PDA

Επιστροφή στο Forum : Vodafone TV: δωρεάν 12 μήνες ANT1+ για νέους συνδρομητές



nnn
19-03-24, 14:44
Το Vodafone TV ενισχύει ακόμη περισσότερο το περιεχόμενο του, μέσα από νέες συνεργασίες με στόχο να προσφέρει στους συνδρομητές του ακόμα περισσότερες επιλογές ψυχαγωγίας και θέασης. Πλέον, όλοι οι νέοι συνδρομητές του Vodafone TV έχουν τη δυνατότητα να απολαύσουν το περιεχόμενο του ANT1+ εντελώς δωρεάν για 12 μήνες.

Το ANT1+ είναι η μοναδική ελληνική streaming πλατφόρμα που διαθέτει πλούσιο ελληνικό και ξένο περιεχόμενο, αλλά και όλο το πρωτάθλημα της Formula 1® με 24 Grand Prix τα οποία είναι διαθέσιμα ζωντανά, αποκλειστικά στο ΑΝΤ1+. Παράλληλα, οι συνδρομητές του Vοdafone TV θα έχουν πλέον πρόσβαση στο διάσημο NASCAR Cup Series, ένα από τους σημαντικότερους αγώνες μηχανοκίνητου αθλητισμού της Αμερικής καθώς και στην πλούσια ενότητα μαχητικών αθλημάτων του ΑΝΤ1+ που περιλαμβάνει , μεταξύ άλλων, όλα τα shows του WWE και το κανάλι Fight Network. Επιπλέον, οι συνδρομητές μπορούν να απολαύσουν on demand, κορυφαίες ελληνικές παραγωγές όπως «Η Μάγισσα», οι «Ψυχοκόρες», οι «Σέρρες», αλλά και όλο το πρόγραμμα και την ταινιοθήκη του ΑΝΤ1, όπως και σε μια μεγάλη ποικιλία αγαπημένων και βραβευμένων ελληνικών και ξένων τίτλων.

Αναλυτικότερα, όσοι νέοι συνδρομητές ενεργοποιήσουν ανεξάρτητη συνδρομή Vodafone TV, ή οποιαδήποτε συνδρομή Triple Play, θα λάβουν τον κωδικό πρόσβασης εντός 10 ημερών με τον οποίο θα μπορούν να ενεργοποιήσουν την υπηρεσία ΑΝΤ1+, κάνοντας εγγραφή στην αντίστοιχη πλατφόρμα από τον υπολογιστή ή από το κινητό τους. Και έτσι αποκτούν πρόσβαση στην υπηρεσία μέσω Smart TVs, υπολογιστές, tablets και κινητά, εντελώς δωρεάν.

ChriZ
19-03-24, 15:07
Αναλυτικότερα, όσοι νέοι συνδρομητές ενεργοποιήσουν ανεξάρτητη συνδρομή Vodafone TV, ή οποιαδήποτε συνδρομή Triple Play, θα λάβουν τον κωδικό πρόσβασης εντός 10 ημερών με τον οποίο θα μπορούν να ενεργοποιήσουν την υπηρεσία ΑΝΤ1+, κάνοντας εγγραφή στην αντίστοιχη πλατφόρμα από τον υπολογιστή ή από το κινητό τους. Και έτσι αποκτούν πρόσβαση στην υπηρεσία μέσω Smart TVs, υπολογιστές, tablets και κινητά, εντελώς δωρεάν.


