PDA

Επιστροφή στο Forum : Ποιος θεωρείται πως ευθύνεται για τα επεισόδεια στη Ν.Σμυρνη

Σελίδες : 1 2 3 4 [5]

WAntilles
13-01-05, 18:13
Πολύ σωστά KyR-X.

Gedo, και άλλοι όμοιοι, ή φεύγετε από το βουστάσιο, καταδικάζοντάς το, και να μην του ξαναδώσετε ευρωλεπτό τσακιστό ποτέ, ή συνηγορείτε κι εσείς σ' αυτά που κάνουν τα βουστάσια.

Διαλέγετε και παίρνετε.

Και μιλώ για όλα τα βουστάσια, κάθε χρώματος.

Πράσινα, κόκκινα, κίτρινα κλπ.

KyR-X
13-01-05, 18:25
Και Μπλε και Πορτοκαλί Ροζ με πουά βούλες.

Against_all_odds
13-01-05, 18:34
``Με τις μαρτυρίες του Αστυνομικού Διευθυντή, κυρίου Γιαταγάνη και του Β΄ Διευθυντή της ΓΑΔΑ, κυρίου Τσιρώνη συνεχίζεται η εκδίκαση. Οι αρμόδιοι της Ελληνικής Αστυνομίας ουσιαστικά "άδειασαν" τον διαιτητή της αναμέτρησης κύριο Τσίκινη τον οποίο όπως κατέθεσαν είχαν διαβεβαιώσει πως είχαν "καθαρίσει" το γήπεδο και μπορούσε κανονικά να διεξαχθεί η αναμέτρηση μεταξύ του Πανιωνίου και του Ολυμπιακού.``

NLS
13-01-05, 18:35
Αν δεν είστε αυτά που σας καταμαρτυρούν τότε να ξηλώσετε τις κονκάρδες σας να κάψετε τα κασκόλ και τις σημαίες σας, να γυρίσετε πίσω τα εισητήρια διαρκείας σας και να πείτε στη διοίκηση οτι ντρέπεστε που είστε οπαδοί αυτής της ομάδας του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ.

Μάλλον συγχέεις κάτι. Εγώ είμαι ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ. Αυτοί μπορεί να μην είναι (η διοίκηση). Δεν ξέρω. Δεν θα απαρνηθώ ΕΓΩ τον Ολυμπιακό για κάποιον.

ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΖΩ ΣΕ ΜΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΔΙΟΙΚΟΥΝ ΟΙ ΤΡΑΜΠΟΥΚΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΝΤΑΒΑΔΕΣ. ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ Η ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΒΟΘΡΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΙΠΛΕΟΥΝ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΑΚΑΘΑΡΣΙΕΣ ΓΙΑ ΑΝ ΤΙΣ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΑΝ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ.

Δεν σε υποχρεώνει κανείς. Γύρνα και εσύ το... διαρκείας, κάψε και την σημαία της Ελλάδας και έτσι "θα δούνε αυτοί".

Στον αγύριστο κι εσείς κι ο Ολυμπιακός σας. ΖΩΑ.

Προφανώς κάτι θες να πεις με γλαφυρό τρόπο (την είδες ίσως Εμίλ Ζολά), αλλά ποτέ δεν νομίζω εγώ (όντας πες και κατά σύμπτωση, Ολυμπιακός) να σου έδωσα κανένα δικαίωμα να με βρίσεις. Λυπάμαι αλλά δεν έχει κωλοδάχτυλο στα emoticons για να απαντούσα ανάλογα, αλλά τέλος πάντων you get the meaning.

Δεν υποστηρίζω καμία ομάδα, υποστηρίζω την ελευθερία μου σαν πολίτης να μη βλέπω αίσχη και το ίδιο και τα παιδιά μου.

Προφανώς αυτή την ελευθερία σαν πολίτης την έχεις, γι'αυτό είσαι εδώ και γράφεις. Αν δεν θες να βλέπεις αίσχη μπορείς να αλλάξεις κανάλι και να απαγορεύσεις στα παιδιά σου να βλέπουν TV μέχρι τα 18.

Α μπορείς επίσης να μετακομίσεις στην Ν. Ζηλανδία. Θα είσαι ύσυχος.

WAntilles
13-01-05, 18:42
NLS me την απάντησή σου δηλώνεις ότι σ' αρέσει και επιθυμείς να παραμείνει το βουστάσιο.

supernoone
13-01-05, 20:44
Δεν υποστηρίζω καμία ομάδα, υποστηρίζω την ελευθερία μου σαν πολίτης να μη βλέπω αίσχη και το ίδιο και τα παιδιά μου.

