PDA

Επιστροφή στο Forum : SOS ξέρει κανεις τιποτα για τα siemens του Περιστεριου???



futuristic
26-12-04, 16:30
Γιατι έχω φρικάρει πια.... τα φτιάξαν? θα τα φτιάξουν? Πότε? Ενεργοποιήσεις θα γίνουν?

Spyrosss
26-12-04, 16:43
Ενεργοποιήσεις γίνονται,ταχύτητα full,πότε έκανες την αίτηση;

futuristic
26-12-04, 16:53
ΤΗΝ ΕΧΟ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟ 8-9 ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΠΕΡΙΠΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΡΟΧΤΕΣ ΠΟΥ ΠΗΡΑ 134 ΤΙΠΟΤΑ... :(

Spyrosss
26-12-04, 16:57
ΤΗΝ ΕΧΟ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟ 8-9 ΔΕΚΕΜΒΡΗ

Μήπως βιάζεσε λιγο; ανέκαθεν ο χρόνος που κάνουν είναι 30-40 μέρες.

futuristic
26-12-04, 17:02
με δουλέυεις? τι ενεργοποιήσεις γινονται μου λες? τι ταχύτατα σε 40 μέρες? και ρώτησα εαν υπάρχουν νεότερα με το κωλο-siemens του Περιστερίου....

Spyrosss
26-12-04, 17:37
με δουλέυεις? τι ενεργοποιήσεις γινονται μου λες? τι ταχύτατα σε 40 μέρες? και ρώτησα εαν υπάρχουν νεότερα με το κωλο-siemens του Περιστερίου....

Δεν καταλαβαίνω την επιθετικότητα σου; Ταχύτητα (κατέβασμα/ανέβασμα) είπα οχι ταχύτατα


με το κωλο-siemens του Περιστερίου....
http://www.adslguide.org.uk/tools/speedchart.asp?id=4213a45b1010fcb9a8f4213a45b

Γνωστός έβαλε πριν 10 μέρες,αρα γίνονται ενεργοποιήσεις. Στην περιοχή μας κάνουν ένα μήνα,εγω τι σου φταίω.

Crosstalk
26-12-04, 17:51
Ηρεμηστε μαγκες......οσο και να κλαιγομαστε και τσιτωνουμε δεν γινεται τιποτα!
Απλα χρειαζεται απεριοριστη υπομονη! :x

Spyrosss
26-12-04, 18:14
Δε φταίει αυτός,φταίει η προπαγάνδα του 134 με την ενεργοποίηση των 3 ημερών...

futuristic
26-12-04, 18:32
οτι μόυ λένε οτι υπάρχει προβλημα με τα siemens (γνωστο) ΑΛΛΑ δεν ξέρουν ούτε εαν έχει λυθεί ούτε πότε θα λυθεί ούτε που να απευθυνθώ ούτε πότε θα ξέρουν οτιδήποτε νεότερο και γενικά να μην τους ενοχλώ (αυτό βγαίνει από τα συμφραζόμενα)

Deathstar
26-12-04, 18:48
Την τρίτη που μίλησα με το 134 μου είπαν ότι είναι ακόμα σε βλάβη το περιστέρι ενώ την πέμπτη που ρώτησα αν έχει διορθωθεί γενικά μου είπαν να δώσω το νούμερο μου και μου είπαν είμαι ακόμα στην φάση 2 και σύντομα την έχω νέα……….οπότε φαντάζομαι ότι διορθώθηκε ……..ίδωμεν

co-mmand
26-12-04, 23:30
Η φάση 2 είναι ότι σου έχουν δεσμεύσει πόρτα στο DSLAM που έχει πρόβλημα, οπότε μόλις φτιαχθεί, θα είσαι ΟΚ! Με λίγα λόγια σε δουλεύουν, όπως δουλεύουν και μένα και δεκάδες άλλους.
Καλώς ήρθες στο κλαμπ φίλτατε.

