PDA

Επιστροφή στο Forum : "The phone is dead...."



jpcupra
02-10-07, 19:53
Χατζηκυριάκειο-Πειραιας.Χτες για 30' περιπου και σημερα εχω κλεισει 3 ωρες που δεν εχω τηλ... απο internet κανονικα...τους πηρα τηλ και δηλωσα βλαβη.πριν λιγο τους ξαναπηρα και μου ειπαν οτι ο τεχνικος εχει επιμελιθει του θεματος και πως αν δεν εχει διορθωθει μεχρι το βραδυ να τους ξαναπαρω...τι παιζει??Γιατι εχω αρχισει να εκνευριζομαι... μια βδομαδα ειμαι που μπηκα στο δικτυο της...:angryr::angryr::angryr::angryr:

namygd
02-10-07, 19:55
ποσο καιρο είσαι συνδρομητής;

jpcupra
02-10-07, 19:59
......μια βδομαδα ειμαι που μπηκα στο δικτυο της......
Tο γραφω και πιο πανω...;)

namygd
02-10-07, 20:35
Αν δεις οτι συνεχίζει πήγαινε απο εκεί ,παντος μαλλον οι περισότεροι εχούμε μεινει πολλές φορές χωρίς τηλ.Μάλλον μας κανουν καψώνια όσο είμαστε νέοι . Εγω είχα διακοπες για 2 μήνες και τώρα κοβεται κάπου κάπου...(σπανια μεν και πολυ λιγο..) αφου πήρα και τηλεκάρτα μετα απο 10 χρόνια...:)

vaggos_fromhell
02-10-07, 20:49
Αυτή τη στιγμή δεν έχω και γω τηλέφωνο.

jpcupra
03-10-07, 21:35
Αυτή τη στιγμή δεν έχω και γω τηλέφωνο.

tellas το μεγαλειο σου!!!

vaggos_fromhell
03-10-07, 23:57
Κια τώρα κομμένο είναι. Δεν πάμε καθόλου καλά......

Davout
04-10-07, 00:36
Δες το topic μου, 3 μέρες η ίδια ιστορία.

no_logo
04-10-07, 00:45
Συνεχίστε να πληρώνετε για υπηρεσίες που ΔΕΝ σας παρέχουν :down::down:

Μήπως είναι ώρα να κινηθείτε εναντίον τους;

Συνήγορος του Καταναλωτή (http://www.synigoroskatanaloti.gr/)

ΕΕΤΤ (http://www.eett.gr/EETT)

skatop
04-10-07, 00:48
Δύο μέρες τώρα, για πρώτη φορά παρουσιάστηκε αυτό το φαινόμενο, έχω διακοπές διάρκειας 20 sec σε τηλεφωνο και net.

jpcupra
04-10-07, 19:39
Συνεχίστε να πληρώνετε για υπηρεσίες που ΔΕΝ σας παρέχουν :down::down:

Μήπως είναι ώρα να κινηθείτε εναντίον τους;

Συνήγορος του Καταναλωτή (http://www.synigoroskatanaloti.gr/)

ΕΕΤΤ (http://www.eett.gr/EETT)

φιλε μου ποιο το νοημα να μπω στην διαδικασια της καταγγελιας?υπαρχει περιπτωση να βγω κερδισμενος?ειδα και τα χαλια αλλων.λιγες ειναι οι περιπτωσεις που "κερδιζονται" και αυτες ειναι μετρημενες στα δακτυλα του ενος χεριου...οποτε το αφηνω στο ελεος του θεου και κανω προσευχες και ταματα στην Παναγια της Τηνου για τον υπολοιπο χρονο του συμβολαιου και ευελπιστω να πανε ολα καλα...;);););)

jpcupra
04-10-07, 19:42
btw 2 μερες τωρα ειμαι οκ απο τηλ και νετ...κατι κουλα κανει και droopαρει στα 200 αλλα οχι για πολυ...

