PDA

Επιστροφή στο Forum : Ποιος θεωρείται πως ευθύνεται για τα επεισόδεια στη Ν.Σμυρνη



Σελίδες : [1] 2 3 4 5

anfil
10-01-05, 21:59
Ποιος θεωρείται πως ευθύνεται για τα επεισόδεια της Νέας Σμύρνης;
Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η
Ο Ολυμπιακός δε φταίει ποτέ όλοι συνωμοτούνε εναντίον του.

sdikr
10-01-05, 22:00
εμείς, (οι φίλαθλοι*)

WAntilles
10-01-05, 22:04
Τί έγινε ρε παιδιά στη Νέα Σμύρνη; :shock:

anfil
10-01-05, 22:09
Η λυση είναι μια ΑΠΟΧΗ ποτε ξανα σε γηπεδο.

Spyrosss
10-01-05, 22:13
Γιατί δεν υπάρχει Ολυμπιακός στις επιλογές;

Φυσικά και την φασαρία την ξεκίνησαν οι ολυμπιακοί που κάνανε το ντού στην θύρα 9 και την κατέλαβαν. Εμπόδισαν την είσοδο σε πανιώνιους που είχαν εισιτήρια για την θύρα 9.

Φυσικά φταίει και η αστυνομία που πήγε συνοδεία 1000 τόσα άτομα στο γήπεδο ενώ ο Ολυμπιακός είχε πάρει 325 εισιτήρια για τον αγώνα, Σε άλλες περιπτώσεις δεν επιτρέπετε καν να πλησιάσεις το γήπεδο εαν δεν διαθέτεις εισητήριο και αστυνομική ταυτότητα.

Αυτά να τα βλέπουν όσοι έλεγαν οτι ο Σημίτης σπρώχνει τον Κόκκαλη και οτι δίνει τα πρωταθλήματα στο Ολυμπιακό.

Φταίει η Αστυνομία και κατ'επέκταση η ηγεσία της πολιτική και αστυνομική και οι Ολυμπιακοί. Τώρα έρχονται και οι αγρότες :twisted:

dantouan
10-01-05, 22:17
Οχ... προβλεπω θερμο επεισοδιο.... :|

morpheous
10-01-05, 22:17
ΦΥΣΙΚΑ o πρωταρχικός φταίχτης είναι ο Μπέος....και μετα ο πανιώνιος που δεν ελέγχει που δίνει τα εισητήρια του....μετα ολοί οι άμυαλοι κάφροι γαυροι που αντι να σκευτούν οτι ο μπέος τους εμπέζει και τους οδηγεί σε αυτά που είδαμε την κυριακή, τρέξανε σαν μαλακες να απαντίσουν στο αλλο καφρο τον μπέο....δυστιχώς ηλίθιοι είτε ειναι παράγοντες είτε ¨οπαδοί" υπάρχουν και θα υπάρχουν...γιαυτό φταίει και η αστυνομία που τους κοίταζε...

Re-Ti-Re
10-01-05, 22:23
anfil,

Η λυση είναι μια ΑΠΟΧΗ ποτε ξανα σε γηπεδο.

Άλλη μια ψήφος και από μένα :evil:

Edit: Μπους και για μένα

dantouan
10-01-05, 22:25
Μια ψηφος ακομα στο Μπους απο μενα... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

morpheous
10-01-05, 22:27
ναι ετσι...τρεξτε μακριά απο το πρόβλημα...η λύση είναι πίεση προς τισ διοικήσεις των ομάδων μας στο οτι δεν θέλουμε τετοιους οπαδούς μαζί με μας στο γήπεδο...και μετα επιβράβευση κινησεων σαν του νικολαίδη

Aias
10-01-05, 22:29
καλα το θεωρειτε λογικο 50-60 φιλαθλοι του ολυμπιακου απο τους 600 που ηταν εκει μεσα σε ενα γηπεδο με χιλιαδες πανιωνιους να κανουν επεισοδια?Ουτε οι 300 του Λεωνιδα δεν θα τολμαγαν...