Bororo
26-12-04, 23:32
Νομίζετε ότι το 134 έχει ιδέα τι γίνετε? Μας έχουν αφήσει στο έλεος σας κανονικότατα! κάθε μέρα που ξημρώνει σηκώνομαι και λέω σε παρακαλώ θεούλη μου να τα έχουν φτιάξει! Λές και φταίμε έμεις για τα χάλια του ΟΤΕ και πρέπει να τα ακούμε! Λοιπόν PLEASE μην κράζετε εμάς όταν περνετε τηλ. Αύριο αν έχω νέα θα ποστάρω! ειδάλως πακέτο! Αλλά προς θεού μην βρίζετε τα παιδιά δεν μας έχει πεί κάνεις τίποτα και αυτοσχεδιάζουμε κάθε φορά! Τι άλλο να σας πω! Α και αυτό για τις 3 ημέρες δεν το είπε ο ΟΤΕ τα παιδιά στο 134 το λένε γι αυτούς που είναι σε Intracom η Alcatel γιατι τόσο κάνουν αν δεν υπάρχει προβλημα στην γραμμή! Εμένα μου έτυχε περίπτωση να γίνει η αίτηση στις 9 το πρωι και να ενεργοποιηθεί η γραμμή στι 5 την ίδια μέρα!

Προφέσσορας_Χάος
27-12-04, 02:40
Bororo,αυτό το ξέρω και ποτέ δεν είμουν επιθετικός σε παιδιά του 134..Φαντάζομαι οι περισσότεροι εκεί δεν έχετε σχέση με τεχνικά θεματα και σας έχουν αφήσει απο τον ΟΤΕ ξεκρέμαστους..Εαν ζητήσω απο το 134 κάποιον προιστάμενο σας η κάποιον σε υψηλότερη βαθμιδα να του μιλήσω θα μου τον δώσετε να του τα πώ ενα χεράκι..Το ξέρω οτι θα με γράψει δεν τρεφω ελπίδες αλλα να βρίσω πιο αρμόδιο άτομο!Τουλάχιστον Bororo μεταφέρετε στους ανώτερους σας οτι υπάρχει μέγαλο πρόβλημα με τον κόσμο και τα παράπονα είναι πάρα πολλά?Το ξέρουν οι πΟΤΕτζηδες γιατι αν κρίνω απο την στάση τους η δεν το ξέρουν η αδιαφορούν πλήρως λες και ο νόμος δεν τους αγγίζει αυτούς..

PS:Και οτι νεότερο φίλε μου έχεις για το θέμα ενημέρωνε μας στο topic που βρισκεται στο ADSL ΓΕΝΙΚΑ με τίτλο ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ ΑΠΟ DSLAM SIEMENS
Ολο και κάτι περισσότερο θα ακους εκεί μέσα.

Bororo
27-12-04, 18:28
~No News today, my love has gone away!

Έλεγε το γνωστό άσμα, το ίδιο ισχύει και για τα SIEMENS!

Ingvard
28-12-04, 12:48
Εγώ έκανα την αίτηση στις 20 Νοεμβρίου περίπου και ακόμα ακούω τα αυτοσχέδια παραμύθια παραγωγής 134 που ανέφερε ο Bororo.
Κάποιο άρθρο διάβασα πρόσφατα όπου λέει πως θα πάρει γύρω στις 6 μήνες του πΟΤΕ να φτιάξει όλα τα κέντρα.
Απελπισία...

stknightmare
29-12-04, 04:25
Κανα νεο για κορυδαλλο?Αιτηση εγινε σημερα,Καταραμενα siemens και η πλακα ειναι πως ολοι οι φιλοι μου δεν ειναι siemens,παλιομπιπ μπιπ.. :guitar :guitar :guitar

Προφέσσορας_Χάος
29-12-04, 04:57
τα φτιάχνουν ...join the club και υπομονή..