Εντελώς πληροφοριακά, επειδή πρόσφατα έκανε ο κολλητός, του είπαν ότι θα μπορέσει να ενεργοποιήσει το ANT1 μετά την έκδοση του πρώτου λογαριασμού.. :hmm:

Iris07
19-03-24, 15:21
Θα έλεγα στον ANT1+ να μας δώσει 12 μήνες δωρεάν Vodafone TV! :p :lol:

newbye
19-03-24, 16:01
Πήραμε από τη ΔΕΗ 9 μήνες ΑΝΤ1+. Τώρα καπάκι βγαίνει και αυτό με τη Voda για 12 μήνες. Λένε ότι ο ΑΝΤ1+ πάει για φούντο, οπότε μάλλον αυτό 12μηνο από τη Voda θα είναι το dead cat bounce :p

BlueChris
19-03-24, 16:15
Νεκροί-πεθαμένοι 2-2 η φάση... τεσπα όσοι βλέπουν Ελληνικές σειρές τους βοηθάει.

deniSun
19-03-24, 16:15
ΑΝΤ1+
μακράν η χειρότερη υπηρεσία που υπάρχει.
Streaming γεμάτο προβλήματα.
Το είχα πάρει για f1 και ξαφνικά με την λήξη του πακέτου βλέπω να μου τραβάνε χρήματα από την κάρτα για ανανέωση.
Χωρίς να με έχουν ενημερώσει και χωρίς προφανώς να θέλω να το συνεχίσω.
Έκανα καταγγελία και ο Όμιλος ΑΝΤ1 αρνήθηκε μου επιστρέψει τα χρήματα.
Προχώρησα σε νέα καταγγελία μέσω δικηγόρου και περιμένω απάντηση.

newbye
19-03-24, 17:03
ΑΝΤ1+
μακράν η χειρότερη υπηρεσία που υπάρχει.
Streaming γεμάτο προβλήματα.
Το είχα πάρει για f1 και ξαφνικά με την λήξη του πακέτου βλέπω να μου τραβάνε χρήματα από την κάρτα για ανανέωση.
Χωρίς να με έχουν ενημερώσει και χωρίς προφανώς να θέλω να το συνεχίσω.
Έκανα καταγγελία και ο Όμιλος ΑΝΤ1 αρνήθηκε μου επιστρέψει τα χρήματα.
Προχώρησα σε νέα καταγγελία μέσω δικηγόρου και περιμένω απάντηση.

Δεν έχω δει κανέναν να παίρνει τηλέφωνο. Όλες οι ανανεώσεις/χρεώσεις γίνονται αυτόματα. Και σε αυτά τα δωρεάν 9μηνα και 12μηνα που δίνουν τώρα, με τις αυτόματες ανανεώσεις θα γίνει της κακομοίρας! Οι περισσότεροι θα ξεχάσουν ή θα αδιαφορήσουν να ακυρώσουν τη συνδρομή και θα χρεωθούν. Πρέπει εμείς να ακυρώνουμε πριν μας χρεώσουν. Εγώ έβαλα μια άυλη κάρτα με μηδενικό υπόλοιπο την οποία μετά την ακύρωσα. Η Πειραιώς εκδίδει τέτοιες χωρίς χρέωση.

deniSun
19-03-24, 17:27
Δεν έχω δει κανέναν να παίρνει τηλέφωνο. Όλες οι ανανεώσεις/χρεώσεις γίνονται αυτόματα. Και σε αυτά τα δωρεάν 9μηνα και 12μηνα που δίνουν τώρα, με τις αυτόματες ανανεώσεις θα γίνει της κακομοίρας! Οι περισσότεροι θα ξεχάσουν ή θα αδιαφορήσουν να ακυρώσουν τη συνδρομή και θα χρεωθούν. Πρέπει εμείς να ακυρώνουμε πριν μας χρεώσουν. Εγώ έβαλα μια άυλη κάρτα με μηδενικό υπόλοιπο την οποία μετά την ακύρωσα. Η Πειραιώς εκδίδει τέτοιες χωρίς χρέωση.

Δεν ζήτησα να με πάρει κάποιος τηλ.
Ένα email ότι σε χ-ημέρες θα γίνει αυτόματη ανανέωση και αν θέλω και διακόψω κλπ κλπ.
Έχω πολλές συνδρομές σε διάφορες εταιρείες.
Καμία και ποτέ δεν μου χρέωσε την κάρτα για ανανέωση πακέτου χωρίς να ενημερώσει πρωτίστως.

dimangelid
19-03-24, 19:37
Μόνο και μόνο που το ΑΝΤ1 plus δουλεύει μόνο με Chrome, είναι άθλιο. Πάλι καλά που δουλεύει με τον Firefox αν κάνω spoof τον user agent και στείλω ότι είναι chrome...

