PDA

Επιστροφή στο Forum : ADSL OK Telephone Dead !!!!



tolispolo
08-09-07, 09:55
Καλημερα σε ολους τους πονεμενους Tellaτες!!!
Απο προχθες (6/9) διαπιστωσα οτι δεν λειτουργουσε το τηλεφωνο μου και αυτο χαρις σε φιλο που καλουσε και δεν επαιρνε απαντηση.
"Που εισαι ρε?" "Σπιτι." "Και γιατι δεν σηκωνεις το σταθερο?" "Γιατι με έπαιρνες ?" .Το τηλεφωνο νεκρο...
6/9/2007 :
Πηρα το CC να αναφερω βλαβη 08:30 το πρωι.Προς εκπληξη μου το σηκωσανε αμεσως!!!!Εδωσα την βλαβη και μου ειπαν θα την προωθησουν στο Τεχν.Τμημα.
8/9/2007:
Ξαναπηρα το CC να δω τι γινεται γιατι το τηλεφωνο ακομα νεκρο.
"Προωθηθηκε κυριε στο Τεχν.Τμημα μετα απο 2 ωρες της αναγγελιας τη βλαβης"
"Αυτη τη στιγμη το εξεταζουν οι τεχνικοι"
"Σημερα δηλαδη θα τελειωσει το θεμα?":)
"ΑΓΝΩΣΤΟ κυριε":nono:


Ξεχασα να σας πω οτι το τηλ+ADSL δουλευαν αψογα απο 31/5/2007 εως και 6/9/2007.

Τι να χαλασε αραγε?
Μηπως κανενας ασχετος τεχνικος τραβηξε κανα καλωδιο για να συνδεση κανενα αλλο Tellaτη??ΦΥΓΕ ΕΣΥ ΕΛΑ ΕΣΥ!!!!
Να δουμε αν ο νεος ιδιοκτητης κανει τιποτα γιατι και η υπομονη εχει τα ορια της!!!

Δεν γινεται καθε πρωι να κανουμε την προσευχη μας για να λειτουργει κατι που πληρωνουμε πιο ακριβα σε σχεση με αλλους παροχους .

Tellaaaaaaaτες Μου!!!!

greg21
08-09-07, 10:54
Το ιδιο προβλημα με το τηλεφωνο εχω και εγω.Αλλα οχι μονομια φορα.Πολλες.Τωρα ειναι νεκρο 10 μερες.Πριν απο ενα μηνα παλι τα ιδια.Οποτε καλη υπομονη μεχρι να ληξει το συμβολαιο.

tolispolo
08-09-07, 11:30
Σε ποσες μερες ειχες αποκατασταση απο την μερα που δηλωσες βλαβη?

greg21
08-09-07, 12:21
Κοιτα για κομμενο τηλεφωνο εχω δηλωσει μεχρι τωρα 4 φορες βλαβη.Η μεγαλυτερη εγινε σε 15 μερες.Τωρα εχω 10 μερες χωρις να εχει γινει και αλλες 2 φορες που προφανως ετυχε αλλα εγινε σε 1 μερα περιπου.Για τις μικρες διακοπες δεν δηλωνα βλαβη.Σε 2-5 ωρες ηταν ενταξει.Χαμοςςςςς

tolispolo
08-09-07, 12:31
Θα κανει αραγε τιποτα ο Αιγυπτιος ιδιοκτητης να τους ταρακουνησει λιγο ή θα την πουλησει και αυτος κακειν κακως κι αυτος!!!?
Ηδη το CC απαντα σχεδον αμεσως σε αντιθεση με πριν που περιμενες απο 15 λεπτα το λιγοτερο αν ησουν τυχερος !!!

Kongas
08-09-07, 15:23
[QUOTE=tolispolo;1411191]
Δεν γινεται καθε πρωι να κανουμε την προσευχη μας για να λειτουργει κατι που πληρωνουμε πιο ακριβα σε σχεση με αλλους παροχους .

QUOTE]

δες την καλή πλευρά, η tellas σε φέρνει πιο κοντά στον Θεό :rolleyes:

tolispolo
10-09-07, 18:22
[QUOTE=tolispolo;1411191]
Δεν γινεται καθε πρωι να κανουμε την προσευχη μας για να λειτουργει κατι που πληρωνουμε πιο ακριβα σε σχεση με αλλους παροχους .

QUOTE]

δες την καλή πλευρά, η tellas σε φέρνει πιο κοντά στον Θεό :rolleyes:


Καλοοοοοοο!!!!:lol:
Το προβλημα αποκαταστάθηκε!!!!!Το προβλημα: To ADSL splitter Speedtouch που χορηγει η εταιρια τα ειχε φτυσει!!!!!

Το βρηκα κατα τυχη !!!!
Οσοι δεν εχετε τηλεφωνο δοκιμαστε κι αυτο

Βγαλτε το ADSL splitter Speedtouch και δοκιμαστε τη συσκευη χωρις αυτο!!!!

tolispolo
10-09-07, 18:29
:closed:


:closed:

@ ADSLgr.com All rights reserved.