PDA

Επιστροφή στο Forum : Αδικία εις βάρος του Ολυμπιακού



Σελίδες : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

eXORCIST_87
15-01-05, 10:14
Τα καταφέρανε πάλι...Έκοψαν βαθμούς από μας μήπως μας φτάσουν οι υπόλοιποι.Αίσχος!!!Αλλά ούτε έτσι θα μας πάρουν το πρωτάθλημα , οι παλιολαγοί!!!


«Αν και είναι πολύ δυσάρεστη η στιγμή, είχα την ανάγκη να πω πέντε κουβέντες. Ο Ολυμπιακός χαρίζει τους βαθμούς και τα αργύρια στους θεματοφύλακες της ασυδοσίας και της αδικίας. Οι Ολυμπιακοί έχουμε ρόζους στα χέρια, όχι σε άλλα σημεία του σώματος που έχουν εκείνοι... Ο καλύτερός τους έχει λέπρα κι αυτή δε μεταδίδεται σ' εμάς. Ξεσηκωθείτε ενάντια στην αδικία. Αλίμονό τους» Γιώργος Δεληκάρης

zaranero
15-01-05, 10:19
Ενδιαφερουσα η εικονα :)

arakis
15-01-05, 10:25
Αν και ειμαι Ολυμπιακος,δεν αντεχω αλλο αυτη την καφριλα των γηπεδων.

manoulamou
15-01-05, 11:07
Τον κατακαϋμενο τον Ολυμπιακο, μα πως φερνονται πια σ αυτη την
ομαδαρα, με την ενδοξη πορεια στο εξωτερικο, με τοσους ευρωπαικους τιτλους.
Μονο ετσι θα μπορεσουν επιτελους να προσπαθησουν να την νικησουν, καποιες
αλλες ομαδουλες, που δεν φτανουν ουτε στο δακτυλακι του Θρυλου.
Τι λετε ρε παιδια σας πειραξαν την ομαδα ? να τους τσακισετε αλοιμονο.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Μα μας δουλευετε ρε, με τα χαλια που εχει σημερα το -επαγγελματικο- ποδοσφαιρο στην Ελλαδα, που δεν τολμαει οχι οικογενεια, οχι γυναικα, ουτε οι παικτες της αντιπαλης ομαδας να εμφανιστουν στο γηπεδο χωρις ασφαλεια ζωης.
Σε λιγο θα θελουμε κρανος και αλεξισφαιρα γιλεκα, ακομα και για να μπουμε στο μετρό, οταν μετακινουνται οι "οργανωμενοι".Εχουν ολα αυτα σχεση με αθλητισμο και αμιλλα? Για ριξτε μια ματια στην Ευρωπη,πως καθονται ολοι οι φιλαθλοι διπλα-διπλα, χωρις να θελουν τα ΜΑΤ, για να μη σφαχτουν και να μη γκρεμισουν το γηπεδο. Εχετε δει αγωνα μπασκετ ΝΒΑ? Δλδ αυτοι τι ειναι: αδελφουλες?
Που ακουστηκε να φταιει μονο ο διαιτητης, αντε και οι μπατσοι,γιατι δεν εγινε ο αγωνας, μηπως να γινοταν με joystick και το software να το εδινε η ιντρακομ.
Υ.Γ.
Σημειωστε παρακαλω οτι δεν ειμαι ΟΠΑΔΟΣ καμμιας ομαδας,
και εγω μεγαλωσει στα Ταμπουρια του Πειραια, διπλα στο Θεμιστοκλειο...
Δυστυχως ομως ολα τα παραπανω ισχυουν, κατ αναλογιαν για πολλες αλλες ομαδες, που διαμαρτυρονται μονο οταν θιγονται τα μικροσυμφεροντα τους

mistac75
15-01-05, 11:12
Τα καταφέρανε πάλι...Έκοψαν βαθμούς από μας μήπως μας φτάσουν οι υπόλοιποι.Αίσχος!!!Αλλά ούτε έτσι θα μας πάρουν το πρωτάθλημα , οι παλιολαγοί!!!


«Αν και είναι πολύ δυσάρεστη η στιγμή, είχα την ανάγκη να πω πέντε κουβέντες. Ο Ολυμπιακός χαρίζει τους βαθμούς και τα αργύρια στους θεματοφύλακες της ασυδοσίας και της αδικίας. Οι Ολυμπιακοί έχουμε ρόζους στα χέρια, όχι σε άλλα σημεία του σώματος που έχουν εκείνοι... Ο καλύτερός τους έχει λέπρα κι αυτή δε μεταδίδεται σ' εμάς. Ξεσηκωθείτε ενάντια στην αδικία. Αλίμονό τους» Γιώργος Δεληκάρης


ΚΑΛΑ ΡΕ ΦΙΛΕ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ; ΟΙ "ΦΙΛΑΦΛΟΙ" ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΤΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ; ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΡΙΧΝΟΥΝ ΞΥΛΟ ΣΤΟΥΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥΣ; ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΙΩΝΙΟΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΜΥΝΘΥΚΑΝ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΝΑ ΡΙΧΝΟΥΝ. ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΤΕ ΚΙΟΛΑΣ;
ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ Ο ΣΚΑΤΟΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΔΙΑΛΥΣΕΙ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ;
ΑΙ ΚΑΙ ΣΥΧΤΙΡ ΔΗΛΑΔΗ!!!
:twisted: :twisted: :twisted:

manoulamou
15-01-05, 11:18
Τι λες καλε μου mistac75 δεν καταλαβες οτι ηταν μεταμφιεσμενοι
μπραβοι του Μπεου, που σε συνεργασια με τον Βρυκολακα
δημιουργησαν τα επεισοδια, για να συκοφαντησουν τους
υποδειγματικους οπαδους και την ομαδα Θρυλο...
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Aias
15-01-05, 11:21
Καλα που ξερεις οτι ηταν ολυμπιακοι?Το εγραφε στο κουτελο τους?Εσενα αν παει ο αδελφος σου και σκοτωσει καποιον, εσενα θα βαλουν μεσα?Αν ειναι βαφτιζομαι και εγω ΠΑΟ,ΑΕΚ,Κατω Ηγουμενιτσα και τα κανω σμπαραλια.
Οσο για την ποινη αν ηταν δικαια ή αδικη δεν εχω να σχολιασω τιποτα.Μονο οτι θα το εκαναν αυτο αν ηταν προεκλογικα?

