PDA

Επιστροφή στο Forum : 4916... αναγνώριση κλήσης



xarhss
09-10-07, 11:14
ίσως κακώς ανοίγω νέο θέμα αλλά είναι δύσκολα τα πράγματαθα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κανέις με αρ. 4916... που να έχει αναγνώριση κλήσης με On.
πήρα ένα από τα 10 τηλέφωνα με fsk που προτείνουν αλλά τζίφος.:mad:

eveonline1
09-10-07, 13:44
Στο πακέτο τηλεφωνία και ίντερνετ δεν περιλαμβάνεται αναγνώριση κλήσης, την οποία ενεργοποιείς στο cs , με επιπλέον χρέωση 4 ευρώ. Τώρα για το φουλ οικιακό πακέτο δεν ξέρω να σου πω αν το περιλαμβάνει. Διάβασε λίγο το thread που ήδη υπάρχει για αναγνώριση , για να βγάλεις άκρη και πάρε το cs να το διευκρινήσεις το θέμα.

xarhss
09-10-07, 14:09
Στο πακέτο τηλεφωνία και ίντερνετ δεν περιλαμβάνεται αναγνώριση κλήσης, την οποία ενεργοποιείς στο cs , με επιπλέον χρέωση 4 ευρώ. Τώρα για το φουλ οικιακό πακέτο δεν ξέρω να σου πω αν το περιλαμβάνει. Διάβασε λίγο το thread που ήδη υπάρχει για αναγνώριση , για να βγάλεις άκρη και πάρε το cs να το διευκρινήσεις το θέμα.

το εχω ζητησει από την αρχη. ουτε στο ολα σε 1 περιλαμβανεται. εκει ειμαι

tsikos
09-10-07, 23:09
το εχω ζητησει από την αρχη. ουτε στο ολα σε 1 περιλαμβανεται. εκει ειμαι

κι εγώ μια από τα ίδια φίλε, από 1/10 ενεργοποιημένος. Τους πήρα μετά από 2 μέρες της ενεργοποίησης και μου είπε η κοπέλα ότι δεν μπορεί να δει αν έχω αναγνώριση και μου είπε και ξαναέκανε την αίτηση για αναγνώριση (το πακέτο όλο δηλαδή των 4 ευρω)!!!!

Ξαναπήρα προχθες και τίποτα, μου είπαν ότι θα με καλέσουν ...

Είχα ανοίξει και θέμα http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=135069

και έχω πλέον μόνιμα στη γραμμή ένα General Electric από τα "δοκιμασμένα" τους...

τι να πεις;..

keltis
09-10-07, 23:28
Το τηλέφωνό μου αρχίζει από 4910. Εχω συνδεθεί από τις 6/9 και είχα δηλώσει από την αρχή ότι ήθελα αναγνώριση κλήσης (είχα παραγγείλει το πρόσθετο πακέτο τηλεφωνίας). Ακόμα όμως αναγνώριση δεν έχω ! Οταν πήρα τηλέφωνο, μου είπαν πως δεν το είχαν συμπεριλάβει στην παραγγελία μου, αν και το είχα σημειώσει στην αίτηση. Πάει μία βδομάδα από τότε που τους πήρα, και αναγνώριση δεν έχω ! Οταν τους ξαναπάρω δεν θα είμαι και τόσο ευγενικός ...:mad:

xarhss
10-10-07, 09:40
Το τηλέφωνό μου αρχίζει από 4910. Εχω συνδεθεί από τις 6/9 και είχα δηλώσει από την αρχή ότι ήθελα αναγνώριση κλήσης (είχα παραγγείλει το πρόσθετο πακέτο τηλεφωνίας). Ακόμα όμως αναγνώριση δεν έχω ! Οταν πήρα τηλέφωνο, μου είπαν πως δεν το είχαν συμπεριλάβει στην παραγγελία μου, αν και το είχα σημειώσει στην αίτηση. Πάει μία βδομάδα από τότε που τους πήρα, και αναγνώριση δεν έχω ! Οταν τους ξαναπάρω δεν θα είμαι και τόσο ευγενικός ...:mad:

κι ομως εχω λύση!!!!
χτες μίλησα με τον τεχνικό, δε μου εξήγησε τι έφταιγε αλλά μου είπε ότι θα έχω σε λίγες ώρες και όντως είχα ακόμα και στο siemens gigaset c 100.
απλα καντε υπομονη κανενα 40λεπτο και μιλήστε με τεχνικό ποωσδήποτε
αντε και καλη τυχη
εγω τωρα εχω αλλο προβλημα
ενω μου δειχνει οτι εχω συνδεση δε μπαινει σε καμια σελιδα ουτε με explorer ουτε με mozzila:evil:

@ ADSLgr.com All rights reserved.