PDA

Επιστροφή στο Forum : HOL 2PLAY AND FAX



jimpall
11-10-07, 23:05
Παιδιά τελικά υπάρχει περίπτωση να έχω και φαξ μέσω PC στο Double Play???
Το ρωτάω γιατί από ότι έχω δεί σε VOIP τηλεφωνία δεν μπορείς να λαμβάνεις φαξ...

Κάνω λάθος???

antonisv
13-10-07, 16:20
Μπορείς να λάβεις κανονικά φαξ, απλά σύνδεσε το φαξ πάω στο φριτζ. Έτσι έχω λάβει 10αδες φαξ.

mondo52
13-10-07, 18:37
Μπορείς να λάβεις κανονικά φαξ, απλά σύνδεσε το φαξ πάω στο φριτζ. Έτσι έχω λάβει 10αδες φαξ.

μπορω να λαβω φαξ οταν ειμαι σε απλη γραμμη?αν ναι μπορω να το κανω σε πολυμηχανημα?εχω το hp psc 1500 series.εκτος αμα ξερετε κανενα προγραμμα το οποιο αμα μπορειτε το λετε

treli@ris
13-10-07, 19:29
μπορω να λαβω φαξ οταν ειμαι σε απλη γραμμη?αν ναι μπορω να το κανω σε πολυμηχανημα?εχω το hp psc 1500 series.εκτος αμα ξερετε κανενα προγραμμα το οποιο αμα μπορειτε το λετε

το ιδιο θα κανεις και εσυ. αντι να συνδεσεις το καλωδιο στην υποδοχη για το τηλεφωνο στην πριζα του ΟΤΕ θα το συνδεσεις πανω στο fritz. βεβαια δεν ξερω αν πρεπει να κανεις καποιες ρυθμισεις μεσα απο το πολυμηχανημα αλλα πιστευω πως οχι.

georgep138
14-10-07, 18:02
Παιδιά τελικά υπάρχει περίπτωση να έχω και φαξ μέσω PC στο Double Play???
Το ρωτάω γιατί από ότι έχω δεί σε VOIP τηλεφωνία δεν μπορείς να λαμβάνεις φαξ...

Κάνω λάθος???

Σε παρακαλώ πες μου που το είδες ότι σε VoIP δεν μπορείς να λάβεις FAX ?
Με ενδειαφέρει γιατί εγώ μόνο να στείλω FAX μπορώ.
Τελικά τι έγινε ?
Λύθηκε το πρόβλημα και με ποιόν τρόπο ?

jimpall
15-10-07, 16:29
Σε παρακαλώ πες μου που το είδες ότι σε VoIP δεν μπορείς να λάβεις FAX ?
Με ενδειαφέρει γιατί εγώ μόνο να στείλω FAX μπορώ.
Τελικά τι έγινε ?
Λύθηκε το πρόβλημα και με ποιόν τρόπο ?

Δεν το έχω τεστάρει ακόμα. Απλά ήθελα να μάθω γιατί είμαι στην φάση αγοράς πολυμηχανήματος...

@ ADSLgr.com All rights reserved.