mistac75
15-01-05, 11:23
Τι λες καλε μου mistac75 δεν καταλαβες οτι ηταν μεταμφιεσμενοι
μπραβοι του Μπεου, που σε συνεργασια με τον Βρυκολακα
δημιουργησαν τα επεισοδια, για να συκοφαντησουν τους
υποδειγματικους οπαδους και την ομαδα Θρυλο...
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Ναι και εγώ έγινα την παραμονή της Πρωτοχρονιάς ο Αη Βασίλης και μοίρασα δώρα σε όλα τα παιδάκια του κόσμου;
ΤΙ ΛΕΣ ΡΕΕΕΕΕ; ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΗΡΑ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ!!!
ΔΗΛΑΔΗ ΕΧΕΤΕ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΙΣΤΕΣ; ΚΑΙ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ; ΒΡΕ ΕΞΟΡΙΑ ΣΤΗΝ ΣΕΛΗΝΗ ΘΕΛΕΤΕ!!!
ΕΧΕΤΕ ΜΑΘΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΣΤΗΝΟΝΤΑΣ ΑΓΩΝΕΣ, ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ κοκ. ΑΝΤΕ, ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΩΣ ΕΔΩ!!!

Update: Φίλε 10000000000 συγνώμη. Τώρα κατάλαβα ότι το σχόλιο σου ήταν ειρωνικό για τους γαύρους. Παρόλαυτά αυτά που έγραψα ισχύουν για τους γαύρους!!!

mistac75
15-01-05, 11:27
Καλα που ξερεις οτι ηταν ολυμπιακοι?Το εγραφε στο κουτελο τους?Εσενα αν παει ο αδελφος σου και σκοτωσει καποιον, εσενα θα βαλουν μεσα?Αν ειναι βαφτιζομαι και εγω ΠΑΟ,ΑΕΚ,Κατω Ηγουμενιτσα και τα κανω σμπαραλια.
Οσο για την ποινη αν ηταν δικαια ή αδικη δεν εχω να σχολιασω τιποτα.Μονο οτι θα το εκαναν αυτο αν ηταν προεκλογικα?

Όλοι ξέρουμε ότι οι "φίλαθλοι" του Ολυμπιακού είναι πολύ χειρότεροι από τους αντίστοιχους του ΠΑΟΚ. Οπότε μην λέμε ότι θέλουμε τώρα. Οι Πανιώνιοι ποτέ δεν θα προκαλούσαν αυτά τα επεισόδια. Εξάλλου η ιστορία ξεκίνησε από το πόλο νομίζω, γιατί από εκεί οι γαύροι άρχισαν να τα σπάνε.

Aias
15-01-05, 11:29
Με την δικια σου λογικη : Με την ΝΔ θα τα περνει ο βαζελος αλλα επειδη οι παιχτες δεν μπορουν ουτε στημενα παιχνιδια να κερδισουν ας το κανουμε λιγο πιο σιγουρο.

papdoux
15-01-05, 11:32
Συγνωμη, αλλα σε κατι επεισοδια μεσα στο γηπεδο της λεωφορου, με σημαια τον προεδρο του βαζελου, ο διαιτητης ετρωγε ξυλο και η τιμωρια τετοια δεν ηταν. Τωρα, τα επεισοδια εγιναν απο αγνωστης αθλητικης ταυτοτητας ατομα (συμφωνα με τα επισημα στοιχεια και τις επισημες καταθεσεις)στο γηπεδο της Ν.Σμυρνης και ο γαυρος τιμωρειται με μειωση βαθμων, μηδενισμο, χρηματικο προστιμο, και 5 αγωνιστικες. Και λεω, και, αμα δεχθουμε οτι η τοτε χρονια ηταν γαυροκρατουμενη, η σημερινη ειναι παρα πολυ βαζελοκρατουμενη και μαλιστα βγαινει ολη η χολη και το δηλητηριο που μαζευεται απο τις πικρες, ανικανοτητες και αποτυχιες 7 χρονων.

stamiak
15-01-05, 11:36
Αδικία θα είναι αν κάτι από αυτά που επιβλήθηκαν είναι εκτός νόμου.

Αν είναι εντός του νόμου, στη συζήτηση για τον οποίο κλήθηκαν και συμφώνησαν όλες οι ΠΑΕ, τότε γιατί είναι αδικία;

KyR-X
15-01-05, 11:37
Δε μου λες εσυ με το banner? Το banner η "Προεδράρα" το εμπνεύστηκε?

ΔΗΛΑΔΗ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΙΣΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΩΦΕΛΗ Ο ΚΟΚΑΛΗΣ ΤΩΡΑ?

Εγω βαρέθηκα να ζω σε μια Ελλάδα των ανθρώπων τύπου Κόκαλη, καθόλου δεν με ενδιαφέρει αν είναι Πρόεδρος του Ολυμπιακού, απλά βρίσκεται εκεί για να μπορεί να ασκεί εξουσία προφασιζώμενος το "Στρατό" των θερμόαιμων του Ολυμπιακού οτι θα τον στέλνει να δημιουργεί επεισόδια και να εκβιάζει έτσι κάθε διοικούσα αρχή του τόπου.

Νταβατζήδες anyone?

Εγω ο πολίτης κερδίζω κάτι απο ολα αυτά?

mistac75
15-01-05, 11:38
Με την δικια σου λογικη : Με την ΝΔ θα τα περνει ο βαζελος αλλα επειδη οι παιχτες δεν μπορουν ουτε στημενα παιχνιδια να κερδισουν ας το κανουμε λιγο πιο σιγουρο.

