PDA

Επιστροφή στο Forum : ΦΡΑΓΗ ΚΑΙ ΥΠΟΚΛΟΠΗ



vandofan21r
07-09-07, 11:17
Καλησπερα ! Θα ηθελα να ρωτησω αν γινετε να βαλω φραγη σε ολες της κλησεις εκτος της εισερχομενες και τις εξερχομενες ! Απο τι ειδα στις ψηφιακες ευκολιες ειναι το νο 5 η φραγη που θελω αν κανω λαθος πειτε το :oops: ! Επισης παλιοτερα οταν ειχαμε τηλεφωνο ειχαν γινει κατι υποκλοπες και μας ειχαν ερθει κατι λογαριασμοι 2000 ευρω ! Μαλλον καποιος απο την πολυκατικια πειραξε τα καλωδια και ειχε και αυτος τηλεφωνο και επερνε και μας χρεωνε τρελα αλλα απλα το κοψαμε και δεν δωσαμε συνεχεια ! Επισης παλιοτερα ειχαμε κανει το τηλεφωνο το ιδιο νουμερο να χτυπαει σε 3 σπιτια ! Αυτο θα συμβενει και τωρα που το ξαναενωσα ?
Αν ναι τι μπορω να κανω για να χτυπαει μονο στο σπιτι μου ?

Λιγο μπερδεμενα τα πραγματα ... εε ! :p

sxbcl
07-09-07, 11:25
Δεν μπορώ να καταλάβω ακριβώς τι είδους φραγή θέλεις να κάνεις.
Δεν είναι δυνατόν και ολες τις κλησεις να φράξεις και οι εισερχομενες και οι εξερχομενες να είναι δυνατόν να πραγματοποιηθούν.....

k_koulos
07-09-07, 11:27
θέλει να φράξει τις κλήσεις που δεν γίνονται απο αυτόν [αφού έχει υπόνοια υποκλοπής γραμμής]

δες αν γίνεται να βάζεις κωδικό πριν την πραγματοποίηση κλήσεων/κλείδωμα γραμμής και όχι μόνιμη φραγή;)

vandofan21r
07-09-07, 11:35
Οχι εγω αυτο που θελω ειναι να γινονται κλησεις μονο υπεραστικες και αστικες που δεν χρεωνομαι ! Μετα θα βλεπω απο το ονλινε συστημα της κλησεις και οταν δω οτι γινονται κλησεις που δεν κανω τοτε να κινηθω νομικα αλλα οχι παλι να με χρεωσει ! Το να κανω κληση καθε φορα με κωδικο δεν γνωριζω αν γινετε παντος και αυτο ειναι μια καλη λυση ...

gkagg
07-09-07, 12:27
Οχι εγω αυτο που θελω ειναι να γινονται κλησεις μονο υπεραστικες και αστικες που δεν χρεωνομαι ! Μετα θα βλεπω απο το ονλινε συστημα της κλησεις και οταν δω οτι γινονται κλησεις που δεν κανω τοτε να κινηθω νομικα αλλα οχι παλι να με χρεωσει ! Το να κανω κληση καθε φορα με κωδικο δεν γνωριζω αν γινετε παντος και αυτο ειναι μια καλη λυση ...

Πώς βλέπω τις OnLine κλήσεις στο SITE της FORTHNET;

petrogazz
07-09-07, 12:35
Πώς βλέπω τις OnLine κλήσεις στο SITE της FORTHNET;

www.forthnet.gr/oam

Πρέπει να ζητήσεις κωδικούς για να μπορέσεις να δεις τον λογαριασμό σου.

vandofan21r
07-09-07, 20:45
Καθε ποτε ανανεωνετε με το που τελιωσει η κληση το βλέπεις στο ονλινε συστημα τους ?

@ ADSLgr.com All rights reserved.