PDA

Επιστροφή στο Forum : sxetika me ADSL Tellas



noizy
16-07-03, 23:28
λοιπόν, πρίν απο 2 μέρες επικοινώνησα με Tellas (e-mail) και πήρα την εξής απάντηση :

[u][u]Αγαπητέ κύριε,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την επικοινωνία σας, καθώς και για το ενδιαφέρον που επιδείξατε για τη Tellas.

Σχετικά με το ερώτημά σας που μας αποστείλατε μέσω e-mail, σας ενηεμρώνουμε ότι η Tellas παρακολουθεί στενά τις εξελίξεις και ετοιμάζει τις απαραίτητες υποδομές για να παρέχει ευρυζωνικές υπηρεσίες Internet κορυφαίας ποιότητας. Το δίκτυο οπτικών ινών, ο προηγμένος τηλεπικοινωνιακός εξοπλισμός και η τεχνογνωσία της Tellas, αποτελούν εγγύηση για το επίπεδο των υπηρεσιών της. Η τιμολόγηση των υπηρεσιών θα εξαρτηθεί και από το κόστος χονδρικής του ΟΤΕ και θα είναι από τις πλέον ανταγωνιστικές στην αγορά, καθώς αποτελεί πολιτική της Tellas να προσφέρει την καλύτερη δυνατή σχέση κόστους/ποιότητας σε συνδυασμό με άριστη εξυπηρέτηση πελατών.

Η Τellas ευελπιστεί ότι το μήνα Σεπτέμβριο θα είναι σε θέση να ανακοινώσει στο ευρύ κοινό σχετικές λεπτομέριες γύρω από τη προσφορά υπηρεσιών ADSL , καθώς και το τιμολόγιο των υπηρεσιών.



Με εκτίμηση

Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών

TELLAS A.E.

τα υπόλοιπα σχόλια δικά σας, εγώ το καθήκον μου το έκανα και σας ενημέρωσα, αντε να δούμε τι θα γινει επιτέλους.....




Η επόμενη επικοινωνία ήταν με τον πΟΤΕ και με πήραν τηλέφωνο την επόμενη μερα και η απάντηση τους ήταν η εξής : θα σας παρακαλούσαμε να πηγαίνεται στο site του oteshop.gr τουλάχιστον μια φορά την εβδομάδα, γιατί καθε τόσο ενημερώνεται, μεχρι να δειτε το ονομά σας, μετά θα μπορείτε να υποβάλετε την αίτηση σας. Ξέχασα να πω τι τους ρώτησα, ερώτηση : θα ήθελα να μου πείτε πότε περίπου θα μπορέσουμε και εμείς που μένουμε στην Σαλαμίνα να χρησιμοποιήσουμε την ADSL αλλα και πότε έχετε σκοπό να κάνετε μια τέτοια κίνηση ή αν θα κάνετε κάτι τέτοιο, απελπιστήκαμε πλέον.....


τι έχετε να πείτε για όλα αυτά?????????????????????????/

roiy1
17-07-03, 01:24
Η τιμολόγηση των υπηρεσιών θα εξαρτηθεί και από το κόστος χονδρικής του ΟΤΕ και θα είναι από τις πλέον ανταγωνιστικές στην αγορά, καθώς αποτελεί πολιτική της Tellas να προσφέρει την καλύτερη δυνατή σχέση κόστους/ποιότητας σε συνδυασμό με άριστη εξυπηρέτηση πελατών.


xaxaxxaxaxaxaxaxa poly kalo!!!!! to allo me ton toto to kserete??? ti na po, ti na po?? de leo tipota kalytera...

jimsliakas
17-07-03, 02:03
Τοσο καιρο τα ιδια λενε..

noizy
17-07-03, 02:28
ναι ρε παιδιά το κσέρω ότι λένε τα ίδια και ότι όλα αυτά είναι αστεία αλλά εγώ έγραψα εδώ ότι μου είπανε γιατί είδα ότι είπανε κάτι για σεπτέμβρη, θα δείξει, ίσως τελικά γίνει τίποτα, διαφορετικά με βλέπω να παραμένω με την ISDN, μα τι ζητήσαμε πια?λές και τους είπαμε να μας πούν προς τα που πέφτει ο παράδεισος ( με ακρίβεια) και τι τιμές εχουν τα εισιτήρια. ΗΜΑΡΤΟΝ πια. τεσπά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

@ ADSLgr.com All rights reserved.