PDA

Επιστροφή στο Forum : Η "Εκτιμώμενη ημερομηνία ενεργοποίησης" εχει κυρος;



Σελίδες : [1] 2 3

zoiros
20-09-07, 15:33
ας αποφανθουν οι εμπειροι

secjournalist
20-09-07, 17:12
Εμένα ενεργοποιήθηκε ακριβώς την ημέρα που είπαν.:oneup:

Jazzer
20-09-07, 17:16
Σε μένα 31/7 έγραφε στο site της forthnet, 31/7 ενεργοποιήθηκε το 2play. Μπορείς αν ψάξεις λίγο, να βρεις αρκετές περιπτώσεις που δεν τηρήθηκε η προβλεπόμενη ημερομηνία ενεργοποίησης και υπήρξαν καθυστερήσεις.
Τίποτα δυστυχώς δεν είναι δεδομένο με τους παρόχους μας.:whistle:

aballos
20-09-07, 18:44
μετά απο ενδελεχή στατιστική ανάλυση μεγάλου μεν αλλά και αντιπρόσωπευτηκου δε δείγματος κλπ κλπ κλπ (και άλλες τετοιες μπούρδες)

+2 -2 μερες

και να παρακαλάς να παν ολα καλά με την πρώτη ;););););)

psytransas
20-09-07, 19:05
Eχει κυρος ναι, αλλα τις περισσοτερες φορες ειναι ''μιση'' ενεργοποιηση που ολοκληρωνεται σε 1-2 μερες απο την ημερομηνια που δινεται.

Βεβαια υπαρχουν και πολλες δυσαρεστες εξαιρεσεις οπως κατα καιρους διαβαζουμε εδω.

vandofan21r
20-09-07, 20:40
Εμενα μου δωσανε ημερομηνια ας ελπισουμε οτι ολα θα πανε καλα ! Απεχω απο το dslam 930 μετρα ! Αρα ελπιζω να εχω μια καλη ταχυτητα ! Ποτε εποικινωνεις μαζι τους για να σου στειλουν το μοντεμ ?

YiannisP
20-09-07, 21:35
Και μενα την ημερομηνια που ειχε εκτιμηθει, τοτε ενεργοποιηθηκα.

Για το μοντεμ, αυτοι σε ειδοποιουν

vandofan21r
20-09-07, 21:41
Ελπιζω στο κινητο γιατι στο σταθερο δεν θα το πιασει κανενας !

atos13
20-09-07, 21:57
αν και ενεργοποιηθηκα σχετικα νωρις με αυτα που ακουω και διαβαζω
ειμαστε λιγοι σχετικα με το νωρις
οποτε παρε και κανα λαχειο αν ενεργοποιηθης στην ωρα σου

zafx
20-09-07, 22:12
Και στη δική μου περίπτωση η εκτιμώμενη ημερομηνία ενεργοποίησης τηρήθηκε ως προς το ίντερνετ. Η τηλεφωνία αποκαταστάθηκε μετά από 2 μέρες.

chris_a
20-09-07, 22:46
Για το router παρτε τηλεφωνο στη forthnet και ζητηστε αριθμο φορτωτικης και καταστημα acs για να πατε να το παραλαβετε εσεις αλλιως θα καθυστερησει καμια βδομαδα λογικα
Ταπινη μου γνωμη ;)

Giannis61
20-09-07, 22:57
Εγω ενεργοποιηθηκα 1 μερα πριν απο την εκτιμωμενη και το τηλεφωνο την επομενη σε πληρη λειτουργεια.
Το router το παρελαβα 2 μερες πριν.Αλλα πια οπως ακουω καλο εναι να το παρεις μονος σου γιατι αργει 5-6 μερες

gdscream
21-09-07, 00:01
Και σε μένα τηρήθηκε η εκτιμώμενη ημερομηνία ενεργοποίησης:cool:

Madmagnet
24-09-07, 19:58
Ελπιζω στο κινητο γιατι στο σταθερο δεν θα το πιασει κανενας !