Ποια ΝΔ λέτε ρε γμτ ποιος Βάζελος. Εφόσον φταίνε οι ¨φίλαθλοι" του Ολυμπιακού αλλά και του Πανιωνίου θα τιμωρηθούν τελεία και παύλα.Αν και πιστεύω ότι οι Πανιωνιοι ήταν θύματα αλλά τεσπάντων για να μην ακούμε την μορμούρα των γαύρων. Αυτά πέρι άγνωστης αθλητικής ταυτότητας (σιγά να μην ήταν και ΑΤΙΑ) είναι μ......ς!!! Άντε μπράβο, μάθαμε τώρα αυτή την καραμέλα για να μην τιμωρούντε οι μεγάλες ομάδες.
ΚΑΙ ΞΑΝΑΛΕΩ, ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ Ο ΣΚΑΤΟΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΔΙΕΛΥΕ (ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΝΑ ΔΙΑΛΥΕΙ) ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ;

Aias
15-01-05, 11:46
.Αν και πιστεύω ότι οι Πανιωνιοι ήταν θύματα αλλά τεσπάντων για να μην ακούμε την μορμούρα των γαύρων.

ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΧΑΑΑΑΧΧΧΑ

KyR-X
15-01-05, 11:46
Να μη σταματήσουμε στο προμηθευτή-Δημοσίου σαν το πρόεδρο του Ολυμπιακού ούτε Παναθηναϊκού ούτε της ΑΕΚ ούτε ΠΑΟΚ, να βρούμε και ενα μεγαλέμπορο ναρκωτικών να του δώσουμε κι αυτουνού ομάδα και ενα έμπορο όπλων να κάνουμε το ίδιο, όπως και εναν που προμηθεύει σάπια φάρμακα στο Δημόσιο που σκοτώνουν κόσμο, έτσι ώστε ακόμη κι όταν θα τους αρνηθεί κάποιος πρόσβαση στο Δημόσιο χρήμα, να στήνουμε επεισόδια με πληρωμένους διαιτητές και άλλα "άγνωστα αντιαθλητικά στοιχεία", για να μπορεί να απειλεί ο άνθρωπος και να διεκδικεί κρυμμένος όμως κάτω απο την ιδιότητα του "Προέδρου αθλητικού συλόγου" τότε λίγο θα απέχουμε απο τις φαβέλες τις Βραζιλίας.

ΑΛΛΑ ΕΚΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ ΒΛΕΠΟΥΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, ΕΔΩ ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ?

manoulamou
15-01-05, 11:47
Μου θυμιζετε πολυ τα παραθυρα της τηλεορασης
με τους -πρωην ΠΑΣΟΚ και νυν ΝΔ- κυβερνωντες να τα ριχνουν ο ενας στον αλλο.
Το ζητουμενο δεν ειναι η κοντρα ΠΑΟ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ, Βαρδινογιαννη-Κοκκαλη ή ΝΔ-ΠΑΣΟΚ.
Ειναι τα γενικοτερα χαλια, και οχι μονο του αθλητισμου και ιδιως του ποδοσφαιρου.
Δεν φταιει αγαπητοι μου ο απεναντι για τα αισχη που γινονται στη γειτονια μας.
Εμεις φταιμε που δεν διορθωνουμε να λαθη τα δικα μας πρωτα και μετα σε συνεργασια και με ηρεμη συζητηση, τα περισσοτερα προβληματα λυνονται.
Στην αναμπουμπουλα μονο οι λυκοι χαιρονται και εμεις ειμαστε τα προβατα...

mistac75
15-01-05, 11:47
.Αν και πιστεύω ότι οι Πανιωνιοι ήταν θύματα αλλά τεσπάντων για να μην ακούμε την μορμούρα των γαύρων.

ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΧΑΑΑΑΧΧΧΑ

Για κάντο αυτό το γέλιο πιο λιανά σε παρακαλώ.

mistac75
15-01-05, 11:50
Μου θυμιζετε πολυ τα παραθυρα της τηλεορασης
με τους -πρωην ΠΑΣΟΚ και νυν ΝΔ- κυβερνωντες να τα ριχνουν ο ενας στον αλλο.
Το ζητουμενο δεν ειναι η κοντρα ΠΑΟ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ, Βαρδινογιαννη-Κοκκαλη ή ΝΔ-ΠΑΣΟΚ.
Ειναι τα γενικοτερα χαλια, και οχι μονο του αθλητισμου και ιδιως του ποδοσφαιρου.
Δεν φταιει αγαπητοι μου ο απεναντι για τα αισχη που γινονται στη γειτονια μας.
Εμεις φταιμε που δεν διορθωνουμε να λαθη τα δικα μας πρωτα και μετα σε συνεργασια και με ηρεμη συζητηση, τα περισσοτερα προβληματα λυνονται.
Στην αναμπουμπουλα μονο οι λυκοι χαιρονται και εμεις ειμαστε τα προβατα...

Συμφωνώ σε αυτά που λες αλλά που να βρεθεί η συνεργασία και η ήρεμη συζήτηση με όλα αυτά τα κοράκια πάνω από το κεφάλι μας; Με όλη αυτή την υποκρισία;

Aias
15-01-05, 11:53
.Αν και πιστεύω ότι οι Πανιωνιοι ήταν θύματα αλλά τεσπάντων για να μην ακούμε την μορμούρα των γαύρων.

ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΧΑΑΑΑΧΧΧΑ

Για κάντο αυτό το γέλιο πιο λιανά σε παρακαλώ.

Σε λιγο θα μας πεις οτι ολες οι αλλες ομαδες ειναι Παναγες και ο Ολυμπιακος η πληγη του αθληματος.Μας τα παν' και αλλοι!

KyR-X
15-01-05, 11:55
Ρε συ mistac75 δε βλέπεις οτι είναι κόλπο το ολο thread για να ποδοσφαιροποιήσει τη κατάσταση και να βαφτίσει όποια φωνή λογικής διαφωνεί, ως "οπαδό αντίπαλης ομάδας"? Μόνο έτσι μπορούν να περάσουν σαν λογικά τα παράλογα αιτήματα τους. Αυτό που στη πραγματικότητα συμβαίνει είναι μια ομάδα τραμπούκων μαζέβεται με το έτσι γουστάρω, σπάει κεφάλια πολιτών για να δείξει τη δύναμη της (και μιλάω για ολα τα επεισόδια εκτός γηπέδου που ακουλουθούσαν πάντα και δυστυχώς θα συνεχίσουν να ακολουθούν με ομήρους τους πολίτες και τη κοινωνία) και μετά περιμένει και εκβιάζει τη κάθε αδύναμη κυβέρνηση αυτού του τόπου. Αν δε μπορεί μια κυβέρνηση τότε εμείς οι πολίτες πρέπει να υψώνουμε τις φωνές μας και να αντιδρούμε. Μη πέφτετε στη παγίδα της "ποδοσφαιροποίησης" παίζετε στο στρατόπεδο των τραμπούκων έτσι.

