PDA

Επιστροφή στο Forum : tellas=καλο ξεμπερδεμα



greg21
20-09-07, 10:57
Καλημερα.Ακουστε τι επαθα.Εχω κανει αιτηση για οn απο 05/09.Οπως με ενημερωσε η on πιθανη ημερομηνια συνδεσης ειναι η 01/10.Ελατε ομως που η τελλας δεν τηρησε τον νεο νομο RUO και μολις εμαθε οτι την κοπαναω με διεγραψε απο την εταιρεια τους ,με αποτελεσμα να εχω μεινει εδς και 4 μερες χωρις νετ ( καθως το τηλεφωνο ετσι και αλλιως δεν λειτουργουσε ,με βλαβη απο 01/09 ).Οταν τους τηλεφωνησα μου ειπαν οτι με διεγραψαν για να παω κανονικα στην αλλη εταιρεια.Οταν τους ειπα οτι δεν επρεπε να γινει αυτο μου ειπαν οτι επειδη ειχα βλαβες στο τηλεφωνο και ειχα κανει μια καταγγελια για να φτιαχτει ,και αφου δεν εγινε η βλαβη θεωρησαν σωστο να με διαγραψουν.Εγω στην αιτηση ομως δεν ανεφερα πουθενα διακοπη.Και καποιος που με ειχε τηλεφωνησει του ειπα πως θελω να γινει η βλαβη και να μην με διαγραψουν.Αλλα.....ειδατε τι εγινε.Φυσικα εκανα και νεα καταγγελια προς ΕΕΤΤ,ΙΝΚΑ ΚΑΙ ΤΕΛΛΑΣ αλλα δεν περιμενω να βρω δικαιο.Τουλαχιστον να μην πληρωσω το προστιμο.
Βλεπω παντως οτι μου εχουν μπλοκαρει τους κωδικους μου.Αdsl εχω στην γραμμη.Ξερει κανεις κανενα τροπο μηπως εχω ξανα νετ μεχρι να συνδεθω στην ον?Κανενα password παιζει?
Ολο αυτο πιστευετε θα δημιουργησει προβλημα στην αιτηση μου και στην ομαλη εξελιξη?Καθως εχει ηδη διακοπει η γραμμη και φοβαμαι μην γινει κανενα κολλημα απο ον και οτε.

@ ADSLgr.com All rights reserved.