PDA

Επιστροφή στο Forum : ΔΩΡΕΑΝ Modem ΑΠΟ ΤΟΝ οτε



vakalos
01-02-05, 00:58
Από αύριο 1 Φεβρουαρίου 2005 και τουλάχιστον για ένα μήνα θα δίνεται σε κάθε νέα συνδεση ADSL από τον ΟΤΕ το JETSPEED 520 και 520i της INTRACOM δωρεαν!!!!. Άρα ακόμη και αν κάποιος έχει δικό του MODEM ας το απαιτήσει ΤΖΑΜΠΑ ΠΡΑΜΑ...
Σε συνδιασμό μάλιστα οτι πλέον οι ενεργοποιήσεις γίνονται από μερικές μέρες έως μερικές ώρες (έχω δει ενεργοποίηση σε 2 ΩΡΕΣ) ελπίζω οτι κάτι άρχισε να κινείται....

sdikr
01-02-05, 01:11
Από αύριο 1 Φεβρουαρίου 2005 και τουλάχιστον για ένα μήνα θα δίνεται σε κάθε νέα συνδεση ADSL από τον ΟΤΕ το JETSPEED 520 και 520i της INTRACOM δωρεαν!!!!. Άρα ακόμη και αν κάποιος έχει δικό του MODEM ας το απαιτήσει ΤΖΑΜΠΑ ΠΡΑΜΑ...
Σε συνδιασμό μάλιστα οτι πλέον οι ενεργοποιήσεις γίνονται από μερικές μέρες έως μερικές ώρες (έχω δει ενεργοποίηση σε 2 ΩΡΕΣ) ελπίζω οτι κάτι άρχισε να κινείται....

Και να με πληρώναν δεν θα το έπερνα!!

GoofyX
01-02-05, 01:11
Χμ. Καλό ακούγεται αυτό. Είναι εύκολο να μας δώσεις την πηγή σου για να μάθουμε περισσότερες πληροφορίες;

KyR-X
01-02-05, 01:26
Ας τα έκανε αυτά ο πΟΤΕ πριν 4 χρόνια, τώρα είναι πλέον αργά. Και η κουτσή Μαρία δίνει τσάμπα modem, although με τη φήμη του πΟΤΕ δεν είμαι τόσο σίγορυος οτι δεν θα φουσκώσουν τους επόμενους λογαριασμούς στο κόσμο για να αποσβέσουν την "προσφορά". :twisted:

Settler
01-02-05, 01:35
Ας τα έκανε αυτά ο πΟΤΕ πριν 4 χρόνια, τώρα είναι πλέον αργά. Και η κουτσή Μαρία δίνει τσάμπα modem, although με τη φήμη του πΟΤΕ δεν είμαι τόσο σίγορυος οτι δεν θα φουσκώσουν τους επόμενους λογαριασμούς στο κόσμο για να αποσβέσουν την "προσφορά". :twisted:

Τι να πει κανείς...
Εμένα με νέα σύνδεση και ακόμα να μου στείλουν λογαριασμό...Και μιλάμε για τρείς μήνες...Αν και λέω από μέσα μου μακάρι να μην έρθει από την άλλη λέω κάτσε να έρθει γιατί αν έρθουν μεζεμένα άντε να βγάλεις άκρη με τις κ*λοχρεώσεις τους...

Τέσπα καλό που δίνουν μόντεμ αλλά καλύτερο που ενεργοποιούν αμέσως...

Κανένα νέο για χαμηλότερα πάγια?...
Είπαν εντός Φεβρουαρίου οι πρώτες μειώσεις...Εφτασε ο Φεβρουάριος και ακόμα...Η μήπως περιμένουν να έρθει η 29η Φεβρουρίού....Φοβάμαι πως θα αργήσει λίγο η συγκεκριμένη μέρα....

KyR-X
01-02-05, 01:38
Ωχ! Άρχισε κι ο ΟΤΕ τα κόλπα της Vivodi...

Settler
01-02-05, 01:42
Τι εννοείς...
Κόλπα?...
Ταχυδακτυλουργικά?...

dantouan
01-02-05, 01:44
Και να με πληρώναν δεν θα το έπερνα!!

Σωστος.... :)

KyR-X
01-02-05, 01:44
Ναι με λογαριασμούς....now you see it..now you dont :lol:

Settler
01-02-05, 01:45
Ε όχι ρε φίλε..
Μην τα λες έτσι γιατί ο κόσμος "αυτοκτονεί μέσω internet" όπως λέει και ο Λιάγκας...

tasakis
01-02-05, 01:49
Το πιο πιθανό,να έχουν μείνει στην αποθήκη αρκετά από αυτά!

http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=11297&page=7&pp=20

KyR-X
01-02-05, 01:52
Ε όχι ρε φίλε..
Μην τα λες έτσι γιατί ο κόσμος "αυτοκτονεί μέσω internet" όπως λέει και ο Λιάγκας...