Το στελνουν με κουριερ.Θα σου τηλεφωνησει η κουριερ,οχι η Φορθνετ.Οποτε λογικα θα το παραλαβεις στην ωρα του.

breadman
24-09-07, 21:17
Εγώ έχω ημερομηνία 26/9 (μεθαύριο) και σήμερα έλαβα sms οτι όντως την Τετάρτη θα ενεργοποιηθεί η υπηρεσία. Θα επανέλθω στο τέλος της εβδομάδας με αποτελέσματα.

didaskalo
24-09-07, 21:43
Και εγώ στην ημερομηνία που μου δώσανε.Για το ρούτερ αν δείς και πλησιάζει η ημερομηνία ενεργοποίησης κάνε κάνα τηλέφωνο.Στην δικιά μου περίπτωση έφταιγε η μεταφορική που απλά με ξεχάσανε.Βολέυτηκα βέβαια με ένα αλλο που είχα.

durutti
24-09-07, 22:48
ας αποφανθουν οι εμπειροι


εχει κυρος διαφορετικα αν δεν υπαρχει πορτα δεν την βαζουν καν.
1/100 αλλαζει

delay
24-09-07, 22:59
Παιδια σημερα εκανα αιτηση στο Πλαισιο για 2play.Μου ειπαν οτι περιπου 2 μηνες χρειαζεται για ενεργοποιηση.Ας ελπισουμε τουλαχιστον για αυτο...Μπορει να μου πει κανεις τι να περιμενω απο εδω και περα?Πως θα μαθω ποτε εφτασε η αιτηση στη fothnet και τα υπολοιπα τα κλασικα?

chris_a
25-09-07, 18:12
Πηρα πριν απο λιγο το πολυποθητο μηνυμα απο forthnet!!!"Η ενεργοποιηση σας θα γινει την πεμπτη 27/9..."
Τελικα (και στην περιπτωση μου)ισχυει η εκτιμωμενη ημερομηνια :clap:

gregy5
25-09-07, 22:59
10/07/2007 Αποστολή αίτησης 2play με courier
08/09/2007 Παραλαβή και καταχώρηση αίτησης απο Forthnet


και ακόμα τιποτα ......ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!

ardi21
25-09-07, 23:10
10/07/2007 Αποστολή αίτησης 2play με courier
08/09/2007 Παραλαβή και καταχώρηση αίτησης απο Forthnet


και ακόμα τιποτα ......ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!

Ιδια ακριβως ημερομηνια καταχωρησης και για μενα. Μαλλον δεν υπαρχουν πορτες στην περιοχη σου και ο ΟΤΕ την απορριπτει. Τουλαχιστον εμενα αυτο μου ειπαν οτι φταιει (κατα πασα πιθανοτητα).

Παντως σιγουρα καποιο προβλημα υπαρχει αλλιως θα ειχε προχωρησει.

billy14
26-09-07, 00:44
Μια χαρά ειστε

mookie
26-09-07, 01:46
εμενα μου ενεργοποιηθηκε την ημερα που ειπε,και +1 μερα για το ρουτερ να ερθει σπιτι μου.

simonthd
26-09-07, 12:22
Παιδια καλημερα.

Εγω υποτιθεται οτι ενεργοποιουμαι στο 2 play σημερα! (βοηθα παναγια βεβαια)
Ξερει κανεις να μου πει αν το password σου το στελνουν αυθημερον η πρεπει
να τους παρω εγω τηλεφωνο να μου το πουν?

Karakatsanisg
26-09-07, 13:18
Πόσες μέρες πριν από την ενεργοποίησηεμφανίστηκε η "Εκτιμώμενη ημερομηνία" στο site της forthnet;;;; :worthy:

Ravisher34
26-09-07, 13:38
ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΜΑ ΕΧΩ ΕΙΔΗ ADSL ΣΤΗΝ 4ΝΕΤ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΝΕΟ ΠΑΚΕΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΓΙΑ ΤΑ 24mb/s..Η ΥΠΑΡΧΟΥΣΑ ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΟΥ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΣΕ 1 ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΕΙ Η ΝΕΑ ΣΥΝΔΕΣΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΧΩΡΙΣ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΗΣ ΤΗΣ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΝΕΟ ΠΑΚΕΤΟ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΝΕΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ Η ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΜΕ ΤΟ ΠΑΛΙΟ;

simonthd
26-09-07, 13:46
Πόσες μέρες πριν από την ενεργοποίησηεμφανίστηκε η "Εκτιμώμενη ημερομηνία" στο site της forthnet;;;; :worthy:

Απο τις 12/9

herbal
26-09-07, 15:21
ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΜΑ ΕΧΩ ΕΙΔΗ ADSL ΣΤΗΝ 4ΝΕΤ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΝΕΟ ΠΑΚΕΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΓΙΑ ΤΑ 24mb/s..Η ΥΠΑΡΧΟΥΣΑ ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΟΥ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΣΕ 1 ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΕΙ Η ΝΕΑ ΣΥΝΔΕΣΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΧΩΡΙΣ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΗΣ ΤΗΣ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΝΕΟ ΠΑΚΕΤΟ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΝΕΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ Η ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΜΕ ΤΟ ΠΑΛΙΟ;

Στην βραδυνή σου προσευχή θα βαλεις και το ερωτημα για το ποσο χρονικο διαστημα θα παρει,διοτι μονο ο καλος θεουλης γνωριζει.....Αν θα πας σε 2play θα σου δωσουν καινουργιο router.