Προφανώς αυτή την ελευθερία σαν πολίτης την έχεις, γι'αυτό είσαι εδώ και γράφεις. Αν δεν θες να βλέπεις αίσχη μπορείς να αλλάξεις κανάλι και να απαγορεύσεις στα παιδιά σου να βλέπουν TV μέχρι τα 18.

Α μπορείς επίσης να μετακομίσεις στην Ν. Ζηλανδία. Θα είσαι ύσυχος.

Δυστυχως, πραγματικα, που δεν εχει emoticon με κωλοδαχτυλο, γιατι θα ταιριαζε απολυτα στην περιπτωση σου. Μαλλον δεν εχεις καταλαβει καλα κατι. Στα κρατη με νομους, και οχι στο "κ*λ*χανειο" που ζουμε, δεν εχει δικαιωμα να σπας και να καις την περιουσια του αλλου επειδη ετσι "γουσταρεις και εισαι μαγκας". Και απο πανω να λες στο αλλο "αν δεν σ' αρεσει μην βλεπεις τηλεοραση, και πηγαινε στην Ν. Ζηλανδια".
Δεν λεω οτι εσυ τα σπας αλλα με αυτα που λες, υποστηριζεις τα ατομα που το κανουν.
Στο κατω κατω εσυ, που δεν ξερω αν εισαι "καφρος", και ολοι οι αλλοι που τα σπανε(και σιγουρα ειναι καφροι) να πατε στην Ν. Ζηλανδια!!!! Να καθαρισει και ο τοπος. Και αν εχετε τα "αντερα" σπαστε τα εκει.....
Ειπαμε ανοχη, αλλα οχι και να βγειτε και απο πανω.....
:evil: :evil:

vagelis
13-01-05, 20:48
λοιπόν παιδιά ,
αυτή η ιστορία με την αστυνομία και τις δήθεν ευθύνες της πρέπει να τεελιώσει. Που ακούστηκε μια δημόσια υπηρεσία , να προστατεύει τα συμφέροντα μιας ιδιωτικής επιχείρησης , όπως είναι ΟΛΕΣ οι ΠΑΕ. Τι δουλειά έχει η Αστυνομία να προστατεύει τα συμφέροντα της ΠΑΕ Ολυμπιακός ,Πανιώνιος , ΠΑΟΚ κλπ . Να πληρώσει ο κόκκαλης από τη τσέπη του λεφτά και να προστατεύει την ομάδα του και όχι να ζητάει προστασία με δικά μας λεφτά. Αυτό ισχύει για όλους ,για να μην ξεχνιόμαστε :wink:

morpheous
13-01-05, 20:57
KyR-X αν διάβαζες με προσοχή όλο το tread φυσικά θα καταλάβαινες ότι όλοι τα καταδικάσαμε τα επεισόδια...δεν θέλει και πολύ νοημοσύνη για να το καταλάβεις...
τώρα τα περί ζώων...είναι γέλιο να το σχολιάσω....συγχαριτήρια για την γενικότητα...

γενικά οποίος νομίζει ότι αυτά τα κάνουν μόνο ολυμπιακοί η μόνο οπαδοί του παο η μόνο παοκττσιδες η μόνο αεκτσιδες είναι βαθιά νυχτωμένος η απλά υπερβολικά προκατειλημμένος...

αλλά είπαμε...βρήκατε ευκαιρία να βγάλετε την χολή σας...κανείς ολυμπιακός δεν αρνήθηκε ότι έγιναν αισχη.. μαλιστα αν διαβάσεις καλά όλοι σχεδόν λέμε ότι καλό θα είναι να τιμωρηθούμε...αλλά μάλλον δεν σε συμφέρει να το διαβάσεις....

ξεκολλήστε και ας μιλήσουμε για αυτή την μάστιγα όπως πρέπει και όχι με οπαδισμό και μένος ενάντια του (οποιοδήποτε είναι αυτού( αντιπάλου....

KyR-X
13-01-05, 21:25
Ναι morpheus κάπου μέσα σε μισόλογα και περιστασιακές συγνώμες τα καταδίκασαν...έτσι για τα μάτια του κόσμου. Αλλά ποιοί είμαστε εμείς που θα ζητήσουμε συγνώμη δημόσια να εκθέσουμε την Ομαδάρα και την προεδράρα για να μας φάνε άλλοι το πόστο? Εμείς με τσαμπουκά ανεβήκαμε εκεί, δεν θα μας φάει τώρα κάποιος άλλος!

