PDA

Επιστροφή στο Forum : εξυπηρέτηση πελατών



raspoutiv
21-08-07, 11:25
θυμάμαι που η ΕΕΤΤ ήθελε να καταστήσει δωρεάν τα κέντρα εξυπηρέτησης πελατών. όταν πήρα σήμερα στη HOL το μήνυμα έλεγε ότι η κλήση χρεώνεται από ΟΤΕ. όσο είμαι στην αναμονή, ακούω τη μουσική τους και τη διαφήμιση των νέων προγραμμάτων τους χρεώνομαι;

το κατάργησε ή όχι η ΕΕΤΤ αυτό;

grsaint13
21-08-07, 12:49
Εννοείται ότι χρεώνεσαι...όσο σου λέει στην αρχή.;):down:

maxorfo
21-08-07, 14:00
Γι' αυτό βάζουμε evoice κι ας απαντήσουν μετά από μία ώρα. Δωρεάν θα είναι.

psps
21-08-07, 16:41
και χρεώνεσαι και οχι μονο.. αν μεινεις πολύ ώρα στην αναμονη (γιατί έχεις υπομονή βρε αδερφε) σημαίνει οτι θέλεις κάτι επείγον... και έτσι.... ΠΕΦΤΕΙ Η ΓΡΑΜΜΗ...:down::down::down::down:
τι αλλο απαράδεκτο θα δούμε.... (ρητορική ερώτηση):whistle:

flatrate
21-08-07, 16:45
Σε ολους τους ISP γινεται αυτο δυστυχώς.

psps
21-08-07, 16:54
ΟΧΙ... στην οτενετ που ήμουν δεν είχε χρέωση.. και οκ.. είχε αναμονή αλλα δεν στην χρέωναν... δηλαδη και περιμενω σαν @#%$^#%# και σε πληρώνω??????????????:evil::evil:

grsaint13
21-08-07, 17:38
Πάντως,ενώ τους τελευταίους 3-4 μήνες που επικοινωνώ συχνά με τη ΧΟΛ (ας είναι καλά η 3μηνη αναμονή στο 2play) το σήκωναν σχεδόν αμέσως,σήμερα τόσο στην Ε.Π. όσο και στην Τ.Υ.,οι αναμονές ήταν σχεδόν πάνω από τα 10 λεπτά.

Μάλιστα,με την Ε.Υ. μίλησα κανά 5λεπτό και αφού η κοπέλα με έβαλε κάποια στιγμή στην αναμονή για να "ψάξει" κάτι που τη ρώτησα,με άφησε και περίμενα για....βασικά ακόμα περιμένω!

raspoutiv
21-08-07, 22:52
δηλαδή έσκασα κανά ευρώ για να ακούω το Νταλάρα;

(άλλος Πανούσης) :rofl: :oops:

grsaint13
22-08-07, 09:05
δηλαδή έσκασα κανά ευρώ για να ακούω το Νταλάρα;

(άλλος Πανούσης) :rofl: :oops:

Α,Νταλάρα άκουγες εσύ;Εγώ κάτι τσίρίδες είχα στο αυτί μου!:pΤι μόδα και αυτή με την κλασσική μουσική...

Όσο για τη χρέωση,δεν είναι και τόσο ακριβή.Αν δεν κάνω λάθος είναι περίπου 3 λεπτά το λεπτό,όσο περίπου και η αστική μονάδα του ΟΤΕ...;)

manoulamou
22-08-07, 09:38
Παρακαλουμε αναμεινατε στο ακουστικο σας
σε λιγο θα σας απαντησει αυτοπροσωπως
ο ιδιοκτητης (http://www.olympiacos.org/) του Θρυλου:p

raspoutiv
22-08-07, 10:47
τουλάχιστον να μίλαγα και σε κανένα; μόνο Νταλάρα πιάνει σε αυτό το νούμερο. υπαλλήλους δεν έχει.

μα τι στο διάολο, 2 τηλεφωνητές έχουν για όλο τον κόσμο;

psps
22-08-07, 11:05
Παρακαλουμε αναμεινατε στο ακουστικο σας
σε λιγο θα σας απαντησει αυτοπροσωπως
ο ιδιοκτητης (http://www.olympiacos.org/) του Θρυλου:p

εγώ που είμαι Βαζελος... μπορώ να εξυπηρετηθώ για να μην τον βλεπω και να μην τον ακούω??:down::down::down:

grsaint13
22-08-07, 11:45
εγώ που είμαι Βαζελος... μπορώ να εξυπηρετηθώ για να μην τον βλεπω και να μην τον ακούω??:down::down::down:

:respekt::worthy::respekt::worthy::respekt::worthy:

nmakry
22-08-07, 15:18
Όσο για τη χρέωση,δεν είναι και τόσο ακριβή.Αν δεν κάνω λάθος είναι περίπου 3 λεπτά το λεπτό,όσο περίπου και η αστική μονάδα του ΟΤΕ...;)

Δεν έχει σημασία πόσο είναι το κόστος. Είναι απαράδεκτο να πληρώνουμε με ΧΡΟΝΟΧΡΕΩΣΗ την αναμονή! Στο κάτω κάτω ας βάλουν 10 σεντ την κλήση και ας επωμισθούν αυτοί το κόστος της αναμονής!

Πάντως, από τη στιγμή που από το evoice υπάρχει δυνατότητα για δωρεάν, τότε ικανοποιούνται -μερικώς- οι επιταγές της ΕΕΤΤ (είναι δωρεάν για τους πελάτες τους - για τους υπόλοιπους, πρόβλημα της εταιρίας αν δεν ξέρει πώς να τους προσεγγίσει).

Torch21
22-08-07, 17:30
Σε ολους τους ISP γινεται αυτο δυστυχώς.

Όχι σε όλους παιδιά! Πχ η vivodi εχει το 13880 αλλα αν δείτε στο site της εκεί που λεει επικοινωνία έχει και το 801 11 45600 το οποίο χρεώνεται μία αστική μονάδα!
Λογικά και θέλω να το πιστεύω, οτι και όλοι οι prοviders έχουν κάτι παρόμοιο στα site τους.

manoulamou
22-08-07, 18:17
Το ζητουμενο στα C/C ειναι με ποιο επικοινωνεις πιο γρηγορα
και σε ποιο αυτοι που θα απαντησουν
ειναι πραγματικα αρμοδιοι και επαρκως εκπαιδευμενοι
για να σου λυσουν το οποιο προβλημα!!!

nmakry
22-08-07, 18:19
Όχι σε όλους παιδιά! Πχ η vivodi εχει το 13880 αλλα αν δείτε στο site της εκεί που λεει επικοινωνία έχει και το 801 11 45600 το οποίο χρεώνεται μία αστική μονάδα!
Λογικά και θέλω να το πιστεύω, οτι και όλοι οι prοviders έχουν κάτι παρόμοιο στα site τους.

Μία αστική μονάδα ή αστική χρέωση; :whistle:

grsaint13
22-08-07, 18:23
Μία αστική μονάδα ή αστική χρέωση; :whistle:

Το δεύτερο αν δεν κάνω λάθος...;)

manoulamou
22-08-07, 18:28
Το δεύτερο αν δεν κάνω λάθος...;)

Δεν κανεις λαθος;)στα 801-... υπαρχει χρονο-χρεωση αστικης κλησης!

@ ADSLgr.com All rights reserved.