Davout
04-10-07, 20:12
Σήμερα όλα οκ! :oneup:

Davout
04-10-07, 23:04
Βιάστηκα να μιλήσω, 2 disconnects το απόγευμα και συνεχίζουμε...

vaggos_fromhell
04-10-07, 23:12
Βιάστηκα να μιλήσω, 2 disconnects το απόγευμα και συνεχίζουμε...

Τηλέφωνο και νέτ;

Davout
05-10-07, 00:25
Το νετ πέφτει για 20 sec και το τηλέφωνο μερικά λεπτά, κλασσικά πράγματα πλέον...

namygd
07-10-07, 10:12
Και να που μίλησα!!! απο χτες το βράδυ τηλέφωνο νεκρό , εχω μαλώσει 600 φορές γι αυτές τις διακοπές...1 χρόνο ζίστο κοντά , αλλά στην τελλάς μου φαινεται οτί το μηχάνημα των τηλεφώνων είναι απ τα καλά.
μου αρεσει που μερικοί εδω μέσα λένε ότι η τελλάς είναι κυρίως εταιρεία τηλεφώνου..

Πήρα λοιπόν την τηλεκάρτα μου και πήρα τις βλάβες ... λέω του παληκαριού Βύρωνα... Βυρωνα μου λέει ...κανουμε αναβαθμίσεις εκει !!! Τι να πω πρέπει να είναι η 20 αναβάθμιση σε αυτό το κέντρο, και Κυριακή... ποντικια εχει και τρώνε τα καλώδια...του λέω κι εγω για πλάκα , και γιατί δε βγάζετε μια ανακοινωση στο ιντερνετ, που να ενημερώνετε τον κόσμο...(χοαχααααχαχαχα),

μαντέψτε την απάντηση...

εχετε δικιο κυριε , αλλα μπουρ μπουρ .....

Davout
07-10-07, 13:49
Πάντως αυτές τις μέρες πολλοί είχαν διακοπές στη γραμμή τους. Τώρα αν ήταν αναβάθμιση, πειράματα ή τίποτε άλλο κανείς δεν ξέρει. Σε μένα έστρωσε η γραμμή μετά από 4 ημέρες.

skatop
07-10-07, 13:53
Και εγώ βλέπω πλέον μια βελτίωση και σταθερότητα.

dimitrag
09-10-07, 10:26
ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΜΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΛΕΣΩ.... ΣΥΝΕΧΙΣΑ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΜΕ ΚΑΛΟΥΝ, ΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ Κ ΝΑ ΜΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ.... ΚΑΤΑΛΗΓΩ ΣΤΟ ΝΑ ΜΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ... ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ 3 ΗΜΕΡΕΣ... ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΤΗΣ TELLAS.... ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΕΦΤΑΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΑΝΑΓΓΕΛΙΑ ΒΛΑΒΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΑ ΙΔΙΑ... ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ! ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ...ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ Η ΤΕΧΝΟΓΝΩΣΙΑ ΤΩΝ ΠΑΛΗΚΑΡΙΩΝ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΑΝΕ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΓΓΕΛΙΩΝ ΒΛΑΒΩΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΥΠΑΡΚΤΗ.... HELP SOMEONE??? :mad:

namygd
09-10-07, 11:35
Καλώς ήρθες στο club!!! δεν υπάρχει θεραπεία , είμαι ένα χρόνο ζιστο και ακόμα διακοπές έχω!!
Θα δουλέψει πάντως (με διακοπές ή και χωρις αν είσαι τυχερός) , προσωπικά εγώ πάω στα κεντρικά όταν το κακο παραγίνεται! Οι κοπέλες εκει κάτι κάνουν , αλλα μετά απο λίγες μέρες πάλι όλα ριμάζουν. Πάντος αν είσαι νέος συνδρομητής να ξέρεις ότι αυτά ειναι οι λεγόμενες παιδικές ασθένειες ... δηλωνε συνεχώς βλάβες!!

@ ADSLgr.com All rights reserved.