Χώρια το ότι τα επεισόδια μιας σειράς που βλέπω τα αφήνουν χωρίς χρέωση μόνο για μια εβδομάδα και μετά πρέπει να τους πληρώσεις για να τα δεις...

newbye
19-03-24, 19:44
Δεν ζήτησα να με πάρει κάποιος τηλ.
Ένα email ότι σε χ-ημέρες θα γίνει αυτόματη ανανέωση και αν θέλω και διακόψω κλπ κλπ.
Έχω πολλές συνδρομές σε διάφορες εταιρείες.
Καμία και ποτέ δεν μου χρέωσε την κάρτα για ανανέωση πακέτου χωρίς να ενημερώσει πρωτίστως.

Έχεις δίκιο, οι σοβαρές εταιρίες πρώτα στέλνουν ειδοποιητήριο ότι τάδε του μηνός θα γίνει η χρέωση. Μπορείς να πας στην τράπεζα και να κάνεις αμφισβήτηση συναλλαγής!

deniSun
19-03-24, 19:57
Μόνο και μόνο που το ΑΝΤ1 plus δουλεύει μόνο με Chrome, είναι άθλιο. Πάλι καλά που δουλεύει με τον Firefox αν κάνω spoof τον user agent και στείλω ότι είναι chrome...

Παίζει κανονικά στον ff χωρίς αλλαγή agent.
Αρχικά δεν έπαιζε παρά μόνο με chrome.
Μετά από πολύ καιρό το έκαναν και έπαιζε.

- - - Updated - - -


Έχεις δίκιο, οι σοβαρές εταιρίες πρώτα στέλνουν ειδοποιητήριο ότι τάδε του μηνός θα γίνει η χρέωση. Μπορείς να πας στην τράπεζα και να κάνεις αμφισβήτηση συναλλαγής!

Το συνειδητοποίησα όταν είχαν τραβηχτεί τα χρήματα και μετά.

newbye
19-03-24, 20:00
Μόνο και μόνο που το ΑΝΤ1 plus δουλεύει μόνο με Chrome, είναι άθλιο. Πάλι καλά που δουλεύει με τον Firefox αν κάνω spoof τον user agent και στείλω ότι είναι chrome...

Χώρια το ότι τα επεισόδια μιας σειράς που βλέπω τα αφήνουν χωρίς χρέωση μόνο για μια εβδομάδα και μετά πρέπει να τους πληρώσεις για να τα δεις...

Σε firefox το έχω και εγώ χωρίς cheat. Απλά πετάει το παρακάτω error στα παρακμιακά "live" Drama, Comedy, Music :whistle:

Παρουσιάστηκε τεχνικό σφάλμα. Προσπαθήστε ξανά. (ANPE1002).

deniSun
19-03-24, 20:16
Σε firefox το έχω και εγώ χωρίς cheat. Απλά πετάει το παρακάτω error στα παρακμιακά "live" Drama, Comedy, Music :whistle:

Παρουσιάστηκε τεχνικό σφάλμα. Προσπαθήστε ξανά. (ANPE1002).


Το πετάει πολλές φορές στα live της f1.
Δεν παρακολουθώ κάτι άλλο για να σου πω.

NURSE MARIOS
19-03-24, 21:02
Τρέχω :rofl:

BlueChris
19-03-24, 23:05
Τρέχω :rofl:

Ώπα, τι είχες φάει?

Sebu
20-03-24, 00:02
Θα έλεγα στον ANT1+ να μας δώσει 12 μήνες δωρεάν Vodafone TV! :p :lol:

:p :lol:

@ ADSLgr.com All rights reserved.