Aias
10-01-05, 22:31
Α ενας ψηφος απο μενα στον Μπεο με την παραπανω αιτιολογια

kostthem
10-01-05, 22:35
Έχει ήδη ξεκινήσει η "αντικειμενική περιγραφή" των γεγονότων από όλες τις ΑντιΟλυμπιακές εφημερίδες. Πάλι ο Κόκκαλης φταίει και τον καλύπτουν. Πορωμένη παραπληροφόρηση.


Έχει ήδη ξεκινήσει η ίδια ενημέρωση και από τα κόκκινα μέσα. "Οι 322 δεν έκαναν τίποτα!"

Μα καλά, πόσες "αλήθειες" υπάρχουν;

Δεν μπαίνω καν στην διαδικασία... Απλά δίνω το παρόν όπου μόνο σέβονται τα χρήματά μου οι Εταιρείες-Ομάδες. Παράλληλα όμως νοιώθω ντροπή και οργή για τους θερμοκέφαλους πρώτα παράγοντες (Μπέος) και μετά οπαδούς (Ολυμπιακού και Πανιωνίου).

Ειλικρινά, θλίβομαι και για τα γεγονότα και για την παραπληροφόρηση στα πορωμένα στρατόπεδα :( .

xxxxx
10-01-05, 22:42
Μήπως φταίει ο Χριστόδουλος;

:mrgreen:

aesir
10-01-05, 23:02
Δάχτυλος της Γιάννας είναι... :guitar

kinq1
10-01-05, 23:10
Εφόσον δεν πιάνει η αστυνομία καμια δεκαριά τσογλάνια να τα χώσει μέσα για κανα μήνα, και εφόσον δεν μηδενήζονται/υποβιβάζονται ομάδες για τέτοιου είδους επεισόδια, αυτά θα συνεχίζονται. Ο Ολυμπιακός/Πανιόνιος και η κάθε ομάδα δεν βλέπω γιατί φταίνε, εφόσον μπορούν να κάνουν κάτι και να μείνουν ατιμώρητοι, το κάνουν. Αν ξέρανε ότι απο αύριο θα παίζουν β εθνική θα μαζεύανε τους οπαδούς τους και τους εαυτούς τους. Νόμοι υπάρχουνε αλλά δεν εφαρμόζονται, ειδικά για τις μεγάλες ομάδες.

xxxxx
10-01-05, 23:13
Θα πρέπει αυτοί οι "οπαδοί" να στερούνται δικαιωμάτων
παρακολούθησης αγώνων για 5 έτη για κάθε επεισόδιο που
προκαλούν. Θα σου πω εγώ μετά. Όλοι παναγίτσες θα είναι.

Ή μήπως είναι πολύ φασιστικό ένα τέτοιο μέτρο;

Unreal
10-01-05, 23:18
Η ηλιθιότητα του νεοέλληνα.

Re-Ti-Re
10-01-05, 23:39
xxxxx,

Θα πρέπει αυτοί οι "οπαδοί" να στερούνται δικαιωμάτων
παρακολούθησης αγώνων για 5 έτη για κάθε επεισόδιο που
προκαλούν. Θα σου πω εγώ μετά. Όλοι παναγίτσες θα είναι.

Ή μήπως είναι πολύ φασιστικό ένα τέτοιο μέτρο;

Για μένα είναι πολύ δημοκρατικό
Τελεία και παύλα :evil:

coftaras
10-01-05, 23:45
Θα πρέπει αυτοί οι "οπαδοί" να στερούνται δικαιωμάτων
παρακολούθησης αγώνων για 5 έτη για κάθε επεισόδιο που
προκαλούν. Θα σου πω εγώ μετά. Όλοι παναγίτσες θα είναι.

Ή μήπως είναι πολύ φασιστικό ένα τέτοιο μέτρο;


Μακαρι να μπορουσε να γινει αυτο καποτε αλλα........

blizard
10-01-05, 23:47
Θα δω καλυτέρα ποιος είναι πίσω αυτά, μετά την απόφαση του αθλητικού δικαστή, που θα δούμε ποιος ωφελείτε...

