PDA

Επιστροφή στο Forum : Αποριες απο καινουργο



gorgis16
20-08-07, 14:58
Όπως λέει και ο τίτλος έχω μερικές απορίες που θα ήθελα να σας εκφράσω.Σήμερα το πρωί ύπεγραψα την αίτηση ενεργοποίησης του tellas zisto dsl+phone και ελπίζω για ότι καλύτερο.

1)Ξέρει κανείς αν έχει όντος κάλυψη στο Καματερό ή θα μπω στην αναμονή?Στο σάιτ λέει εδώ και μήνες ότι σύντομα θα υπάρξει και στο τηλέφωνο που τους πείρα σήμερα μου είπε ( αφού ρώτησε πρώτα ένα τεχνικό) ότι υπάρχει πλήρης κάλυψη.Ποιόν να πιστέψω?:hmm:

2)Αρχικά σκεφτόμουν την 4νετ που έχει και αυτή κάλυψη στην περιοχή μου άλλα μετά το άλλαξα στην τελλας ελπίζοντας σε κάποια πρόσφορα από τον αιγύπτιο.Ξέρει κανείς κάτι παραπάνω?;)

3)Τώρα τα κλασικά.Από ταχύτητες ,ποιότητα φωνής και συνολικές υπηρεσίες πώς πάει?

4)Τέλος, στην αίτηση πού υπέγραψα από ότι είδα μετά δεν ήταν σημειωμένη η αποστολή του δωρεάν εξοπλισμού.:evil:Θά τον στείλουν ή θα έχω πρόβλημα?

Συγνώμη για το μέγεθος του μηνύματος.Σας ευχαριστώ:respekt:

cakavera
20-08-07, 15:35
1)Να ξαναπαρεις να ρωτησεις και να κρατησεις το ονομα αυτου που σου το ειπε.Αν σου πει οχι απλα ακυρωσε την αιτηση και πηγαινε forthnet.Αν σου πει ναι πες του οτι το site λεει αλλα.Αυτο το "συντομα"μπορει να ειναι και
σε 5 μηνες.

2)Επρεπε να πας στα σιγουρα μιας και σε καλυπτει η forthnet.

3)Μια χαρα ειναι ολα(οταν δουλευουν).Τωρα αν στις συνολικές υπηρεσίες βαζεις και την εξυπηρετηση πελατων τοτε μπορω να σου πω οτι εκει τα πραγματα ειναι λιγο χαλια(αλλα και που δεν ειναι θα μου πεις)

4)Αν τελικα υπαρχει καλυψη να τους παρεις και να τους το πεις.Στο δικο μου συμβολαιο ειναι επιλεγμενο.

Φιλικα

@ ADSLgr.com All rights reserved.