KyR-X
15-01-05, 11:59
Σε λιγο θα μας πεις οτι ολες οι αλλες ομαδες ειναι Παναγες και ο Ολυμπιακος η πληγη του αθληματος.Μας τα παν' και αλλοι!

Εγω προσωπικά σαν πολίτης αυτό που νιώθω με αυτά που βλέπω κάθε τρείς και λίγο πιστεύω οτι ο "Ολυμπιακός σου" πλέον δεν είναι τίποτε άλλο παρά μια γιάφκα τραμπούκων με πρόφαση και βιτρίνα το ποδόσφαιρο. Δύσκολο να διαψευστώ, εκτός απο το κόλπο της "ποδοσφαιροποίησης" μιας κατάστασης μπορείς π.χ. εμένα να με πείσεις? Μπορώ να μιλήσω για κάθε ομάδα έτσι, αλλά τη παρούσα στιγμή ως βιτρίνα λανσάρωνται οι υποτιθέμενοι οπαδοί του Ολυμπιακού.

mistac75
15-01-05, 12:10
Έχω αηδιάσει, κοντεύω να κάνω εμετό με όλα αυτά που διαβάζω σε αυτό το thread. Αποχωρώ λοιπόν και ας φωτίσει ο Θεός όλους τους φιλάθλους του κόσμου καθώς και κάτι άτομα όπως ο eXORCIST_87 και ο Aias.

djjohnny
15-01-05, 12:15
καποτε επρεπε να γινει η αρχη και ετυχε να ειναι ο ολυμπιακος αυτος που τρωει την πιο μεγαλη καμπανα!το ιδιο θα συνεβαινε αν ηταν ο παναθηναικος η η αεκ !!δεν σημαινει οτι ειναι σχεδιο κατα του ολυμπιακου το ολο σκηνικο!!πρεπει να δοθει ενα τελος στην βια!!και οσον αφορα την εκλογη Λυκουρεζου εγω σαν βαζελος ευχομαι να ειναι δικαιος προς ολους!αν ειναι να παρω πρωταθλημα με την ευνοια καποιων ΜΗ ΣΩΣΩ ΚΑΙ ΠΑΡΩ ΠΟΤΕ!!!

KyR-X
15-01-05, 12:34
Εγω απο τη άλλη θα είχα επιφυλάξεις, όταν βλέπεις μεγαλοδικηγόρο ως πρόεδρο (γνωστό το πως έχει κάνει καριέρα) και γνωρίζεις οτι απο κάτω μπορεί να υπάρχει παρόμοια ομάδα θερμοκέφαλων, δηλαδή θα μπορούσαν να έχουν εξασφαλισμένο το οτι θα τη γλυτώνουν αν δημιουργούν επεισόδια, παρατηρώ οτι το αντίπαλο στρατόπεδο, δηλαδή αυτο του Παναθηναϊκού "εξοπλίζεται" πράγμα που δεν μου αρέσει καθόλου, προβλέπω μια διελκυνστίδα τραμπουρκισμο΄πυ εκατέρωθεν που θα παρασύρει κι άλλους. Καλό το κλίμα κοινωνικής αποσταθεροποίησης που "στήνεται" το τελευταίο καιρό ε?

Αν μη τι άλλο θα προσφέρει αποπροσανατολισμό στη κοινή γνώμη, και περαιτέρω καταβαράθρωση στην κοινωνία με τα ωραία πρότυπα που θα σερβίρει, είναι λίγα τα ποσοστά βιασμών, και ανεξέλεγκτης κοινωνικής βίας πιστεύω, ίσως ξεφύγει κανένας τουρίστας και πατήσει το πόδι του στη χώρα μας τελικά..ή ίσως δεν είναι αρκετά τα χλεβαστικά σχόλια του ξένουν τύπου για τη κοινωνία μας χρειαζώμαστε λίγα ακόμη..επίσης δεν έχουμε ξεπέσει εντελώς στην κοινωνική μιζέρια που διέπει τη Τουρκία για παράδειγμα..πρέπει κάτι να κάνουμε για να φανούν κι αυτοί οι καημένοι καλύτεροι έστω κι απο κάποιον άλλον..Βα σου πω εγω μετά σε ποια τρίτη και τέταρη μοίρα θα πάνε οι διεκδικήσεις του πολίτη για καλύτερη ποιότητα ζωής, υγείας, εργασίας κτλπ. Ολοταχώς στο πάτο προβλέπω..

KyR-X
15-01-05, 12:36
double post

Dslmaniac
15-01-05, 12:36
Έτσι...Άλλαξαν τα πράγματα σε όλους τους τομείς. Ας ελπίσουμε ότι θα υπάρχουν ανάλογες συνέπειες σε όποιους υποπέσουν σε ανάλογα παραπτώματα. Για να δούμε τώρα θα μπούνε τα μαγκάκια ξανά μέσα να κάνουν επεισόδια; Και μην παραπονιέστε Exorcist και Aias αρκετές φορές κάθε χρονιά οι οπαδοί σας δημιουργούν προβλήματα εκτός έδρας. Τώρα αν σας βολεύει να το παίζουμε ότι ξαφνικά βρέθηκε ο ΟΣΦΠ (ή οποιαδήποτε ελληνική ομάδα) στο μάτι του κυκλώνα χωρίς να έχουν δώσει οι οπαδοί του αφορμή ποτέ, μαζί σας.
Όσο για τους χαρακτηρισμούς λαγούς κτλ νομίζω ότι είναι καλύτερα να τους αφήσετε στην άκρη αν το θέμα το ξεκινήσατε για να γίνει συζήτηση.

