χτες παντως καλεσαμε Ρωσια κανονικα, η αληθεια ειναι οτι στο παρελθον ειχαμε ενα προβλημα με Ρωσια και εκανε νομιζω γυρω στις 10 μερες να φτιαξει.

@ ADSLgr.com All rights reserved.