Αυτή είναι η ιδεολογία σας.

Αυτό το χάος πρέπει να σταματήσει, καμία κοινωνία δεν συμφέρουν τέτοια παραδείγματα τραμπουκισμού, η ελάχιστη υπόδειξη οτι τα κάνουν και άλλοι απο μέρους των οπαδών του Ολυμπιακού (ίσως με λιγότερο τσαμπουκά?) ελάχιστα ενδιαφέρει τον αποστασιοποιημένο πολίτη.

ΓΝΩΡΙΖΕΙ Ο ΣΥΝΕΙΔΟΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΟΤΙ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΟΠΑΔΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΑΨΙΜΑΧΙΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΟΠΑΔΟΣ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ! ΓΙΑΤΙ Ο ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΣΥΝΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ ΝΕΟΕΛΛΗΝΑ! Τους λόγους τους ανέφερα πιο πάνω. Επίσης κατανοεί αυτός ο πολίτης γιατί οι οπαδοί του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ είναι αυτοί που αντί οποιονδήποτε άλλων ξεκίνησαν το χωρό με τα πρόσφατα επεισόδια.

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΡΥΘΜΙΣΤΕΣ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΟΥ ΧΑΠΑΚΩΜΕΝΟΥΣ ΧΟΥΛΙΓΚΑΝΣ και ανάλογα ζωα!(δις το "ζώα")

Το ελάχιστο που έχεις να κάνεις αντί να μου απαντάς είναι να δηλώσεις οτι σε αηδιάζει η κατάσταση που έχει περιέλθει η Ομάδα σου και οι οπαδοί της. Μόνο αυτό δεν κάνεις. Εγω αν ασχολούμουν με το ποδόσφαιρο και είμουνα Ολυμπιακός θα δήλωνα δημόσια οτι παύω να υποστηρίζω αυτή την ομάδα και οχι να προσπαθώ να ψέξω τους υπολοίπους οτι τάχα είναι οπαδοί άλλων ομάδων και απλά ρίχνουν χολή εναντίων κάποιου Ολυμπιακού. Επίσης εξηγώ παραπάνω για ποιό λόγο κανείς απο εσάς δεν το κάνει. Λόγοι νεοελληνικού τσαμπουκά! Φυσικά αν ασχολιόμουν με το ποδόσφαιρο και είμουν συνειδητοποιημένος, θα είχα προφανώς πάψει την ασχολία μου εδω και πολλά χρόνια για να κάνω χώρο στα κομπλεξικά ζωα που την κληρονόμησαν και νομίζουν οτι έτσι θα εκδικηθούν τη κοινωνία για τα δικά τους χάλια.

Η κοινωνία και οι αρμόδιες αρχές (οσες απο αυτές δεν είναι διαφθαρμένες απο τον "Πρόεδρο") πρέπει να τιμωρήσουν την ομάδα όπως της αρμόζει.

ΚΑΜΙΑ ΚΙΝΗΤΟΠΟΙΗΣΗ ΑΠΟ ΜΕΡΟΥΣ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ, ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΠΑΡΑ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΤΡΑΜΠΟΥΚΩΝ ΚΑΙ ΕΡΧΕΣΤΕ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΟΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ.

NLS
13-01-05, 21:47
και εσύ υποθέτω είσαι η κοινωνία (και μιλάς εκ μέρους της)

νομίζω ένα διάβασμα του post σου αρκεί για να καταλάβει κάποιος πολλά
"μπλα μπλα ναι φταίει το ένα το άλλο κλπ. αλλά τελικά μην το κουράζουμε, για όλα φταίει ο ολυμπιακός"

οκ εγώ κατάλαβα

WAntilles
13-01-05, 21:54
NLS θα στο πω κάπως με "Γαλλικά και πιάνο", εκλεπτυσμένα, για να το καταλάβεις, αφού με λόγια δεν παίρνεις.

Στα @@@@@@@ μου αν φταίει ή δεν φταίει ο Ολυμπιακός, ή ο όποιος Ολυμπιακός, ή ο Κατωαχλαδοκαμπικός.

ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΟΥ, ΝΑ:

- σπας ιδιωτική περιουσία άλλων
- σπαταλάς χρήματα των ελλήνων φορολογουμένων επειδή εσύ τα σπας και προκαλείς ζημιές σε δημόσιους χώρους ή/και δαπανά η αστυνομία κονδύλια για να σε προσέχει

Το κατάλαβες, επιτέλους, ΒΟΪΔΙ, ή θές κι άλλο σανό;

KyR-X
13-01-05, 22:00
Οκ, τότε καλά να τα σπάσετε και κατα τη "διαμαρτυρία" πιείτε και κανά κιλό χάπια ουίσκια ρετσίνες ούζα και οτι άλλο βρείτε, μαζί με τους άλλους αξύριστους αλύτες αλλά μακριά απο τη δική μου περιουσία γιατί τα κεφάλια τους δεν τα βλέπω καλά στους όμους τους, εγω βαρἀω και θα μου κλάσει μια μάντρα κι ο Κούγιας κι ο (Λυκο)υρέζος γιατί δε θα με πάρει χαμπάρι κανείς. Εξ άλλου είναι απασχολημένοι να αθωώνουν βιαστές και βαποράκια αυτοί. Αντε γειά.

Και καλώς ήρθαμε στη κοινωνία των τραμπούκων των προέδρωνμεγαλοπρομηθευτών των βιαστών και των εγκληματιών που αμα έχουν χρήμα για καλό δικηγόρο κάνουν οτι θέλουν. Ε ρε μολύβι που σας χρειάζετε...

Gedo
13-01-05, 22:22

Αυτα θα τα ελεγες και μπροστα του?

Νικαετός
13-01-05, 22:31
Gedo , καλησπέρα , (σε σκεφτόμουν όλη μέρα - Αντύπας :mrgreen: :mrgreen: )

Φυσικά και θα τα έλεγε μπροστά του και εγώ μαζί και όχι μόνο σε αυτόν αλλά και σε κάθε αφιονισμένο ,Βάζελο, αεκτζή, Παοκτζή και δεν συμμαζεύεται . Και ξέρεις γιατί ? Γιατί μόνος του δεν τολμάει να κάνει τίποτα . Γιατί είναι "κότα" ,μόνο κρυμμένος στον όχλο και καλυμμένος από την ανωνυμία έχει την "γενναιότητα" να κάνει ότι κάνει .

Μόνος του δεν μπορεί να κάνει τίποτα γιατί μετά ή η μάνα του και ο πατέρας του θα του τις βρέχουν με βρεγμένη σανίδα , ή θα ψάχνει να βρει τα παράθυρα στον Κορυδαλλό . :twisted: :twisted:

(Σας έχω πει ότι εξαιτίας αυτών των ανεγκέφαλων δεν πατάω στο γήπεδο , έτσι δεν είναι ?)

NLS
13-01-05, 22:39

Αυτα θα τα ελεγες και μπροστα του?

προσπαθώ να βρω μια δικαιολογία... πχ. ότι το είπε χάρην αστειότητος και παρασυρόμενος από κάποια λαϊκή οργή που ξεχύλιζε από μέσα του την οποία (δεν ξέρω βέβαια γιατί, λες και ήμουν εκεί ή έχω κάνει τέτοια, ή θέλω να τα κάνουν) αδέσποτα έριξε σε μένα ...ή δεν ξέρω τι

προς το παρόν διαλέγω να τον αγνοήσω

επίσης θα τον συμβούλευα να μην το έλεγε μπροστά μου παρά μόνο αν ίσχυαν και οι δυο παρακάτω προϋποθέσεις:

- να τον γνωρίζω αρκετά χρόνια
- να το πει με ένα μεγάλο χαμόγελο στη μέση μιας διασκεδαστικής συζήτησης

αλλίως... το αλλιώς το αφήνω (δεν είμαι των λόγων)

προς το παρόν ένα ΣΥΓΝΩΜΗ δεν θα έβλαπτε

(έρχονται και meetings όπου να'ναι όχι τίποτα άλλο)

NLS
13-01-05, 22:46
Gedo , καλησπέρα , (σε σκεφτόμουν όλη μέρα - Αντύπας :mrgreen: :mrgreen: )

Φυσικά και θα τα έλεγε μπροστά του και εγώ μαζί και όχι μόνο σε αυτόν αλλά και σε κάθε αφιονισμένο ,Βάζελο, αεκτζή, Παοκτζή και δεν συμμαζεύεται . Και ξέρεις γιατί ? Γιατί μόνος του δεν τολμάει να κάνει τίποτα . Γιατί είναι "κότα" ,μόνο κρυμμένος στον όχλο και καλυμμένος από την ανωνυμία έχει την "γενναιότητα" να κάνει ότι κάνει .