EDIT:Και αλήθεια ποια είναι η αδικία εις βάρος του Ολυμπιακού; Και αν ενδιαφέρεστε για το καλό του ποδοσφαίρου στην Ελλάδα και όχι τυφλά μόνο για τα συμφέροντα της ομάδας που υποστηρίζετε, γιατί το topic δε λέει αδικία εις βάρος του Ολυμπιακού και του Πανιωνίου;

Sannin
15-01-05, 12:40
Προβοκάτσια; Αδικία; Παιδιά δεν ξέρω κατά πόσο είστε ενημερωμένοι, αλλά ήταν κοινό μυστικό ότι οι γαύροι θα "μπουκάρουν" να πάρουν εισητήρια με το έτσι θέλω. Σε κάθε forum σε κάθε σύνδεσμο αυτό συζητούσαν. Η υποκρισία πλέον έχει και όρια της. Καλά να πάθετε όλοι σας, τα αξίζετε. Και μακάρι να συνεχίσουν έτσι για όλους.

Επίσης στη σιχαμένη "εφημερίδα των δημοσιογράφων", θα προσέξατε και κάποια μυνήματα πολιτικού περιεχομένου έτσι; :mrgreen:

manoulamou
15-01-05, 12:44
καποτε επρεπε να γινει η αρχη και ετυχε να ειναι ο ολυμπιακος αυτος που τρωει την πιο μεγαλη καμπανα!το ιδιο θα συνεβαινε αν ηταν ο παναθηναικος η η αεκ !!δεν σημαινει οτι ειναι σχεδιο κατα του ολυμπιακου το ολο σκηνικο!!πρεπει να δοθει ενα τελος στην βια!!και οσον αφορα την εκλογη Λυκουρεζου εγω σαν βαζελος ευχομαι να ειναι δικαιος προς ολους!αν ειναι να παρω πρωταθλημα με την ευνοια καποιων ΜΗ ΣΩΣΩ ΚΑΙ ΠΑΡΩ ΠΟΤΕ!!!
Και γιατι να γινει η αρχη απο τον Θρυλο- και απο ποιον να γινει - να γινει απο τον βρυκολακα - και γιατι να γινει απο τον βρυκολακα- και απο ποιον να γινει -
να γινει απο τον Χατζηπετρη :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Αντι να δερνοσαστε μεταξυ σας γαυροι, βαζελοι, χανουμακια και λοιπες δημοκρατικες δυναμεις, δε κοιτατε να βρειτε ενα καλο ψυχαναλυτη, γιατι σιγουρα καποιο παιδικο τραυμα θα εχετε.. δε μπορει να θεωρειτε οτι θα τα σπατε ατημωρητοι μια ζωη!
Αλλοι με λιγοτερα σαπιζουν στον Κορυδαλλο. Βριζετε, μαχαιρωνετε ανθρωπους, καιτε αυτοκινητα και για ολα αυτα κανεις δεν θα πληρωσει?
Για κουνειστε λιγο το κεφαλακι σας, κανει γκλινκ...
Νομιζω οτι μας χρειαζεται ενας καλος eXORCIST_87

spyrosn
15-01-05, 12:48
Τωρα, τα επεισοδια εγιναν απο αγνωστης αθλητικης ταυτοτητας ατομα (συμφωνα με τα επισημα στοιχεια και τις επισημες καταθεσεις)

Άσε ρε συ τώρα... :lol: :lol: :lol:

papdoux
15-01-05, 12:48
Αμα πρεπει να γινει καθαρση τοτε η ΑΕΚ επρεπε να εχει βρεθει στη 4η εθνικη σαν ερασιτεχνικο σωματειο μαζι με ΑΡΗ, ΠΑΟΚ και ολες τις ομαδες που εχουν χρεη και οχι να τους τα χαριζουν. Φιλοι μου, την καθαρση την κανεις σε ολους και οχι επιλεκτικα.

spyrosn
15-01-05, 13:00
Μια χαρά δίκαιη ήταν η απόφαση, και προβλεπόμενη από τον ΚΑΠ. Το ζητούμενο είναι να εφαρμοστεί σε όλες τις ανάλογες περιπτώσεις μπας και βάλουν μυαλό οι κάφροι, οι τραμπούκοι, και οι κολλημένοι fans του Τσουκαλά και του κάθε Τσουκαλά. :twisted: :twisted: :twisted:

manoulamou
15-01-05, 13:01
Έχω αηδιάσει, κοντεύω να κάνω εμετό με όλα αυτά που διαβάζω σε αυτό το thread. Αποχωρώ λοιπόν και ας φωτίσει ο Θεός όλους τους φιλάθλους του κόσμου καθώς και κάτι άτομα όπως ο eXORCIST_87 και ο Aias.
papdoux εγραψε """Αμα πρεπει να γινει καθαρση τοτε η ΑΕΚ επρεπε να εχει βρεθει στη 4η εθνικη σαν ερασιτεχνικο σωματειο μαζι με ΑΡΗ, ΠΑΟΚ και ολες τις ομαδες που εχουν χρεη και οχι να τους τα χαριζουν. Φιλοι μου, την καθαρση την κανεις σε ολους και οχι επιλεκτικα.""""

Αφου ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ με τους δυο σας, αποχωρω και εγω,
γιατι πολυ κρατησε η συζητηση με τους αμετανοητους χουλιγκανους,
και η βλακεια αν ηταν ιος θα ηταν εξ-αιρετικαααααα μεταδοτικος, δυστυχως ομως οχι θανατηφορος.

Crosstalk
15-01-05, 13:17
Προβοκάτσια; Αδικία; Παιδιά δεν ξέρω κατά πόσο είστε ενημερωμένοι, αλλά ήταν κοινό μυστικό ότι οι γαύροι θα "μπουκάρουν" να πάρουν εισητήρια με το έτσι θέλω. Σε κάθε forum σε κάθε σύνδεσμο αυτό συζητούσαν.

