PDA

Επιστροφή στο Forum : H κακή εξιπηρέτηση της Forthnet



ANDiTKO
09-10-07, 01:17
γεια σας.αυτή τη στιγμή έχω ForthnetADSL στα 1Mbit/256kbit .Όταν είχα πάρει το πακέτο έλεγε "Σουπερ προσφορά εώς 8 Mbit στο ιδιοτικό δίτυο της Forthnet μονο με 19 euro" Με ενεργοποιησαν στα 1 όμως (παρόλου που είχα κάλυψη στην περιοχή μου).Αποφάσισα να πάω στα γραφεία της για να κάνω αίτηση μεταφοράς στο ιδιόκτητο. Μετά απο 2 μήνες πήρα τηλέφωνο να ρωτήσω τελικά πότε θα γίνει η μεταφορά. (μου είπανε οτι λόγου των πολλών πεατών που έπρεπε να εξιπηρετήσουν, η αίτησή μου θα αργήσει.) Μετά από ένα μήνα ξαναπήρα τηλ. και μου είπαν ότι δεν βρίσκουν την αίτηση.Αποφάσησα να ξαναπάω στα γραφεία.Εκεί δουλεύανε 2 ατομα στα γραφεία και καμιά δεκαρια στα τηλέφωνα επάνω.Πως η Forthnet θα εξιπιρετήσει τους ηιλιάδες πελάτες της???Γι`αυτό και περιμενα γύρω στις δύο ώρες για να μου "δώσουν σημασία".Στο τέλος μου ήπανε οτι τελικά ακυρώσανε την αίτησή μου επιδή δεν γινεται η μεταφορά πακέτου στο ιδιόκτητο.(οτι και καλά γίνεται μονο μεταφορά στο 2play).Παιδιά εκεί τα πήρα άσχημα και ζήτησα διακοπή μετά την ολοκλήρωση του πακέτου.:closed::evil:

Έλεως δηλαδή!Σημπλήρωσα αίτηση μεταφοράς στο ιδιοκτιτο (αυτήν που μου δώσανε οι ίδοι ιπάλληλοι της Forthnet όταν πήγα στα γραφεία τους) και την ακυρώνουν χωρίς καμία ειδοποίηση! :down:


Η Forthnet είναι μια αιταιρία GTP :mad:

sdikr
09-10-07, 01:23
τόσα και τόσα νήματα

@ ADSLgr.com All rights reserved.