PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρόβλημα double play...



obsession
23-08-07, 16:15
Είμαι συνδρομητής Double play απο τις 19/07.Εδώ και 1 μήνα έχω τα εξής 2 προβλήματα : 1)Όταν μιλάω στο τηλέφωνο αρκετοί συνομιλητές ακούνε επιστροφή της φωνής τους με αποτέλεσμα η επικοινωνία να είναι απίστευτα δύσκολη 2)σε τακτά χρονικά διαστήματα κόβεται η τηλεφωνική σύνδεση με αποτέλεσμα να με κόβει πάρα πολλές φορές ενώ μιλάω στο τηλέφωνο και για κάποια ώρα μετά δεν μπορώ να πάρω τηλέφωνο..
'Eχω μιλήσει με άτομα τις τεχνικές υποστήριξης πάνω απο 20 φορές χωρίς κάποιος να μου δίνει κάποια λύση στο προβλημά μου.Πώς μπορώ να κινηθώ?Θα βγάλω καποια άκρη αν επικοινωνήσω με ΙΝΚΑ ή ΕΕΤΤ?
Υ.Γ. μου είπαν οτι αν θέλω να κόψω την σύνδεση θα πρέπει να καταβάλω το ποσό των 90 Ευρώ που είναι το κόστος απενεργοποίησης της σύνδεσης,γιατι όμως να το πληρώσω αφου οι υπηρεσίες που μου προσφέρουν δεν ανταποκρίνονται σε αυτές που μου υποσχέθηκαν?
Πείτε μου καμμία ιδέα...
ΕΥχαριστώ.

grsaint13
23-08-07, 18:10
Πολύ απλά,θα τους ζητήσεις να σου τη διακόψουν χωρίς να τους δώσεις ούτε 1 ευρώ λόγω κακής ποιότητας υπηρεσίας.

Άμα σου κάνουν νερά,στείλε ένα mail σε όλα τα τμήματα τους με όλο το ιστορικό του προβλήματός σου,με κοινοποίηση στην ΕΕΤΤ.Και από κει και πέρα...καλή τύχη!

JJX
24-08-07, 09:56
Τελικα τι εγινε με αυτο???
Εκανες καποια ενεργεια?

tschris
24-08-07, 16:25
μάλον θα διορθώθηκε ε;

@ ADSLgr.com All rights reserved.