grtsik
09-01-05, 23:20
ΤΗΝ ΕΧΟ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟ 8-9 ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΠΕΡΙΠΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΡΟΧΤΕΣ ΠΟΥ ΠΗΡΑ 134 ΤΙΠΟΤΑ... Sad

Εδώ έχουμε κοντά δυο μήνες (15 Νοέμβρη) στο Περιστέρι και δεν έγινε τίποτα και σύ βιάζεσαι; Υπομονή , ο ΟΤΕ είναι σαν το Στρατό, ένα μεγάλο σχολείο, θα στρώσεις...
Υ.Γ. Μην το παίρνεις προσωπικά, αλλά υπάρχουν και χειρότερα από σένα και μένα. Δες το σχετικό post του Προφέσσορα_Χαος και θα καταλάβεις http://www.adslgr.com/forum/thread12953-194656.html#194656

grtsik
09-01-05, 23:23
Διόρθωση http://www.adslgr.com/forum/thread12953-0-asc-0.html :oops:

tasakis
10-01-05, 02:38
φταίει η προπαγάνδα

Ψυχραιμία.. :wink:

Spyrosss
10-01-05, 03:54
φταίει η προπαγάνδα

Ψυχραιμία.. :wink:

Εμένα με συμφέρει να μην μπεί κανείς :wink:

futuristic
18-01-05, 11:17
Τι θα γίνει τελικά;;;; Μου φένετατι το Περιστέρι τελευταιο θα το αφήσουν πάλι...

Κανείς από Περιστέρι?

Deathstar
18-01-05, 13:16
Εμένα με ενεργοποίησαν εχτές στο περιστέρι 5774ΧΧΧ όμως την προηγουμένη πέμπτη είχα κάνει αίτηση στην Vivodi να σταματήσει την σύνδεση μου μέχρι να λυθεί το πρόβλημα με τα κέντρα τυχαίο ότι δούλευσε εχτές ίσως……….

futuristic
18-01-05, 13:32
πηρα χτες και τίποτα...

Ήσουν σε κέντρο με siemens 2???

Deathstar
18-01-05, 14:42
Ναι ήμουνα τουλάχιστον έτσι μου είχαν πει ότι στο 1242 είμαι σε Siemens 2

futuristic
25-01-05, 17:49
πολυ δούλεμα....

Τις τελευταίες 10 μέρες έχω πάρει τρεις φορές στο 134.

Τις 2 πρώτες μου λένε οτι διορθωθηκε το προβκημα αλλά να περιμένω να με ενεργοποιήσουν και την τρίτη και φαρμακερή ότι ΔΕΝ έχει διορθωθεί ακόμη το πρόβλημα...

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!1

Τι θά γίνει θα την κάνουμ ετην διαμαρτυρία;

Deathstar
25-01-05, 21:32
ακομα?????????????????? εγω παιζω μια χαρα απο 17......!!!!!!!!!!

Eddie7
25-01-05, 22:38
πολυ δούλεμα....

Τις τελευταίες 10 μέρες έχω πάρει τρεις φορές στο 134.

Τις 2 πρώτες μου λένε οτι διορθωθηκε το προβκημα αλλά να περιμένω να με ενεργοποιήσουν και την τρίτη και φαρμακερή ότι ΔΕΝ έχει διορθωθεί ακόμη το πρόβλημα...

Φιλαράκο απ'οσο ξέρω το πρόβλημα με το DSLAM το έχουν φτιάξει :!:
Όμος οι οτετζίδες κάνουν με το πάσο τους λές και όλοι εμείς που περιμένουμε ΔΥΟ μήνες, είμαστε μ@#@$#ες και μπορούμε να περιμένουμε κι άλλο μέχρι να τους κ@#@#σει και αρχίσουν να ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ και ΟΧΙ να μας ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ!!!!
:evil: :evil: :evil:
Πρός το παρών τα ακουμπάμε στην DIAL-UP σύνδεση !!!
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

@ ADSLgr.com All rights reserved.