Για τους λογαριασμούς? :lol:

Ξέρω άνθρωπο που έσπασε τον υπολογιστή του μπροστά στα μάτια μου διαβάζωντας το λογαριασμό για το DialUp...μετά σου λένε για ανάπτυξη... :rolleyes:

WAntilles
01-02-05, 01:55
Από αύριο 1 Φεβρουαρίου 2005 και τουλάχιστον για ένα μήνα θα δίνεται σε κάθε νέα συνδεση ADSL από τον ΟΤΕ το JETSPEED 520 και 520i της INTRACOM δωρεαν!!!!. Άρα ακόμη και αν κάποιος έχει δικό του MODEM ας το απαιτήσει ΤΖΑΜΠΑ ΠΡΑΜΑ...

Τί λές; Σοβαρά;

Και για την κόπωση υλικού της υδραυλικής μου Terminator-compliant πρέσσας ποιός θα με αποζημιώσει;

Άσε που τα ΧΥΤΑ και η Ψυττάλεια δεν αντέχουν άλλα τοξικά λύματα.


Σε συνδιασμό μάλιστα οτι πλέον οι ενεργοποιήσεις γίνονται από μερικές μέρες έως μερικές ώρες (έχω δει ενεργοποίηση σε 2 ΩΡΕΣ) ελπίζω οτι κάτι άρχισε να κινείται....

Δηλαδή όταν κάποιος αρχίσει να δίνει Ξεσπήντ, αρχίζει και σέβεται τον πελάτη-καταναλωτή;

Ουδέν σχόλιον.

Settler
01-02-05, 01:55
Ξέρω άνθρωπο που έσπασε τον υπολογιστή του μπροστά στα μάτια μου διαβάζωντας το λογαριασμό για το DialUp...μετά σου λένε για ανάπτυξη... :rolleyes:


Τι εννοείς διαβάζωντας τον λογαριασμό....
Του ηρθε πολυ?..

Χωρίς Dialers έτσι?..

KyR-X
01-02-05, 02:01
Ναι χωρίς, πριν κανα δυο χρόνια, τότε που ολα ήταν φουσκωμένα και τα πλάκωνε...το μονοπώλειο....

(see AMAN videoclip for reference)

Settler
01-02-05, 02:07
Το έχω υπ'όψιν μου το κλιπάκι...
Πάλι καλά περάσαν 2-3 χρόνια...

Kazaboubou13
01-02-05, 23:05
Σιγά το modem του κ***γαβρου του Κόκκαλη...άμα έδινε κανένα usr 9106 τζάμπα τότε θα ήταν ωραία!

Νικαετός
01-02-05, 23:19
Σιγά το modem του κ***γαβρου του Κόκκαλη...άμα έδινε κανένα usr 9106 τζάμπα τότε θα ήταν ωραία!

Κάτω τα χέρια από τον Θρ##ο :beer :beer :beer (Θα ανοίξεις πληγές γιαυτό το λέω)

Μήπως η είδηση είναι αντί για τα modem , αυτό το ενεργοποίηση σε 2 ώρες ??

Kazaboubou13
02-02-05, 02:00
Ναι μωρέ για πλάκα το λέω εγώ τον πάω τον Κόκκαλη και ας είμαι Παναθηναικός επείδη χώνει λεφτά στον Ολυμπιακό και την αγαπάει την ομάδα του όχι σαν τον καβούρια τον Βαρδινογιάννη.Ενεργοποίηση σε 2 ώρες;Μπράβο εξέλιξη ο ΟΤΕ...αν και μου ακούγεται λίγο ανέκδοτο.

Νικαετός
02-02-05, 02:22
Ενεργοποίηση σε 2 ώρες;Μπράβο εξέλιξη ο ΟΤΕ...αν και μου ακούγεται λίγο ανέκδοτο.

Μα και εγώ αυτό ακριβώς εννοούσα :twisted: :twisted:

nibbler
02-02-05, 03:04
Ναι μωρέ για πλάκα το λέω εγώ τον πάω τον Κόκκαλη και ας είμαι Παναθηναικός επείδη χώνει λεφτά στον Ολυμπιακό και την αγαπάει την ομάδα του όχι σαν τον καβούρια τον Βαρδινογιάννη.Ενεργοποίηση σε 2 ώρες;Μπράβο εξέλιξη ο ΟΤΕ...αν και μου ακούγεται λίγο ανέκδοτο.
Ρε φίλε αυτό τώρα που έγραψες θα το θεωρήσω ανέκδοτο και μάλιστα πολύ κρύο αλλοιώς άστα να πάνε...

l3ft3r1s
02-02-05, 05:43
ναι και τα 40 ευρώ ενεργοποίησης "τζαμπα" του τα δίνουμε εμείς...

@ ADSLgr.com All rights reserved.