PDA

Επιστροφή στο Forum : Μεγαλο προβλημα...



wrxsti330hp
24-09-07, 01:24
Γεια σασ εχω ενα προβλημα με τι συνδεση adsl 1 mb τησ forthnet αοριστου χρονου, οταν ειμαι συνδεδεμενοσ στο νετ μετα απο καποια ωρα παγωνει η συνδεση δηλαδι κανω κλικ να παω καπου αλλα μου λεει οτι δεν ειναι δυνατον, και οταν παω για να αποσυνδεθω κανω δεξι κλικ πανω στο εικονιδιο με τουσ 2 Η/Υ μου εμφανιζει το μενου και οταν παταω το αποσυνδεση δεν κανει απολυτοσ τπτ και για να ξανα συνδεθω πρεπει να βγαλω το καλωδιο του τηλεφ. και μετα αφου στο εικονιδιο δω οτι ειναι αποσυνδεδεμενο τοτε το επανατοποθετο το καλωδιο στο μοντεμ και ξανα συνδεομαι ( το μοντεν ειναι το f200 usb, Crypto, driver updated)μπορει καποιοσ να με βοηθησει και να μου πει τι πρεπει να κανω????? για antivirus exo to Kaspersky internet security 7 updated kai den briskei kapoio io Ευχαριστω για τον χρονο σασ.

ZORO
24-09-07, 09:22
Αυτό συμβαίνει όταν τρέχεις προγράμματα P2P; μπορεί να οφείλετε στο ότι το modem σου δεν αντέχει τόσες πολές συνδέσεις.

ktiniatros
24-09-07, 09:51
κι εγώ είχα το ίδιο πρόβλημα και μου το κάνε είτε είχα πολλές συνδέσεις είτε όχι. δεν μπόρεσα να το λύσω με τίποτα. Το πήγα σ'έναν φίλο μου, όπου δούλευε κανονικά.. Τελικά το αντάλλαξα με το δικό του sagem 840 και όλα οκ ^^

@ ADSLgr.com All rights reserved.