NikkoDaPappi
26-09-07, 15:33
ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΜΑ ΕΧΩ ΕΙΔΗ ADSL ΣΤΗΝ 4ΝΕΤ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΝΕΟ ΠΑΚΕΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΓΙΑ ΤΑ 24mb/s..Η ΥΠΑΡΧΟΥΣΑ ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΟΥ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΣΕ 1 ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΕΙ Η ΝΕΑ ΣΥΝΔΕΣΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΧΩΡΙΣ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΗΣ ΤΗΣ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΝΕΟ ΠΑΚΕΤΟ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΝΕΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ Η ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΜΕ ΤΟ ΠΑΛΙΟ;

Δεν θα μείνεις χωρίς internet...απο τη στιγμή που είσαι ήδη συνδρομητής είναι υποχρεωμένοι να σου παρέχουν τις ίδιες υπηρεσίες μέχρι να ενεργοποιηθεί η νεα σου σύνδεση... μην ανησυχείς.... απλά ίσως ήταν καλό να κάνεις απο τώρα την νεα αίτηση....

simonthd
26-09-07, 17:41
Μολις μου στειλανε sms με user και password.Αρα οσον αφορα την περιπτωση μου
τουλαχιστον, εχει κυρος. Μενει να παω σπιτι για τα περαιτερω...

mookie
26-09-07, 18:04
Ρε παιδια ακουω ολη την ορα για sms, μηπως αυτο ισχυει μονο για τους νεους συνδορμητες? Εγω ειμουν στο adsl in abox, και οταν ενεργοποιηθηκε το 2πλαη δεν μου ηρθε κανενα sms,απλως διακοπηκε η γραμμη για 2 λεπτα και απο εκει και περα δεν αλλαξα τιποτα στο ρουτερ,παρα μονο οτι συχρονιστηκε στα 17 ΜΒΙΤ.

breadman
26-09-07, 18:39
Εγώ έχω ημερομηνία 26/9 (μεθαύριο) και σήμερα έλαβα sms οτι όντως την Τετάρτη θα ενεργοποιηθεί η υπηρεσία. Θα επανέλθω στο τέλος της εβδομάδας με αποτελέσματα.

Επανέρχομαι λοιπόν. Σήμερα το πρωϊ μου ήρθε sms που έλεγε οτι η υπηρεσία θα ενεργοποιηθεί τις επόμενες ώρες, οτι το username μου είναι το ίδιο και το password επίσης το ίδιο.(ήμουν ήδη συνδρομητής shared 768). Όντως το απόγευμα που γύρισα το τηλ λειτουργούσε κανονικά, σύνδεσα το μοντεμ και παίζει μια χαρά προς το παρών.

Κάνω την εξής παρατήρηση. Τόσο δύσκολο είναι να γράφουν στο sms το password ακόμη και αν είναι το ίδιο?Εγώ για παράδειγμα έβαλα το password στο πεδίο του linksys μια φορά πρίν 2 περίπου χρόνια που πρωτοέγινα συνδρομητής και απο τότε δεν το ξαναέβαλα ποτέ μου. Το sms που μου είχαν στείλει τότε χάθηκε με την αλλαγή κινητού οπότε.......................τι κάνει σε αυτή την περίπτωση ο πελάτης?
Παίρνει τηλ στην forthnet.............νομίζω όλοι μας ξέρουμε τι σημαίνει αυτό.

Anyway ευτυχώς εγώ το θυμόμουν γιατί ήταν έυκολο αλλά..............

kostast1
26-09-07, 18:54
Εμένα ενεργοποιήθηκε ακριβώς την ημέρα που είπαν οποτε ολα καλα προς αυτο.

karavagos
26-09-07, 21:55
Κάνω την εξής παρατήρηση. Τόσο δύσκολο είναι να γράφουν στο sms το password ακόμη και αν είναι το ίδιο?Εγώ για παράδειγμα έβαλα το password στο πεδίο του linksys μια φορά πρίν 2 περίπου χρόνια που πρωτοέγινα συνδρομητής και απο τότε δεν το ξαναέβαλα ποτέ μου. Το sms που μου είχαν στείλει τότε χάθηκε με την αλλαγή κινητού οπότε.......................τι κάνει σε αυτή την περίπτωση ο πελάτης?
Παίρνει τηλ στην forthnet.............νομίζω όλοι μας ξέρουμε τι σημαίνει αυτό.