Ετσι εχουν μαθει τα αβουλα Τσκουκαλοπαιδα...............τωρα λενε θα κλεισουν και το λιμανι του Πειραια! 8)

Gedo
15-01-05, 13:38
ΚΑΛΑ ΡΕ ΦΙΛΕ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ; ΟΙ "ΦΙΛΑΦΛΟΙ" ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΤΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ; ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΡΙΧΝΟΥΝ ΞΥΛΟ ΣΤΟΥΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥΣ; ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΙΩΝΙΟΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΜΥΝΘΥΚΑΝ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΝΑ ΡΙΧΝΟΥΝ. ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΤΕ ΚΙΟΛΑΣ;


ΡΕ καρντασι τα ροπαλα του Μπειζμπολ που τα βρηκαν οι "αθωοι" Πανιωνιοι?
Ειχαν αγωνα μετα με τους Yankees?
Αλλα ετσι ειναι οτι θελει ο καθενας βλεπει και λεει.

Dslmaniac
15-01-05, 13:42
Όπως είπε η πλευρά του Πανιωνίου στη δίκη, μπήκαν στον αγωνιστικό χώρο... για να προστατευθούν. Όπως βλέπετε αν θέλει να το παίξει τρελός ο άλλος το παίζει άνετα και με νομικά επιχειρήματα και μάρτυρες από πάνω. Μην το παίζουμε τρελοί κι εμείς τώρα. Δεν έχεις ξαναδει ρόπαλα και λοιποά αντικείμενα στα χέρια οπαδών στην Ελλάδα Gedo; Γιατί ξαφνικά όλοι κάνουμε σαν να τιμωρήθηκαν ξαφνικά οι ομάδες χωρίς κανένα προηγούμενο;

Gedo
15-01-05, 13:46
Δεν διαφωνω μαζι σου.
Απλα και οι Πανιωνιοι πηγαν προετοιμασμενοι για να κανουν επεισοδια.

Και σιγουρα ειχαν και αβαντα απο καπου, αλλιως πως να περασεις μεσα στο γηπεδο ροπαλο του μπειζμπολ.

Δεν ηταν οι αθωοι που δεν το περιμενα και αναγκαστηκα αμυνθηκαν.

supernoone
15-01-05, 13:46
Καλα που ξερεις οτι ηταν ολυμπιακοι?Το εγραφε στο κουτελο τους?Εσενα αν παει ο αδελφος σου και σκοτωσει καποιον, εσενα θα βαλουν μεσα?Αν ειναι βαφτιζομαι και εγω ΠΑΟ,ΑΕΚ,Κατω Ηγουμενιτσα και τα κανω σμπαραλια.
Οσο για την ποινη αν ηταν δικαια ή αδικη δεν εχω να σχολιασω τιποτα.Μονο οτι θα το εκαναν αυτο αν ηταν προεκλογικα?

Σωστα!!! Πανιωνιοι ηταν που δεν ειχαν τι να κανουν και ειπαν:" Ρε δεν αρχιζουμε να πλακωνομαστε μεταξυ μας, να διαλυσουμε το γηπεδο μας και να μην ξεκινησει και το παιχνιδι;;;" Ε, και αρχισαν να πλακωνονται.
Κακως λοιπον τιμωρηθηκε ο Ολυμπιακος. Γιατι ως γνωστον ΜΟΝΟ 300(σαν του Λεωνιδα ενα πραγμα) και κατι ψιλα Ολυμπιακοι πηγαν στη Νεα Σμυρνη και εβλεπαν τους Πανιωνιους να πλακωνονται και να σπανε το γηπεδο.
Επρεπε λοιπον να "φαει" 8 αγωνιστικες μονο ο Πανιωνιος και -6 μονο ο Πανιωνιος. Επισης στον Ολυμπιακο επρεπε ο Πανιωνιος να ζητησει (εγγραφως) συγγνωμη που τον αναστατωσε και να δηλωσει οτι δεν θα το ξανακανει. Α, ακομα θα επρεπε να βγαλει τους 300+ οπαδους του Ολυμπιακου σε γευμα σε ενα καλο εστιατοριο σαν αποζημιωση, γιατι οπως και να το κανουμε οι ανθρωποι εκαναν τοσο δρομο για να δουν το παιχνιδι και χωρις να φταινε, δεν ειδαν τιποτα.....
Ρε δε γ****μαστε λεω γω....
Το εχουμε βρει καραμελα τοσα χρονια. Δεν ηταν οπαδοι μας, δεν φταιμε εμεις, γιατι εμας και οχι τους αλλους... Και και καθε φορα τα σπαμε ανενοχλητοι...
Αμ το αλλο. Αν θα το εκαναν σε προεκλογικη περιοδο.
Να το εκαναν!!! Να τους ψηφισουμε ολοι εμεις που θελουμε να πηγαινουμε στο γηπεδο με την γκομενα/γυναικα/παιδι μας χωρις να φοβομαστε οτι θα μας ερθει καμμια πετρα στο κεφαλι ή καμμια φωτοβολιδα στο ματι και θα μας αφησει στον τοπο.
Γιατι αν δεν το εχεις παρει χαμπαρι, Ελλαδα δεν ειναι μονο το καφριλικι που υποστηριζεις... (και εννοω ολων των ομαδων-Ολυμπιακου,Παναθηναικου,ΑΕΚ,ΠΑΟΚ,κτλ)
Ειμαστε και ολοι οι υπολοιποι που τα εχουμε βαρεθει αυτα!! Που θελουμε να παμε στο γηπεδο για να διασκεδασουμε και να περασουμε ευχαριστα(χασουμε-κερδισουμε)..
ΑΡΚΕΤΑ ΠΙΑ!!!!
Υ.Γ.
Πανιωνιος ειμαι. Και καλα μας κανανε.....

eXORCIST_87
15-01-05, 13:54
Σε ανακοίνωση της η ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ δήλωσε πως δεν θα ξαναζητήσει εισητήρια σε εκτός έδρας παιχνίδια...ΕΛΕΟΣ.ΕΚΑΝΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑΝ ΜΑΣ ΕΦΤΑΣΑΝ ΣΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΝΕ ΕΚΤΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΑΤΙΜΩΡΗΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΠΡΕΛΑ ΤΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ.