Αν τιμωρηθεί ο πανιώνιος και γίνει ο αγώνας κεκλισμένων των θυρών για επεισόδια των οπαδών του, και ο ολυμπιακός θεωρηθεί υπεύθυνος μόνο για τους 332, τότε θα μπορώ να υποθέσω ότι πιθανόν έπεσε θύμα ο πανιώνιος και προκάλεσαν τα επεισόδια 800 οπαδοί του Ολυμπιακού που μπήκαν παράνομα στον αγώνα.
(για να κερδίσει η ομάδα τους το πλεονέκτημα , ενώ μπορεί να είναι και βαλτοί ή έστω έχουν την ανοχή της διοίκησης του θρύλου.)

Αν αντίθετα θεωρηθεί 100% υπεύθυνος ο Ολυμπιακός για τους φιλάθλους του, και ο πανιώνιος αθώος, θα θεωρήσω ότι ο μπέος πέτυχε αυτό που ήθελε, και έριξε τους γαύρους στην παγίδα του.

Αν δεν τιμωρηθεί κανείς... φταίμε όλοι μας.
Αν τιμωρηθούν και οι 2 αυστηρά, στον βαθμό ευθύνης του καθενός, και πιαστούν επιτέλους και μερικοί κάφροι, θα έχουμε κάνει ένα βήμα μπροστά.

Wasp667
11-01-05, 00:10
Φυσικά και την φασαρία την ξεκίνησαν οι ολυμπιακοί που κάνανε το ντού στην θύρα 9 και την κατέλαβαν. Εμπόδισαν την είσοδο σε πανιώνιους που είχαν εισιτήρια για την θύρα 9.

Μάλλον δεν στα είπανε καλά. Ακόμα και το SiTAR είπε ότι οι "322" της 9 δεν έκαναν τίποτα. Αν θες να λες για ντου
κάνε το 9 7 κι αυτό με επιφύλαξη.

Ο Μπέος ήταν αυτός που το ξεκίνησε ,ο Τσουκαλάς αυτός που το συνέχισε και να τα αποτελέσματα.

morpheous
11-01-05, 00:30
xxxxx έγραψε:
Θα πρέπει αυτοί οι "οπαδοί" να στερούνται δικαιωμάτων
παρακολούθησης αγώνων για 5 έτη για κάθε επεισόδιο που
προκαλούν. Θα σου πω εγώ μετά. Όλοι παναγίτσες θα είναι.

Ή μήπως είναι πολύ φασιστικό ένα τέτοιο μέτρο;

καθόλου φασιστικό....θα πρέπει σε κάθε αγώνα της ομάδας τους να παρουσιάζονται στο αστυνομικό τμήμα να σου πω εγω αν θα ξανακάνουν τπτ....

Unreal έγραψε:
Η ηλιθιότητα του νεοέλληνα.

ναι έχεις δίκαιο...μονο στην ελλάδα έχουμε τέτοια φαινόμενα...

BadCluster
11-01-05, 14:33
ο (Μ)πέος φταίει ώς ηθικός αυτουργλος και οι hools ως φυσικοί αυτοργοί...
οι hools δεν έχουν χρώμα!

επιτέλους ας στείλει κάποιος τον (Μ)πέο στο σπίτι του,κοροϊδευει το κράτος και την κυβέρνηση...
για κάτι τέτοια την πούλεψε το πατσοκ...μην κάνει τα ίδια και η μπλε αρμάδα :P

Νικαετός
11-01-05, 15:30
Κάποιος , κάπου (σε άλλο thread) με ρωτούσε γιατί δεν πηγαίνω πλέον στο γήπεδο. Πιστεύω πως πήρε την απάντηση .

Ψήφισα Μπου(φ)ς , όχι γιατί αυτός φταίει αλλά γιατί στο τέλος θα μας πουν ότι αυτός φταίει . (Έπαιξα το στάνταρ :mrgreen: :mrgreen: )



Έχει ήδη ξεκινήσει η ίδια ενημέρωση και από τα κόκκινα μέσα. "Οι 322 δεν έκαναν τίποτα!"