Anyway ευτυχώς εγώ το θυμόμουν γιατί ήταν έυκολο αλλά..............

Το password δεν το γνωρίζουν στη Forthnet όταν το έχεις αλλάξει.

reb00t
28-09-07, 14:54
Και σε εμένα ενεργοποιήθηκε μια ημέρα πριν από την ημερομηνία που έδειχνε στο site της Forthnet αλλά δεν μου είχε έρθε SMS και πήρα τους κωδικούς τηλεφωνικά ...

andreasl
28-09-07, 15:22
+1 και απο μένα, ενεργοποιήθηκε ακριβώς την ημέρα που έγραφαν.

PS : Χωρίς SMS

Ntinsky
28-09-07, 15:47
Η εκτιμώμενη ημερομηνία είναι η ημερομηνία που έχει ενημερώσει ο ΟΤΕ την Forthnet ότι θα ξεκινήσει εργασίες στη γραμμή του χρήστη, χωρίς να σου εγγυηθεί κάποιος ότι αυτή την ημερομηνία θα είσαι οκ, με εξαίρεσαι πάντα κάποιους τυχερούς.Εγώ προσωπικά περίμενα για 24/09 μιας και αυτή ήταν η εκτιμώμενη ημερομηνία ενεργοποίησης...................και ακόμα περιμένω

Ravisher34
29-09-07, 17:59
ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΟ LINK ΓΙΑ ΤΟΝ WIZARD ΤΗΣ 4ΝΕΤ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΗΣ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗΣ ΤΗΣ ΓΡΑΜΜΗΣ;

Teykros
29-09-07, 18:40
ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΟ LINK ΓΙΑ ΤΟΝ WIZARD ΤΗΣ 4ΝΕΤ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΗΣ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗΣ ΤΗΣ ΓΡΑΜΜΗΣ;

http://www.forthnet.gr/templates/adslstatus.aspx?c=10007803

Glamor
02-10-07, 15:27
12/09/2007 Η γραμμή σας βρίσκεται στη διαδικασία κατασκευής. Εκτιμώμενη ημερομηνία ενεργοποίησης:26/09/2007
31/08/2007 Αποστολή αίτησης προς ΟΤΕ
18/07/2007 Παραλαβή και καταχώρηση της αίτησης από Forthnet

και ακομα περιμενω...........

ardi21
13-11-07, 21:04
Εμενα σημερα ηταν η εκτιμωμενη και ακομα τιποτα. Στο τηλ που τους εκανα μου ειπαν "το αργοτερο μεχρι την αλλη εβδομαδα...". Ελπιζω να μπει αυριο-μεθαυριο γιατι δεν μπορω να περιμενω (3.5μηνες μεχρι τωρα) αλλο το τιμημενο, ελεος.

Για την τηλεφωνια δεν με νοιαζει, οποιος θελει ας περνει απο/στο κινητο:p:cool:

ΥΓ. Σε εναν φιλο στη ιδια περιοχη (2-3 τετραγωνα μακρυα απο 'μενα) η ημερομηνια τηρηθηκε κατα γραμμα...

hel
13-11-07, 21:09
Σε εμένα τηρήθηκε η εκτιμώμενη ημερομηνία ενεργοποίησης.

Dark_Rex
13-11-07, 22:00
30/10/2007http://www.forthnet.gr/_images/blank.gif Η γραμμή σας βρίσκεται στη διαδικασία κατασκευής. Εκτιμώμενη ημερομηνία ενεργοποίησης:13/11/2007

http://www.forthnet.gr/_images/blank.gif24/10/2007http://www.forthnet.gr/_images/blank.gif Αποστολή αίτησης προς ΟΤΕ
http://www.forthnet.gr/_images/blank.gif

01/10/2007http://www.forthnet.gr/_images/blank.gif Παραλαβή και καταχώρηση της αίτησης από Forthnet

Kαι σε μένα τηρήθηκε κατα γράμμα.Τηλρφωνο δεν εχω ακομη βεβαια :p αλλα απο ιντερνετ ειμαστε οκ :oneup:

johnny_chemist
13-11-07, 22:37
30/10/2007 Η γραμμή σας βρίσκεται στη διαδικασία κατασκευής. Εκτιμώμενη ημερομηνία
ενεργοποίησης:13/11/2007