Μόνος του δεν μπορεί να κάνει τίποτα γιατί μετά ή η μάνα του και ο πατέρας του θα του τις βρέχουν με βρεγμένη σανίδα , ή θα ψάχνει να βρει τα παράθυρα στον Κορυδαλλό . :twisted: :twisted:

(Σας έχω πει ότι εξαιτίας αυτών των ανεγκέφαλων δεν πατάω στο γήπεδο , έτσι δεν είναι ?)

Να σε ρωτήσω κάτι Νίκο; BTW με λένε Νίκο Σαρδελιάνο και η διεύθυνση μου είναι στη διάθεση σου, έτσι για να αποδείξεις τα λεγόμενα σου.

Με τη σειρά:

- "θα τα έλεγες και εσύ μαζί"; το μαζί έχει ιδιαίτερο ενδιαφέρον, εγώ θα ρώταγα αν θα μου το έλεγες μόνος σου, όχι μαζί με κάποιον άλλο

- εγώ είμαι ο αφιονισμένος; θες να μου δείξεις που είμαι αυτός;

- θες πράγματι την απόδειξη για το τι τολμάω και τι όχι; (δεν ξέρω γιατί σε ενδιαφέρει, αλλά άμα σε ενδιαφέρει πες μου)

- όπως είδες παραπάνω δεν είμαι όχλος και δεν είμαι ανώνυμος

- ο πατέρας μου λίγο δύσκολο να μου τις ρίξει με βρεμένη σανίδα... θα ήταν λίγο άκομψο να έρθει σπίτι μου να με δείρει 30 χρονών μαντράχαλο

- ούτε εγώ πατάω στο γήπεδο συχνά (μια ανά 3μηνο στην καλύτερη) ακριβώς γιατί μου την σπαν πολύ λιγότερα από αυτά που εσένα συγκίνησαν τώρα (πχ. εμένα με χαλάει να παίζει η ομάδα μου με την... ΑΕΚ και να βρίζουν οι βλάκες οι "δικοί μου" τον... ΠΑΟ... εκτός του ότι δεν καταλαβαίνω το γιατί, δεν δείχνει και πολύ έξυπνο γιατί δίνει αξία στον ΑΠΟΝΤΑ αντίπαλο... την ίδια μαλακία κάνει βέβαια και ο ΠΑΟ και η ΑΕΚ αλλά εμένα με ενδιαφέρει για τον γαύρο)

τώρα σε PM όποιος θέλει να κανονίσουμε και το να μου πει προσωπικά αν είμαι βόιδι (ενδιαφέρον το επιπλέον "ι" που μάλλον βάζουν στο χωριό του), ή αν είμαι ζώον (υπερσύνολο για να μη κουράζεται να ψάχνει) κλπ.

zaranero
13-01-05, 22:46
έρχονται και meetings όπου να'ναι όχι τίποτα άλλο)

Αντε ρε καραγκιοζη που θα μας απειλησεις κιολας επειδη δεν μπορεις να καταλαβεις ορισμενα πραγματα. :evil: :evil: :evil:

blizard
13-01-05, 22:47
... αλλά μακριά απο τη δική μου περιουσία γιατί τα κεφάλια τους δεν τα βλέπω καλά στους όμους τους, εγω βαρἀω και θα μου κλάσει μια μάντρα κι ο Κούγιας κι ο (Λυκο)υρέζος γιατί δε θα με πάρει χαμπάρι κανείς.
Μεταξύ μας, μπορεί έτσι ακριβώς να σκέφτηκαν και οι κάφροι του Ολυμπιακού...
Δηλαδή... να νόμιζαν ότι δεν θα τους πάρει χαμπάρι κανείς αν έρθουν με πολιτικά, και οι άλλοι 300 κάτσουν καλά για άλλοθι.!!!!
Και να προσπάθησαν να σπάσουν το κεφάλι του Μπεου και του Πανιωνίου που τους έβγαλε γλώσσα, και πείραξε την ομάδα τους...την περιουσία τους !!!

ΥΓ
Χαλαρώστε παιδιά... μπορεί να ξέρουμε όλοι πως κανείς μας δεν είναι κάφρος σαν αυτούς που κατηγορούμε για να τα λέει σοβαρά, αλλά λίγο προσοχή δεν κάνει κακό.

henaro
13-01-05, 22:52
warning :!: testosterone overflow

please evaquate this thread for your safety. :arrow:

WAntilles
13-01-05, 22:54
...δεν είμαι των λόγων...

Σωστά.

Είσαι των καδρονιών, των μαδεριών και των σουγιάδων ε;

θα ήταν λίγο άκομψο να έρθει σπίτι μου να με δείρει 30 χρονών μαντράχαλο.

