PDA

Επιστροφή στο Forum : Netkey: Μα δεν μπορώ να την βρω πουθενά!



dimitris18
05-10-07, 21:54
Περιμένω να ενεργοποιηθεί το doubleplay της forthnet. Επειδή λοιπόν δύο μήνες είναι αρκετοί σκέφτικα να πάρω μια netkey των 20 ευρώ για δυο μήνες στα 512kbs!! Έλα όμως που δεν υπάρχει πουθενά! Σε 20 περίπτερα,σε δύο εισαγωγείς και στην ίδια την forthnet πηγα (θεσσαλονίκη) και κανείς δεν έχει. :mad: Μου είπαν ότι υπάρχει έλλεψη! Ρε παιδιά που μπορώ να βρω; Ή μήπως ξέρετε κάποιον άλλον τρόπο να μη μiνω χωρίς σύνδεση αυτους τους δυο μήνες;

kostas76
05-10-07, 22:04
Πάρε τηλέφωνο την ίδια τη Forthnet.
Μπορεί (αν και το βλέπω δύσκολο) να σου δώσουν τίποτε δωρεάν.

dimitris18
05-10-07, 22:26
δυστηχώς μου είπαν ότι δεν μπορούν να κάνουν τίποτα. Η μόνή λύση είναι με κάρτα...
Αν υπήρχε τουλάχιστον μια παρόμοια κάρτα σαν την netkey για κανένα μήνα :(

voger
05-10-07, 23:24
Μα δεν σου δίνουν 1Mbps μέσω ΟΤΕ μέχρι να περάσεις στο ιδιόκτητο τους;

Master_Maker
05-10-07, 23:44
Περιμένω να ενεργοποιηθεί το doubleplay της forthnet. Επειδή λοιπόν δύο μήνες είναι αρκετοί σκέφτικα να πάρω μια netkey των 20 ευρώ για δυο μήνες στα 512kbs!! Έλα όμως που δεν υπάρχει πουθενά! Σε 20 περίπτερα,σε δύο εισαγωγείς και στην ίδια την forthnet πηγα (θεσσαλονίκη) και κανείς δεν έχει. :mad: Μου είπαν ότι υπάρχει έλλεψη! Ρε παιδιά που μπορώ να βρω; Ή μήπως ξέρετε κάποιον άλλον τρόπο να μη μiνω χωρίς σύνδεση αυτους τους δυο μήνες;

φιλε μου η μονη λυση ειναι οταν περασεις στο δικτυο τους και μεχρι να σε ενεργοποιησουν να σου δωσουν demo pass + user μεχρι τα 2mbps.η αλλιως αν βρεις καμια καρτουλα.

karavagos
05-10-07, 23:55
http://www.forthnet.gr/templates/viewcontentTmChRmArt.aspx?p=151947

Εννοείται πως δεν συμφέρει όμως. Καλύτερα να ψάξεις για κάποιο demo.

@ ADSLgr.com All rights reserved.