25/10/2007 Παραλαβή και καταχώρηση της αίτησης από Forthnet

25/10/2007 Αποστολή αίτησης προς ΟΤΕ

Το μεσημερι κοπηκε το τηλεφωνο και δεν εχει επανελθει ακομα...δεν εχω λαβει ουτε κωδικους,ουτε sms

alibitova
14-11-07, 10:34
23/10/2007 Η γραμμή σας βρίσκεται στη διαδικασία κατασκευής. Εκτιμώμενη ημερομηνία ενεργοποίησης:06/11/2007
15/10/2007 Παραλαβή και καταχώρηση της αίτησης από Forthnet
15/10/2007 Αποστολή αίτησης προς ΟΤΕ


Ακόμα δεν έχει γίνει σύνδεση και στο τηλέφωνο ανέφεραν ότι θα υλοποιηθεί κάποια στιγμή μέσα στην εβδομάδα ....

vasso
14-11-07, 12:48
Εμένα ενεργοποιήθηκε σήμερα όπως ακριβώς με είχανε ενημερώσει.:oneup:Εδώ και μισή ώρα έχω internet κανονικά και το τηλ.είναι νεκρό όπως αναμενόνταν.Εν αναμονή λοιπόν και της τηλεφωνικής σύνδεσης....:worthy:

powerusergr
14-11-07, 12:54
Eγω προσωπικα μετραω 5.5 μήνες εν αναμονη ενεργοποιησης...

vagelisabatzis
14-11-07, 13:10
Σε εμένα δείχνει ενδεικτική ημερομηνία ενεργοποίησης 8/11, μέχρι σήμερα όμως δεν έχει γίνει τίποτα. Με τη forthnet που κατάφερα να μιλήσω σήμερα, μου είπαν ότι είναι όλα έτοιμα και περιμένουν το τιμολόγιο πώλησης (:hmm:) για να ολοκληρωθεί η διαδικασία.

Για να δούμε, έχω ήδη γράψει +4 εργάσιμες...

alibitova
14-11-07, 14:48
Σε εμένα δείχνει ενδεικτική ημερομηνία ενεργοποίησης 8/11, μέχρι σήμερα όμως δεν έχει γίνει τίποτα. Με τη forthnet που κατάφερα να μιλήσω σήμερα, μου είπαν ότι είναι όλα έτοιμα και περιμένουν το τιμολόγιο πώλησης (:hmm:) για να ολοκληρωθεί η διαδικασία.

Για να δούμε, έχω ήδη γράψει +4 εργάσιμες...

Τιμολόγιο πώλησης .... τι άλλο θα βρούνε να λένε ως δικαιολογία ...??

ardi21
14-11-07, 15:37
Τους ξαναπηρα σημερα και μου ειπαν οτι τους εδωσε +3 μερες παραταση ο ΟΤΕ απο την αρχικη εκτιμωμενη ημερομηνια την οποια εβλεπα εγω στο internet. Στη ουσια βασικα τον εθαψε (κλασσικα) λεγοντας οτι "μπορει να τεμπελιαζουν και για αυτο δεν σας εκαναν την διακοπη". Κοιτα ποιος μιλαει:rofl:

Υπαρχει τετοια περιπτωση η μας δουλευουν?

Αν δεν γινει μεχρι το Σαββατο μου ειπε να τους ξαναπαρω για να στειλουν το αιτημα στην τεχνικη υπηρεσια του ΟΤΕ. Εγω φοβαμαι μηπως υπαρχει καποιο αλλο τεχνικο προβλημα (εκτος αυτο των πορτων που περασα). Αλλα απ'οτι μου ειπε ο τυπος στο τηλ και απ'οτι ξερω και 'γω απο την στιγμη που σου βγαζει αποστολη-εκτιμωμενη ημερομηνια σημαινει οτι εχεις κατοχυρωσει θεση οποτε δεν υπαρχει τετοια περιπτωση. Βεβαια εχω ακουσει και ελαχιστες περιπτωσεις οπου τους εχουν παει απο την αρχη...:shock::stunned:Τι να πω...

Ακομα και στο τελος "εμποδια" υπαρχουν. Ωρε παναγια μου δωσε μου υπομονη...

ΥΓ. Παντως το τηλ. στις πωλησεις, τωρα τελευταια, το σηκωνουν αρκετα γρηγορα...

Edit: Καλα για εξοπλισμο ουτε λογος...

@ ADSLgr.com All rights reserved.