30 χρονών βιολογικώς, αλλά νοητικώς -> νήπιον.

...βόιδι (ενδιαφέρον το επιπλέον "ι" που μάλλον βάζουν στο χωριό του), ή αν είμαι ζώον (υπερσύνολο για να μη κουράζεται να ψάχνει) κλπ.

Το επιπλέον ι ήταν έμπνευση της τελευταίας στιγμής για να είμαι σίγουρος ότι θα με καταλάβεις.

Εν ολίγοις, NLS, και όποιος άλλος μετέχει σε αυτά:

Υπάρχει μία μόνο στάση που να τηρήσετε από εδώ και πέρα ώστε να καταδικάσετε αυτούς τους καφρο-μεγαλο-επιχειρηματίες που συντηρούν αυτά τα βουστάσια:

Να μην τους δώσετε δεκάρα τσακιστή.

- ούτε να γράφεστε μέλη
- ούτε να παίρνετε διαρκείας
- ούτε να πηγαίνετε γήπεδο
- ούτε να παίρνετε τις εφημερίδες τους
- ούτε να ανανεώσετε τη συνδρομή του Supersport

Τότε μόνο δείχνετε ότι you mean business, ότι τα καταδικάζετε και ότι θέλετε να σταματήσουν όλα αυτά.

Αλλιώς, είστε ένα με το βουστάσιο.

KyR-X
13-01-05, 23:08
Ρε κοίτα κάτι πράγματα, θα μας απειλήσουν κιόλας, αυτά ακριβώς εχω κατά νου οτι γίνωνται όταν αντιδρώ έτσι όπως αντιδρώ blizard απλά παίρνουν θάρος και κάνουν χειρότερα, δεν ακολουθούν παρά το νόμο του "τσαμπουκά" και της "μαγκιάς". Ο αχρείος θέλει να του ζητήσουν και συγνώμη έτσι για να σπάσει τα νεύρα των άλλων γιατί είναι ΜΑΓΚΑΣ και ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΣ ολες τις αγωνίες μας για ενα καλύτερο μέλλον μαζί με τα αιώνια περίμενε και την Ιωνόβιο υπομονή ήταν τελικά...για να κληρονομήσουν την κοινωνία..οι αρκουδόμαγκες, λοιπόν σε εχω χεσμένο κι εσένα και την ομάδα σου και οτι αντιπροσωπεύεις, ομάδες και κουραφέξαλα είναι προφάσεις να δείχνεις τη μαγκιά σου στους άλλους. Και τους δυο σας NLS και Gedo. Ελληνιστί το Gedo μεταφράζεται σε Γίδι μήπως?

Κι εμένα με λένε Παναγιώτη Χατζηπαπαροπαρασκευόπουλο.. μένω Σαχλαμάρας και Χασούρας γωνία στο 3ο όροφο...πάνω απο τη Χασαποταβέρνα τα Όρνεα... α ρε κακομοίρη.

NLS
13-01-05, 23:10
έρχονται και meetings όπου να'ναι όχι τίποτα άλλο)

Αντε ρε καραγκιοζη που θα μας απειλησεις κιολας επειδη δεν μπορεις να καταλαβεις ορισμενα πραγματα. :evil: :evil: :evil:

μαλακισμένο όπου και όποτε θες
λυπάμαι που ένας κωλάνθρωπος καταφέρνει να με κάνει να φερθώ σαν 17χρονο αλλά so be it

οπότε ξαναλέω, κουράδι, όπου και όποτε θες
σε PM και φυσικά σαν άντρας όχι με παρέα

νομίζω ότι ούτε σου μίλησα, ούτε έβρισα κανέναν εδώ μέσα (που είναι αυτό που με ενδιαφέρει να πω εδώ)

ΟΥΤΕ βέβαια ήμουν μέλος στις φασαρίες, ούτε κατά διάνεια τις υποστηρίζω από όπου και αν προέρχονται (που δεν με ενδιαφέρει να το πω εδώ, αλλά το λέω για να μη γράφει η ιστορία και λάθος πράγματα)

Re-Ti-Re
13-01-05, 23:11
WAntilles,

- ούτε να γράφεστε μέλη

Τότε μόνο δείχνετε ότι you mean business, ότι τα καταδικάζετε και ότι θέλετε να σταματήσουν όλα αυτά.