Αυτό ΕΙΝΑΙ αλήθεια. Οι υπόλοιποι ολυμπιακοί συμμετείχαν στα επεισόδια .

NLS
11-01-05, 15:46
να κάνω μια απλή ερώτηση;

ο ΜΠΕΟΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ;
γιατί πρόεδρος δεν είναι
έτσι;

ως τι εμφανίζεται και τι παριστάνει;
και ακόμα πιο μεγάλη απορία... γιατί ΟΛΟΙ του το επιτρέπουν;

vasper
11-01-05, 15:54
Έχω πληροφορίες ότι οπαδοί του Παναθηναϊκού που έχουν ADSL, φορώντας κόκκινα κασκόλ έκαναν τις φασαρίες για να τιμωρηθεί ο θείος Σωκράτης που πούλησε προβληματικά DSLAM.

George978
11-01-05, 16:12
εγω φταιω

Gedo
11-01-05, 16:55
Καταρχην τα 2 προηγουμενα χρονια που ειχα παει στην Ν.Σμυρνη δεν ειχε ανοιξει μυτη, αρα οι δηλωσεις του Μπεου ηταν καταρχας η πρωτη σπιθα στα επεισοδια.

Δευτερον, οι οργανωμενοι,ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ οι οργανωμενοι φιλαθλοι του Ολυμπιακου δεν εκαναν το παραμικρο αρα επισημα ο Ολυμπιακος δεν φερει καμια ευθυνη.

Δεν κρυβομαι πισω απο το δακτυλο μου, αυτοι που εκαναν τα επεισοδια απο την Θυρα 7 ηταν ολυμπιακοι, αρα φταει και μια μεριδα του κοσμου του Ολυμπιακου.

Η αστυνομια εχει σιγουρα μεγαλο μεριδιο ευθυνης.

Αν οι ομαδα μου τιμωρηθει με αφαιρεση βαθμων ειναι σκανδαλο. Τωρα θυμηθηκαν ολοι οι "αρμοδιοι" τα σκληρα μετρα για την εξυγιανση, το θεμα πηρε τεραστιες διαστασεις απο τον τυπο γιατι βεβαια ειχε συμετοχη ο Ολυμπιακος.

Αν η ομαδα μου τιμωρηθει με αποκλεισμο φιλαθλων απο την εδρα της παλι βγαινω χαμενος γιατι χανω λεφτα απο το διαρκειας μου.

Σε καθε περιπτωση καταδικαζω τετοιες ενεργειες ανεξαρτητου χρωματος.
Ενα οπαδος τυφλωμενος που κανει τετοια αισχοι που κατα πασα πιθανοτητα παει μαστουρωμενος στο γηπεδο, δεν εχει θεση σ'αυτο το αθλημα χρειαζετε η παραδειγματικη του τιμωρια του , εγω και η ομαδα μου τι φταιει?

Ομως οι ευθυνες βαραινουν περισσοτερο καποιους αλλους. Οι ανεγκεφαλοι αφορμη ψαχνουν, ξεχνατε τις δηλωσεις του Μπεου "οταν ακουω για Ολυμπιακο και Παναθηναικο θελω να κανω εμετο", ξεχνατε τις δηλωσεις του Φιλλιπιδη πριν απο καθε ματς στην Λεωφορο με τον Ολυμπιακο?
Ξεχνατε τις δηλωσεις του Κοκκαλη περι κοτες πριν το ματς στην Ριζουπολη?

Πως να ζητησεις ευθυνες απο ανηλικα μαστουρωμενα παιδια?

Ντρεπομαι σαν οπαδος του Ολυμπιακου για την συμπεριφορα ορισμενων "φιλαθλων" της ομαδας μου.
Οπως θα ντρεπομουν αν ημουν Παναθηναικος για τους φιλαθλους που πεταξαν μολοτοφ σε μια ταβερνα με μια γριουλα μονο μεσα, γιατι το δωματιακι ηταν κλειστο.

