PDA

Επιστροφή στο Forum : Το club της αναμονής για ενεργοποίηση στα πακέτα «Λύσεις για το Σπίτι» από τη Vodafone



Sadead Neth
17-09-07, 16:11
Περιμένω από 6/8 για το vodafone 3 σε 1 λόγω έλλειψης ελεύθερης πόρτας στην περιοχή μου (dslam Χαλανδρίου). Πριν από 5 μέρες μου έστειλαν το vodafone mobile connect modem για να χρησιμοποιώ μέχρι να ενεργοποιηθώ αλλά είναι υπερβολικά αργό εδώ. Εννοείται δεν μπορώ να δουλέψω έτσι.
Χθες που τους πήρα πάλι τηλέφωνο (τους έχω πάρει πάνω από 5-6 φορές) να δω τι γίνεται. Άφησα τηλέφωνο και με πήραν μετά από καμιά ώρα να μου πουν ότι το dsl μπορεί να έχει ενεργοποιηθεί αφού ο ΟΤΕ έχει δεχτεί την αίτηση. Ξαφνιάστηκα, τους είπα θα το κοιτάξω και θα τους ξαναπάρω τηλέφωνο. Τελικά adsl δεν είχα. Αλλά αφού το πρόβλημα δεν ήταν από τον ΟΤΕ αλλά δικό τους δεν μπορώ να καταλάβω γιατί έμπλεξαν το ΟΤΕ σε αυτό. Στο site της vodafone φαίνεται στην κατάσταση αιτήματος ADSL (http://www.vodafone.gr/live1/page.jsp?pid=0001040503&vars=0000000000) πως είμαι ακόμα σε σειρά προτεραιότητας..

durutti
08-11-07, 23:34
τους επρηξες πολυ για να σου δωσουν mobile card?γιατι δεν εχω καθολου ιντερνετ 1 μηνα τωρα και τα εχω παιξει.. υποτιθεται εβαλα vodafone για να μην υποστω την καθυστερηση να περιμενω ο οτε να βαλει γραμμη και μετα να την παω σε αλλο παροχο αλλα βλεπω να κανω ιδιο διαστημα..

baskon
09-11-07, 09:35
Στην κατάσταση αιτηματος πάντως μη δίνεις πολύ βάση.
Εγώ έχω ενεργοποιηθεί από τη Δευτέρα και στην κατάσταση έχει μείνει στο " Κ1 ΥΠΟΒΛΗΘΗΚΕ ΑΙΤΗΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ "

durutti
12-11-07, 01:04
ποσες μερες εκανε? εγω τωρα ειδα πως βγαζει αιτηση παροχης απο 4/10.. και φυσικα η εξυπηρετηση δεν γνωριζει τιποτα και κλεινει τις γραμμες...το συμβολαιο κατι λεει στα ψιλα γραμματα για 45 ημερες... στον sadead απ οτι βλεπω εδωσαν mobile card πανω στο μηνα περιπου..

@ ADSLgr.com All rights reserved.