Σωστό :!:

NLS
13-01-05, 23:14
Είσαι των καδρονιών, των μαδεριών και των σουγιάδων ε;

καλά είσαι σοβαρός;
μπορείς να μου βρεις που υποστηρίζω εγώ κάτι τέτοιο;

θα ήταν λίγο άκομψο να έρθει σπίτι μου να με δείρει 30 χρονών μαντράχαλο.

30 χρονών βιολογικώς, αλλά νοητικώς -> νήπιον.

το αντιπαρέρχομαι, προφανώς άλλα διαβάζεις άλλα καταλαβαίνεις

Εν ολίγοις, NLS, και όποιος άλλος μετέχει σε αυτά:

ρε άνθρωπε σε ποιά μετέχω και δεν έχω καταλάβει;

Υπάρχει μία μόνο στάση που να τηρήσετε από εδώ και πέρα ώστε να καταδικάσετε αυτούς τους καφρο-μεγαλο-επιχειρηματίες που συντηρούν αυτά τα βουστάσια:

Να μην τους δώσετε δεκάρα τσακιστή.

- ούτε να γράφεστε μέλη

Αλλιώς, είστε ένα με το βουστάσιο.

ευχαριστώ για τη συμβουλή
βέβαια το τι θα κάνω ή όχι δεν είναι δικό σου θέμα, αλλά δικό μου
μπορείς να τηρήσεις εσύ τις συμβουλές σου, και μπράβο σου αν τις τηρείς, αλλά έξω από τα δικά σου αυτιά, τα δικά σου λόγια είναι απλά συμβουλές

KyR-X
13-01-05, 23:22
Ρε NLS είσαι καραγκιόζης...

Μας τα έχεις πει μια έτσι μια γιουβέτσι καμιά τέσερις πέντε φορές, καταδικάζεις αλλά κάνεις "και καλά" οτι σου αρέσει, δεν πας στο γήπεδο οχι επειδή σιχαίνεσαι τα επισόδια αλλά γιατί κάνουν επεισόδια οι οπαδοί σου για λάθος λόγο (βρίζουν άλλη ομάδα π.χ) συμμετέχεις σε καυγάδες και δίνεις τάχα διευθύνσεις αλλά δε συμετέχεις σε τραμπουκισμούς, κι ολα αυτά γιατί είσαι...

Κ Α Ρ Α Γ Κ Ι Ο Ζ Η Σ

Κι αν δε θέλεις να σε βλέπουν σα 17χρονο, να μην γίνεσαι, τόσο απλό είναι.

Μην εκτίθεσαι και μην προκαλείς, σκέψου οτι άλλοι μπορεί να είναι πιο "μάγκες" απο εσένα και να τη βρείς απο εκεί που δεν το περιμένεις. Επίσης το γεγονός οτι μας διαβεβαιώνεις "ο μπαμπάς σου δεν μπορεί να σε δείρει" φανερώνει τα προβλήματα της παιδικής σου ηλικίας. Μόνος σου εκτίθεσαι.

NLS
13-01-05, 23:23
Ρε κοίτα κάτι πράγματα, θα μας απειλήσουν κιόλας

ποιός σε απείλησε;

Ο αχρείος θέλει να του ζητήσουν και συγνώμη έτσι για να σπάσει τα νεύρα των άλλων γιατί είναι ΜΑΓΚΑΣ και ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΣ ολες τις αγωνίες μας για ενα καλύτερο μέλλον μαζί με τα αιώνια περίμενε και την Ιωνόβιο υπομονή ήταν τελικά...για να κληρονομήσουν την κοινωνία..οι αρκουδόμαγκες, λοιπόν σε εχω χεσμένο κι εσένα και την ομάδα σου και οτι αντιπροσωπεύεις, ομάδες και κουραφέξαλα είναι προφάσεις να δείχνεις τη μαγκιά σου στους άλλους.

προφανώς το μυαλό σου δεν πάει πολύ μακριά ε;

βρίζει κάποιος κάποιον κατάμουτρα (μάλλον σόρρυ... ΟΧΙ κατάμουτρα, πίσω από ένα μόνιτορ, αλλά τέσπα προσωπικά εννοώ) και ο άλλος ΑΝ απαντήσει και ΑΝ ζητήσει από τον πρώτο να τα πει αυτά όπως θα έπρεπε, δηλ. όχι πίσω από ένα μόνιτορ, αυτό κάνει τον δεύτερο τσαμπουκά και μάγκα;

ρε γαμώτο μάλλον ούτε και το δικό μου μυαλό πάει μακριά γιατί όπως το διαβάζω θα έλεγα ότι τσαμπουκάδες (α και αρκουδόμαγκες όπως λες) είναι οι πρώτοι