Αυτη η μαστιγα πρεπει να σταματησει και καποια στιγμη πρεπει να αρχισει η καθαρση.
Τωρα αν με αφαιρεση βαθμων και μηδενισμου αυτο θα λυθει ειναι αλλο θεμα.
Δεν με βρισκει συμφωνω για πολλους λογους αλλα καλυτερα να μην μπουμε σε τετοια αντιπαραθεση.

npats
11-01-05, 16:59
Δεν χρειάζεται ουτε βία ουτε ακαλύτερη αστυνόμευση .

Είναι απλή η λύση. Ερευνα συστηματική στις καταγεγραμμένες σκηνές ,και αποστολή του λογαριασμού με ένα ευγενέστατο και τυπικότατο γραμματακι-ειδοποιητήριο.

"Αγαπητέ κύριεΧ , έχουμε την τιμή να σας ενημερώσουμε οτι χρωστάτε 5000 ευρώ για την καταστροφή της τάδε εγκατάστασης ,το ποσό αυτό θα μπορείτε να το εξοφλήστε δτην ΔΟΥ της περιοχής σας με μετρητά και έκπτωση 5% ,ή σε 6 μηνιαίες δόσεις."

Επίσης πρέπει τα θύματα του ξυλοδαρμού να απαιτήσουν τεράστια χρηματικά ποσά απο τους δράστες(όπως καταγράφονται στις κάμερες).

Μόνο εκεί πονάνε τα ελληναρομαγκάκια .Στην τσέπη τους.

Υ,Γ. Αν οι δράστες είναι ανήλικοι θα πρέπει να πληρώσουν οι γονείς.
Σε περίπτωση μη πληρωμής ή καθυστέρησης, να κινούνται ταχύτατα οι προβλεπόμενες απο τον νόμο διαδικασίες πλειστηριασμού και κατάσχεσης κινητής και ακίνητης περιουσίας ή προσωποκράτησης.

Σε 2-3 μήνες τα γήπεδα θα είναι εκκλησίες.

cyberp
11-01-05, 17:01
Εφόσον δεν πιάνει η αστυνομία καμια δεκαριά τσογλάνια να τα χώσει μέσα για κανα μήνα, και εφόσον δεν μηδενήζονται/υποβιβάζονται ομάδες για τέτοιου είδους επεισόδια, αυτά θα συνεχίζονται. Ο Ολυμπιακός/Πανιόνιος και η κάθε ομάδα δεν βλέπω γιατί φταίνε, εφόσον μπορούν να κάνουν κάτι και να μείνουν ατιμώρητοι, το κάνουν. Αν ξέρανε ότι απο αύριο θα παίζουν β εθνική θα μαζεύανε τους οπαδούς τους και τους εαυτούς τους. Νόμοι υπάρχουνε αλλά δεν εφαρμόζονται, ειδικά για τις μεγάλες ομάδες.
Συμφωνώ απόλυτα!!!
Μακάρι να γινόταν κάτι τέτοιο...

vasper
11-01-05, 17:07
Τα επεισόδεια τα έκαναν οπαδοί του Ολυμπιακού... αλλά του την είχαν στημένη και δεν φταίει αυτός...!!! Ποιός του την είχε στημένη; Ο Ολυμπιακός; Ξύλο που θέλουν όλοι αυτοί οι κουφιοκέφαλοι χούλιγκαν... Με βρεγμένη σανίδα.

Εγώ ήξερα ότι στο ποδόσφαιρο κερδίζει όποια ομάδα παίξει καλύτερα... όχι όποια έχει τον θείο Σωκράτη ιδιοκτήτη...

Aias
11-01-05, 17:13
καλα ολα αυτα που λεγονται αλλα η λυση ειναι η σωστη παιδεια.Τι και αν τους βαλουν φυλακη,τους δειρουν τους βαλουν προστιμα.Την επομενη φορα θα ειναι πιο εξοργισμενοι και καλυτερα προετιμασμενοι.
:?

vasper
11-01-05, 17:16
καλα ολα αυτα που λεγονται αλλα η λυση ειναι η σωστη παιδεια.Τι και αν τους βαλουν φυλακη,τους δειρουν τους βαλουν προστιμα.Την επομενη φορα θα ειναι πιο εξοργισμενοι και καλυτερα προετιμασμενοι.
:?

