PDA

Επιστροφή στο Forum : Η ΕΕΤΤ κινείται για το θέμα της Forthnet και του 2play (Καλαμάκι)



mkaragia
28-09-07, 15:29
Όταν έστειλα την ερώτηση για το 2play της Forthnet στην ΕΕΤΤ δεν περίμενα να γίνουν και πολλά πράγματα.
Αντίγραφο της ερώτησης είχα γράψει και εδώ:
http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?p=1341683#post1341683
Η σύνδεση μετά από 3 μήνες τελικά έγινε, και σήμερα πήρα μία ειδοποίηση από την ΕΕΤΤ υπογραγραμμένη από τον κ.Κουλούρη, αντιπρόεδρο της ΕΕΤΤ, η οποία ούτε λίγο ούτε πολύ ήταν 14 καταγγελίες (μαζί με τη δικιά μου) η οποίες δώθηκαν στην Forthnet, δίνοντας της ένα μήνα για να απαντήσει γραπτώς ξεχωριστά στα ερωτήματα αυτών, με κοινοποίηση της απάντησης και σε εμάς, μαζί με αποδεικτικά στοιχεία!
Εντυπωσιακό αν μη τι άλλο:respekt:, θα επανέλθω όταν θα έχω νέα στοιχεία.

m0rpheas
28-09-07, 15:34
Κάλλιο αργά παρά ποτέ. Μακάρι να τους τιμωρήσουν παραδειγματικά.

petrogazz
28-09-07, 15:38
Δεν νομίζω να γίνει και τίποτα, θα ζητήσει συγνώμη η forthnet και το πολύ πολύ να τις κάνουν συστάσεις.

StRaT0S
28-09-07, 15:40
Απο οτι εχω καταλαβει αυτη ειναι η τυποποιημενη απαντηση που στελνει η ΕΕΤΤ στις περισσοτερες καταγγελιες...

mkaragia
28-09-07, 15:45
Οκ, απλά το αναφέρω, και θα αναφέρω και την συνέχεια για να έχουμε κάτι.
Παρεμπιπτόντως να προσθέσω, για να υπάρχουν τα στοιχεία ότι η επιστολή έχει αριθμό πρωτοκόλλου 47900/Φ.300 και συνοδεύεται από την λίστα των ονομάτων και στοιχείων αυτών που έκαναν τις καταγγελίες.
Επίσης η πρωτότυπη επιστολή συνοδεύεται από συνημμένες 110 σελίδες (!)

StRaT0S
28-09-07, 15:47
Καλο ειναι να μην χρησιμοποιουμε ονοματα υπαλληλων...

mkaragia
28-09-07, 15:51
Καλο ειναι να μην χρησιμοποιουμε ονοματα υπαλληλων...

;)
Οκ, κανένα πρόβλημα.

viron
28-09-07, 15:52
Απο οτι εχω καταλαβει αυτη ειναι η τυποποιημενη απαντηση που στελνει η ΕΕΤΤ στις περισσοτερες καταγγελιες...

Και η απάντηση τυποποιημένη είναι (Copy & paste), δίνεται πάντα η ίδια σε όλες τια καταγγελίες.

Παραφράζοντας τον Βάρναλη (http://www.snhell.gr/lections/content.asp?id=19&author_id=56&page=anthology)(Ιεροσυλία...)
― Φταίει το ζαβό το ριζικό μας!
― Φταίει ο Θεός που μας μισεί!
― Φταίει το κεφάλι το κακό μας!
― Φταίει πρώτ' απ' όλα το κρασί!
― Φταίει ο κακός ΟΤΕ
Ποιος φταίει; ποιος φταίει; Kανένα στόμα
δεν τό βρε και δεν τό πε ακόμα.


Bύρων.

Πύρρος
28-09-07, 16:29
Αν η ΕΕΤΤ πράγματι δίνει βάση στις καταγγελίες, ας απαντάει και με φωτοτυπία. Αρκεί να κρατάει σκορ για τα πρόστιμα :p.

iceman
28-09-07, 22:48
Όταν έστειλα την ερώτηση για το 2play της Forthnet στην ΕΕΤΤ δεν περίμενα να γίνουν και πολλά πράγματα.
Αντίγραφο της ερώτησης είχα γράψει και εδώ:
http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?p=1341683#post1341683
Η σύνδεση μετά από 3 μήνες τελικά έγινε, και σήμερα πήρα μία ειδοποίηση από την ΕΕΤΤ υπογραγραμμένη από τον κ.Κουλούρη, αντιπρόεδρο της ΕΕΤΤ, η οποία ούτε λίγο ούτε πολύ ήταν 14 καταγγελίες (μαζί με τη δικιά μου) η οποίες δώθηκαν στην Forthnet, δίνοντας της ένα μήνα για να απαντήσει γραπτώς ξεχωριστά στα ερωτήματα αυτών, με κοινοποίηση της απάντησης και σε εμάς, μαζί με αποδεικτικά στοιχεία!
Εντυπωσιακό αν μη τι άλλο:respekt:, θα επανέλθω όταν θα έχω νέα στοιχεία.

Δηλαδή αν μαζευτούμε όλοι οι τουμπιώτες, λες να γίνει κάτι ?

05/07/2007 Παραλαβή και καταχώρηση της αίτησης από Forthnet

karavagos
28-09-07, 23:24
:rofl::rofl::rofl:
600 ενεργοποιήσεις μέσα σε 2 μέρες την εβδομάδα που έρχεται :scared: :crazy::stunned:
Τους κακόμοιρους τους κατανεμητάριους σκέφτομαι :angryr:

aballos
29-09-07, 02:10
:rofl::rofl::rofl:
600 ενεργοποιήσεις μέσα σε 2 μέρες την εβδομάδα που έρχεται :scared: :crazy::stunned:
Τους κακόμοιρους τους κατανεμητάριους σκέφτομαι :angryr:

600 ???:stunned::stunned::stunned:
κακόμοιρους ????:crazy::crazy:
κατανεμητάριους :x:x:x:x:x
ξέρεις κατι που δεν ξέρουμε :p:p

speedster
26-10-07, 19:52
Καμιά εξελιξη?

@ ADSLgr.com All rights reserved.