χεσμένο έχεις οποσδήπωτε δικαίωμα να με έχεις, εξάλλου το ίδιο χεσμένο σε έχω και εγώ, αλλά διαφέρει να με έχεις χεσμένο και διαφέρει ξαφνικά να με βρίζεις επειδή είμαι στην ίδια ποδοσφαιρική ομάδα, μια από τις δυο που ήταν στα επισόδια (ίσως η μια έφταιγε, ιδέα δεν έχω, δεν ήμουν εκεί - βέβαια για μένα φταίνε άτομα όχι ομάδες, αλλά μάλλον ξεφύγαμε από τη φιλοσοφία του θέματος ε)

...τέλος πάντων να με βρίζεις στα καλά καθούμενα και να πω εγώ "α οκ δεν πειράζει το παιζί είναι τσαντισμένο απ' αυτά που είπαν στην tv ότι έγιναν στο γήπεδο και ε οκ με βρήκε μπροστά του λογικό να τα ακούσω εγώ"

μου διαφεύγει το πως το να ΜΗΝ πω το παραπάνω με κάνει τσαμπουκά

αλλά ίσως επειδή είμαι βόΙδι

NLS
13-01-05, 23:25
WAntilles,

- ούτε να γράφεστε μέλη

Σωστό :!:

btw και εγώ πιστεύω ότι αυτό είναι σωστό, αλλά δεν ένιωσα την ανάγκη να το διαφημίσω (στις μεγαλοστομίες όλοι πρώτοι είμαστε ε) και φαίνεται ήταν μεγάλο κακό αυτό (σε συνδιασμό με το ότι είμαι Ολυμπιακός, άρα αλήτης)

zaranero
μαλακισμένο όπου και όποτε θες
λυπάμαι που ένας κωλάνθρωπος καταφέρνει να με κάνει να φερθώ σαν 17χρονο αλλά so be it

οπότε ξαναλέω, κουράδι, όπου και όποτε θες
σε PM και φυσικά σαν άντρας όχι με παρέα

νομίζω ότι ούτε σου μίλησα, ούτε έβρισα κανέναν εδώ μέσα (που είναι αυτό που με ενδιαφέρει να πω εδώ)

ΟΥΤΕ βέβαια ήμουν μέλος στις φασαρίες, ούτε κατά διάνεια τις υποστηρίζω από όπου και αν προέρχονται (που δεν με ενδιαφέρει να το πω εδώ, αλλά το λέω για να μη γράφει η ιστορία και λάθος πράγματα)

Ναι ησουν κοσμιος στην συμπεριφορα σου δεν εβρισες απλως...απειλησες πραγμα που φυσικα στον εγκεφαλο σου ειναι κατι το ευγενες.

Crosstalk
Παιδες........warning 1!

Δεν θα υπαρξει δευτερη........ειπαμε να μιλησετε λιγο οπαδικα οχι ομως και προσβλητικα μεταξυ σας!

NLS
13-01-05, 23:28
α και κάτι τελευταίο, δεν θα ξαναπαντήσω σε αυτό το thread, όποιος θέλει ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ σχετικά με το θέμα από μένα συγκεκριμένα, περιμένω PM

Gedo
13-01-05, 23:31
Ελληνιστί το Gedo μεταφράζεται σε Γίδι μήπως?

Μα πως το καταλαβες?

Λοιπον ΚyR μαλακα αντε καληνυχτα, και ασε τους τσαμπουκαδες και τις θεωριες για μαγκες για τα αγορακια.

blizard
13-01-05, 23:32
- ούτε να γράφεστε μέλη

Εγώ διαφονώ.... δεν είναι λύση να μην πάμε γήπεδο, γιατί έτσι το αφήνουμε στους κάφρους.
ΑΝ πηγαίναμε όλοι γήπεδο, και αν ΕΚΟΒΑΝ τα πόδια στις ομάδες και σε όποιον τους στηρίζει, θα μπορούσαμε να τους εξαφανίσουμε μέσα στο πλήθος όπως γίνεται παντού.
Ούτε είναι λύση να αφήσουμε το ποδόσφαιρο, το οποίο μας χάρισε κάποιες από τις μεγαλύτερες στιγμές πέρσι, επειδή το θέλουν κάποιοι... είναι τουλάχιστον δειλία.

Crosstalk
13-01-05, 23:36
Topic :arrow: ΚΑΠΟΥΤ 8)

LOCKED

@ ADSLgr.com All rights reserved.