Τώρα παιδεία; Είναι λίγο αργά. Όλοι αυτοί μπορούν να σου πουν όλη την εντεκάδα της ομάδας τους με όλους τους αναπληρωματικούς και τα στατιστικά τους, αλλά δεν ξέρουν ποιος σχεδίασε την Ακρόπολη. Τι παιδεία να τους δώσεις τώρα;

Μόνο για τα νέα παιδιά ισχύει αυτό και πάλι αν οι γονείς είναι έτσι... τι να σου κάνουν τα σχολεία;

Gedo
11-01-05, 17:16
Ξύλο που θέλουν όλοι αυτοί οι κουφιοκέφαλοι χούλιγκαν... Με βρεγμένη σανίδα.

Καταδικαζω τον χουλιγκανισμο και χρησιμοποιω ιδια μεθοδο για τον παταξω :shock:



γώ ήξερα ότι στο ποδόσφαιρο κερδίζει όποια ομάδα παίξει καλύτερα... όχι όποια έχει τον θείο Σωκράτη ιδιοκτήτη..

Τα λογια ειναι περιτα, απλα βλεπεις την καμπουρα του μπροστινου σου και οχι την δικια σου, δηλαδη οι αλλοι ειναι κουφιοκεφαλοι και συ ο εξυπνος και υγειης φιλαθλος...

vasper
11-01-05, 17:20
Ξύλο που θέλουν όλοι αυτοί οι κουφιοκέφαλοι χούλιγκαν... Με βρεγμένη σανίδα.

Καταδικαζω τον χουλιγκανισμο και χρησιμοποιω ιδια μεθοδο για τον παταξω :shock:


Μεταφορικά .. !!! :P :lol: :lol:
Κάποια τιμωρία εννοώ.





γώ ήξερα ότι στο ποδόσφαιρο κερδίζει όποια ομάδα παίξει καλύτερα... όχι όποια έχει τον θείο Σωκράτη ιδιοκτήτη..

Τα λογια ειναι περιτα, απλα βλεπεις την καμπουρα του μπροστινου σου και οχι την δικια σου, δηλαδη οι αλλοι ειναι κουφιοκεφαλοι και συ ο εξυπνος και υγειης φιλαθλος...

??? Εγώ δεν έσπασα την περιουσία κανενός, και δεν θα πάω να πετάξω καρέκλες... Μην κρίνεις από το τι κάνεις εσύ :-)

Άσε που το ποδόσφαιρο στην Ελλάδα είναι μόνο για τους οπαδούς του Κατς.

NLS
11-01-05, 17:28
vasper θα έλεγα ότι το στιλάκι σου είναι το λιγότερο, περίεργο
θα έλεγα "ηλίθιο" αλλά δεν το λέω για να μην προσβληθείς

δεν είδα να γράφει πουθενά ο gedo ότι εκείνος πετάει καρέκλες οπότε το "μη κρίνεις από το τι κάνεις εσύ"... χμμμ χμμμ,
απλά είναι Ολυμπιακός πράγμα που από ότι ΟΛΟΙ (και με όποια ομάδα) καταλάβαμε, είναι αρκετό για σένα

σε ενόχλησε που είπε ότι βλέπεις την καμπούρα του μπροστινού και όχι τη δικιά σου; τι ομάδα είσαι αλήθεια; (χμ χμ δεν μπορώ να υποψιαστώ)
έχεις άλλη άποψη; για όλα φταίει ο Σοκράτης; αν φύγει αυτός όλα οκ δηλαδή;
ρωτάω για να καταλάβω αν είσαι μέχρι Αϊστάιν, ή τον ξεπερνάς κιόλας

---
κύριοι, ψάχνετε ποιοί φταίνε; τα βλήτα
τα βλήτα που αντί να ψάξουν ΚΑΙ να ψαχτούν, θεωρούν πιο υγειές το να φουντώνουν τα πράγματα και να αρχίζουν τις κενές σοφιστίες
δείτε το από πάνω post για ένα demo (για άλλα demo, δείτε την εκπομπή του φαφούτη, του άλλου του "ημίθεου μαλιά" βλάκα της Θ7 κ.α.)