Επιπλέον , η συλλογική τιμωρία θεσπίστηκε από τον ΧΙΤΛΕΡ και ισχύει μόνο στην Ελλάδα πια.Δηλαδή αν πάω και σκοτώσω κάποιον, θα μπει όλη η οικογένεια μου φυλακή, όπως γινόταν τότε ?????

supernoone
15-01-05, 13:58
Επιπλέον , η συλλογική τιμωρία θεσπίστηκε από τον ΧΙΤΛΕΡ και ισχύει μόνο στην Ελλάδα πια.Δηλαδή αν πάω και σκοτώσω κάποιον, θα μπει όλη η οικογένεια μου φυλακή, όπως γινόταν τότε ?????

Και γιατι φιλε μου η ΠΑΕ Ολυμπιακος δεν κανει κατι;;;
Μηπως εκανε ποτε κατι για να μην δημιουργουνται επεισοδια;;;; Δεν νομιζω. Ισα ισα που τους συντηρει κιολας (κατι τσουκαλαδες και λοιπα "εσπεριδοειδη")
Οταν λοιπον κανουν κατι τοτε να λεμε οτι δεν υπαρχει συλλογικη τιμωρια... Οσο τους συντηρουν, να τιμωρουνται

vasper
15-01-05, 14:07
Σε ανακοίνωση της η ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ δήλωσε πως δεν θα ξαναζητήσει εισητήρια σε εκτός έδρας παιχνίδια...ΕΛΕΟΣ.ΕΚΑΝΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑΝ ΜΑΣ ΕΦΤΑΣΑΝ ΣΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΝΕ ΕΚΤΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΑΤΙΜΩΡΗΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΠΡΕΛΑ ΤΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ.

Επιπλέον , η συλλογική τιμωρία θεσπίστηκε από τον ΧΙΤΛΕΡ και ισχύει μόνο στην Ελλάδα πια.Δηλαδή αν πάω και σκοτώσω κάποιον, θα μπει όλη η οικογένεια μου φυλακή, όπως γινόταν τότε ?????

????!!!! Ρε φιλάρα... Τώρα φταίει ο Παναθηναϊκός για τα Χουλιγκάνια του Ολυμπιακού; Μήπως σας προκαλέσανε κιόλας να τα σπάσετε; Και λίγη ήταν η τιμωρία. Άντε και σε άλλες τέτοιες σε όλες τις ομάδες που οι ανεγκέφαλοι οπαδοί θα κάνουν τέτοιες φασαρίες.

Μπράβω στην ανεξάρτητη δικαιοσύνη. Η αυτοκρατορία του θείου Σωκράτη τελείωσε.

Για να μάθουν επιτέλους όλοι αυτοί οι ΗΛΙΘΙΟΙ ότι πρέπει να υπάρχουν μόνο φίλαθλοι στα γήπεδα. Ο ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΣ ΤΕΛΟΣ. Θα σας τον κόψουνε.

gadgetakias
15-01-05, 14:09
Υποστηρίζω καταρχήν τον Ολυμπιακό σαν ομάδα, και το καλύτερό μου είναι να κολλάω σε φίλους Παναθηναϊκούς. Παρακολουθώ αγώνες του Ολυμπιακού στην TV και ελάχιστα πηγαίνω στο γήπεδο και μόνο σε Champion League. Οποιαδήποτε Ελληνική ομάδα παίζει Ευρώπη την παρακολουθώ επίσης.

Είμαι δηλαδή ο τυπικός φίλαθλος, που αγαπάει και παρακολουθεί το ποδόσφαιρο αλλά δεν φανατίζεται καταστρέφοντας δημόσια και ιδιωτική περιουσία, δεν είμαι γραμμένος σε σωματεία και προσπαθώ να βλέπω τα πράγματα αντικειμενικά πέρα από το Ολυμπιακό φίλαθλο πνεύμα μου.

Η γνώμη μου είναι απλή. Οσο ο Ολυμπιακός και οι άλλες ομάδες στηρίζουν τους οργανωμένους βάρβαρους οπαδούς, όσο ασκούν έμεσα βία μέσω των ηλίθιων θερμοκέφαλων "ιδιωτικών στρατών" τους, ο απλός φίλαθλος κόσμος δεν θα πάει ποτέ γήπεδο.

Αν και Ολυμπιακός, αν και με πείραξε πολύ η αφαίρεση βαθμών, διαφορετικά παιδιά δεν γινόταν. Η αυστηρότητα πρέπει να συνεχιστεί κατά πάντων. Εκείνο που με στεναχώρησε είναι όταν "παράγοντες" σαν τον Μπέο δεν μπαίνουν φυλακή.

P.S. Κάτι μου λέει ότι την εικόνα με το τριφύλι και τα άλλα τα είχες έτοιμα και την έριξες μόλις κοινοποιήθηκε η απόφαση. Αυτά τα "οργανωμένα" δεν γουστάρω.. Εκτός εάν είσαι τόσο γρήγορος στο PhotoShop οπότε σου προσφέρω δουλειά.. :lol:

eXORCIST_87
15-01-05, 14:15
Μπράβω στην ανεξάρτητη δικαιοσύνη. Η αυτοκρατορία του θείου Σωκράτη τελείωσε.

Για να μάθουν επιτέλους όλοι αυτοί οι ΗΛΙΘΙΟΙ ότι πρέπει να υπάρχουν μόνο φίλαθλοι στα γήπεδα. Ο ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΣ ΤΕΛΟΣ. Θα σας τον κόψουνε.

Χαχαχαχαχα!!!Ανεξάρτητη δικαιοσύνη ?? Ποιος είναι ο πρόεδρος της ΕΠΑΕ ?? Ο ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Λυκουρέζος, νομικός σύμβουλος του Βαρδινογιάννη, Ο ΠΡΩΤΟΣ ΠΟΥ ΥΠΟΔΕΧΕΤΑΙ ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΙΑ ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Αλλά ως γνωστόν : Δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλεύεται..

Βγαίνει ο κάθε πικραμένος βάζελος τσαμπουκαλεμένος και λέει τα παραμύθια του..Ρε γμτ , θα φάτε μια ξεγυρισμένη 5αρα στην Λεωφόρο , και θα τρέχετε πάλι...

supernoone
15-01-05, 14:16
Υποστηρίζω καταρχήν τον Ολυμπιακό σαν ομάδα, και το καλύτερό μου είναι να κολλάω σε φίλους Παναθηναϊκούς. Παρακολουθώ αγώνες του Ολυμπιακού στην TV και ελάχιστα πηγαίνω στο γήπεδο και μόνο σε Champion League. Οποιαδήποτε Ελληνική ομάδα παίζει Ευρώπη την παρακολουθώ επίσης.

