PDA

Επιστροφή στο Forum : ταχυτητες στα 8mb



stamos
24-08-07, 12:41
απο προχθες εχω 8μβ αλλα ο θεος να την κανει τετοια ταχυτητα.μετα βιας κατεβαζω στα 300kb.τι χαλια ειναι αυτα. αλλα τα λεφτα τους θα τα θελουν μετα.εχετε και εσεις τα ιδια προβληματα?

nikgr
24-08-07, 12:46
Είσαι Ρέθυμνο φίλε μου? Εκεί δεν πιάνεις ούτε τα 2mbit με τις πίτα-γύρο γραμμές του ΟΤΕ...

Καλά κάνει όμως αφού βρίσκει κοροϊδα και του πληρώνουν και τις 8αρες...

stamos
24-08-07, 12:48
στα 2 δεν ειχα ιδιαιτερο προβλημα ομως.εκει ειναι το θεμα

sdikr
24-08-07, 12:48
Μπες λίγο στο my.otenet.gr και δες εκεί τι σου λέει για τον λογαριασμό σου

miky_7
24-08-07, 13:47
Είσαι Ρέθυμνο φίλε μου? Εκεί δεν πιάνεις ούτε τα 2mbit με τις πίτα-γύρο γραμμές του ΟΤΕ...

Καλά κάνει όμως αφού βρίσκει κοροϊδα και του πληρώνουν και τις 8αρες...

Μαλλον ελπιδα για καλυτερες ταχυτητες, οι υπολοιποι δλδ που παμε στον Χ παροχο με 30+ευρω και τα εχουμε ολα σε ενα, με τα μυρια οσα προβληματα ειμαστε οι εξυπνοι.

stamos
24-08-07, 22:58
οτι εχω ενεργοποιηθει στο s5 δηλαδη στα 8 αφου με πηραν και τηλεφωνο για να κανω την χαρα και καλα.

body125z
19-10-07, 20:55
Για πες μας τωρα ποσα σου εδωσε ο οτε για να κανεις στα καπακια ποστ.... για τις φανταστικες ταχυτητες?:p
Πολυ αισιοδοξος για 1 ποστ αλλα αν οντως ισχυει μπραβο...
αλλα ρε παιδια εχω μια απορια δινεται 48 ευρω για τα 8 Μμπιτ?ΠΑΡΑ πολλα λεφτα...:down:

pentium_vi
22-10-07, 11:44
Για πες μας τωρα ποσα σου εδωσε ο οτε για να κανεις στα καπακια ποστ.... για τις φανταστικες ταχυτητες?:p
Πολυ αισιοδοξος για 1 ποστ αλλα αν οντως ισχυει μπραβο...
αλλα ρε παιδια εχω μια απορια δινεται 48 ευρω για τα 8 Μμπιτ?ΠΑΡΑ πολλα λεφτα...:down:


Προτιμώ να τα δίνω όταν ξέρω ότι θα δουλεύει. Ότι θα έχω υποστήριξη χωρίς να χρειαστεί να περιμένω με τις ώρες στο τηλέφωνο και πάνω από όλα τουλάχιστον στην δική μου γραμμή ότι ταχύτητα και να έχω βάλει πιάνει τα μέγιστα.

Αυτή την στιγμή η γραμμή μου πιάνει 850 - 900ΚB/s από την μέρα που ενεργοποιήθηκε η 8άρα

gdscream
22-10-07, 19:17
απο προχθες εχω 8μβ αλλα ο θεος να την κανει τετοια ταχυτητα.μετα βιας κατεβαζω στα 300kb.τι χαλια ειναι αυτα. αλλα τα λεφτα τους θα τα θελουν μετα.εχετε και εσεις τα ιδια προβληματα?

αν κατεβάζεις από p2p κακώς γκριανιαζεις(καθως εκει δεν ειναι στανταρ οι ταχυτητες), αν κατεβάζεις από αξιοπιστο σερβερ τοτε παρε τους κ πες τους το ότι εχεις κατω από το μισο ταχύτητα.

Δοκιμασε κ με download manager να κατεβάσεις

stamos
25-10-07, 12:24
αυτο που εχω διαπιστωσει ειναι οτι απο μεγαλες εταιρειες(microsoft, nvidia,ati)κατεβαζει full τα γκαζια απο αλλους σερβερ το ανωτερο που πετυχενω συνηθως ειναι στην καλυτερη 500

@ ADSLgr.com All rights reserved.