όσο υπάρχουν τέτοια βλήτα, το χώμα είναι γονιμότατο για διαιώνιση αυτής της κατάστασης

Gedo
11-01-05, 17:28
Μην κρίνεις από το τι κάνεις εσύ

Βρε συ Vasper μπροστα ησουν????????!!!!?????



Άσε που το ποδόσφαιρο στην Ελλάδα είναι μόνο για τους οπαδούς του Κατς.

Αυτο ειναι λαθος, δεν μπορεις να τα ισοπεδωνεις ολα για μια ΜΕΙΟΨΗΦΙΑ ανεγκεφαλων.
Το εχω ξαναπει και θα το ξαναπω, παω στο γηπεδο 15 χρονια σε ολες τις θυρες και σε πολλα εκτος εδρας, αν δεν θες να μπλεξεις σε επεισοδια δεν μπλεκεις.



Εγώ δεν έσπασα την περιουσία κανενός, και δεν θα πάω να πετάξω καρέκλες..

Αν σπασω την καρεκλα που καθομαι στο Καραισκακη, αυτοματως θα την χρεωθω γιατι ξερουν οτι το διαρκειας ανηκει σε εμενα. Αυτο δεν ισχυει για τις θυρες 1-9

NLS
11-01-05, 17:35
btw το topic είναι ανορθόγραφο

Gothic
11-01-05, 17:42
Τα εισητήρια του members club τα πούλησαν οι Πανιώνιοι σε Ολυμπιακούς σε διπλάσια τιμή, σύμφωνα με τον αρχιμπάτσο (μην ρωτάτε βαθμούς και ονόματα). Απο εκεί και πέρα ας σκεφτεί ο καθένας οτι θέλει. Φανταστείτε π.χ. να πούλαγαν Ολυμπιακοί 1000 εισητήρια σε Παναθηναϊκούς στη ζούλα στον προηγούμενο αγώνα για εξέδρα που ήταν για Ολυμπιακούς. Λακαμάδες με περικεφαλαία οι μεν που θα τα αγόραζαν, αλλα εγκληματίες με φούντα αυτοί που θα τα πούλαγαν.

Τεσπα, αυτό που πρότεινε ο npats ήταν το καλύτερο. Μέχρι να περάσουν τα 5 χρόνια, θα έχουν περάσει την ηλικία των 20 και θα έχουν βάλει και λίγο μυαλό στην κούτρα τους (οι περισσότεροι).

toro
11-01-05, 19:35
Καλά ρε παιδιά εσείς ακόμα ψάχνετε ποιος φταίει για τα επεισόδια ;

Οι εξωγήινοι ντε, αφού το είπαμε, βάλτε το και στις απαντήσεις...


Σοβαρά τώρα, μήπως φταίνε και τα Μέσα Μαζικής Αποχαύνωσης εκτός από τους άλλους συνενόχους (Μπέος, Κόκκαλης, Ορφανός, Ελληνική Αστυνομία) ;;;

giokas
11-01-05, 19:59
Εφόσον δεν πιάνει η αστυνομία καμια δεκαριά τσογλάνια να τα χώσει μέσα για κανα μήνα, και εφόσον δεν μηδενήζονται/υποβιβάζονται ομάδες για τέτοιου είδους επεισόδια, αυτά θα συνεχίζονται. Ο Ολυμπιακός/Πανιόνιος και η κάθε ομάδα δεν βλέπω γιατί φταίνε, εφόσον μπορούν να κάνουν κάτι και να μείνουν ατιμώρητοι, το κάνουν. Αν ξέρανε ότι απο αύριο θα παίζουν β εθνική θα μαζεύανε τους οπαδούς τους και τους εαυτούς τους. Νόμοι υπάρχουνε αλλά δεν εφαρμόζονται, ειδικά για τις μεγάλες ομάδες.