Είμαι δηλαδή ο τυπικός φίλαθλος, που αγαπάει και παρακολουθεί το ποδόσφαιρο αλλά δεν φανατίζεται καταστρέφοντας δημόσια και ιδιωτική περιουσία, δεν είμαι γραμμένος σε σωματεία και προσπαθώ να βλέπω τα πράγματα αντικειμενικά πέρα από το Ολυμπιακό φίλαθλο πνεύμα μου.

Η γνώμη μου είναι απλή. Οσο ο Ολυμπιακός και οι άλλες ομάδες στηρίζουν τους οργανωμένους βάρβαρους οπαδούς, όσο ασκούν έμεσα βία μέσω των ηλίθιων θερμοκέφαλων "ιδιωτικών στρατών" τους, ο απλός φίλαθλος κόσμος δεν θα πάει ποτέ γήπεδο.

Αν και Ολυμπιακός, αν και με πείραξε πολύ η αφαίρεση βαθμών, διαφορετικά παιδιά δεν γινόταν. Η αυστηρότητα πρέπει να συνεχιστεί κατά πάντων. Εκείνο που με στεναχώρησε είναι όταν "παράγοντες" σαν τον Μπέο δεν μπαίνουν φυλακή.

P.S. Κάτι μου λέει ότι την εικόνα με το τριφύλι και τα άλλα τα είχες έτοιμα και την έριξες μόλις κοινοποιήθηκε η απόφαση. Εκτός εάν είσαι τόσο γρήγορος στο PhotoShop οπότε σου προσφέρω δουλειά.. :lol:

Συμφωνω φιλε μου! Οσο για τον Μπεο, τι περιμενεις... Εδω ηταν προεδρος στην ΑΕΚ και εκανε οτι ηθελε ο Ψωμιαδης.... Εδω δεν μπηκαν φυλακη τα 2 "καλοπαιδα" που επιασαν οταν εγιναν τα επεισοδια..
Τουλαχιστον εγινε μια αρχη. Ασ ελπισουμε πως θα συνεχιστει ετσι, και πως θα ερθει και η ωρα που διαφοροι "μεγαλοπαραγοντες" και λαμογια του χωρου θα παρουν ποδι.

eXORCIST_87
15-01-05, 14:18
P.S. Κάτι μου λέει ότι την εικόνα με το τριφύλι και τα άλλα τα είχες έτοιμα και την έριξες μόλις κοινοποιήθηκε η απόφαση. Αυτά τα "οργανωμένα" δεν γουστάρω.. Εκτός εάν είσαι τόσο γρήγορος στο PhotoShop οπότε σου προσφέρω δουλειά.. :lol:

Την εικόνα την πήρα στις 4 το πρωι με e-mail.Πίστευε ότι θες. Την ώρα που εσύ κοιμόσουν άλλοι αγωνιούσαν.

Σιχαίνομαι τις εξυπνάδες .

Dslmaniac
15-01-05, 14:21
Ή είσαι μικρός ή δε θυμάσαι καλά...

Dslmaniac
15-01-05, 14:24
Μπράβω στην ανεξάρτητη δικαιοσύνη. Η αυτοκρατορία του θείου Σωκράτη τελείωσε.

Για να μάθουν επιτέλους όλοι αυτοί οι ΗΛΙΘΙΟΙ ότι πρέπει να υπάρχουν μόνο φίλαθλοι στα γήπεδα. Ο ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΣ ΤΕΛΟΣ. Θα σας τον κόψουνε.

Χαχαχαχαχα!!!Ανεξάρτητη δικαιοσύνη ?? Ποιος είναι ο πρόεδρος της ΕΠΑΕ ?? Ο ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Λυκουρέζος, νομικός σύμβουλος του Βαρδινογιάννη, Ο ΠΡΩΤΟΣ ΠΟΥ ΥΠΟΔΕΧΕΤΑΙ ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΙΑ ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Αλλά ως γνωστόν : Δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλεύεται..

Βγαίνει ο κάθε πικραμένος βάζελος τσαμπουκαλεμένος και λέει τα παραμύθια του..Ρε γμτ , θα φάτε μια ξεγυρισμένη 5αρα στην Λεωφόρο , και θα τρέχετε πάλι...

Φίλε θα μας τρελλάνεις τώρα έγινε πρόεδρος της ΕΠΑΕ ο Λυκουρέζος. Τόσα χρόνια με τον Κανελλόπουλο δεν είχες τις ίδιες αντιρρήσεις για την αντικειμενικότητα της αθλητικής δικαιοσύνης;

Crosstalk
15-01-05, 14:25
Αλλαξε ο Μανωλιος και φορεσε τα ρουχα του αλλιως μαγκες! :evil:

George978
15-01-05, 14:27
ημαρτον ρε παιδια βοηθηστε τον ολυμπιακο , ειναι αδικια αυτο που γινεται :( δλδ ελεος δεν αντεχω τοση αδικια, σας συμπονω ρε παιδια :cry:

coftaras
15-01-05, 14:32
Κάποτε έπρεπε να παρθεί μια απόφαση σαν την χθεσινή.
Αλήθεια αναρωτήθηκε κανείς αν αυτά συνεβαίνανε σε μια "πολιτισμένη" ποδοσφαιρικά χώρα πχ Αγγλία ,Ιταλία ,Ισπανία τι τιμωρία θα τρώγανε οι ομάδες? 10 φορές πιο αυστηρή από αυτή και τα καλόπαιδα που έκαναν τα επεισόδια θα μαθαίνανε τι εστι φυλακή. Όσο για άτομα σαν το Μπεο ΟΡΙΣΤΙΚΗ αποβολή από όλα τα γήπεδα ΤΕΡΑΣΤΙΟ χρηματικό πρόστιμο (να πονέσει και λίγο η τσεπούλα) ίσως και φυλακή .

@ ADSLgr.com All rights reserved.