PDA

Επιστροφή στο Forum : Διπλός λογαριασμός ενώ είναι πληρωμένοι όλοι



sv2evs
21-08-07, 22:55
Καλησπέρα.

Σήμερα ήρθε ο λογαριασμός του 1 Bill 2048 που έχω εδώ και αρκετούς μήνες απο την forthnet. Είδα όμως οτι έχουν χρεώσει έναν επιπλέον λογαριασμό τον οποίο έχω πληρωμένο. Να τους πάρω τηλέφωνο ή να το αγνοήσω ;

Η απόδειξη επάνω λέει οτι αν έχει πληρωθεί ο λογαριασμός αυτό να κάνω, να μην τον πληρώσω.:down:

29gk
21-08-07, 22:59
Για καλο και για κακο παρε και ενα τηλεφωνο, σημειωσε ημερομηνια και ονομα του τηλεφωνητη και βαλτον στο αρχειο.

Δεν ξερεις ποτε τι γινεται.

Giannis61
21-08-07, 23:29
Για καλο και για κακο παρε και ενα τηλεφωνο, σημειωσε ημερομηνια και ονομα του τηλεφωνητη και βαλτον στο αρχειο.

Δεν ξερεις ποτε τι γινεται.
Φυσικα και δεν ξερεις τι γινεται εμας μας χρεωσαν και το 2play και για την ιδια περιοδο την συνδεση AEK WEB ADSL που μετατραπηκε σε 2play.:angryr:Τρεχουμε και δεν φτανουμε :down: αρα τηλεφωνο ονομα με σημειωση μερα και ωρα.

29gk
22-08-07, 00:04
Εχω και εγω ενα αναλογο προβλημα - οχι δεν χρειαστηκε να τρεξω - αφου μου εχουν στειλει 2 η 3, δεν θυμαμαι τωρα, λογαριασμους του παλιου 1bill, παραλληλα με το 2play. Σε καθε περιπτωση πηρα τηλεφωνο, απαντηση, ονομα του τηλεφωνητη και ημερομηνια απαντησης.

sv2evs
22-08-07, 09:11
Ευχαριστώ παιδιά...με την πρώτη ευκαιρία σήμερα θα κάνω τηλέφωνο γιατί δεν έχω καμία διάθεση να πληρώνω τις δικές τους βλακείες ! :down:

sv2evs
22-08-07, 15:31
Αξιότιμε κύριε ******* ,

Σας ευχαριστούμε για την προτίμησή σας στην Forthnet και τις υπηρεσίες της.

Σας ενημερώνουμε ότι για την συνδρομή σας εκκρεμεί μόνο η εξόφληση του τελευταίου παραστατικού με κόστος **.** ευρώ για την περίοδο 9/7/07 με 9/9/07 .

Ευχαριστούμε και είμαστε στην διάθεσή σας για οποιαδήποτε περαιτέρω διευκρίνηση.

Με εκτίμηση,******* Κωνσταντίνος .

@ ADSLgr.com All rights reserved.