Συμφωνω κι εγω.Εχω κι αλλη λυση πιο οικονομικη :idea: ..να αφησουν αυτα τα τσογλανια χωρις αστυνομια να σκοτωθουν να μεινουμε λιγοτεροι.Εγω δεν θα στεναχωρηθω καθολου με τα χαλια τους.θα μειωθει κι η ανεργια. :evil: :evil: Απόψεις εε??

NLS
11-01-05, 20:06
χμ, έχει μια λογική :)

moralas
11-01-05, 20:08
Αλήτη Μπους...

Νικαετός
11-01-05, 21:32
Τα εισητήρια του members club τα πούλησαν οι Πανιώνιοι σε Ολυμπιακούς σε διπλάσια τιμή, σύμφωνα με τον αρχιμπάτσο (μην ρωτάτε βαθμούς και ονόματα). Απο εκεί και πέρα ας σκεφτεί ο καθένας οτι θέλει. Φανταστείτε π.χ. να πούλαγαν Ολυμπιακοί 1000 εισητήρια σε Παναθηναϊκούς στη ζούλα στον προηγούμενο αγώνα για εξέδρα που ήταν για Ολυμπιακούς. Λακαμάδες με περικεφαλαία οι μεν που θα τα αγόραζαν, αλλα εγκληματίες με φούντα αυτοί που θα τα πούλαγαν.


Από όσα άκουσα οι οπαδοί μπήκαν στην συγκεκριμένη θύρα ΧΩΡΙΣ εισιτήρια. (Έκαναν ντου δηλαδή) Ένας νεαρός λίγο παχουλός (sic!) ,που έδειχνε η τηλεόραση να κραδαίνει ΔΥΟ εισιτήρια και να λέει πως δεν μας αφήνουν να μπούμε στο γήπεδο, είναι πρόεδρος (ή μέλος ) κάποιου συνδέσμου οπαδών του Ολυμπιακού στο Π.Φάληρο (έτσι μου είπε μέλος του ίδιου συνδέσμου , μαθητής μου στην σχολή). Οι υπόλοιποι δεν είχαν εισιτήριο (λέει ο Πανιώνιος) . Δεν ρίχνω ευθύνες , αυτές όλοι ξέρουμε σε ποιους ανήκουν. ΑΠλά καταθέτω αυτά που είδα και άκουσα.

WAntilles
11-01-05, 21:38
Γιατί συνεχίζετε αμετανόητα να ασχολείστε με εγχώριες διοργανώσεις και καφροπαιχνίδια, και με τα συστηματικώς και μαζικώς εκτρεφόμενα σε βουστάσια, ζώα, από όλες τις ΠΑΕ και ΚΑΕ, ώστε να τα χρησιμοποιούν για την προώθηση των επιχειρηματικών τους συμφερόντων;

anfil
11-01-05, 22:01
Εγω με τον ΤΣΟΥΚΑΛΑ ειμαι.
Ζήτω οι επαγγελματίες φίλαθλοι.

kostthem
11-01-05, 22:04
Γιατί είναι κοινωνικό φαινόμενο WAntilles. Δυστυχώς :evil: .

Gedo
11-01-05, 22:28
Γιατί συνεχίζετε αμετανόητα να ασχολείστε με εγχώριες διοργανώσεις και καφροπαιχνίδια, και με τα συστηματικώς και μαζικώς εκτρεφόμενα σε βουστάσια, ζώα, από όλες τις ΠΑΕ και ΚΑΕ, ώστε να τα χρησιμοποιούν για την προώθηση των επιχειρηματικών τους συμφερόντων;



Να σταματησω εγω να ασχολουμε με το αθλημα και την ομαδα που αγαπαω απο μικρο παιδι, για 1000 μαλακισμενα?
Ειναι λυση αυτο?

anfil
12-01-05, 00:28
Να σταματησω εγω να ασχολουμε με το αθλημα και την ομαδα που αγαπαω απο μικρο παιδι, για 1000 μαλακισμενα?
Ειναι λυση αυτο?

αντε τοτε πισω απο τον ΤΣΟΥΚΑΛΑ

@ ADSLgr.com All rights reserved.