PDA

Επιστροφή στο Forum : Προβλημα με εισερχομενες κλησεις......



evripidis
07-09-07, 14:19
Συγνωμη αλλα αυτη τη φορα θα εκφραζομαι λιγο σκληρα.........
Τις τελευταιες 2-3 μερες δεν μπορουν να με παρουν τηλεφωνο.......
Ενω εγω μπορω να καλεσω κανονικα,οταν καποιος αλλος με καλει η γραμμη ειναι νεκρη......
Μονο μετα αφου κανω εγω κληση η γραμμη λειτουργει κανονικα για 2-3 λεπτα..........:rtfm:
Το ιδιο προβλημα υπαρχει και για το 211 και για το 210............
Ενω ειχαμε ξεκινησει πολυ καλα,αριστα μπορω να πω,τωρα εχει αρχισει να πεφτει η ταχυτητα του Ιντερνετ,το τηλεφωνο να αρχιζει προβληματα,και γενικα να εμφανιζονται οι λογοι που δεν επελεξα αλλη εταιρια............

Επειδη δεν αντεχω αλλο λογια και θεωριες,και θελω να με μπορει να με καλει καποιος,θελω αμεση εξυπηρετηση και οχι απαντηση μετα απο κανα μηνα παλι.........

Για να μπορεσετε να βρειτε ολα τα στοιχεια μου σας δινω τον κωδικο πελατη,ο οποιος ειναι 200705310031 και η συνδεση ειναι στο ονομα Ιωαννης Μηκος......

evripidis
10-09-07, 13:20
Oυτε σημερα δεν εχει απαντησει κανεις.......????

Netone2
12-09-07, 06:44
Συγνωμη αλλα αυτη τη φορα θα εκφραζομαι λιγο σκληρα.........
Τις τελευταιες 2-3 μερες δεν μπορουν να με παρουν τηλεφωνο.......
Ενω εγω μπορω να καλεσω κανονικα,οταν καποιος αλλος με καλει η γραμμη ειναι νεκρη......
Μονο μετα αφου κανω εγω κληση η γραμμη λειτουργει κανονικα για 2-3 λεπτα..........:rtfm:
Το ιδιο προβλημα υπαρχει και για το 211 και για το 210............
Ενω ειχαμε ξεκινησει πολυ καλα,αριστα μπορω να πω,τωρα εχει αρχισει να πεφτει η ταχυτητα του Ιντερνετ,το τηλεφωνο να αρχιζει προβληματα,και γενικα να εμφανιζονται οι λογοι που δεν επελεξα αλλη εταιρια............

Επειδη δεν αντεχω αλλο λογια και θεωριες,και θελω να με μπορει να με καλει καποιος,θελω αμεση εξυπηρετηση και οχι απαντηση μετα απο κανα μηνα παλι.........

Για να μπορεσετε να βρειτε ολα τα στοιχεια μου σας δινω τον κωδικο πελατη,ο οποιος ειναι 200705310031 και η συνδεση ειναι στο ονομα Ιωαννης Μηκος......



θα φροντισω προσωπικά να επικοινωνησουμε αμεσα μαζι σου

Σε ευχαριστώ

@ ADSLgr.com All rights reserved.